Rīgas MTB tautas velobrauciens

(17.04.2011)
rezultāti


50km (kopvērtējums)   |   50km (pa grupām)
30km (kopvērtējums)   |   30km (pa grupām)
bērnu distance (kopvērtējums)   |   bērnu distance (pa grupām)
Rezultāti *.xls formātā
Vieta VārdsUzvārdsNr.KomandaPilsētaGrupa1. AplisFinišsDiploms
1.LatviaKārlisZeidaks0Sporta skola RīgaVB10:01:31 0:01:31Diploms
2.LatviaKrišjānis-JustsRatnieks0 VB10:01:36 0:01:36Diploms
3.LatviaRainersZviedris0Valmiera ValmieraVB10:01:38 0:01:38Diploms
4. DanielaRakicka0 CarnikavaSB10:01:58 0:01:58Diploms
5.LatviaElzaŠipkova0Energy RT JūrmalaSB10:02:01 0:02:01Diploms
6.LatviaKārlisAncāns0 RīgaVB10:02:05 0:02:05Diploms
7.LatviaGustsBaltaisbrencis0TREK RīgaVB10:02:06 0:02:06Diploms
8.LatviaKlāvsStepāns0Vecāķi team RīgaVB10:02:07 0:02:07Diploms
9. AnceCelma0 MārupeSB10:02:07 0:02:07Diploms
10. KārlisPastars0TOP TEAM RīgaVB10:02:08 0:02:08Diploms
11.LatviaEmīlsKrampe0LAK4 RīgaVB10:02:09 0:02:09Diploms
12.LatviaMarkussBroks0 RīgaVB10:02:10 0:02:10Diploms
13.LatviaEmīlsStepāns0Vecāķi team RīgaVB10:02:11 0:02:11Diploms
14.LatviaRobertsGulbis0 CarnikavaVB10:02:15 0:02:15Diploms
15.LatviaRenārsBirkentāls0Talsu Biatlona klubs-Raimaks TalsiVB30:02:29 0:02:29Diploms
16.LatviaIngarsČukurs0KRASTMALI.LV LiepājaVB30:02:30 0:02:30Diploms
17. RinaldsCelms0 MārupeVB30:02:31 0:02:31Diploms
18.LatviaBrunoKrampe0LAK4 RīgaVB20:02:32 0:02:32Diploms
19.LatviaEndijs-RalfsŽelubovskis0 VB10:02:33 0:02:33Diploms
20. EmīlsBērziņš0 RīgaVB10:02:35 0:02:35Diploms
21.LatviaLauraDargeviča0 RīgaSB10:02:40 0:02:40Diploms
22.LatviaSandisKornijenko0TIAN daugavpilsVB20:02:51 0:02:51Diploms
23.LatviaEmīlsZaķis0B.XC.S CēsisVB10:02:51 0:02:51Diploms
24.LatviaLarssJākabsons0 RīgaVB10:02:52 0:02:52Diploms
25.LatviaArvoGodiņš0 RopažiVB30:02:56 0:02:56Diploms
26.LatviaHaraldsArnis0 RīgaVB30:02:58 0:02:58Diploms
27.LatviaMatvejsSuharževskis0Pēdu nav ValmieraVB30:03:00 0:03:00Diploms
28.LatviaSamantaKrampe0LAK4 RīgaSB20:03:02 0:03:02Diploms
29.LatviaIevaKalniņa-Vīndedzkalna0Arkādija RīgaSB10:03:05 0:03:05Diploms
30.LatviaAnrijsPušņakovs04AP DobeleVB30:03:07 0:03:07Diploms
31.LatviaTomsUstups0 RīgaVB20:03:15 0:03:15Diploms
32.LatviaRenārsZīmelis0Mežmalas MTB AizkraukleVB20:03:21 0:03:21Diploms
33.LatviaAgnisKrasovskis0Sportlat VB20:03:23 0:03:23Diploms
34.LatviaDinijaSaulīte0Fans Cube Team RīgaSB20:03:24 0:03:24Diploms
35. KristapsGremze0 RīgaVB30:03:28 0:03:28Diploms
36.LatviaBrunoBinovskis0 VB30:03:30 0:03:30Diploms
37.LatviaKrišjānisBinovskis0 VB10:03:31 0:03:31Diploms
38. RolandsAnsis0 RīgaVB20:03:51 0:03:51Diploms
39.LatviaAustraEzeriņa0Limited LT RīgaSB30:04:01 0:04:01Diploms
40.LatviaŠarloteGredzena0Vellapeda/AM furnitūra SB10:04:02 0:04:02Diploms
41.LatviaValdisPivars0izturiba.lv OgreVB20:04:05 0:04:05Diploms
42.LatviaRoberts-MartinsKlauģis0supernova rīgaVB20:04:10 0:04:10Diploms
43.LatviaRičardsKalniņš0Limited LT RīgaVB20:04:21 0:04:21Diploms
44.LatviaRūdolfsSniedze0Sportlat RīgaVB20:04:22 0:04:22Diploms
45.LatviaJēkabs-TomsAndersons0 IkšķileVB20:04:22 0:04:22Diploms
46.LatviaEvelīnaMisāne0 KadagaSB10:04:23 0:04:23Diploms
47.LatviaĀris-RaitisGodiņš0 RopažiVB20:04:24 0:04:24Diploms
48. DanilaZagorviko0 BaltezersVB20:04:25 0:04:25Diploms
49.LatviaKristaRudzīte0Fans Cube Team RīgaSB20:04:26 0:04:26Diploms
50.LatviaRūtaBinovska0 SB10:04:49 0:04:49Diploms
51. Anna-MargaritaVempere0Codes malēji OgreSB20:04:51 0:04:51Diploms
52.LatviaKristiāna-AndraMagdaļonoka0Sporta skola Arkādija SB30:04:59 0:04:59Diploms
53.LatviaLuīze-MarijaGulbe0 CarnikavaSB30:05:01 0:05:01Diploms
54. KristīneBerķe0Pulsometrs.lv RīgaSB30:05:06 0:05:06Diploms
55. AnsisLejiņš0 VB10:05:25 0:05:25Diploms
56.LatviaPatriksReimanis0Talsu biatlona klubs TalsiVB20:05:30 0:05:30Diploms