Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras tautas velobrauciens

(23.07.2011)
rezultāti


vichy maratons 54km (kopvērtējums)   |   vichy maratons 54km (pa grupām)
pusmaratons 31km (kopvērtējums)   |   pusmaratons 31km (pa grupām)
bērnu distance (kopvērtējums)   |   bērnu distance (pa grupām)
Rezultāti *.xls formātā
Vieta VārdsUzvārdsNr.KomandaPilsētaGrupa1. Aplis2. AplisApļiFinišsDiploms
1.LatviaBrunoKrampe7171 RīgaVB20:00:450:00:472 0:01:31.05Diploms
2.LatviaBrunoBinovskis7105Teikas puikas RīgaVB30:00:460:00:492 0:01:33.75Diploms
3.LatviaSamantaKrampe7181LAK 4 RīgaSB20:00:470:00:502 0:01:36.30Diploms
4.LatviaGustavsLukstiņš7129Gustava superklubs RīgaVB20:00:480:00:492 0:01:36.40Diploms
5.LatviaKristiansStaņa7153 RīgaVB30:00:500:00:492 0:01:37.65Diploms
6. TomsZeltiņš7163 RīgaVB30:00:530:00:482 0:01:40.95Diploms
7.LatviaAnrijsPušņakovs71414AP DobeleVB30:00:540:00:512 0:01:43.85Diploms
8.LatviaAndisTrapša7157 CiemupeVB30:00:510:00:562 0:01:45.60Diploms
9. MatīssBeitāns7189 OgreVB30:00:520:00:552 0:01:45.60Diploms
10.LatviaJēkabs-KristiānsKindzulis7170 OgreVB30:00:510:00:552 0:01:45.90Diploms
11.LatviaRenārsZīmelis7165Mežmalas MTB AizkraukleVB20:00:540:00:552 0:01:48.25Diploms
12.LatviaRobertsRutkovskis7190Cēsu sporta skola CēsisVB30:00:580:00:512 0:01:48.25Diploms
13.LatviaDāvids-PaulsAndriksons7101Dzērvenītes VB30:00:540:00:552 0:01:48.25Diploms
14.LatviaRūdolfsParakēvičs7180Tandēms DoeleVB20:00:530:00:572 0:01:48.55Diploms
15. LuīzeMinikoviča7191 OgreSB30:00:560:00:542 0:01:49.25Diploms
16.LatviaEvelīnaLiepiņa7192 MadonaSB20:00:530:00:572 0:01:49.30Diploms
17. KatrīnaBērziņa7179 OgreSB20:00:520:00:582 0:01:49.55Diploms
18.LatviaArvoGodiņš7110Velopīlēni RopažiVB30:01:010:00:502 0:01:49.65Diploms
19.LatviaValtersOstrovskis7138 OgreVB30:00:550:00:572 0:01:51.15Diploms
20. MārtiņšLeitāns7125 TurkalneVB20:00:490:01:032 0:01:51.15Diploms
21.LatviaGustavsCiesnieks7108Rīgas Favorīts VB20:00:580:00:562 0:01:52.60Diploms
22.LatviaNellijSpūle7109 OgreSB30:00:550:00:582 0:01:52.75Diploms
23. AndrisSvilāns7174Ogre OK OgreVB30:01:000:00:562 0:01:55.20Diploms
24.LatviaKārlis-RūdolfsMednis7131 VB20:00:570:01:002 0:01:55.70Diploms
25.LatviaArtūrs-ReinisLīdaka7127individuāli VB20:00:580:00:582 0:01:55.80Diploms
26.LatviaEvelīnaBeitāne7103 SB20:00:550:01:032 0:01:56.40Diploms
27.LatviaMatīss-TomsJurgensons7118Energy RT OgreVB20:01:010:00:572 0:01:57.10Diploms
28.LatviaRenārsSteselis7155 OgreVB30:01:000:00:582 0:01:57.50Diploms
29.LatviaBrunoBlumfelds7107 VB20:00:590:01:002 0:01:58.00Diploms
30.LatviaDinijaSaulīte7144Fans Cube Team RīgaSB20:01:050:00:562 0:01:59.60Diploms
31.LatviaKarlīna-HedvigaGrāmatniece7113Rīgas Faforīts SB30:01:020:00:592 0:02:00.00Diploms
32.LatviaMontaSlaide7150Baldones Lauvas SB20:01:020:01:002 0:02:00.50Diploms
33.LatviaMatvejsSuharževskis7156Pēdu nav ValmieraVB30:00:540:01:082 0:02:00.65Diploms
34.LatviaLieneLiše7128 SB20:01:000:01:032 0:02:01.70Diploms
35. MadaraBeitāne7177 OgreSB20:01:030:01:022 0:02:04.30Diploms
36.LatviaValdisPivars7140izturiba.lv OgreVB20:01:050:01:012 0:02:04.80Diploms
37.LatviaĀris-RaitisGodiņš7111Velopīlēni RopažiVB20:01:020:01:042 0:02:05.10Diploms
38.LatviaEmīlsSergejevs7145 VB20:01:070:01:012 0:02:07.15Diploms
39. LauraŽuravļova7175 OgreSB20:01:020:01:062 0:02:07.25Diploms
40.LatviaGustavs-KlāvsAndriksons7102Dzērvenītes VB20:01:060:01:042 0:02:08.75Diploms
41. EdvartsKlaužs7197 OgreVB30:01:050:01:062 0:02:09.65Diploms
42. LauraZīmele7164Mežmalas MTB AizkraukleSB20:01:050:01:062 0:02:09.75Diploms
43.LatviaAustris-T.Grabis7112 VB30:01:050:01:102 0:02:13.90Diploms
44.LatviaGustavsStaņa7152 VB20:01:130:01:032 0:02:14.85Diploms
45.LatviaRauls-ArvīdsPilsētnieks7139 VB20:01:140:01:052 0:02:17.90Diploms
46. AlekssKlaužs7198 OgreVB20:01:060:01:142 0:02:18.40Diploms
47. SigitaValdemiere7196 OgreSB20:01:120:01:142 0:02:25.60Diploms
48. AnceLatiša7178 OgreSB20:01:150:01:112 0:02:25.60Diploms
49.LatviaKārlisZeidaks7161Sp.sk. "Arkādija" RīgaVB10:00:531 0:00:53.00Diploms
50.LatviaLinardsLiepiņš7193 MadonaVB10:00:551 0:00:54.05Diploms
51. PēterisŠpērs7151 RīgaVB10:00:551 0:00:54.95Diploms
52.LatviaEmīlsZaķis7159B.XC.S CēsisVB10:00:581 0:00:57.95Diploms
53.LatviaRainersZviedris7166Valmiera ValmieraVB10:00:591 0:00:58.25Diploms
54.LatviaElzaŠipkova7147 JūrmalaSB10:01:011 0:01:00.15Diploms
55. BeatriseZeltiņa7162 RīgaSB10:01:051 0:01:05.00Diploms
56.LatviaBrunoSpūlis7104 OgreVB20:01:061 0:01:05.35Diploms
57.LatviaKrišjānisBinovskis7106Teikas puikas RīgaVB10:01:061 0:01:06.00Diploms
58.LatviaSilvaOse7137 SB10:01:081 0:01:07.40Diploms
59.LatviaPēterisLukstiņš7130Pētera superklubs RīgaVB10:01:081 0:01:07.90Diploms
60.LatviaZaneZaļkalniņa7160 SB10:01:121 0:01:11.55Diploms
61. MatissMazulis7182 OgreVB10:01:141 0:01:13.45Diploms
62.LatviaLauraJankovska7115 LilasteSB10:01:151 0:01:14.05Diploms
63. MikusZariņš7184 OgreVB10:01:151 0:01:14.15Diploms
64.LatviaRauls-KristersSakalausks7173Kaivo-Vudlande SmilteneVB10:01:151 0:01:14.55Diploms
65.LatviaLuīzeLamberte7124 SB10:01:151 0:01:14.80Diploms
66. PāvelsBišarovs7172 SalaspilsVB10:01:161 0:01:15.20Diploms
67.LatviaRobertsZvirgzdiņš7169 VB10:01:171 0:01:16.75Diploms
68.LatviaKristofersRudzāts7143 VB10:01:171 0:01:16.75Diploms
69. Odrija-EnjaKulpe7199Iztrība.lv IkšķileSB10:01:241 0:01:23.05Diploms
70. SabīneBeitāne7176 OgreSB10:01:241 0:01:23.35Diploms
71.LatviaEmīlsKrampe7121LAK4 RīgaVB10:01:241 0:01:23.50Diploms
72.LatviaTomsSvētiņš7185 RīgaVB10:01:251 0:01:24.40Diploms
73.LatviaArtūrs-MikusJurgensons7116Energy RT OgreVB10:01:251 0:01:24.50Diploms
74.LatviaDāvisSteselis7154 OgreVB10:01:281 0:01:27.20Diploms
75.LatviaLailaSlaide7149Baldones Lauvas RīgaSB10:01:281 0:01:27.85Diploms
76. AdeleČavare7186 IkšķileSB10:01:301 0:01:29.75Diploms
77.LatviaArtisĶuda7122 IkšķileVB10:01:401 0:01:39.85Diploms
78. AmandaZariņa7195 RīgaSB10:01:441 0:01:43.65Diploms
79.LatviaRobertsSergejevs7146 VB10:01:481 0:01:47.35Diploms
80.LatviaHugoČavars7187 IkšķileVB10:01:491 0:01:48.55Diploms
81. MelānijaMazule7183 OgreSB10:01:501 0:01:49.80Diploms
82. DāvisStrazdinš7194 SiguldaVB10:01:511 0:01:50.45Diploms
83.LatviaDanielsŅikitins7135 OgreVB10:02:081 0:02:07.20Diploms
84.LatviaAgateRegža7142 SB10:02:111 0:02:10.15Diploms
85. TomassZeics7188Veloserviss ĀdažiVB10:02:261 0:02:25.75Diploms
86.LatviaEmīlijaSlaide7148Baldones Lauvas RīgaSB10:02:491 0:02:48.95Diploms
87.LatviaRūtaZvirgzdiņa7167 SB10:03:531 0:03:52.65Diploms