TREK-KAUSS 5.posms MTB maratons "Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūra"

(20.07.2013)
rezultāti


50km (kopvērtējums)   |   50km (pa grupām)
25km (kopvērtējums)   |   25km (pa grupām)
bērnu distance (kopvērtējums)   |   bērnu distance (pa grupām)
Rezultāti *.xls formātā
Vieta VārdsUzvārdsNr.KomandaPilsētaGrupa1. AplisApļiFinišsPunkti
1. MiksMeijers1027 VB10:00:531 0:00:52.761000
2. BeatriseZeltiņa1048VIP Print RīgaSB10:00:561 0:00:55.981000
3. MikusZariņš1046VEKO OgreVB10:00:581 0:00:57.37920
4.LatviaKasparsJubelis1023 RīgaVB10:01:051 0:01:04.45819
5. Amanda-ReilijaZariņa1044 SB10:01:061 0:01:05.70852
6.LatviaKristersCelitāns1009Riteņvasara RīgaVB10:01:071 0:01:06.73791
7.LatviaKristersVilčinskis1042Ogre / Nesēdi Mājās OgreVB10:01:101 0:01:09.22762
8.LatviaJaroslavsOrbidāns1032SK Ozolnieki EmburgaVB10:01:111 0:01:10.76746
9.LatviaDanielsŅikitins1080 OgreVB10:01:121 0:01:11.48738
10.LatviaRenardsErts1014 OgreVB10:01:131 0:01:12.01733
11.LatviaRičardsDzirnieks1013Radisson Blu Cycling team RīgaVB10:01:141 0:01:13.00723
12.LatviaPoļinaŽiguļina1061SELDING OgreSB10:01:151 0:01:14.06756
13.LatviaRenārsLocmelis1060 OgreVB10:01:171 0:01:16.55689
14.LatviaKristianaHartmane1021 SB10:01:191 0:01:18.38714
15.LatviaEmīlijaSkujiņa1073SELDING SB10:01:201 0:01:19.49704
16.LatviaAlvisPivors1037Ogre / Nesēdi Mājās OgreVB10:01:211 0:01:20.83653
17.LatviaEdgarsPetrovs1079 UpeslejasVB10:01:261 0:01:25.69616
18.LatviaHelmutsHmeļevskis1062B/D Pūt Vējiņi VB10:01:261 0:01:25.91614
19.LatviaHugoBeikmanis1002KBK Rīga TinuziVB10:01:311 0:01:30.09586
20.LatviaNikola-DinulaBriede1068 OgreSB10:01:391 0:01:38.31569
21.LatviaAlensPičugins1064 VB10:01:401 0:01:39.38531
22.LatviaLindaAvena1081 OgreSB10:01:411 0:01:40.86555
23. UvisGutmanis1020FILTER SalaspilsVB10:01:431 0:01:42.32516
24.LatviaEmīlijaZeltiņa1049VIP print RīgaSB10:01:461 0:01:45.69530
25.LatviaRihardsHartmanis1038 VB10:01:461 0:01:45.74499
26.LatviaRūtaZvirgzdiņa1051 SB10:01:471 0:01:46.06528
27.LatviaArtaMestere1028SK Ozolnieki JelgavaSB10:01:491 0:01:48.11518
28.LatviaRūdolfsKrūmiņš1065 OgreVB10:01:501 0:01:49.00484
29.LatviaAmēlija-TīnaZariņa1045 SB10:01:561 0:01:55.57484
30.LatviaNiklāvsLauzums1076 OgreVB10:01:571 0:01:56.08455
31.LatviaKārlisZeidaks1047Rīgas Angļu ģimnāzija RīgaVB20:01:591 0:01:58.231000
32. EdvardsTirzītis1063 VB20:02:041 0:02:03.40958
33.LatviaPaulaŠteinberga1075 IKšķileSB10:02:041 0:02:03.98452
34.LatviaIevaJurēviča1056S/K Ķeizarmežs SB10:02:051 0:02:04.17451
35.LatviaLūkass-RafaelsKrūmiņš1059 RīgaVB10:02:061 0:02:05.38421
36.LatviaMarkussJākobsons1072SELDING VB10:02:071 0:02:06.00419
37.LatviaTomassŠteinbergs1074 IkšķileVB10:02:101 0:02:09.00409
38. GustavsKrasts1066 VB20:02:101 0:02:09.12916
39.LatviaValtersVolframs1077 RīgaVB10:02:141 0:02:13.28396
40.LatviaAliseĻebedeva1057S/K Ķeizarmežs SB10:02:141 0:02:13.94418
41.LatviaViktorijaZiediņa1050 SalaspilsSB30:02:181 0:02:17.091000
42.LatviaKrišjānisBinovskis1007Teika/Riteņvasara RīgaVB20:02:191 0:02:18.94851
43.LatviaKarīnaBernāne1005Talsu novada sporta skola UgāleSB20:02:221 0:02:21.721000
44.LatviaValdisPivars1036izturiba.lv OgreVB30:02:241 0:02:23.411000
45.LatviaDanielsDzirnieks1012Radisson Blu Cycling team RīgaVB20:02:251 0:02:24.58818
46.LatviaGustavsStaņa1041 VB30:02:261 0:02:25.66985
47.LatviaNiksMesters1030Piramida/triathlon club, SK Ozolnieki JelgavaVB30:02:271 0:02:26.10982
48.LatviaKārlisRudens1055 VB20:02:291 0:02:28.66795
49.LatviaArtūrsNummurs1031FILTER RīgaVB20:02:321 0:02:31.40781
50.LatviaMatīss-TomsJurgensons1025Filter RīgaVB30:02:321 0:02:31.53946
51.LatviaSilvaOse1034 OgreSB20:02:341 0:02:33.72922
52.LatviaMārcisŪdris1058S/K Ķeizarmežs VB20:02:371 0:02:36.46756
53.LatviaElzaŠipkova1040FILTER JūrmalaSB20:02:371 0:02:36.55905
54.LatviaAnceStukāne1053 OgreSB10:02:421 0:02:41.93346
55.LatviaRobertsZvirgzdiņš1052 VB20:02:451 0:02:44.21720
56.LatviaRūtaBinovska1006Teika/Riteņvasara RīgaSB20:02:451 0:02:44.24863
57. MatissMazulis1082 VB20:02:491 0:02:48.39702
58.LatviaRobertsOrbidāns1033SK Ozolnieki EmburgaVB20:02:521 0:02:51.61689
59.LatviaĀris-RaitisGodiņš1017Trek DPA SPORT2000 RīgaVB30:02:581 0:02:57.46808
60.LatviaKārlisStukāns1054 OgreVB20:02:581 0:02:57.54666
61.LatviaRalfsGolmeisters1084 IkšķileVB20:02:591 0:02:58.89661
62.LatviaKristofersSideļskis1039 TalsiVB30:03:001 0:02:59.46799
63.LatviaAlensLeks1083 VB10:03:001 0:02:59.70294
64.LatviaElēnaSelga1069Hawaii Express SB20:03:051 0:03:04.43768
65.LatviaDārtaMestere1029SK Ozolnieki JelgavaSB20:03:081 0:03:07.09757
66.LatviaHugaGūtmanis1019FILTER SalaspilsVB30:03:101 0:03:09.69756
67.LatviaAnete-AlisaLeka1070 SB20:03:111 0:03:10.31745
68. RobertsBeikmanis1003KBK Rīga TinuziVB30:03:181 0:03:17.71725
69.LatviaVladlenaKļimova1026 OgreSB20:03:211 0:03:20.66706
70.LatviaErnestsPīlāts1067 OgreVB10:03:541 0:03:53.07226
71. Fricis-OttoJansons1078 IkšķileVB20:04:451 0:04:44.55415