TREK-KAUSS 4.posms velobrauciens "Apkārt Burtnieku ezeram"

(29.06.2013)
rezultāti


62km (kopvērtējums)   |   62km (pa grupām)
47km (kopvērtējums)   |   47km (pa grupām)
bērnu distance (kopvērtējums)   |   bērnu distance (pa grupām)
14km (kopvērtējums)   |   14km (pa grupām)
vienātrumnieki (kopvērtējums)   |   vienātrumnieki (pa grupām)
Rezultāti *.xls formātā
Vieta VārdsUzvārdsNr.KomandaPilsētaGrupa1. AplisApļiFinišsPunkti
1. MiksMeijers21 VB10:00:561 0:00:55.150
2.LatviaElīnaUstupa34Burbulīte un radi SB10:01:011 0:01:00.200
3.LatviaKasparsZučiks31Burusports Team RīgaVB10:01:081 0:01:07.800
4.LatviaKasparsJubelis38PII Māriņa VB10:01:081 0:01:07.950
5.LatviaKristersCelitāns7Riteņvasara RīgaVB10:01:101 0:01:09.100
6. EmīlsGoba11 SmilteneVB10:01:121 0:01:11.350
7.LatviaNikolaBunde6TREK DPA RīgaSB10:01:141 0:01:13.200
8. NoraLauzne42 SB10:01:161 0:01:15.600
9. Grēta-AmēlijaLipora40ze zariņi SB10:01:201 0:01:19.550
10. DārtaKatana45 BurtniekiSB10:01:221 0:01:21.100
11.LatviaIevaKalniņa16 GulbeneSB10:01:241 0:01:23.650
12.LatviaKristersZviedris32 ValmieraVB10:01:351 0:01:34.850
13.LatviaRičardsDzirnieks10 VB10:01:411 0:01:40.150
14.LatviaTomsUstups33RRS VB30:01:411 0:01:40.450
15.LatviaKrišjānis-JustsRatnieks27Riteņvasara RīgaVB20:01:431 0:01:42.200
16.LatviaRenārsZīmelis30Garām ejot AizkraukleVB30:01:551 0:01:54.350
17. ElzaZitāne41 MazsalacaSB10:01:561 0:01:55.400
18.LatviaRudolfsPiziks23Vidzemes mērnieks/Ripoautocentrs ValmieraVB30:01:591 0:01:58.950
19.LatviaLūkass-RafaelsKrūmiņš17 MārupeVB10:02:021 0:02:01.350
20. AkselsŠoks29 MazsalacaVB30:02:041 0:02:03.650
21.LatviaĀris-RaitisGodiņš13 RīgaVB30:02:061 0:02:05.400
22. Alise-LauraPuriņa264 sekundes SmilteneSB30:02:071 0:02:06.350
23.LatviaMarkussEsītis36 ValmieraVB20:02:091 0:02:08.050
24. KristapsLauznis43 VB30:02:101 0:02:09.400
25.LatviaKrišjānisBinovskis5Teika/Riteņvasara RīgaVB20:02:191 0:02:18.800
26.LatviaPēterisLukstiņš19 RīgaVB20:02:211 0:02:20.150
27.LatviaPoļinaAņisimova2 RīgaSB10:02:211 0:02:20.250
28.LatviaElzaŠipkova28 JūrmalaSB20:02:241 0:02:23.850
29.LatviaDanielsDzirnieks9 VB20:02:241 0:02:24.000
30.LatviaGustavsGoba12 SmilteneVB10:02:271 0:02:26.500
31. PatriksPraulins25 MazsalacaVB20:02:281 0:02:27.050
32.LatviaJēkabsJostsons14Pēdu nav JaunrezgaļiVB30:02:281 0:02:27.950
33.LatviaJustīneČukure8 LiepājaSB10:02:291 0:02:28.800
34.LatviaRūtaBinovska4Teika/Riteņvasara RīgaSB20:02:321 0:02:31.200
35.LatviaArtūrsNummurs22FILTER RīgaVB20:02:401 0:02:39.400
36. Dāvis-JānisElberts35 VecateVB20:02:401 0:02:39.850
37. AneteLoiko39ze zariņi SB20:02:411 0:02:40.100
38.LatviaReinisJudeiks15 RīgaVB20:02:511 0:02:50.800
39.LatviaMārcisŪdris44 GarkalneVB20:03:271 0:03:26.600
40. ElzaRatniece37SPORTLAT RīgaSB10:06:491 0:06:48.400