Latvijas čempionāts krosa skrējienā "Rudens Zibens kross"

(18.10.2014)
rezultāti


300 m (kopvērtējums)   |   300 m (pa grupām)
500 m (kopvērtējums)   |   500 m (pa grupām)
1 km (kopvērtējums)   |   1 km (pa grupām)
1,5 km (kopvērtējums)   |   1,5 km (pa grupām)
2 km (kopvērtējums)   |   2 km (pa grupām)
4 km (kopvērtējums)   |   4 km (pa grupām)
6 km (kopvērtējums)   |   6 km (pa grupām)
8 km (kopvērtējums)   |   8 km (pa grupām)
Rezultāti *.xls formātā
Vieta VārdsUzvārdsNr.KomandaPilsētaGrupa1. Aplis2. AplisApļiTīrais rez.Finišs
1.LatviaKitijaZaula403Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola S120:05:290:05:4720:11:10.60 0:11:15
2.LatviaAdriana-SanijaKreitenberga118Carnikavas SC S120:05:390:06:1720:11:52.90 0:11:56
3.LatviaJānisMeiers49Ogres novada sporta centrs V120:05:400:06:1720:11:55.35 0:11:57
4.LatviaSamantaKrampe428LAK4 S120:05:570:06:13212:12:21.10 0:12:10
5.LatviaBrunoKrampe427LAK4 V120:05:590:06:1220:12:09.00 0:12:11
6.LatviaMarkussOzols22Salaspils SS V120:06:030:06:1020:12:10.00 0:12:13
7.LatviaMartaSīviņa51Ogres novada sporta centrs S120:06:020:06:1220:12:11.80 0:12:14
8.LatviaGitaBistrova40Ogres novada sporta centrs S120:06:020:06:1420:12:13.10 0:12:15
9.LatviaMarkuss-MartinsBernāns166Rojas novada sporta skola V120:06:180:06:0620:12:21.50 0:12:24
10.LatviaDeivs-DeividsRolovs343 V120:06:140:06:2620:12:37.15 0:12:40
11.LatviaJānis-GustavsSpoģis135Carnikavas SC V120:06:160:06:2820:12:40.10 0:12:44
12.LatviaRalfsVilčuks401 V120:06:270:06:3120:12:53.75 0:12:58
13.LatviaReinisVolbergs16Alūksnes SS V120:06:340:06:2720:12:58.40 0:13:01
14.LatviaKārlisPrecinieks325 V120:06:200:06:49212:13:20.80 0:13:09
15.LatviaDanielsKodaļevs9Alūksnes SS V120:06:410:06:3320:13:10.85 0:13:14
16.LatviaLīnaGaile208Siguldas Sporta skola S120:06:330:06:4220:13:11.10 0:13:14
17.LatviaPatriksLegzdiņš121Carnikavas sporta centrs V120:06:320:07:0620:13:35.50 0:13:37
18.LatviaRalfsSiliņš360Alūksne V120:06:470:06:5220:13:36.25 0:13:39
19.LatviaRobertsMiķelsons309 V120:06:470:06:5620:13:39.40 0:13:43
20.LatviaEmīlsZars17Alūksnes SS V120:06:590:06:4820:13:44.90 0:13:47
21.LatviaVeronikaHoroševa220Sporta skola "Arkādija" S120:06:370:07:1020:13:44.35 0:13:47
22.LatviaKristaIgenberga45Ogres novada sporta centrs S120:06:520:07:1220:14:02.00 0:14:04
23.LatviaVanesaPolna12Alūksnes SS S120:06:550:07:1220:14:04.75 0:14:07
24.LatviaValerijaCurikova191Sporta skola "Arkādija" S120:06:550:07:1420:14:04.95 0:14:08
25.LatviaRobinaKlasmane8Alūksnes SS S120:07:060:07:0320:14:06.15 0:14:08
26.LatviaKristofersKozlovskis254Carnikava V120:07:020:07:2520:14:24.05 0:14:26
27. AliseKupše271Sporta skola "Arkādija" S120:06:580:07:2920:14:23.10 0:14:27
28.LatviaAlekssCunskis2Alūksnes SS V120:07:140:07:2320:14:32.75 0:14:36
29.LatviaDanielsDambis4Alūksnes SS V120:07:100:07:4520:14:52.05 0:14:55
30. KristapsGrabovskis440 V120:06:570:07:5920:14:53.10 0:14:56
31.LatviaMārcisGruzdiņš107Carnikavas SC V120:07:050:07:5220:14:54.00 0:14:57
32.LatviaSigneGrigule216Alūksne S120:06:530:08:0620:14:56.15 0:14:59
33.LatviaRebekaDraudiņa199Arkādija S120:07:320:07:5020:15:17.35 0:15:21
34.LatviaKetijaAgustāne99Carnikavas SC S120:07:260:07:5620:15:18.55 0:15:21
35.LatviaRenāteBeļājeva163Sporta skola "Arkādija" S120:07:310:07:5820:15:24.30 0:15:28
36.LatviaGustsRoģis86Liepājas rajona sporta skola V120:07:300:08:1620:15:43.55 0:15:46
37.LatviaInitaGūtmane79Liepājas rajona sporta skola S120:07:360:08:1220:15:45.15 0:15:48
38.LatviaGabrielaLūse290Darba rūķi/ 49.vsk. S120:08:110:07:4020:15:48.45 0:15:51
39.LatviaJānisKaprālis245LSC V700:08:080:08:1420:16:17.45 0:16:22
40.LatviaDeividsDambis193Alūksne V120:08:270:08:2220:16:46.00 0:16:49
41.LatviaAlekssCvetkovs3Alūksnes SS V120:08:320:08:3820:17:05.45 0:17:09
42.LatviaLieneEgle6Alūksnes SS S120:07:420:09:3420:17:12.65 0:17:15
43.LatviaNadeždaKavtaskina247LSC S700:09:110:08:5920:18:05.70 0:18:09
44.LatviaDāvisSiliņš357 V-Tauta0:08:0510:08:01.10 0:08:05
45.LatviaArsēnijsKadiševs237Sporta Skola Arkādija V14-C0:08:0610:08:02.50 0:08:06
46.LatviaIngusBogdanovs178bogdanovu gimene V14-C0:08:0710:08:04.20 0:08:07
47.LatviaKristiānsUpenieks386SK Tērauds V14-C0:08:0910:08:06.45 0:08:09
48.LatviaArtūrsPastors50Ogres novada sporta centrs V14-C0:08:1010:08:07.10 0:08:10
49.LatviaNiksZauls405Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola V14-C0:08:1910:08:16.30 0:08:19
50.LatviaJegorsIvanovs225 V14-C0:08:2010:08:17.25 0:08:20
51.LatviaĢirtsJankovskis419 V-Tauta0:08:3110:08:28.20 0:08:31
52.LatviaDāvidsRadžabovs84Liepājas rajona sporta skola V14-C0:08:4710:08:43.75 0:08:47
53. RolandsIndričāns449 V14-C0:08:5310:08:49.35 0:08:53
54.LatviaMatīssJankovskis441 V-Tauta0:08:5810:08:55.40 0:08:58
55. RalfsStratans445 V14-C0:09:0610:09:03.45 0:09:06
56.LatviaKasparsSiliņš358 V-Tauta0:09:0710:09:03.60 0:09:07
57.LatviaIvarsMackevičs47Ogres novada sporta centrs V14-C0:09:0810:09:04.30 0:09:08
58.LatviaRenārsLūsis294DARBA RŪĶI V-Tauta0:09:2110:09:16.65 0:09:21
59.LatviaGuntisZālītis444LVS V-Tauta0:09:4010:09:35.70 0:09:40
60. AndrisJākobsons228 V-Tauta0:09:5110:09:46.95 0:09:51
61.LatviaSandisDzenītis20Salaspils SS V14-C0:10:0210:09:58.45 0:10:02
62. IlmārsKranāts255IRIOK V-Tauta0:10:1410:10:10.40 0:10:14
63.LatviaMihailsPaņiks319Sporta skola "Arkādija" V14-C0:10:1410:10:11.00 0:10:14
64.LatviaReinisGrundspeņķis218SS Arkādija V14-C0:10:1410:10:11.05 0:10:14
65. ArtūrsRodlovs452Alūksnes SS V14-C0:10:2610:10:22.85 0:10:26
66.LatviaAleksandrsKuzņicovs10Alūksnes SS V14-C0:10:3110:10:28.70 0:10:31
67.LatviaArtisJansons7Alūksnes SS V14-C0:10:3610:10:33.65 0:10:36
68. ZintisVarts450Ģeogrāfu mafija Jebkurš ar svaru virs 100kg0:10:4310:10:40.55 0:10:43
69.LatviaSandraKrūma120Carnikavas SC S-Tauta0:10:4710:10:42.00 0:10:47
70. KristīnaMarkeviča298 S-Tauta0:10:5510:10:49.85 0:10:55
71.LatviaMaksimsLisenoks287Sporta skola "Arkādija" V14-C0:11:0210:10:58.55 0:11:02
72. ArtursLatišonoks437 V-Tauta0:11:1310:11:08.20 0:11:13
73.LatviaRegnārsĶilpis112Carnikavas SC V-Tauta0:11:1710:11:12.50 0:11:17
74. NikitaAntonovs152 V-Tauta0:11:2910:11:25.45 0:11:29
75.LatviaGerdsSīmanis365Bruņurupuči V-Tauta0:11:3010:11:25.25 0:11:30
76. DanielaRakicka130Carnikavas SC S-Tauta0:11:3710:11:33.00 0:11:37
77.LatviaDāvisVaitkuss138Carnikavas SC V14-C0:11:3910:11:36.00 0:11:39
78.LatviaPatriksSakovičs133Carnikavas SC V-Tauta0:11:5610:11:51.50 0:11:56
79.LatviaLindaBekusova64SzS Kājnieku brigāde S-Tauta0:11:5610:11:52.15 0:11:56
80.LatviaBaibaSīmane363Bruņurupuči S-Tauta0:12:0610:12:01.05 0:12:06
81.LatviaGundars-DanielsKuncis270 V14-C0:12:2210:12:18.70 0:12:22
82. EvijaGraumane418 S-Tauta0:12:3610:12:30.65 0:12:36
83.LatviaAnnijaVaitkusa137Carnikavas SC S-Tauta0:12:4210:12:38.85 0:12:42
84.LatviaMontaPromberga127Carnikavas SC S-Tauta0:12:4210:12:37.40 0:12:42
85. ImantsPastors1Carnikavas dome Jebkurš ar svaru virs 100kg0:12:4710:12:43.00 0:12:47
86.LatviaIlzeVilka139Carnikavas dome S-Tauta0:12:5410:12:50.10 0:12:54
87.LatviaLīva-KatrīnaVilka140Carnikavas SC S-Tauta0:12:5410:12:50.55 0:12:54
88.LatviaIlmārsPutnis334Putnu iela V-Tauta0:13:2110:13:18.50 0:13:21
89.LatviaIgorsOdziņš314OgasPower Jebkurš ar svaru virs 100kg0:13:5010:13:45.05 0:13:50
90.LatviaAskoldsBērziņš171Sporta skola "Arkādija" V14-C0:13:5310:13:50.15 0:13:53
91. LauraLatišonoka435 S-Tauta0:14:0210:13:56.95 0:14:02
92.LatviaEstereOsīte126Carnikavas SC S-Tauta0:14:0910:14:05.70 0:14:09
93. JustīneLatišonoka433 S-Tauta0:14:4110:14:36.75 0:14:41
94.LatviaPauls-DanielsLagzdiņš273SS “Arkādija” V14-C0:05:240:05:3200:10:52.40 DSQ
95.LatviaTimotejs-MarksLagzdiņš274SS “Arkādija” V14-C0:05:280:05:3300:10:57.20 DSQ
-LatviaAgnesePuriņa13Alūksnes SS S12 DNF