Latvijas čempionāts krosa skrējienā "Rudens Zibens kross"

(17.10.2015)
rezultāti


8 km (kopvērtējums)   |   8 km (pa grupām)
6 km (kopvērtējums)   |   6 km (pa grupām)
4 km (kopvērtējums)   |   4 km (pa grupām)
2 km (kopvērtējums)   |   2 km (pa grupām)
1,5 km (kopvērtējums)   |   1,5 km (pa grupām)
1 km (kopvērtējums)   |   1 km (pa grupām)
500 m (kopvērtējums)   |   500 m (pa grupām)
300 m (kopvērtējums)   |   300 m (pa grupām)
Rezultāti *.xls formātā
Vieta VārdsUzvārdsNr.KomandaPilsētaGrupa1. Aplis2. Aplis3. AplisApļiTīrais rez.Finišs
1.LatviaKitijaZaula302Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola LimbažiS120:01:290:01:340:01:3730:04:37.00 0:04:39
2.LatviaAmandaValtasa300SS “Arkādija” MārupeS120:01:360:01:360:01:3230:04:40.55 0:04:42
3.LatviaGerda-KerijaDreimane271Bauskas BJSS BauskaS120:01:290:01:440:01:3530:04:45.60 0:04:47
4.LatviaBaibaBērzina266Sporta skola "Arkādija" RigaS120:01:310:01:390:01:3930:04:46.10 0:04:48
5.LatviaJānisStūrītis397Siguldas Sporta Skola SiguldaV100:01:340:01:430:01:3630:04:51.95 0:04:53
6.LatviaKarīnaMellace288 RīgaS120:01:350:01:390:01:4030:04:51.00 0:04:53
7.LatviaRebekaDraudiņa270Arkādija RīgaS120:01:390:01:430:01:3730:04:54.35 0:04:58
8.LatviaDārtaAuziņa262Siguldas sporta skola SiguldaS120:01:400:01:390:01:4030:04:56.05 0:04:58
9.LatviaAleksandrsPometuns389Alūksnes BJSS AlūksneV100:01:370:01:420:01:4330:04:58.70 0:05:01
10.LatviaLoretaBabre466 ValmieraS100:01:370:01:500:01:4230:05:08.10 0:05:09
11.LatviaIndraMackeviča286Ogres novada sporta centrs OgreS120:01:430:01:420:01:4530:05:06.60 0:05:09
12. ArnoldsBērziņš228Sporta skola "Arkādija" RigaV100:01:380:01:480:01:4730:05:09.90 0:05:12
13.LatviaAnastasijaMočalova289Sporta skola "Arkādija" RigaS120:01:450:01:460:01:4230:05:09.35 0:05:12
14.LatviaMadaraKļavniece315Riga-Carnikava CarnikavaS100:01:360:01:480:01:5130:05:12.35 0:05:14
15.LatviaAmandaFridrihsberga275SPARS Vieglatlētikas nodaļa VentspilsS120:01:460:01:490:01:4030:05:11.40 0:05:14
16.LatviaAnrijsKrūmiņš381Rojas sporta skola RojaV100:01:380:01:500:01:4830:05:14.15 0:05:16
17.LatviaPatrīcijaKrieviņa280Arkādija RīgaS120:01:440:01:510:01:4130:05:12.70 0:05:16
18.LatviaTīna-LuīzeBernāne265Rojas sporta skola RojaS120:01:370:01:500:01:5030:05:15.80 0:05:16
19.LatviaDanielaKristiņa281arkādija BaložiS120:01:440:01:530:01:4130:05:14.85 0:05:17
20.LatviaHenrijsBušs374Bauskas BJSS BauskaV100:01:400:01:520:01:4730:05:15.75 0:05:18
21.LatviaRobinaKlasmane279ALūksnes BJSS AlūksneS120:01:440:01:490:01:4530:05:15.60 0:05:18
22.LatviaEvelīnaBērziņa267SS Arkādija S120:01:520:01:460:01:4130:05:16.65 0:05:19
23.LatviaReičelaRone298Liepājas rajona sporta skola AizputeS120:01:470:01:530:01:4230:05:18.65 0:05:21
24.LatviaAlīnaPostnova291SS Arkādija S120:01:510:01:530:01:3830:05:18.40 0:05:22
25.LatviaValerijaCurikova268 RigaS120:01:480:01:500:01:4530:05:19.80 0:05:23
26.LatviaŅikitaMorozovs385 SiguldaV100:01:400:01:550:01:5030:05:22.30 0:05:24
27.LatviaArtaPušņakova2964AP DobeleS120:01:470:01:490:01:5030:05:23.20 0:05:25
28. RūdolfsVanadziņš400Latvian Loppet team PiņķiV100:01:420:01:520:01:5330:05:24.00 0:05:26
29.LatviaRobertsBleidels373Salaspils sporta skola SalaspilsV100:01:410:01:530:01:5330:05:24.50 0:05:26
30.LatviaSarceDilāne476 RīgaS120:01:520:01:560:01:4030:05:23.20 0:05:27
31.LatviaRenāteBeļājeva264Sporta skola "Arkādija" RīgaS120:01:470:01:550:01:4630:05:24.20 0:05:27
32.LatviaMadaraPūpola295Liepājas rajona sporta skola AizputeS120:01:480:01:540:01:4730:05:26.30 0:05:28
33.LatviaKarolīna-KarlaMatisone318AM sporta aģentūra PilteneS100:01:470:01:520:01:5130:05:26.55 0:05:29
34.LatviaMartaBalanasa263Siguldas sporta skola SiguldaS120:01:490:01:570:01:4430:05:26.30 0:05:29
35. NikoletaŠleiva299Ogres novada sporta centrs OgreS120:01:530:01:550:01:4330:05:26.60 0:05:29
36.LatviaElīnaĀrgale261Ogres novada sporta centrs OgreS120:01:520:01:560:01:4330:05:27.00 0:05:30
37.LatviaKārlisStrikauskis396Ādažu BJSS ĀdažiV100:01:510:01:550:01:4630:05:29.80 0:05:31
38.LatviaMadaraLankupa316SS “Arkādija” RīgaS100:01:470:01:510:01:5830:05:32.45 0:05:35
39.LatviaEstereFeldmane274Siguldas Sporta skola SiguldaS120:01:460:01:570:01:5430:05:34.20 0:05:36
40.LatviaDinijaGutmane276Preiļu BJSS PreiļiS120:01:510:01:540:01:5530:05:35.50 0:05:39
41.LatviaKrišjānisLejiņš383Evelo Cycling Team CarnikavaV100:01:500:02:000:01:5130:05:39.50 0:05:41
42. LauraJankovska277Carnikavas sporta centrs LilasteS120:01:450:02:040:01:5330:05:39.80 0:05:41
43.LatviaNikolaBunde307 SiguldaS100:01:430:02:040:01:5830:05:42.80 0:05:44
44.LatviaKeta-KeitaZeltiņa331 SiguldaS100:01:500:02:050:01:5130:05:43.65 0:05:45
45.LatviaEvijaLeja283SS “Arkādija” RīgaS120:01:540:01:590:01:5330:05:42.85 0:05:45
46.LatviaĒriksArhipovs371Madonas BJSS MadonaV100:01:510:02:000:01:5930:05:46.30 0:05:48
47.LatviaRūdolfsGraudiņš378 CarnikavaV100:01:480:02:010:02:0130:05:48.20 0:05:49
48.LatviaKeitaKalvāne278kazdanga KazdangaS120:01:440:02:030:02:0330:05:46.80 0:05:49
49.LatviaEndijs-RalfsŽelubovskis402 CarnikavaV100:01:570:02:030:01:5230:05:48.00 0:05:50
50.LatviaKarlīnaUtkina327SS Arkādija RīgaS100:01:560:01:590:01:5630:05:48.15 0:05:51
51.LatviaGusts-MatīssPuļķis390SS Arkādija V100:01:580:02:010:01:5430:05:48.00 0:05:51
52.LatviaRodrigoŠvarckopfs398Siguldas Sporta skola SiguldaV100:01:480:02:040:02:0330:05:50.45 0:05:53
53. SibillaVanadziņa328Latvian Loppet team PiņķiS100:01:550:02:030:01:5630:05:50.60 0:05:53
54.LatviaMarksAntonovs460 CarnikavaV100:01:550:02:010:02:0030:05:50.75 0:05:55
55.LatviaAlise-EvelīnaToča326Salaspils sporta skola SalaspilsS100:01:590:02:050:01:5130:05:52.75 0:05:55
56.LatviaLaurisAleckis370Liepājas rajona sporta skola KazdangaV100:01:560:02:050:01:5530:05:52.05 0:05:55
57.LatviaArta-MarijaDreimane308Bauskas BJSS BauskaS100:01:440:02:110:02:0130:05:53.45 0:05:55
58.LatviaDāvisPutniņš392Salaspils sporta skola SalaspilsV100:01:540:02:020:02:0030:05:53.55 0:05:56
59.LatviaMarta-LuizePetersone320VBSS Kocēnu NovadsS100:02:020:02:030:01:5330:05:54.45 0:05:57
60.LatviaRobertsGraudiņš377 CarnikavaV100:01:550:02:070:01:5730:05:56.70 0:05:58
61.LatviaJāzepsJaujenieks379Madonas BJSS MadonaV100:01:530:02:080:02:0130:05:59.10 0:06:01
62.LatviaJusts-AnsisPuļķis391SS Arkādija V100:02:000:02:050:01:5830:05:59.10 0:06:02
63.LatviaTomassZutis404 CarnikavaV100:01:580:02:050:01:5930:05:59.35 0:06:02
64. SofijaGaile309Ogres novada sporta centrs OgreS100:01:560:02:070:02:0130:06:00.00 0:06:03
65.LatviaElza-AnnaKļavniece314Carnikavas SC CarnikavaS100:01:530:02:090:02:0330:06:02.65 0:06:03
66.LatviaAnna-LauraLucika285Salaspils sporta skola SalaspilsS120:01:540:02:060:02:0430:06:00.75 0:06:03
67.LatviaGrietaPreciniece321 CarnikavaS100:02:010:02:120:01:5430:06:04.35 0:06:06
68.LatviaRenārsVinšteins401SS Arkādija V100:01:580:02:060:02:0330:06:02.70 0:06:06
69.LatviaAnnaPreciniece293 CarnikavaS120:02:000:02:150:01:5330:06:05.00 0:06:07
70. MartaDzilna272Skandibus/Madonas BJSS MadonaS120:01:550:02:080:02:0630:06:03.95 0:06:07
71.LatviaKsenijaMālniece287Madonas BJSS MadonaS120:01:550:02:070:02:0730:06:05.85 0:06:08
72.LatviaAmandaVērpēja329Rojas sporta skola RojaS100:01:540:02:140:02:0230:06:08.05 0:06:09
73.LatviaLieneEgle273ALūksnes BJSS AlūksneS120:01:570:02:130:02:0130:06:07.40 0:06:10
74.LatviaLīvaPoļaka290ALūksnes BJSS AlūksneS120:01:560:02:140:02:0130:06:08.00 0:06:10
75.LatviaDanielaŠeļagova324Salapsils Sporta skola SalaspilsS100:01:590:02:100:02:0330:06:10.00 0:06:11
76.LatviaLeldePāķe319Mežciema pamatskola RīgaS100:02:050:02:070:02:0130:06:10.15 0:06:12
77.LatviaMarkussMisiņš384Madonas BJSS MadonaV100:01:450:02:160:02:1330:06:11.60 0:06:13
78.LatviaPaulaPudule322Madonas BJSS MadonaS100:01:510:02:080:02:1630:06:11.85 0:06:14
79.LatviaMarta-MarijaBirzkope306 CarnikavaS100:01:520:02:140:02:0930:06:13.15 0:06:14
80.LatviaLoretaZālīte330 RīgaS100:02:030:02:170:01:5930:06:16.50 0:06:18
81.LatviaGundegaLīcīte284Madonas BJSS MadonaS120:01:590:02:120:02:0830:06:15.35 0:06:18
82.LatviaLaurisAčilovs369Liepājas rajona sporta skola AizputeV100:02:030:02:110:02:0730:06:18.15 0:06:20
83.LatviaReinisGobiņš376Madonas BJSS MadonaV100:02:040:02:160:02:0630:06:23.20 0:06:25
84.LatviaKristersRaipuls393 RīgaV100:02:050:02:100:02:1130:06:21.75 0:06:25
85.LatviaSalvisŠķesters394Madonas BJSS MadonaV100:02:020:02:130:02:1730:06:29.05 0:06:31
86.LatviaNikola-KerijaLeitarte317Rojas sporta skola RojaS100:01:580:02:200:02:1630:06:31.65 0:06:33
87.LatviaRičardsKokins380Salaspils sporta skola SalaspilsV100:02:030:02:200:02:1130:06:30.30 0:06:33
88.LatviaRinaldsSmiltāns395Madonas BJSS MadonaV100:02:040:02:200:02:1230:06:32.75 0:06:35
89. EstereKļaviņa313Salaspils sporta skola SalaspilsS100:02:040:02:180:02:1430:06:33.70 0:06:36
90.LatviaEdijsLejiņš403Madonas BJSS MadonaV100:02:040:02:220:02:2130:06:44.70 0:06:46
91.LatviaTomsUtāns399Kāpa CarnikavaV100:02:080:02:230:02:1930:06:47.55 0:06:49
92.LatviaPaulaĶirkuma470Kāpa ĀdažiS100:02:140:02:220:02:1830:06:50.70 0:06:52
93.LatviaSabīneGailīte310Madonas BJSS MadonaS100:01:580:02:290:02:3330:06:57.50 0:06:59
94.LatviaGrietaGrantskalna311 CarnikavaS100:02:040:02:290:02:2830:06:59.65 0:07:00
95.LatviaMartaJanķēvica312 CarnikavaS100:02:100:02:280:02:3130:07:06.35 0:07:08
96.LatviaIevaPūpola294Liepājas rajona sporta skola AizputeS121:31:560:09:070:09:0630:27:10.10 1:50:09
-LatviaKristapsLāss382 Garciems, Carnikavas nov.V100:02:380:02:5720:05:34.00 DNF
-LatviaNiksBirkenfelds372Liepājas rajona sporta skola AizputeV10 DNF