Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTrek Philips MTB Maratons - Cēsu velomaratons / 06.08.2011

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. Reinis-MārtiņšPriedītisNN Sporta klubs/RRSRīgaJaunieši11:11:14.60
2. EdmondsLabanovskisVery BerryRīgaAtvērtā klase11:11:14.70
3. ArtūrsKļaviņšRīgaAtvērtā klase11:11:23.85
4. GuntisŠeflersVery BerryĀdažiAtvērtā klase11:11:24.75
5. MārtiņšOzolsZZK-Cēsis SEBCēsisAtvērtā klase11:14:05.65
6. RolandsZarītisTrek-PhilipsRīgaJaunieši11:14:05.95
7. ArvisSimsonsMTB PriekuļiJāņmuižaJaunieši11:15:31.25
8. MārtiņšŠlēziņšCēsisAtvērtā klase11:15:39.15
9. MārtiņšZālītisNN Sporta klubsCēsisJaunieši11:16:09.80
10. JanisBlaubergsLMTRigaAtvērtā klase11:16:48.55
11. OskarsTobiassHipofondiRīgaAtvērtā klase11:16:48.60
12. MārtiņšCircenisebike 4everRīgaAtvērtā klase11:17:08.50
13. JānisLapsiņšNN Sporta klubs/RRSJaunieši11:17:52.40
14. AndrisBāliņšVery BerryRīgaAtvērtā klase11:18:34.90
15. JānisVējonsLatviešu radioAtvērtā klase11:19:11.40
16. AigarsJanaitisVery BerryRīgaAtvērtā klase11:19:46.60
17. EmīlsBroksSiguldaAtvērtā klase11:19:55.55
18. Mari-LiisMõttusHaanja RKJaunietes11:20:10.60
19. JānisPaegleCeļu Emulsija HLTukumsAtvērtā klase11:20:22.50
20. KristapsBrokānsMMT-SantekoMazsalacaJaunieši11:20:26.55
21. MikusSarmaEMUSmilteneAtvērtā klase11:20:38.35
22. RaimondsBreideRīgaAtvērtā klase11:20:51.05
23. IngusOzolantsforma2.lvDzērbeneAtvērtā klase11:21:07.35
24. ArvīdsSiliņšHipofondiAtvērtā klase11:21:09.20
25. KasparsMankopsVerry BerryRigaAtvērtā klase11:21:17.65
26. ArvisKrūskopsGrindeksRīgaAtvērtā klase11:21:22.20
27. AldisSimsonsMTB PriekuļiJāņmuižaAtvērtā klase11:21:41.75
28. MikusAnčevsLiVeloPreiļiAtvērtā klase11:22:13.75
29. MārtiņšZiedsCorporate solutionsRīgaAtvērtā klase11:22:23.10
30. TõnisRaidViimsi vald, HarjumaaAtvērtā klase11:22:24.00
31. ĢirtsJankovskisGarām ejotLilasteAtvērtā klase11:22:24.00
32. JānisVējonsLatviešu radioRīgaAtvērtā klase11:22:26.30
33. JānisPrindulisAtvērtā klase11:22:26.30
34. AldisZelčsSilvanols / G4S LatviaAtvērtā klase11:22:29.75
35. EdgarsOlengovičsStrazdu GravaCēsisAtvērtā klase11:22:57.25
36. AndisAnsulisDHLGrobiņaAtvērtā klase11:23:22.70
37. KasparsKlūgaAPU GenesisRīgaAtvērtā klase11:23:40.60
38. RaivisAnsulisJūrmalaAtvērtā klase11:23:41.15
39. KristapsDzenisAPU GenesisRīgaAtvērtā klase11:24:05.75
40. AndrisApalupsCarnikavaAtvērtā klase11:24:39.50
41. KalvisZvaigzneSilvanols / G4S LatviaAtvērtā klase11:24:52.35
42. SantaPetakaStrazdu GravaCēsisAtvērtā klase11:24:57.25
43. NormundsPetaksStrazdu GravaCēsisAtvērtā klase11:24:57.25
44. AigaPaegleCeļu Emulsija HLTukumsAtvērtā klase11:25:03.45
45. JuliānsIsajevsRRSRīgaV1411:25:36.05
46. MārcisUrbānsCPSSCēsis, PriekuļiJaunieši11:25:37.75
47. NiklāvsBoļšisRRS-BaložiĶekavaV1411:25:52.35
48. KristapsRūsiņšRīgaV1411:25:58.15
49. GatisPūcītisSwedbankAtvērtā klase11:26:03.85
50. JānisKlūgaAPU GenesisRīgaAtvērtā klase11:26:42.65
51. GatisSiliņšHipofondiAtvērtā klase11:27:00.50
52. KasparsĀbelītisbeisbols.lvRīgaAtvērtā klase11:27:36.05
53. HelmutsLindeRīgaAtvērtā klase11:27:43.25
54. JānisSvārpstonsAtvērtā klase11:28:00.20
55. AndisPuriņšValmieraAtvērtā klase11:28:13.35
56. OskarsCimermanisSmilteneAtvērtā klase11:28:17.95
57. DāvisDzenisRīgaAtvērtā klase11:28:21.00
58. JānisViļumsonsLimbažiAtvērtā klase11:28:32.15
59. UldisLukstiņšCēsisAtvērtā klase11:28:44.95
60. InārsUtkinsrīgaAtvērtā klase11:29:25.30
61. RūtaBrakovska4sekundesSmilteneJaunietes11:29:36.90
62. DainisHomkoAlojaAtvērtā klase11:29:42.20
63. JānisKārkliņšLMTMārupeAtvērtā klase11:29:44.25
64. HelgeBernānsPriekuļiPriekuļu pagastsV1411:29:49.25
65. GundarsLevansApeApeAtvērtā klase11:30:00.55
66. RomānsFjodorovsSilvanols / G4S LatviaAtvērtā klase11:30:11.60
67. UvisDambergsTalsiAtvērtā klase11:30:31.80
68. IvarsBalodisRīgaAtvērtā klase11:30:41.80
69. AinārsVoltsVeclaiceneAtvērtā klase11:30:44.15
70. AldisĀboliņšnavRīgaAtvērtā klase11:30:45.90
71. ImantsEihentālsJelgavaAtvērtā klase11:30:58.70
72. AndisBērziņšPriekuļiAtvērtā klase11:31:09.35
73. JānisGaiķishawaiiexpress.lvLilevārdeAtvērtā klase11:31:17.25
74. MārisVizulisAPU GenesisRīgaAtvērtā klase11:31:31.25
75. ArtisZariņšOTRĀ ELPARīgaAtvērtā klase11:31:39.15
76. KārlisPlaudeEstoniaAtvērtā klase11:32:08.25
77. ArmandsJaščenoksSalaspilsAtvērtā klase11:32:31.80
78. EduardsKozlovskisLMTSiguldaAtvērtā klase11:32:38.75
79. AgnisSirmais4 sekundesSmilteneV1411:32:43.60
80. ViktorsProkofjevscēsisAtvērtā klase11:32:49.95
81. IngarsLazarevsLMTRigaAtvērtā klase11:33:06.70
82. JurisZeltiņšRīgaAtvērtā klase11:33:29.30
83. LaurisBulānsManģene TeamRīgaAtvērtā klase11:33:40.80
84. JurisTropsLīgatneAtvērtā klase11:33:44.05
85. ElmārsSmukulisDRUSTI TEAM 2SmilteneAtvērtā klase11:33:49.40
86. AlvisŠķēpsElantiCēsisV1411:34:01.55
87. UldisStupelisDHLAtvērtā klase11:34:18.80
88. KasparsMitjakovsLubānaJaunieši11:34:38.40
89. AnceJanevicaNN-Sporta klubsIkšķileJaunietes11:34:44.20
90. VinetaPētersoneCēsisS1211:35:03.15
91. AlbertHurtHaanja RattaklubiV1211:35:18.65
92. OjārsValkersJūrmalaAtvērtā klase11:35:49.15
93. OskarsStrazdiņšPurva SesksCēsisAtvērtā klase11:36:01.05
94. JurisBroksMālpilsAtvērtā klase11:36:04.80
95. NormundsLaizānsBeniniAtvērtā klase11:36:09.00
96. KristīneKrūkle-BērziņaGrindeksTalsiAtvērtā klase11:36:15.55
97. MantensDevrīntsAtvērtā klase11:36:31.85
98. VitoldsŽaubrisSilvanols / G4S LatviaAtvērtā klase11:36:49.05
99. EdgarsJākobsonsRīgaAtvērtā klase11:36:53.70
100. IvetaKazaineSmilteneSmilteneAtvērtā klase11:36:53.80
101. NormundsBlasansRigaAtvērtā klase11:37:10.20
102. NormundsSkopiņšAlūksneAtvērtā klase11:37:51.55
103. GuntisKamzolsValmieraAtvērtā klase11:38:15.80
104. AndrisStepeGulbeneAtvērtā klase11:38:38.70
105. JānisZolbergsforma2.lvRīgaAtvērtā klase11:38:56.20
106. JānisRozenbergsAPU GenesisRīgaAtvērtā klase11:38:59.20
107. SergejsSpicinsToyota teamCēsisAtvērtā klase11:39:32.40
108. ArtisDzenisDHLAtvērtā klase11:40:12.25
109. ArtisBerzinsCēsisAtvērtā klase11:40:15.65
110. AntsAedmaaEstoniaAtvērtā klase11:40:21.60
111. GintsRūsiņšRīgaAtvērtā klase11:40:37.00
112. NeldaDinga4sekundesSmilteneJaunietes11:40:40.80
113. AndisAbzalonsReflexSiguldaAtvērtā klase11:40:55.85
114. ArmandsKeišsInčukalnsAtvērtā klase11:41:20.60
115. JurijsLeontjevslvvriepasRīgaAtvērtā klase11:41:23.60
116. ArtūrsKrastsSmilteneRīgaV1211:41:27.90
117. IngusApseJaunieši11:41:50.15
118. AivarsRamsRīgaAtvērtā klase11:42:00.35
119. GatisKivrinsTalsiAtvērtā klase11:42:11.95
120. RobertsKazainis4sekundesSmilteneV1411:42:22.75
121. MaijaPlataceRīgaAtvērtā klase11:42:39.20
122. GintsGemzisWolf SystemCēsisAtvērtā klase11:43:15.20
123. KasparsKukuvassAtvērtā klase11:43:38.30
124. SarmīteJermolovaRīgaAtvērtā klase11:44:08.35
125. AigarsCerussCorporate solutionsAtvērtā klase11:44:12.50
126. AleksandrsVasiļjevsSMILTENEAtvērtā klase11:44:20.25
127. VernersVīgantsAPU GenesisRīgaAtvērtā klase11:44:39.35
128. KristīneKazakaSilvanols / G4S LatviaAtvērtā klase11:44:41.45
129. MintautsBuksindividuāliSiguldaAtvērtā klase11:44:42.90
130. AndrisVentersVālodzes!VālodzesAtvērtā klase11:44:50.50
131. EdvīnsLācisPirtnieksRīgaAtvērtā klase11:44:51.10
132. NaurisAbzalonsReflexSiguldaV1211:44:58.00
133. EdgarsNikelsRīgaAtvērtā klase11:45:03.45
134. DāvisVoiceščuksEthicSportRīgaAtvērtā klase11:45:40.05
135. AgrisJakansLMTrixAtvērtā klase11:45:44.55
136. IngaIeragaMārupeAtvērtā klase11:45:51.95
137. MartinsIeragsVirsotne/MARMOTMārupeAtvērtā klase11:45:52.00
138. IrisaJanevicaIkšķileAtvērtā klase11:46:12.75
139. MaijaBlasaneRigaAtvērtā klase11:47:00.55
140. TomassVoltsVeclaiceneV1411:47:02.90
141. KārlisSkrastiņšŠalkoneJelgavaAtvērtā klase11:48:00.10
142. JānisIvsiņšRīgaAtvērtā klase11:48:02.55
143. IvoŠnē4 sekundesSmilteneV1211:48:58.05
144. JurijsĻeontjevsRRS-RīgaRīgaV1411:48:58.05
145. KristīneKairišaSport 2000Atvērtā klase11:49:15.30
146. TomsRozentālsCorporate solutionsAtvērtā klase11:49:28.10
147. IevaSlaidiņaRīgaAtvērtā klase11:49:36.40
148. UldisMackevičsĶekavaAtvērtā klase11:49:38.25
149. AijaKeišaRīgaAtvērtā klase11:50:01.30
150. AleksejsBitkoplasma-power.lvOgreAtvērtā klase11:50:19.25
151. JānisBriedisXB2RīgaAtvērtā klase11:51:07.15
152. KristīneTobiaseHipofondiAtvērtā klase11:53:10.40
153. AndrejsLangsCēsisAtvērtā klase11:53:19.10
154. DzintarsBreškeLimbažiAtvērtā klase11:53:27.60
155. AnnijaSabuleCēsu sporta skolaPriekuļiJaunietes11:53:28.30
156. KasparsĀboliņšRJKRīgaAtvērtā klase11:55:39.10
157. Rolands-PaulsPuriņšValmieraJaunieši11:56:17.25
158. RobertsCerussCorporate solutionsRigaAtvērtā klase11:56:28.60
159. KatrīnaGatereLatviešu radioSiguldaAtvērtā klase11:58:02.20
160. JānisSurnaRīgaAtvērtā klase11:59:56.80
161. KaarelPehkEstoniaAtvērtā klase12:00:02.15
162. RainersĶestersAlūksneV1412:00:06.45
163. EdgarsPetrovskisSmilteneSmilteneAtvērtā klase12:00:22.85
164. DanaSpulleLatviešu radioValmieraAtvērtā klase12:00:49.40
165. IvandaBleikšaRīgaAtvērtā klase12:00:56.35
166. AivisBleikšs4 sekundesSmilteneAtvērtā klase12:00:56.55
167. NikitaSmirnovsRRS-RīgaRīgaV1212:01:45.15
168. OļegsGroševsAtvērtā klase12:02:06.75
169. AliseKazaine4sekundesIlzenes pag.Alūksnes nov.S1212:02:11.00
170. DāvisVāversRīgaAtvērtā klase12:02:41.60
171. LīgaDrengere-TiltiņaFIRMUS-EVO TEAMMārupeAtvērtā klase12:03:33.55
172. ĢirtsBārenisFIRMUS-EVO TEAMMārupeAtvērtā klase12:03:46.25
173. EdvīnsMifānsCēsisAtvērtā klase12:03:50.55
174. JānisLeikartsSmilteneAtvērtā klase12:04:40.50
175. EmīlsBriediscēsisV1212:06:52.45
176. VilnisBriedisCēsisAtvērtā klase12:06:52.55
177. AndrisRazminovičsCēsisAtvērtā klase12:07:04.70
178. DaceBrīvvīraAtvērtā klase12:07:40.30
179. ĒvaldsIodzevičsFIRMUS-EVO TEAMMārupeAtvērtā klase12:08:48.35
180. EvijaEglīteCorporate solutionsAtvērtā klase12:09:10.10
181. ArmandsAlvatersSalaspilsAtvērtā klase12:10:01.80
182. Avo-MiksPiziksValmieras piensValmieraV1412:10:43.05
183. EvijaBirstiņaAtvērtā klase12:10:43.60
184. KristiānaKapulinskaCēsisJaunietes12:12:05.60
185. LauraEisakaKamparkalnsRīgaAtvērtā klase12:12:48.70
186. KetijaSabuleCēsu sporta skolaPriekuļiJaunietes12:12:51.65
187. AndisStrazdsValmieraAtvērtā klase12:12:53.30
188. IngaŠarfa-StrazdaValmieraAtvērtā klase12:12:53.60
189. ErleRaudamEstoniaAtvērtā klase12:14:49.65
190. KristiānsRūsiņšRīgaV1212:17:35.40
191. JolantaJurģeleOgreAtvērtā klase12:18:18.30
192. Valters-LukaKleinbergsTrek-Philips-Blackeliza-Beth.lvRīgaV1212:19:35.80
193. Ginta-ElizabethKleinbergaTrek-Philips-Blackeliza-Beth.lvRīgaAtvērtā klase12:19:36.10
194. SolvitaŠteinbaumaAtvērtā klase12:21:06.50
195. DāvisKorsītisAlūksneV1212:22:38.25
196. AstraLaugaleAtvērtā klase12:27:25.70
197. MārisMiķītisJelgavaAtvērtā klase12:29:49.00
198. AsnateKorsīteTREK Bērnu komandaAlūksneS1212:32:28.05
199. BeāteBaltaisbrenceNordea BankaRīgaAtvērtā klase12:32:28.25
200. GunaEglīteRīgaAtvērtā klase12:42:58.70
201. DainaLaizāneBeniniAtvērtā klase12:51:33.35
202. KasparsKrievsAllažiV1213:13:06.40
203. OskarsKalniņšRīgaAtvērtā klase13:15:37.20
- JurisMitjakovsLubanaAtvērtā klaseDNF
- AntonsLiseckisLMTrixAtvērtā klaseDNF
- UldisMiķelsonsSiguldaAtvērtā klaseDNF
- AigarsKalniņšRigaAtvērtā klaseDNF
- AtisKrūzecycling.lvRīgaAtvērtā klaseDNF
- ZandaRutkovskaRīgaAtvērtā klaseDNF