Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTrek Philips MTB Maratons - Ventspils / 10.09.2011

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. Reinis-MārtiņšPriedītisNN sporta klubsRgaJaunieši21:09:30.55
2. EduardsRēnsVelotreniņi.lvVentspilsAtvērtā klase21:10:04.95
3. SimasKondrotasVelostreet-Fuji TeamKlaipedaAtvērtā klase21:10:07.80
4. GuntisŠeflersVery BerryĀdažiAtvērtā klase21:10:21.00
5. AndrisBāliņšVery BerryRīgaAtvērtā klase21:13:03.05
6. KasparsMankopsVery BerryĶekavaAtvērtā klase21:13:07.30
7. JānisPaegleCeļu Emulsija HLTukumsAtvērtā klase21:13:45.50
8. EdmondsLabanovskisVery BerryRīgaAtvērtā klase21:14:04.40
9. RobertsBahmansVentspils BMXVentspilsAtvērtā klase21:14:24.80
10. AndrejsDzelmeTalsiAtvērtā klase21:14:49.80
11. MārisBožeVelkonisVentspilsAtvērtā klase21:15:59.80
12. AldisĀboliņšnavRīgaAtvērtā klase21:17:29.55
13. RobertsBirkantsNN Sporta klubs/RRSRīgaJaunieši21:18:12.80
14. IvarsGridčinsHipofondiAtvērtā klase21:18:21.10
15. MārtiņšCircenisebike 4everRīgaAtvērtā klase21:18:38.25
16. EmīlsBroksSiguldaAtvērtā klase21:19:57.05
17. OskarsTobiassHipofondiRīgaAtvērtā klase21:20:10.10
18. GatisTomsonsVentspilsAtvērtā klase21:21:38.30
19. NiklāvsBoļšisRRS-BaložiĶekavaV1421:21:41.45
20. JanisBlaubergsLMTRigaAtvērtā klase21:21:52.30
21. AndisAnsulisDHL MTBGrobiņaAtvērtā klase21:22:39.70
22. JānisBriedisRīgaAtvērtā klase21:23:25.20
23. DāvisDzenisRīgaAtvērtā klase21:23:35.30
24. IngusŠkibelisVentspilsAtvērtā klase21:23:51.65
25. GuntisGrīnvaldsVentspilsAtvērtā klase21:23:53.45
26. AldisZelčsSilvanols / G4S LatviaAtvērtā klase21:23:57.45
27. MārisKrūzeCorporate solutionsAtvērtā klase21:24:14.50
28. UldisSiņicinsVentspilsAtvērtā klase21:24:50.40
29. JānisPētersonsSkill Shimano Pukju StreetVentspilsAtvērtā klase21:25:02.80
30. NaurisMelnbārdisVentspilsJaunieši21:25:49.50
31. MatīssRiekstiņšTalsu biatlona klubs - RaimaksTalsiV1421:26:22.45
32. EgonsBražinskisAPU GenesisRīgaAtvērtā klase21:26:51.60
33. RobertsKazainis4 sekundesSmilteneV1421:27:10.55
34. JānisValainisAizkraukleAtvērtā klase21:27:34.85
35. AigaPaegleCeļu Emulsija HLTukumsAtvērtā klase21:27:41.95
36. TomsOzoliņšVentspilsJaunieši21:27:47.15
37. JānisKlūgaAPU GenesisRīgaAtvērtā klase21:28:32.20
38. ĒvaldsPavlovsRīgaAtvērtā klase21:28:41.45
39. ZigmundsNuržaĀdažiAtvērtā klase21:28:42.70
40. AnsisNudiensDžedajskij KrajVentspilsAtvērtā klase21:28:44.75
41. GundarsLevansApeApeAtvērtā klase21:28:52.90
42. ImantsEihentālsJelgavaAtvērtā klase21:29:05.35
43. KasparsIrbeVentspilsAtvērtā klase21:29:07.55
44. KalvisZvaigzneSilvanols / G4S LatviaAtvērtā klase21:29:21.20
45. KasparsĀbelītisbeisbols.lvRīgaAtvērtā klase21:29:29.10
46. HaraldsGudermanisFisherteam.lv / Sport2000CarnikavaAtvērtā klase21:30:06.60
47. AlgirdasMockusAtvērtā klase21:30:20.85
48. TomsRaubiškaRīgaAtvērtā klase21:30:26.05
49. RaivisAnsulisJūrmalaAtvērtā klase21:30:59.50
50. AndrisSegliņšCorporate solutionsAtvērtā klase21:31:07.10
51. AgrisJakansLMTRīgaAtvērtā klase21:31:13.15
52. AleksandrsDeņisovsveloclubRīgaAtvērtā klase21:31:59.10
53. MārisVizulisAPU GenesisRīgaAtvērtā klase21:32:00.25
54. AndrisApalupsCarnikavaAtvērtā klase21:32:19.75
55. MārisIndānsBlāzmaAtvērtā klase21:32:20.15
56. AinārsVoltsVeclaiceneAtvērtā klase21:34:14.70
57. LaurisBulānsManģene TeamRīgaAtvērtā klase21:34:15.90
58. JurisBroksMālpilsAtvērtā klase21:34:53.70
59. MareksSkvorcovsBergsRigaAtvērtā klase21:35:13.35
60. KristīneKrūkle-BērziņaGrindeksTalsiAtvērtā klase21:35:35.75
61. IvetaKazaineSmilteneSmilteneAtvērtā klase21:35:39.10
62. RūtaValaineAizkraukleAtvērtā klase21:35:42.65
63. EndijsKviesisVentspilsJaunieši21:35:46.90
64. NormundsSkopiņšAlūksneAtvērtā klase21:36:39.90
65. AgnisSirmais4 SekundesSmilteneV1421:38:42.40
66. OlafsĶeņģisVentspils Triatlona KlubsVentspilsAtvērtā klase21:39:00.20
67. JurisKeišsVentspils Triatlona KlubsVentspilsAtvērtā klase21:39:00.45
68. MārisEšmanisVentspilsAtvērtā klase21:39:31.05
69. UldisStupelisDHLAtvērtā klase21:39:36.05
70. IevaSlaidiņaRīgaAtvērtā klase21:40:02.80
71. RūtaBrakovska4 sekundes SmilteneSmilteneJaunietes21:41:15.30
72. GatisKivrinsTalsiAtvērtā klase21:41:28.95
73. UldisFreibergsVentspilsAtvērtā klase21:41:40.85
74. TomassVoltsVeclaiceneV1421:42:14.60
75. JurijsLeontjevslvvriepasRīgaAtvērtā klase21:42:21.30
76. AndrisKinensAIZPUTE MTBAizputeAtvērtā klase21:42:31.10
77. IevaKozlovaVentspilsAtvērtā klase21:42:44.40
78. NormundsAvotiņšRīgaAtvērtā klase21:43:07.15
79. VladimirsDiduksVentspilsAtvērtā klase21:44:22.80
80. NeldaDinga4 sekundes SmilteneSmilteneJaunietes21:44:53.35
81. ArtūrsKrastsSmilteneRīgaV1221:45:15.40
82. GintaBogdanovaEthicSportPriekuļiJaunietes21:46:24.25
83. JānisIvsiņšRīgaAtvērtā klase21:47:33.20
84. KristīneTobiaseHipofondiAtvērtā klase21:48:51.35
85. ArvīdsSiliņšHipofondiAtvērtā klase21:50:15.20
86. ArmandsAlvatersSalaspilsAtvērtā klase21:50:51.35
87. RainersĶestersAlūksneV1421:52:21.55
88. DansJansonsO. S. S. G.LiepājaAtvērtā klase21:53:31.45
89. GintsLasmanisTalsiAtvērtā klase21:54:16.50
90. KasparsKlūgaAPU GenesisRīgaAtvērtā klase21:56:46.75
91. AliseKazaineIlzeneS1221:56:53.90
92. DainisKrastsLiepājaAtvērtā klase21:57:55.60
93. NikitaSmirnovsRRS-RīgaRīgaV1222:04:13.00
94. JurijsĻeontjevsRRS-RīgaRīgaV1422:04:13.50
95. HaydenVermeulenRīgaAtvērtā klase22:06:17.90
96. Valters-LukaKleinbergsTrekRīgaV1222:10:33.75
97. AndrisAvotiņšCorporate solutionsAtvērtā klase22:13:37.60
98. ZigurdsKrastsIndividuāliRīgaAtvērtā klase22:17:04.45
99. EvijaEglīteCorporate solutionsAtvērtā klase22:19:26.05
100. IvoŠnē4 sekundesSmilteneV1222:19:44.25
101. AndisPelcmanisOSSG LiepājaLiepājaAtvērtā klase22:19:51.60
102. KasparsKrievsAllažiV1222:20:06.35
103. SolvitaŠteinbaumaRīga raj.Atvērtā klase22:22:09.30
104. ZaneBrikmaneVentspilsAtvērtā klase22:28:12.00
105. GunaEglīteRīgaAtvērtā klase22:31:39.55
106. IlzeLukstiņaCorporate solutionsAtvērtā klase22:33:53.90
107. AstraLaugaleAtvērtā klase22:34:52.00
108. JolantaJurģeleOgreAtvērtā klase22:35:45.55
- AigarsBrūverisManģene TeamJūrmalaAtvērtā klase1DNF
- JānisMičulisSkill Shimano Pukju StreetVentspilsAtvērtā klase1DNF
- KristīneKairišaSport 2000RīgaAtvērtā klase1DNF