Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāUltramaratona skrējiens „Cēsis ECO Trail” / 06.08.2016

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. ArtūrsPauliņšSuunto Team LatvijaGrundzāle8V-Master-I10:30:35
2. ArvisRobalts8V-Master-I10:32:00
3. JurisGudēvics-LiepiņšNoskrien ar priekuGrobiņa8V-Master-II10:33:17
4. AndrisBergmanisSK SiguldaSigulda8V-Master-II10:33:27
5. RihardsSerģisSporta klubs "Ašais"Cēsis8V-Junior10:33:47
6. ArtisRožkalnsSporta klubs "Ašais"Liepa8V-Junior10:34:18
7. GatisMatukoValmiera8V-Master-II10:34:29
8. GintsSkroderisSuunto Team LatviaRīga8V-Master-I10:34:34
9. JānisDūkaRun4FunCēsis8V-Master-I10:34:37
10. JānisGailītis8V-Junior10:34:44
11. ArtisPūcītisCēsis8V-Master-II10:35:06
12. JānisMūrnieks8V-Master-I10:35:42
13. ArnisĀbelītisCēsis8V-Senior10:37:12
14. RitvarsKlaparsValmiera8V-Master-II10:37:17
15. LīgaGirgensoneSK "Metroons"Rīga8S-Master-I10:37:58
16. IvetaCauneOGRE-10Ogre8S-Master-II10:38:41
17. AivisReinholds8V-Master-II10:38:49
18. BeāteVecvagareTimiānsLiepāja8S-Master-I10:40:07
19. GundegaVancāneSuunto Team Latvija/ SK TēraudsRīga8S-Master-II10:40:18
20. ValtersBērziņš8V-Master-II10:40:21
21. EdgarsFreilibs8V-Master-II10:41:05
22. AlisePutraimaLimbaži ACTIVECēsu novads8S-Master-I10:41:24
23. RomasNovickasJelgavas NovadsJelgava8V-Junior10:41:35
24. MartaJansonaCēsis8S-Master-I10:41:39
25. LīgaGudēvica-LiepiņaNoskrien ar priekuCēsis8S-Master-II10:41:56
26. LīgaSaulīteArkādijaRīga8S-Master-I10:42:17
27. AndrejsČipričsDzērbene8V-Master-I10:42:36
28. KonstantīnsTaļikovsBar DepartmentRīga8V-Master-II10:42:45
29. ArtaMartinsone8S-Master-I10:43:01
30. DainisVīksnītisCēsis8V-Master-I10:43:20
31. ArtisSproģisRīga8V-Master-I10:43:29
32. IngūnaGailīteAizkraukle8S-Master-II10:43:29
33. SandisValtersCēsis8V-Junior10:44:07
34. Dzintars-DžonsJaunzems-Fidžeralds-XiiLaba Daba 2016Sigulda8V-Master-II10:44:14
35. SandisEņģelisPatriotsRīga8V-Master-II10:44:22
36. UldisKondratovičsRīga8V-Senior10:44:35
37. MartaGolubovaIndividuāliCēsis8S-Master-II10:44:36
38. LaumaČerņevskaVSK Noskrien VāveresRīga8S-Master-II10:44:44
39. AndrejsSokolovsBaltmaValmiera8V-Master-II10:44:46
40. LāsmaPometkoindividualiCēsis8S-Master-I10:44:52
41. KristapsKampenussCēsis8V-Master-II10:45:11
42. KrišjānisTiltiņšCēsis8V-Junior10:45:22
43. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpils8V-Junior10:45:31
44. KristīneLāceCēsis8S-Master-I10:45:41
45. DāvisBautrisSIS Latvija8V-Junior10:45:48
46. MareksKozlovskisCēsis8V-Master-I10:45:52
47. OlgaRadžabovaPar sportisku sabiedrībuRīga8S-Master-II10:46:07
48. GintsKuzņecovs8V-Master-II10:46:16
49. IevaSproģeRīga8S-Master-I10:46:19
50. ElīnaZaķeChisburger TeamRiga8S-Master-I10:46:44
51. EdgarsDejusCēsis8V-Master-II10:47:11
52. TaurasNainysVilnius8V-Senior10:47:21
53. SintijaGrišule8S-Master-II10:47:55
54. IvetaZeļenkova8S-Master-II10:47:55
55. KasparsLapsaCēsis8V-Master-II10:48:04
56. ArtūrsSņegovičsRīga8V-Master-II10:48:14
57. HendrikSpeck8V-Master-II10:48:39
58. LāsmaMaltaViļāniViļāni8S-Senior10:49:32
59. ElīnaBalodeRīga8S-Master-I10:49:33
60. VeronikaBuhalova8S-Master-I10:49:34
61. KārlisKrīgalisBarkava8V-Master-I10:49:43
62. FrancisSerģis8V-Junior10:49:59
63. EkaterinaKamshilinaMoscow8S-Master-II10:50:07
64. MargitaLagzdina-Riga8S-Master-II10:50:26
65. OlgaIvanovaNo Tag RunnersMOSCOW8S-Senior10:50:38
66. RitaVīgante8S-Master-II10:50:45
67. EdgarsElbergsBar DepartmentRīga8V-Master-II10:50:46
68. ValtersSemjonovsLimbaži8V-Junior10:50:51
69. ZaneGaldiņa8S-Master-II10:51:03
70. IntarsUlmanisvsk noskrienvalmiera8V-Master-II10:51:03
71. SigneSproģe8S-Master-II10:51:11
72. AloPaabusk8V-Master-II10:52:00
73. EvitaKmetaRīga8S-Master-I10:52:06
74. Agija-DaceBidiņaMārupe8S-Junior10:52:08
75. MarutaKrūmiņaTukums8S-Master-II10:52:11
76. LailaCeika8S-Senior10:52:17
77. LauraHofmaneVSK NoskrienSigulda8S-Master-II10:52:27
78. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīga8S-Master-II10:52:52
79. JānisKrumuldsIndividuāliRīga8V-Master-II10:53:40
80. OlgaPodobedMoskva8S-Master-II10:54:00
81. MārcisPetzāleCēsis8V-Junior10:54:08
82. ZaneDilleCēsis8S-Master-II10:54:12
83. IngaPutraima8S-Master-I10:54:24
84. GuntaČingule8S-Master-II10:54:39
85. MarijaStepiņaRiga8S-Master-II10:54:45
86. KristīneReinholde8S-Master-II10:54:52
87. LindaLūkinaLimbaži ACTIVELimbaži8S-Master-II10:54:58
88. VladimirsKallass8V-Senior10:54:59
89. DariaVandyshevaJurmala8S-Master-II10:55:00
90. IrīnaPuškoValmiera8S-Master-I10:55:09
91. EvelīnaBujāneCēsis8S-Master-II10:55:29
92. LitaSaklaureLimbaži8S-Master-I10:55:34
93. DinaBukšaSuunto LatvijaRiga8S-Master-II10:55:36
94. LīgaSalmaneRauna8S-Master-II10:55:38
95. AnetteBergStockholm8S-Master-II10:55:39
96. SanitaKokarēvičaCēsis8S-Master-II10:55:48
97. ElīzaMuzikaJumprava8S-Junior10:55:49
98. AkselsNoviks-Grasis8V-Junior10:55:55
99. StaņislavsDzalbsĶērpīšiCēsis8V-Senior10:56:09
100. SigitaŠterneFishersRīga8S-Master-II10:56:49
101. LīgaKāršenieceCēsis8S-Master-I10:57:04
102. LaumaMucenieceĶekava8S-Master-II10:57:49
103. LīgaDrustaBaldone8S-Master-II10:57:49
104. IlzeČunkaSPORTLATRīga8S-Master-II10:57:57
106. LienaGūtmaneRīga8S-Master-I10:58:21
105. EdgarsĀrgalsLielvārde8V-Master-I10:58:21
107. DitaReihenovaRīga8S-Master-I10:58:44
108. LeontijsRutkovskiscesisCēsis8V-Senior10:58:51
109. MadaraRiekstaCēsis8S-Master-I10:58:54
110. LauraGraseCēsis8S-Master-II10:59:19
111. KasparsKrievs:)Allaži8V-Junior10:59:35
112. SigitaŽideļūnaindividuāliRīga8S-Master-II10:59:50
113. VladimirsTiscenkoVSK NoskrienRīga8V-Master-II10:59:52
114. JānisBankavs8V-Master-II11:00:48
115. DinaĶuzeRīga8S-Master-I11:01:58
116. KristineZemeRīga8S-Master-I11:01:58
117. SandroGarcía-DelgadoArrecife8V-Master-I11:02:32
118. LieneZvirbuleCēsis8S-Master-II11:02:46
119. LauraZemļickaRīga8S-Master-II11:02:47
120. ZaneEniņaCēsis8S-Master-II11:02:48
121. AntaBojaneLimbažu n., Umurgas p.8S-Master-II11:02:49
122. AijaOzolaRiga8S-Master-II11:03:18
123. SilvaBērziņaMani sauc skriet!Rīga8S-Master-I11:03:34
124. JevgeneiRi8V-Senior11:04:34
125. ElīzaOzoliņa8S-Master-I11:05:14
126. AgneseIrbīteVSK NoskrienRīga8S-Master-II11:05:23
127. SendijaGaldiņa8S-Master-II11:06:33
128. AneteBruževicaRīga8S-Nūjošana-II11:09:25
129. IlzeJurjaneRīga8S-Master-II11:09:32
130. IvetaKrieva:)Allaži8S-Master-II11:11:36
131. JolantaPelleRīga8S-Nūjošana-II11:14:58
132. ŽannaRusanovaRīga8S-Nūjošana-II11:15:59
133. DžerenaOre8S-Nūjošana-II11:16:15
134. HarijsPelleRiga8V-Nūjošana-II11:24:55
135. AndrisKlaužsRaiņa ielaJūrmala8V-Nūjošana-II11:27:10
136. LudmilaKlaužaRaiņa ielaJūrmala8S-Nūjošana-II11:27:10
137. Ilze-IngūnaSpriņģeNūjošanas grupa SilazaķiRopažu novads8S-Nūjošana-II11:29:25
138. RutaNovikovaSilazaķiRopažu nov.8S-Nūjošana-II11:29:26
139. InesePuntusaNūjošanas grupa SilazaķiRopažu novads8S-Nūjošana-II11:35:28
140. GaļinaValpētereSilazaķiRopažu nov.8S-Nūjošana-II11:36:56
141. MāraJaunāNūjošanas grupa SilazaķiRopažu novads8S-Nūjošana-II11:37:04
- MareksŠīrantsRīga8V-Master-IIDNF
- PolinaKarpickaSalaspils8S-Master-IDNF