Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

SIGULDAS BĒRNIEM un JAUNIEŠIEM, Siguldas pusmaratons 2019 | Saraksts

Sigulda, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Janelsītis ElvisVNJ.Sigulda
2.  Paeglis RainersVNJ.SSS
Sigulda
3.  Pankoks DāvisVNJ.Lielskola
Sigulda

Sigulda, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņa AneteSTB3A
Sigulda
2.  Actiņa ElzaSTBSiguldas 1.pamatskola
Sigulda
3.  Actiņš RūdolfsVTBSiguldas 1.pamatskola
Sigulda
4.  Balanasa AdeleSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
5.  Balanasa MartaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
6.  Balanass TomsVTBSiguldas sporta skola
Sigulda
7.Bērziņa ElīzaSTB4B
Sigulda
8.Bērziņš RalfsVTB4B
Sigulda
9.Buša PatrīcijaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
10.  Cābulis NiksVTBSigulda
11.  Eigenfelds MartinsVTBSigulda
Sigulda
12.Ermansons OskarsVTADindas
Sigulda
13.  Janelsīte KristaSTBSigulda
14.Kārkliņš HelvijsVTBSiguldas valsts ģimnāzīja
Sigulda
15.  Katkeviča KateSTBVidussk
Sigulda
16.  Kravalis EmīlsVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
17.  Kravalis JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
18.  Krīgere AliseSTASigulda
19.  Sjumkins JansVTBSigulda
20.  Stūrītis JānisVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
21.Voitenko GustavsVTBSigulda

Sigulda, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bilāns BrunoVB4Laurenču sākumskola
Sigulda
2.  Briedis RalfsVB3Sigulda
3.Brūveris MariussVB1SIGULDA
4.Dārziņš ErnestsVB1Sigulda
5.Eigenfelds KristensVB1Sigulda
6.Eisaka ElīnaSB3Sigulda
7.Eisaks EmīlsVB4Sigulda
8.Elste LauraSB2Sigulda
9.Erelis AlbertsVB1Sigulda
10.Gertnere EvelīnaSB1PII Tornīši
Sigulda
11.Gertnere EveritaSB1PII Tornīši
Sigulda
12.  Gulāns Henrijs-MiksVB3Sigulda
13.Hūna ElīzaSB1Sigulda
14.  Hūns RūdolfsVB3Sigulda
15.Laupere PatrīcijaSB3Sigulda
16.Laupers Niks-EdvardsVB1Sigulda
17.Lielais EmīlsVB2Sigulda
18.  Niedings RalfsVB1PII Saulīte
Sigulda
19.  Niedings RaulsVB1PII Saulīte
Sigulda
20.  Niejgoda AleksVB4Sigulda
21.Ozols EdvardsVB1Sigulda
22.Rozēna DanielaSB2Sigulda
23.Rukmane Amanda-PaulaSB2Siguldas pilsētas vidusskola 2A klase
Sigulda
24.Rukmanis GustavsVB1Sigulda
25.Skrastiņa Īva-KeitaSB1Skrastiņi
Sigulda
26.Skrastiņš Kristaps-KārlisVB1Skrastiņi
Sigulda
27.  Stūrītis MartinsVB3Siguldas Sporta skola
Sigulda
28.Visockis EduardsVB4Sigulda
29.Voitenko KārlisVB1Sigulda
30.Voitenko LaumaSB2Sigulda

Kopā pieteikušies: 54



Izskrien Ogri