Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | Saraksts

Ventspils, 42,195km (līdz 15.04.2020. cenā iekļauts oficiālais T-KREKLS)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Breiers SandisVMDzimtmisa
2.  Brūklis RūdolfsVMJūrkalne
3.Garjāne IevaSMDREAMTRIPS
Riga
4.  Heinols MārisVM40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Jaunķierpis AdriansVMMARATONA KLUBS
Ventspils
6.Jaunķierpis AndisVM40MARATONA KLUBS
Ventspils
7.  Kalniņš RitvarsVM40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
8.  Ļaudups GuntisVMLiepāja
9.  Medeikis AlgirdasVM40Bėgimo klubas
Šiauliai
10.  Teteruks VitalijsVMVentspils

Ventspils, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
2.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
3.  Doniņš MārisVMARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Doniņš UldisVMARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Groma AnnaSMARATONA KLUBS
Ventspils
6.  Kliushkov ArtemV50Ventspils
7.  Maximova AnnaS40Ventspils
8.Mccombe TomV50Riga
9.  Mickus JurģisVVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
10.  Muižnieks PēterisVNoskrien.lv
Blome
11.  Ozoliņa ElīnaS40Matisons Runner’s Club
Ventspils
12.  Ozoliņš OskarsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
13.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
14.  Skore ĢirtsV40Vsk noskrien Kuldīga
Kuldīga
15.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
16.  Stepanovs VadimsVMARATONA KLUBS
Ventspils
17.  Šteinbergs RaitisVVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
18.  Vilks IntsV40Rīga
19.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga

Ventspils, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ernstsone AgneseSN30Ventspils
2.  Gaļiaskarova AgitaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
3.  Haino MartaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Heinola IlzeSN40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Lagzdiņa AgeneseSN30VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.  Lode SigneSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
7.  Ozoliņa SintijaSN20Ventspils
8.  Sincovs AntonsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
9.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
10.  Štekerhofa AgneseSN30Ventspils
11.  Viļumovs ĢirtsVN20Matisons Runner’s Club
Ventspils

Ventspils, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bērziņa LienīteSTStendes Saule
Stende
2.Bērziņa SamantaSTBStendes Saule
Stende
3.  Bulkina MarinaSTStendes Saule
Stende
4.Elksne IngaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Elksne KitijaSTAVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.  Elksnis KristersVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
7.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
8.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
9.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
10.  Nordena InetaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
11.  Nordena LindaSTAVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
12.  Nordens NormundsV40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
13.Rubene EvitaSTVentspils
14.  Skore NoraSTBKuldīga
15.  Štekerhofa AmandaSTBVentspils
16.  Štekerhofs ErnestsVTBVentspils
17.  Šulce SantaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
18.Zabors ĢirtsVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
19.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Ventspils, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa AliseSB1Ventspils
2.  Āboliņš MarkusVB2Ventspils
3.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
4.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
5.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
6.  Briedis GustavsVB1Ventspils
7.  Briedis RalfsVB4Sigulda
8.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
9.Doniņa KateSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Doniņš KrišsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Egle ElisaSB1Ventspils
12.  Egle OlafsVB1Ventspils
13.Ernstsons ValtersVB1Ventspils
14.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
15.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
16.  Gilučs OliversVB1Rīga
17.Grīnerts DanielsVB3Ventspils
18.Grīnerts DinārsVB1Ventspils
19.  Grīnvalds MartinsVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
20.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
21.  Groma KatrīnaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Groma MartaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
23.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
24.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
25.  Ļaudups TimotejsVB2Liepāja
26.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
27.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
28.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
29.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
30.  Maļavko Laura-ElizabeteSB4Ozolnieki
31.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
32.Morars NikitaVB2Ventspils
33.Mūrniece DārtaSB1Ventspils
34.  Mūrnieks MiksVB1Ventspils
35.Neija KerolaSB1Tukums
36.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
37.  Ozoliņa PaulaSB3Matisons Runner’s Club
Ventspils
38.  Ozoliņš PatriksVB1Matisons Runner’s Club
Ventspils
39.Pakula GrigorijsVB3Rīga
40.  Pīlupa AliseSB4Ventspils
41.  Priedēns MiķelisVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
42.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
43.Sniega PaulaSB2FOLKMAŅI
Jelgava
44.  Sproģe KristenaSB4Ventspils
45.  Stepanova AdeleSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
46.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
47.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
48.  Vilks OtoVB3Rīga

Kopā pieteikušies: 107