Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Jelgavas nakts pusmaratons | Saraksts

Jelgava, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksejeva-Nikolajeva JanaSRīga
2.  Breiling JuergenV60LT Schweich
Mertesdorf
3.  Bulkovskis MareksVJelgava
4.  Bužinska ĒrikaSDaugavpils
5.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
6.Gatti FedericoVAlderi, Ādažu nov.
7.  Gavrilova SofjaSRīga
8.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
Jelgava
9.  Heinols MārisV40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
10.  Inte ViestursVJelgava
11.  Kiļupa MaritaSRīga
12.  Kuznecovs IvansV.Jelgava
13.Laščenko IgorsVJelgava
14.  Lubāne DžesikaSRīga
15.  Mergina KristīneSValmiera
16.Mežiņš LaurisVRīga
17.  Miezīte ElīnaSRīga
18.Miguts OlegsVJelgava
19.  Ozoliņa SandijaSSandijas komanda
Jelgava
20.  Putniņa SandaSRīga
21.  Rašmanis AigarsV40Jelgava
22.  Rudzīte-Ločmele DanaSKalnciems
23.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
24.  Serbulovs RomānsVJelgava
25.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
26.  Šanceva SvetlanaSMusļiks
Jelgava
27.  Šauriņs ArtisVRīga
28.Vasulis GuntarsVRīga
29.  Vilks IntsV40Rīga
30.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga

Jelgava, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņš JānisVN30Florbols Bauska
Jelgava
2.  Andrijauska IlzeSN50Rīga
3.Banga NatālijaSN30Rīga
4.  Briede SantaSN40Sigulda
5.  Buharova VladaSN30Rīga
6.  Buinova JulijaSN20Rīga
7.  Černuho MadaraSN30Jelgava
8.  Dambīte-Polīte IevaSN30Jelgava
9.  Heinola IlzeSN40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
10.  Ivanova KarīnaSN20Ķekava
11.  Kaļass ErvīnsVN60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
12.  Konavko DmitrijsVN30-
Jelgavas novads, Vircava
13.  Lagzdiņa AgeneseSN30VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
14.Medne AnitaSN30Jelgava
15.Medne Dārta-ArtaSN20Alūksne
16.  Mickus JurģisVN20VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
17.Mitrohina AnnaSN30Rīga
18.  Pētersone IlzeSN30GLIEMEŽI
jELGAVA
19.  Purena AmandaSNJ.Salaspils
20.  Puriņa ĒrikaSN40Rīga
21.  Ragauša SolvitaSNJ.Preiļi
22.  Rekalo AigaSN40-
Tukums
23.  Ronis ArtūrsVN30Evelo Team
Jelgava
24.  Sokolova LaineSNJ.Salaspils
25.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
26.Učelniece Līva-KristaSNJ.Talsi
27.  Ustupa IevaSN40Rīga
28.Veisberga VinetaSN40Saldus
29.Ziediņa SkaidrīteSN30Jelgava

Jelgava, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Artamonova RenāteSTAJelgava
2.Aukseliene IlzeSTSalaspils
3.  Baltiņa MairitaSTJelgava
4.Duļbinska LīvaSTJelgava
5.Elksne IngaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.  Elksnis KristersVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
7.  Gudēvica SandraSTVSK Noskrien
Jelgava
8.  Gudēvics MārcisVTBVSK Noskrien
Jelgava
9.  Jēgerts GuntarsVTJelgava
10.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
11.  Krafta VinetaSTRīga
12.  Kravalis JānisVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
13.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
14.  Lapiņš IvarsVTSPORTLAT
Liepāja
15.Menska LauraSTJelgava
16.  Mļečko EdvīnsVTJelgava
17.  Pētersone AnnaSTBGLIEMEŽI
jELGAVA
18.  Rafaela-Mačevska DzintraSTJelgava
19.  Rutka DaigaSTJelgava
20.Stiebriņa LieneSTRīga
21.  Strautnieks MārisVTJelgava
22.  Šulce SantaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
23.  Tikhomirova EkaterinaSTRīga
24.Zabors ĢirtsVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
25.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Jelgava, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Vicinska LiesmaSNUJBrocēnu cilpotājas
Brocēni

Jelgava, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
4.Antonovs HenrijsVB1Jelgava
5.  Briedis RalfsVB4Sigulda
6.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
7.Denisko PolinaSB1Jelgava
8.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
9.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
10.  Gilučs OliversVB1Rīga
11.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
12.  Gudēvics GustsVB2VSK Noskrien
Jelgava
13.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
14.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
15.  Kudrjavcevs RodrigoVB2Jelgava
16.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
17.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
18.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
19.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
20.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
21.  Maļavko Laura-ElizabeteSB4Ozolnieki
22.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
23.  Montvids KirilsVB3Jelgava
24.Neija KerolaSB1Tukums
25.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
26.Pakula GrigorijsVB3Rīga
27.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
28.Sniega PaulaSB2FOLKMAŅI
Jelgava
29.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
30.Šteinberga Lorīna-AliseSB1Jelgava
31.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
32.  Vilks OtoVB3Rīga
33.Zikmanis RobertsVB3Jelgava

Kopā pieteikušies: 118