Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas pusmaratons | Saraksts

Kuldīga, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
2.  Grike ZaneSLübbers-mpt
Mainz
3.  Heinols MārisV40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.  Konavko DmitrijsVJelgavas novads, Vircava
5.  Lauva JurisV50Kuldīga
6.Lavysh AnzhelaSMinsk
7.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
8.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
9.  Vilks IntsV40Rīga
10.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga

Kuldīga, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Heinola IlzeSN40VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Lagzdiņa AgeneseSN30VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Mickus JurģisVN20VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
5.  Šteinbergs RaitisVN20VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

Kuldīga, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Elksne IngaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Elksne KitijaSTAVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Elksnis KristersVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
4.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
5.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.Otto AneteSTKuldīga
7.  Šulce SantaSTVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
8.Zabors ĢirtsVTBVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
9.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Kuldīga, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Vicinska LiesmaSNUJBrocēnu cilpotājas
Brocēni

Kuldīga, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
4.Bērics MartinsVB1Kuldīga
5.  Briedis RalfsVB4Sigulda
6.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
7.  Dundenieks RobertsVB2Rīga
8.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
9.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
10.  Gilučs OliversVB1Rīga
11.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
12.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
13.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
14.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
15.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
16.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
17.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
18.  Maļavko Laura-ElizabeteSB4Ozolnieki
19.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
20.Neija KerolaSB1Tukums
21.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
22.Pakula GrigorijsVB3Rīga
23.Purvīte KatrīnaSB1Rīga
24.Sniega PaulaSB2FOLKMAŅI
Jelgava
25.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
26.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
27.  Vilks OtoVB3Rīga

Kopā pieteikušies: 52