Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rozentāla skriešanas svētki 2021 | Saraksts

Bērnu skrējiens, 400m bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšVB7MARATONA KLUBS
Talsi
2.Ananica AliseSB7Ananici
Seme
3.  Ananics HugoVB7Ananici
Sēme
4.Arhipova DžūlijaSB7Saldus
5.Baldiņa SteisijaSB7Saldus
6.Baumanis RobertsVB7Saldus
7.  Daņilovskis VladimirsVB9Rīga
8.Dumfa Daniela-DartaSB9Dobele
9.Dumfs Daniels-DavisVB9Dobele
10.Francis Lūkass-JēkabsVB7Saldus
11.Groskopa LīvaSB7Saldus
12.Kampenusa SigneSB7Ezere
13.Kampenuss MikelisVB7Ezere
14.Kampenuss OliversVB9Ezere
15.  Krasovska AnnijaSB7Ananici
Seme
16.Ļaudams JānisVB7Aizpute
17.  Ļaudams KārlisVB7Aizpute
18.Millers BraijensVB7Saldus
19.Millers FēlikssVB7Saldus
20.Pole MadaraSB7Saldus
21.Pole PatrīcijaSB7Saldus
22.Rieksta SabīneSB7Saldus
23.Rumba RalfsVB7Brocēni
24.Siliņa NikolaSB9Saldus
25.Štīgnere Lota-AnabellaSB7Saldus
26.Štīgners SebastiansVB7Saldus
27.  Vilmane PatrīcijaSB7Saldus
28.  Zamberga EnijaSB9Saldus
29.Zamberga KeitaSB7Saldus
30.Zambergs ValtersVB7Saldus
31.Zuļķis GabrielsVB9Saldus

Bērnu skrējiens, 1000m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB11MARATONA KLUBS
Talsi
2.  Štīgners Martins-LukassVB11Saldus

2 km tautas skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaST40MARATONA KLUBS
Talsi
2.  Āboliņš GuntarsVT40MARATONA KLUBS
Talsi
3.Āboliņš MārtiņšVT14MARATONA KLUBS
Talsi
4.  Ābols JānisVT40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
5.Ananica ElzaST14Ananici
Sēme
6.  Ananics Maikls-NiksVT15Ananici
Sēme
7.Groskops DāvisVT14Saldus
8.  Kallase LauraST14gulbene
9.  Kallase ZlataST40Gulbene
10.  Kallass KasparsVT40Gulbene
11.  Krone LūcijaSTRīga
12.  Ļaudama MartaST14Aizpute
13.Rozentāle MiriamaST14Rozentāla Gimene
Rīga
14.  Rozentāle TatjanaST40Rozentāla Gimene
Rīga-Jurmala
15.  Rozentāls AndrisVT40Rozentāla Gimene
Rīga-Jurmala
16.Rozentāls AronsVT14Rozentāla Gimene
Rīga
17.Savoņi Nikola-PatrīcijaST14Brocēni
18.Vucka KristineST25Saldus

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana5S40MARATONA KLUBS
Talsi
2.  Āboliņš Guntars5V50MARATONA KLUBS
Talsi
3.  Āboliņš Markuss5V10MARATONA KLUBS
Talsi
4.  Ābols Jānis5V40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
5.Brazdovska Baiba5S18Saldus
6.Krūmkalna Gunita5S40Saldus
7.  Kuplais Uldis5V50VSK Noskrien
Liepāja
8.  Luberts Māris5V18Suunto Team Latvija
Rīga
9.Ļaudams Guntars5V40Aizpute
10.Millere Eva5S18Saldus
11.Millere Inta5S40Liepāja
12.  Zīverts Mārcis5V40Folkmaņi
Jelgava
13.  Žukovska Liāna5S18Saldus

10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Birkenberga Simona10S18Liesma
Saldus
2.Rozentale Sintija10S18Saldus
3.  Tauberis Jānis10V18Saldus
4.  Vārpiņš Andris10V18Matisons Runner's Club
Vārve
5.  Vecvagare Beāte10S18Liepāja

Kopā pieteikušies: 69