Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rozentāla skriešanas svētki 2021 | Saraksts

Bērnu skrējiens, 400m bez laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšVB7MARATONA KLUBS
Talsi
2.Akerfelds TomassVB7Saldus
3.Ananica AliseSB7Ananici
Seme
4.  Ananics HugoVB7Ananici
Sēme
5.Arhipova DžūlijaSB7Saldus
6.Baldiņa SteisijaSB7Saldus
7.Balode SamantaSB9Skrunda
8.Balode SandraSB7Skrunda
9.Baumanis RobertsVB7Saldus
10.Brunava KristenaSB9Saldus
11.  Daņilovskis VladimirsVB9Rīga
12.Davidāne MartaSB7Saldus
13.Dumfa Daniela-DartaSB9Dobele
14.Dumfs Daniels-DavisVB9Dobele
15.Ernstsons ValtersVB7Ventspils
16.Francis Lūkass-JēkabsVB7Saldus
17.Groskopa LīvaSB7Saldus
18.Kampenusa SigneSB7Ezere
19.Kampenuss MikelisVB7Ezere
20.Kampenuss OliversVB9Ezere
21.  Keiša LauraSB7Rīga
22.Kēnigsvalds ViestursVB7Talsi
23.  Krasovska AnnijaSB7Ananici
Seme
24.Ļaudams JānisVB7Aizpute
25.  Ļaudams KārlisVB7Aizpute
26.Mednis NamejsVB7Kuldīga
27.Millers BraijensVB7Saldus
28.Millers FēlikssVB7Saldus
29.Pole MadaraSB7Saldus
30.Pole PatrīcijaSB7Saldus
31.Rieksta SabīneSB7Saldus
32.Rumba RalfsVB7Brocēni
33.Siliņa NikolaSB9Saldus
34.Štīgnere Lota-AnabellaSB7Saldus
35.Štīgners SebastiansVB7Saldus
36.  Vilmane PatrīcijaSB7Saldus
37.  Zamberga EnijaSB9Saldus
38.Zamberga KeitaSB7Saldus
39.Zambergs ValtersVB7Saldus
40.Zeidele EnijaSB9Saldus
41.Zuļķis GabrielsVB9Saldus
42.Žukovska EvaSB7SALDUS NOV. ZIRŅI
43.Žukovskis AtisVB9SALDUS NOV. ZIRŅI

Bērnu skrējiens, 1000m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB11MARATONA KLUBS
Talsi
2.  Keiša LaumaSB11Rīga
3.Kēnigsvalds AkselsVB11Talsi
4.Peka MarksVB11Broceni
5.  Štīgners Martins-LukassVB11Saldus
6.Žukovskis TomsVB11SALDUS NOV. ZIRŅI

2 km tautas skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaST40MARATONA KLUBS
Talsi
2.  Āboliņš GuntarsVT40MARATONA KLUBS
Talsi
3.Āboliņš MārtiņšVT14MARATONA KLUBS
Talsi
4.  Ābols JānisVT40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
5.Akerfelde LindaST25Saldus
6.Akerfelds JānisVT25Saldus
7.Ananica ElzaST14Ananici
Sēme
8.  Ananics Maikls-NiksVT15Ananici
Sēme
9.  Fišers ĢirtsVT40MRC/FOLKMAŅI
Dobele
10.Groskops DāvisVT14Saldus
11.Jauniņš JurģisVT14Saldus nov.
12.  Kallase LauraST14gulbene
13.  Kallase ZlataST40Gulbene
14.  Kallass KasparsVT40Gulbene
15.  Krone LūcijaSTRīga
16.Krūmkalna GunitaST40Saldus
17.  Ļaudama MartaST14Aizpute
18.Rozentāle MiriamaST14Rozentāla Gimene
Rīga
19.  Rozentāle TatjanaST40Rozentāla Gimene
Rīga-Jurmala
20.  Rozentāls AndrisVT40Rozentāla Gimene
Rīga-Jurmala
21.Rozentāls AronsVT14Rozentāla Gimene
Rīga
22.Savoņi Nikola-PatrīcijaST14Brocēni
23.  Viekals-Gasjūns TomsVT14Jelgava
24.Vucka KristineST25Saldus

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana5S40MARATONA KLUBS
Talsi
2.  Āboliņš Guntars5V50MARATONA KLUBS
Talsi
3.  Āboliņš Markuss5V10MARATONA KLUBS
Talsi
4.  Ābols Jānis5V40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
5.Bartuļeva Andželika5S18Rīga
6.Brazdovska Baiba5S18Saldus
7.  Ernstsone Agnese5S18Ventspils
8.  Gasjūns Armīns5V40Jelgava
9.  Ilgauds Dainis5V18Saldus
10.Krūmkalna Gunita5S40Saldus
11.  Kuplais Uldis5V50VSK Noskrien
Liepāja
12.  Luberts Māris5V18Suunto Team Latvija
Rīga
13.Ļaudams Guntars5V40Aizpute
14.Millere Eva5S18Saldus
15.Millere Inta5S40Liepāja
16.  Sermolīte Ilze5S40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
17.Sproģis Arvis5V10Broceni
18.  Šteinberga Ieva5S50Maratona klubs/ Katrīna
Saldus
19.  Upenieks Dainis5V50SK Ozolnieki B
Jelgava
20.  Viekale-Gasjūne Elīza5S18Jelgava
21.  Viekale-Gasjūne Sandra5S40Jelgava
22.  Zīverts Mārcis5V40Folkmaņi
Jelgava
23.  Žukovska Liāna5S18Saldus

10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Birkenberga Simona10S18Liesma
Saldus
2.  Jeļņikovs Juris10V40Saldus
3.  Konavko Dmitrijs10V18Jelgavas novads, Vircava
4.  Limanāns Dainis10V18RIEKSTI
Biksti
5.Peka Ziedonis10V50Broceni
6.Rozentale Sintija10S18Saldus
7.  Saulīte Jānis10V40Ogre
8.Sproģis Jānis10V13Broceni
9.  Tauberis Jānis10V18Saldus
10.  Vārpiņš Andris10V18Matisons Runner's Club
Vārve
11.  Vecvagare Beāte10S18Liepāja

Kopā pieteikušies: 107



Kuldīgas pusmaratons 2021