Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rozentāla skriešanas svētki 2021 | Saraksts

Bērnu skrējiens, 400m bez laika kontroles

SB7

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ananica AliseAnanici
Seme
2.Arhipova DžūlijaSaldus
3.Baldiņa SteisijaSaldus
4.Balode SandraSkrunda
5.Groskopa LīvaSaldus
6.Kampenusa SigneEzere
7.  Krasovska AnnijaAnanici
Seme
8.Pole MadaraSaldus
9.Pole PatrīcijaSaldus
10.Rieksta SabīneSaldus
11.Štīgnere Lota-AnabellaSaldus
12.  Vilmane PatrīcijaSaldus
13.Zamberga KeitaSaldus
14.Žukovska EvaSALDUS NOV. ZIRŅI

VB7

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Ananics HugoAnanici
Sēme
3.Baumanis RobertsSaldus
4.Francis Lūkass-JēkabsSaldus
5.Kampenuss MikelisEzere
6.Ļaudams JānisAizpute
7.  Ļaudams KārlisAizpute
8.Millers BraijensSaldus
9.Millers FēlikssSaldus
10.Rumba RalfsBrocēni
11.Štīgners SebastiansSaldus
12.Zambergs ValtersSaldus

SB9

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Balode SamantaSkrunda
2.Dumfa Daniela-DartaDobele
3.Siliņa NikolaSaldus
4.  Zamberga EnijaSaldus

VB9

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Daņilovskis VladimirsRīga
2.Dumfs Daniels-DavisDobele
3.Kampenuss OliversEzere
4.Zuļķis GabrielsSaldus
5.Žukovskis AtisSALDUS NOV. ZIRŅI

Bērnu skrējiens, 1000m

VB11

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Štīgners Martins-LukassSaldus
3.Žukovskis TomsSALDUS NOV. ZIRŅI

2 km tautas skrējiens

ST14

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ananica ElzaAnanici
Sēme
2.  Kallase Lauragulbene
3.  Ļaudama MartaAizpute
4.Rozentāle MiriamaRozentāla Gimene
Rīga
5.Savoņi Nikola-PatrīcijaBrocēni

VT14

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšMARATONA KLUBS
Talsi
2.Groskops DāvisSaldus
3.Rozentāls AronsRozentāla Gimene
Rīga

VT15

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ananics Maikls-NiksAnanici
Sēme

ST25

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Vucka KristineSaldus

ST40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Kallase ZlataGulbene
3.  Rozentāle TatjanaRozentāla Gimene
Rīga-Jurmala

VT40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš GuntarsMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Ābols JānisMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
3.  Kallass KasparsGulbene
4.  Rozentāls AndrisRozentāla Gimene
Rīga-Jurmala

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Krone LūcijaRīga

5 km

5V10

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussMARATONA KLUBS
Talsi

5S18

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Brazdovska BaibaSaldus
2.Millere EvaSaldus
3.  Žukovska LiānaSaldus

5V18

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Luberts MārisSuunto Team Latvija
Rīga

5S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaMARATONA KLUBS
Talsi
2.Krūmkalna GunitaSaldus
3.Millere IntaLiepāja

5V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.Ļaudams GuntarsAizpute
3.  Zīverts MārcisFolkmaņi
Jelgava

5V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš GuntarsMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Kuplais UldisVSK Noskrien
Liepāja

10 km

10S18

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Birkenberga SimonaLiesma
Saldus
2.Rozentale SintijaSaldus
3.  Vecvagare BeāteLiepāja

10V18

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Konavko DmitrijsJelgavas novads, Vircava
2.  Tauberis JānisSaldus
3.  Vārpiņš AndrisMatisons Runner's Club
Vārve

10V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Jeļņikovs JurisSaldus

Kopā pieteikušies: 76