Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Komandas 2019

AIZKRAUKLE

  1. Ainis Kanaviņš
  2. Ainārs Kvedaravičs
  3. Normunds Laucis
  4. Gunita Miķelsone
  5. Angelika Panteļejeva
  6. Aigars Rublis
  7. Dzintra Skārda
  8. Ivita Šale
  9. Emīls Šals
  10. Inga Ziediņa

Daugavpils Runners

Skrienam, skrienam, skrienam!

  1. Alise Griķe
  2. Amanda Griķe
  3. Jānis Griķis
  4. Renārs Leiskins
  5. Renārs Vasiļjevs
  6. Evelīna Vasiļjeva
  7. Dana Rimvide-Mickeviča
  8. Aleksandrs Raščevskis

FOLKMAŅI

Tu-tu-tū!

  1. Kristaps-Ansis Balandiņš
  2. Ainārs Belovs
  3. Anita Fišere
  4. Ģirts Fišers
  5. Rūdolfs Fišers
  6. Aira Jaunzare
  7. Juris Redisons
  8. Tomass Redisons
  9. Emīlija Upmale
  10. Elīza Viekale-Gasjūne

Jelgavas Sporta servisa centrs

  1. Oskars Blaus
  2. Salvis Brasavs
  3. Daiga Dābola
  4. Anastasija Geraseva
  5. Raitis Kraslovskis
  6. Ilze Sermolīte
  7. Edgars Simanovičs
  8. Oskars Stāmers
  9. Endijs Titomers

Limbaži SKRIEN

Kustībā ir dzīvība!

  1. Agnija Ādamsone
  2. Jēkabs Ādamsons
  3. Māris Ādamsons
  4. Gatis Lozbergs
  5. Ainārs Straubergs

LīvānuVK

  1. Andrejs Bondarevs
  2. Andris Dudels
  3. Raitis Grablovskis
  4. Romans Ščugarevs
  5. Mārīte Vilcāne
  6. Daniils Blats
  7. Arvils Bušmanis
  8. Valērijs Šakelis
  9. Pēteris Trubačs
  10. Mārtiņš Babkins

LīvānuVK/Baltais/Compressport

  1. Karīna Helmane-Soročenkova
  2. Anatolijs Macuks
  3. Simona-Alise Salmiņa
  4. Jekaterina Sokunova
  5. Ginta Valtere
  6. Kitija Valtere
  7. Dmitrijs Serjogins
  8. Rainers Trubačs

LUDZA

LUDZA, SOLI PRIEKŠĀ CITIEM.

  1. Maruta Guitāne
  2. Jelizaveta Haindrava
  3. Ruslans Kļaviņš
  4. Andris Kozačkovs
  5. Tatjana Kuzņecova
  6. Nikolajs Petrovs
  7. Māris Punculis
  8. Endijs Romanovs

MARATONA KLUBS/Kurzemes radio

  1. Andis Dēze
  2. Madara Frēliha
  3. Anatoly Kazakov
  4. Artūrs-Niklāvs Medveds
  5. Ieva Pūpola
  6. Iveta Pūpola
  7. Natalja Kan
  8. Valdis Ņilovs
  9. Māris Pakārklis

MARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais Pasts

  1. Jānis Ābols
  2. Aino Gošs
  3. Artūrs Jansons
  4. Didzis Kalniņš
  5. Raivo Liekmanis
  6. Rainers Meiers
  7. Madara Pūpola
  8. Maija Pūpola
  9. Gatis Štulbergs
  10. Ruslans Šulga

Matisons Runner’s Club / Nike

  1. Aigars Feteris
  2. Gundega Heidingere
  3. Gunta Holštroma
  4. Ināra Lūse
  5. Flavio Nunes
  6. Aigars Matisons
  7. Lelde Neimande
  8. Ilona Marhele
  9. Kārlis Vīksne
  10. Reinis Hartmanis

PATRIA SPORTLAND

  1. Kristaps Bērziņš
  2. Rasma Čoiča
  3. Dāvids Francs
  4. Klinta Lauska
  5. Jānis Mežiels
  6. Arnis Paškevičs
  7. Dainis Stepe
  8. Edgars Apinis
  9. Sergejs Ļeta

SK Metroons/Nike

  1. Andris Aščuks
  2. Maksims Bogdanovs
  3. Līga Girgensone
  4. Līga Jansone
  5. Sergejs Trokmanis
  6. Amanda Valtasa

SK Ozolnieki

  1. Oskars Freimanis
  2. Guna Grosa
  3. Dace Kovaļevska
  4. Jānis Marčinkus
  5. Ādolfs Mičulis
  6. Andis Pāže
  7. Ilze Pelēce
  8. Jānis Sondors
  9. Dainis Upenieks
  10. Ainārs Gudēvics

SK Ozolnieki-2

  1. Aleksandrs Daukste
  2. Erita Kalniņa
  3. Santa Lorence
  4. Romualds Minickis
  5. Arvīds Tareila
  6. Arnis Vērmels

SK TĒRAUDS-1

  1. Dace Almane
  2. Valdis Aņikejevs
  3. Mihails Golubevs
  4. Sanita Laicāne
  5. Santa Matule
  6. Jānis Mūrnieks
  7. Kristiāns Upenieks
  8. Gundega Vancāne
  9. John Volkenandt

SK TĒRAUDS-2

  1. Valerijs Bairaševskis
  2. Emīls Broks
  3. Vitālijs Čibisovs
  4. Jānis Kapustāns
  5. Krišjānis-Kristaps Kapustāns
  6. Kārlis Liepkauls
  7. Ilze Rēdere
  8. Anete Upeniece
  9. Normunds Upenieks
  10. Māris Meļķis

SK Tērauds/NIKE

  1. Evita Grencberga
  2. Arnis Ozoliņš
  3. Jānis Razgalis
  4. Krists Siņicins
  5. Jevgēnijs Turkins
  6. Jānis Višķers
  7. Roman Hvalonski
  8. Edgars Šumskis

Žolneroviča skriešanas klubs/ Niedrāji MR

  1. Jeļena Ābele
  2. Māris Ābele
  3. Armands Bušs
  4. Kaspars Gulbis
  5. Kristaps Kaimiņš
  6. Renārs Roze
  7. Inna Žolneroviča
  8. Valērijs Žolnerovičs
Noķer vēju