Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

15. jūlijā norisināsies tradicionālās riteņbraukšanas sacensības – "OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2017"

15. jūlijā norisināsies tradicionālās riteņbraukšanas sacensības – "OGRE-IKŠĶILE MTB KAUSS 2017"
04.07.2017

Dalībniekiem būs iespēja ar riteni izbraukt un izbaudīt dabas parka "Zilie kalni" teritoriju. Arī šogad trase tiks veidota apļos tā, lai līdzjutēji maksimāli daudz varētu sekot līdzi sacensību gaitai. Katrs dalībnieks var izvēlēties savām spējām atbilstošu sacensību garumu - "maratona" distance 48 km (trīs apļi), "pusmaratona" distance 32 km (divi apļi), un pagājušā gadā ieviestā "ģimenes" distance 16 km (viens aplis). Pašiem mazākajiem tiks organizēts bērnu velobrauciens 200 – 800 m garumā, kur finišā katrs bērns saņems piemiņas medaļu, kā arī visiem dalībniekiem būs iespēja baudīt kopīgu putras ēšanu. Sacensību nobeigumā norisināsies uzvarētāju apbalvošana, kurs ātrākos dalībniekus apbalvos ar organizatoru sarūpētām balvām.

 

Sacensību centrs un reģistrācija no plkst. 10:00 Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukumā. Plkst. 11:00 starts pašiem mazākajiem dalībniekiem, bet plkst. 12:30 starts visām pārējām distancēm.

 

Sacensību iepriekšējā online reģistrēšanās notiks līdz 13. jūlija plkst. 24:00.

Pieteikties sacensībām var "SportLat" birojā (Ganību dambis 25 D, Rīgā) kā arī mājas lapā www.sportlat.lv

 

Sacensības organizē sporta pasākumu rīkotājs Biedrība Sporta klubs "SportLat" sadarbībā ar Ikšķiles un Ogres novada pašvaldībām, kā arī "Tūrisma, sporta un atpūtas kompleksu "Zilie kalni"".

 

Uzmanību autovadītājiem!!!

Sakarā ar slēgtu autotransporta kustību autoceļa P5 Ulbroka-Ogre posmā Tīnūži-Ogre, vienīgais piebraucamais ceļš ar auto līdz Zilo kalnu starta laukumam ir caur Ikšķili pa Ezeru ielu garām Dubkalnu karjeram līdz Zilo Kalnu starta laukuma stāvlaukumam.

Informāciju sagatavoja Jānis Dreiškins,

sacensību organizators

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji