Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

29.jūnijā norisināsies tradicionālais Vaidavas triatlons 2019

29.jūnijā norisināsies tradicionālais Vaidavas triatlons 2019
19.06.2019

Sestdien, 29.jūnijā Kocēnu novada Vaidavā starts tiks tradicionālajam Vaidavas triatlonam.

Atkarībā no vecuma grupas un sagatavotības pakāpes būs pieejamas sekojošas distances – (peldēšana 0,1 km + riteņbraukšana 5 km + skriešana 1 km); (0,25+11+2); (0,45+22+4). Šogad būs pieejama arī Vaidavas Standarta distance (1,5km+40km+10km). Arī bērniem būs iespēja izmēģināt spēkus simboliskā triatlona distancē.

Organizatori lūdz sacensību dalībniekus reģistrēties laikus, to būs iespējams veikt arī klātienē sacensību dienā no plkst. 10.00.

Tāpat organizatori informē, ka saistībā ar sacensībām ir plānoti satiksmes ierobežojumi. . Iedzīvotāji varēs iebraukt un izbraukt Vaidavā  pa ceļu Druļļi – Jāņkalni – Ķikuti – Vaidava; pa Gaujas ielu. Sabiedriskā transporta satiksme netiks traucēta.

Sacensības organizē biedrība „Sporta klubs SportLat”, sadarbībā ar Latvijas Triatlona federāciju un Kocēnu novada pašvaldību.

Sacensību karte, nolikums un reģistrācija – www.sportlat.lv.

Dalības maksas atlaide Kocēnu novada iedzīvotājiem*, piesakoties sacensībām, rakstot uz janis.dainis@kocenunovads.lv (jānorāda – vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzimums un telefona numurs).

* Attiecas uz Kocēnu novada iedzīvotājiem – personām, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā, “Kocēnu sporta kluba” sportistiem, personām, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas citas pašvaldības administratīvajā teritorijā un kuras pārstāvējušas Kocēnu novada pašvaldību dažādās sporta sacensībās.

 

 

19.06.2019.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji