Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Karostā aizvadīts Liepājas pusmaratons

Karostā aizvadīts Liepājas pusmaratons
17.10.2023

Pusmaratonu ievadīja bērnu skrējieni, kam sekoja jūdzes, 5, 10 un 21 kilometra skrējieni.

Trases šogad īpašas ar to, ka tās veda gar Karostas vēsturiskajiem pieminekļiem – Karostas ūdenstorni, cietumu un manēžu, kas arī mūsdienās ir vieni no populārākajiem tūristu apskates objektiem Liepājā, vēsta organizatoru mārketinga projektu vadītāja Nikola Kuzmina.

Šajā pasākumā tika apbalvoti katras distances ātrākie skrējēji, un, sākot ar 5 kilometru distanci, no vīriešiem to visātrāk to pieveica Lauris Grīniņš (15 minūtes un 50 sekundes), otrajā vietā Arnis Ozoliņš, kurš atpalika vien par 7 sekundēm, finišējot 15 minūtēs un 57 sekundēs, un trešo vietu ieguva Andis Sakne ar laiku 16 minūtes un 46 sekundes.

Sieviešu grupā 5 kilometru distancē pirmo vietu ieguva Māra Čaure, kura noskrēja 18 minūtēs un 54 sekundēs, otrajā vietā Linda Auziņa ar laiku 19 minūtes un 42 sekundes, un trešo vietu 5 kilometru distancē ieguva Madara Frēliha, šķērsojot finiša līniju 20 minūtēs un 15 sekundēs.

Turpinot ar divreiz garāku distanci jeb 10 kilometru distanci, visātrākais skrējējs vīriešu grupā bija Uģis Jocis, kurš finišēja 31 minūtē un 2 sekundēs, aiz viņa sekoja Kristaps Bērziņš ar rezultātu 33 minūtes un 3 sekundes un trešo vietu ieguva rīdiznieks Māris Ābele ar laiku 34 minūtes un 37 sekundes.

Savukārt sieviešu kategorijā uzvaru svinēja jūrmalniece Zanda Malančuna, kura finišēja 39 minūtēs un 52 sekundēs, aiz sevis otrajā vietā atstājot Ilzi Drozdovu, kura 10 kilometru distanci pieveica precīzi 40 minūtēs, un trešo vietu ieguva Līva Puriņa no Ainažiem, finišējot 40 minūtēs un 49 sekundēs.

10 kilometru nūjošanas distancē noteikti jāatzīmē ātrākie dalībnieki – vīriešu grupā tas bija Uldis Dīcis (1:18:36) un sieviešu grupā – liepājniece Vivita Runģe (1:09:18).

Liepājas Mūzikas pusmaratona garāko distanci jeb 21 kilometru vīriešu grupā visātrāk noskrēja un pirmo vietu ieguva Dmitrijs Serjogins (1:06:52), otrajā vietā atstājot Andri Jubeli (1:10:43), un trešo vietu vien ar 25 sekunžu starpību ieguva jelgavnieks Kristaps Vējš-Āboliņš (1:11:08).

Toties sieviešu grupā uzvarēja skrējēja no Rīgas – Jeļena Ābele, pieveicot 21 kilometru 1 stundā un 17 minūtēs, otro vietu ieguva Sandra Grosberga ar laiku 1 stunda un 19 minūtes, savukārt goda pjedestāla trešo vietu ieņēma dalībniece no Ukrainas – Veronika Kalašnikova ar laiku 1 stunda un 25 minūtes.

Visi finišētāji saņēma atbalstītāju sarūpētas balvas, kā arī unikālu medaļu, kā priekšpusi rotāja Liepājas Mūzikas pusmaratona logo, bet aizmugurē mūzikas tematikā tika izstrādāta arī nošu atslēga.

Tāpat visas sacensību dienas garumā dalībniekiem un pasākuma viesiem bija iespēja aktīvi darboties sacensību centrā – Lāčplēša dārzā –, kur bērniem bija savas radošās darbnīcas, Sportland orbitrona aktivitāte un BTA rallija mašīna, kā arī citas aktivitātes un ēdināšanas zona.

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Iksķiles MTB