Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Latvijas Triatlona federācijas kopsapulcē ievēlēts jauns federācijas prezidents un valdes locekle

Latvijas Triatlona federācijas kopsapulcē ievēlēts jauns federācijas prezidents un valdes locekle
08.02.2019
Šodien, 8.februārī, Latvijas Triatlona federācijas telpās notika šīs federācijas juridisko biedru kopsapulce, kuru apmeklēt bija aicināts arī jebkurš triatlona atbalstītājs.
 
Ieradies bija prāvs pulks interesentu, jo šīsdienas kopsapulces programma bija visnotaļ intriģējoša – Triatlona federācijas nākamā prezidenta, kā arī viena valdes locekļa vēlēšanas.
 
Kopsapulcei sākoties, uz to brīdi esošais federācijas prezidents Vilnis Priedītis informēja par kopsapulces plānoto gaitu, kā arī deva vārdu abiem prezidenta amata kandidātiem - Aigaram Strausam un Arvīdam Zariņam, lai viņi izklāstītu savu Latvijas triatlona attīstības redzējumu un iecerētās programmas. Pēc abu kandidātu uzstāšanās ar sagatavoto informāciju, izvērtās interesantas un konstruktīvas debates, kuru laikā dažādu klubu, sporta skolu un individuālie pārstāvji izteica savu viedokli un saņēma sev interesējošās atbildes. Pēc debatēm sekoja kafijas pauze, lai klātesošiem būtu iespēja un laiks izvērtēt iegūto informāciju, līdz pienāca laiks dienas centrālajam notikumam, federācijas prezidenta vēlēšanām.
 
Vēlēšanu balstiesības bija Triatlona federācijas juridiskajiem biedriem, kuri aizpildītos vēlēšanu biļetenus ievietoja tam paredzētajā vēlēšanu urnā un balsu skaitīšanas komisija pēc neliela brīža paziņoja oficiālos rezultātus.
 
Iegūstot vienas vēlētāju balss pārsvaru, kā jaunais Latvijas Triatlona federācijas prezidents tika sveikts Aigars Strauss.
 
Pēc apsveikumu uzrunām un produktīva darba vēlējumiem kopsapulce turpinājās. Juridiskajiem federācijas biedriem bija laiks ķerties pie nākamās balsošanas. Pēc valdes locekles Annas Šteineres aiziešanas no valdes uz personīga iesnieguma pamata, uz atbrīvojušos vietu kandidēja četri triatlona sabiedrībā pazīstami speciālisti - Igors Gucanovičš, Liene Krauze, Vilnis Priedītis un Evita Leitāne.
 
Ar pārliecinošu balsu vairākumu Latvijas Triatlona federācijas valdē tika ievēlēta Liene Krauze.
 
Beidzoties oficiālajai programmai, nu jau bijušais federācijas prezidents Vilnis Priedītis paziņoja kopsapulci par slēgtu. Klātesošie Latvijas triatlona pārstāvji un interesenti pozitīvā gaisotnē varēja turpināt apspriest gaidāmās sezonas aktualitātes pie kafijas tases un ar laba vēlējumiem atvadīties līdz nākamajām tikšanās reizēm sporta bāzēs, sapulcēs un sacensību vietās.
 
Pirmā no sportiskajām atkal satikšanās iespējām būs 13.aprīlī, Siguldas akvatlonā, vēl arvien pavisam jaunajā Siguldas sporta centra peldbaseinā.
 
Uz tikšanos!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji