Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Madonā aizvadīts "Jaunsardzes kauss biatlonā 2022", 1. posms

Madonā aizvadīts "Jaunsardzes kauss biatlonā 2022", 1. posms
21.01.2022
Šodien, 21. Janvārī, Madonas sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils” notika Jaunsardzes kauss biatlonā, šī gada pirmais posms.
 
Sacensības notika jauniešu un junioru vecuma grupās, šautuvē izmantojot pneimatiskos ieročus. Dalībnieki ieradās no dažādām Latvijas vietām un paralēli Jaunsardzes organizācijām, piedalīties varēja arī jaunieši arī no jebkuras Latvijas sporta skolas vai sporta kluba.
 
Laika apstākļi izvērtās izteikti piemēroti ziemas sportam, kas ļāva pilnvērtīgi izbaudīt slēpošanas distanču sniegotās trases. Un šādā sniegotā dienā ļoti atzīstams ir tas, ka šo sacensību trasēs devās gan biatlonā jau pieredzējuši jaunieši, gan arī jaunie sporta entuziasti, kuri slēpošanas un šaušanas iemaņas iepazīt uzsākuši pavisam nesen, ar lielu iespēju papildināt jauno biatlonistu saimi, kuri gatavosies jau nopieniem sportiskajiem mērķiem. Kā arī, paralēli sportiskajam azartam, jauniešiem šīs sacensības ļauj attīstīt arī Jaunsardzē nepieciešamās iemaņas.
 
Ar sacensību rezultātiem MS Excel formātā variet iepazīties lejupielādējo rezultātu failu šeit: https://biatlons.lv/wp-content/uploads/2022/01/Rezultati_-Jaunsardzes-kauss-biatlona-2022_Madona.xls
 
Savukārt, sacensību foto galeriju iespējams aplūkot atverot sekojošo saiti: https://photos.app.goo.gl/Be7qEwui33o7LMZB6
 
Jau zināms, ka nākamais Jaunsardzes kausa posms 11. februārī, kā jau pēdējos gados ierasts, norisināsies pie sporta centra Talsos.
 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024