Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

MTB velobrauciens Apkārt Burtnieku ezeram noslēdzies

MTB velobrauciens Apkārt Burtnieku ezeram noslēdzies
19.06.2017

Saulainajā un siltajā sestdienā, 17. jūnijā, Vecates pagasta sporta laukumā 11.reizi tika dots starts tradicionālajam MTB velobraucienam  „Apkārt Burtnieku ezeram”. Velobraucienā piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieki. Organizatoriem ir liels prieks, ka bērnu skaits, salīdzinot ar citiem gadiem, šogad ir krietni pieaudzis.

Sacensību trase kā ierasts vijas apkārt nostāstiem un teikām bagātajam Burtnieku ezeram, kur dalībniekiem bija jāveic 47 kilometru gara distance. Notika arī sacensības 9 kilometru distancē un velobrauciens bērniem 300 - 800 metru garumā. Pēc finiša katram dalībniekam bija iespēja nobaudīt Vecates gardo zupu. Garākajā distancē, kas ir arī Burtnieku novada kauss (47km) vīru grupā uzvaru guva Dimitriy Sorokin no Rietumu Bankas komandas, ar finiša laiku 1:36:40, savukārt dāmām nepārspēta palika Lāsma Ozola no PATRIA BOTTECCHIA komandas ar laiku 1:31:51. Starp komandām visspēcīgākā izrādījās Vidzemes mērnieks/DAKO Ziemeļvidzeme, aiz sevis atstājot Rīgas pašvaldības policiju un komandu Pēdu nav.

Par apbalvošanas kulmināciju bija parūpējies velo veikals EŽI ar lielisku balvu – loterijā tika izlozēts MTB velosipēds „Dema”, to laimēja Uģis Ozols.

Pasākumu organizēja Burtnieku novada dome, sadarbībā ar sporta klubu Sportlat. Paldies pasākuma atbalstītājiem SIA “Vidzemes laivas”, tējas ražotājam no Madonas novada “55 mārītes”, Atpūtas kompleksam “Avoti”, SIA “Aloja-Starkelsen”.

Tiekamies jau Latvijas simtgadē un 12. MTB velosacensībās „Apkārt Burtnieka ezeram”!

Sacnesību rezultāti ŠEIT

Bildes ŠEIT

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024