Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Neiespējamais skrējiens 2018 jau šo sestdien

Neiespējamais skrējiens 2018 jau šo sestdien
07.11.2018

Kas ir Neiespējamais skrējiens?

Neiespējamais skrējiens ir radīts par godu Latvijas Pagaidu Nacionālajai Padomei un viņu deklarācijai, kurā tika pausta brīvas un neatkarīgas Latvijas ideja. Distances garums katru gadu tiek noteikts attiecīgi gadu skaitam kopš šī notikuma, šogad pamatdistance – 101 gadi un 101km.

Kas ietilpst dalības maksā?

Numurs, Neiespējamā skrējiena piespraudīte, serviss trasē un barošanas punkti, duša pēc skrējiena, kā arī atbilstoši nolikumam balvas labākajiem sportistiem grupās un naudas balvas absolūtajiem uzvarētājiem 101km un 50,5km distancēs. Šogad jaunums ir express masāža abu garāko distanču skrējējiem (50, 101km ) pēc finiša, ko veiks Valkas pilsētas kultūras nama telpās.

Neiespējamais skrējiens un Latvijas čempionāts 50 un 100km skriešanā?

Jā, šogad Neiespējamā skrējiena ietvaros tiks noskaidroti arī Latvijas čempioni 50km un 100km distancē. 50km distancē tiks ieskaitīts 50,5km distances laiks, bet 100km distancē tiks fiksēt vēl viens papildus laiks pirms finiša.

Laika kontrole un dalībnieku reģistrācija?

Visiem dalībniekiem finiša laiks tiks fiksēts elektroniski un to nodrošina ar elektroniskiem čipiem, kas pēc distances veikšanas ir jānodod organizatoriem. Laika ņemšanu un reģistrāciju nodrošina SportLat.

Reģistrēties vēl joprojām var ŠEIT

 

Trase:

Skrējiens notiek pa Valkas novadā 25,3km garu, marķētu trasi. 50,6km veicējiem attiecīgi jāskrien divi apļi, bet 101km skrējējiem jāveic četri apļi. Trase sastāv no asfalta un grants ceļiem, kā arī meža takām.

Drošība trasē:

Visiem skrējējiem jāievēro Ceļu satiksmes drošības noteikumi kā arī dodoties 101km trasē jābūt aprīkotiem ar lukturīti un atstarojošo vesti. Līdzi jābūt arī uzlādētam telefonam un saglabātam numuram - +371 28603428. Šis ir medicīnas brigādes numurs, kas dežurēs trasē skrējiena laikā un skrējēji var izsaukt brigādi, ja ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Apkalpošana trasē:

Ja kādam skrējējam ir atbalstošais personāls, tad šis personāls drīkst barošanas punktu ietvaros palīdzēt un apkalpot skrējējus, ja tas netraucē vai nekavē pārējos skrējējus. Apkalpošana, tempa turēšana cietviet trasē no pavadošā personāla ir aizliegta. Barošanas punkti ir izvietoti ik pēc ~5km.

Informācija par ielu slēgšanu:

Jau no 9.novembra pēcpusdienas tiks slēgta Emīla Dārziņa iela posmā no Rīgas līdz Raiņa ielai (gar Valkas pilsētas kultūras nama).

Sacensību dienā 10. novembrī Ausekļa iela tiks slēgta posmā no Smilšu līdz Raiņa ielai, bet būs iespēja pārbraukt Ausekļu ielu krustojumā ar Tālavas ielu, kur satiksmi organizēs Valsts policijas darbinieks.

Tāpat auto transportam būs slēgta Raiņa iela posmā no Ausekļa ielas līdz A3 valsts nozīmes ceļam.

TRASES

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2020