Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Notiks Ventspils Tautas triatlona 3. posms (Mākslinieku triatlons)

Notiks Ventspils Tautas triatlona 3. posms (Mākslinieku triatlons)
01.09.2021

Šo sestdien 04.septembrī Būšnieku ezera peldvietā notiks Ventspils Tautas triatlona 3.posms.

Sestdien, 4.septembrī, Bušnieku ezera peldvietā notiks Tautas sporta pasākums - Ventspils Tautas triatlona 3.posms (Mākslinieku triatlons).

Ar trešā posma sacensībām noslēgsies šīs sezonas Ventspils Tautas triatlona seriāls, kas norisinājās 3.posmos. Ventspils Tautas triatlons ir iesācējiem un inetersentiem draudzīgs treniņa tipa pasākums ar īsām, triatlona iepazīšanai un izmēģināšanai piemērotām distancēm. 100-150m peldēšana Bušnieku ezerā drošā dziļumā (līdz 1.5m). Riteņbraukšana 8-12km pa grants un asfalta velocelieņiem un Kolkas ceļu. Skriešana 2-3km pa Bušnieku ezera veloceliņu un meža takām.

Aicināti visi interesenti – izmēģināt triatlonu, paplāšināt savu fizisko aktivitāšu pieredzi un izbaudīt kustības prieku! Gan pieaugušie, gan jaunieši, gan bērni. Viss, kas ir nepieciešams, ir peldētprasme pamatlīmenī, velosipēds un ķivere, un skriešanas apavi. Pieredzējušie Ventspils triatlonisti Jūs iedrošinās, uzmundrinās, palīdzēs ar padomu!

To, ka triatlons ir piemērota fiziskā aktivitāte arī „it kā nesportistiem,” apliecina tas, ka šis būs arī „Mākslinieku triatlons”. Plānots, ka pasākumā piedalīsies arī vairāki mūziķi un viņu draugi.

Ventspils Tautas triatlona 3.posms notiks sestdien 14.jūlijā. Norises vieta - Bušnieku ezera peldvieta Talsu ielā. Ierašanās un reģistrēšanās no 14:00. Sākums 15:00.

Informācija atrodama interneta vietnē www.triatlons.lv. Uz jautājumiem Jums atbildēs organizators Māris Priedēns pa telefonu 29288659. Pietiekšanās pa epastu maris.priedens@itp.com.lv un arī pasākuma vietā.

 

Ventspils Tautas triatlons notiek pateicoties Ventspils pilsētas pašvaldības, Ventspils brīvostas,  Latvijas triatlona federācijas un „Užavas alus” atbalstam!Māris Priedēns
Triatlona klubs “Ventspils”
 mob.t. +371 292 88 659
 maris.priedens@itp.com.lv

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Ikšķiles MTB velobrauciens 2023