Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Piedalies arī Tu Salaspils pusmaratonā!

Piedalies arī Tu Salaspils pusmaratonā!
08.04.2019

Pirms pieciem gadiem, pati būdama aktīva skrējēja un redzot Salaspils ielās arvien vairāk un vairāk cilvēku, kuriem skriešana ir dzīvesveids, sapratu, ka mūsu pilsēta ir gatava, vērienīgam skriešanas pasākumam. Piedaloties pasaules prestižākajos maratonos Ņujorkā, Berlīnē, Parīzē un Latvijas lielākajos maratonos radās mērķis noorganizēt pusmaratonu manā pilsētā - SALASPILĪ. 2015.gadā notika pirmais Salaspils pusmaratons, un šogad, 25. maijā, tiks dots starts jau piekto reizi.

Dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja startēt četrās sertificētās distancēs:

Ezerkauliņu Salaspils pusmaratons – 21,097 km

Knauf skrējiens – 10,55 km

Salaspils tautas skrējiens – 5,27 km

Saulkalne S bērnu skrējiens – 700 m

 

Pusmaratona distancē absolūtajā vērtējumā desmit ātrākās skrējējas, kā arī desmit ātrākie skrējēji saņems naudas balvas. Naudas balvu fonds ir 1860 EUR. Kā arī tiks apbalvoti ar balvām katras distances vecumu un dzimumu grupu TOP 3. Katrs dalībnieks finišā saņems piemiņas medaļu. Atbalstītāji dalībniekiem ir sarūpējuši pārsteiguma balvas izlozei. Bērniem būs iespēja piedalīties ne tikai bērnu skrējienā, bet arī piedalīties sporta un atpūtas aktivitātēs “Mazais Stiprinieks”.

Aicinu visus skriet gribētājus uz “5.Ezerkauliņu Salaspils pusmaratonu”. Aicinu arī  līdzjutējus šajā dienā atbraukt uz mūsu pilsētu, kas pēdējo gadu laikā kļuvusi par vienu no attīstītākajām un sakoptākajām pilsētām Pierīgā.

Malda Caune

Salaspils novada domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos un sporta jautājumos

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji