Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

“Ventspils 113” triatlona kolektīvais treniņš

“Ventspils 113” triatlona kolektīvais treniņš
07.06.2021

Šajā “Covid laikmetā”, kad valdība joprojām ir aizliegusi tautas sporta sacensības, katra iespēja satikties sporta entuziastiem un domu biedriem jebkāda alternatīva veida un formāta pasākumā, ir kā svaiga gaisa vēsma sasmakušā telpā.

Tādēļ 5.jūnijā Ventspilī notikušais triatlona kolektīvais treniņš “Ventspils 113” pulcēja daudzus triatlona entuziastus un fanātus.

Ko nozīmē nosaukums “Ventspils 113” ? Nu, piemēram, tas ir attālums līdz Ventspilij no Liepājas, Saldus vai Tukuma. Un tas ir kopējais treniņā veiktās distances garums - 1,9km peldēšana, 90km riteņbraukšana un 21,1km skriešana.

Priecēja, ka dalībnieku vidū bija 6 ventspilnieki.  Dalībnieku sastāvs bija plašs - sākot ar vairākiem Latvijas labākajiem garo distanču triatlonistiem un beidzot ar meiteni, kura tikai pirms divām nedēļām bija nopirkusi savu pirmo šosejas sporta velosipēdu, sākot ar gados jauniem degsmes pilniem censoņiem (tostarp tādiem, kuri pirmo reizi veica tik garu distanci) un beidzot ar cienījama vecuma pieredzējušiem atlētiem.

Kaut arī tas bija tikai treniņš, tomēr diezgan loģiski, ka bija dalībnieki, kas ļāvās sportiskajam azartam, un no treniņa režīma pārgāja uz sacensību tempu un atdevi. Līdz ar to uz jautājumu “Kurš te ir pats stiprākais ?” atbildēja Vadims Popovs, kurš finišēja pirmais. Jāpiemin, ka Vadima šīs sezonas lielais mērķis ir kvalificēties Ironman pasaules čempionātam oktobrī Havaju salās. Pateicoties Latvijas triatlona federācijas atbalstam Vadims ziemā varēja baseina veikt peldēšanas treniņus.

Liels paldies “Užavas alus” par atbalstu. Dalībnieki pēc finiša varēja remdēt pus dienas garumā krātās slāpes ar lielisko Užavas bezalkoholisko alu un kvassu!

Paldies “Maratona klubam” par palīdzību treniņa norises organizēšanā!

 Tiekamies Ventspilī vēl - Ventspils Tautas triatlona trīs posmos !


Māris Priedēns
Triatlona klubs “Ventspils”
 mob.t. +371 292 88 659
 maris.priedens@itp.com.lv

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

  • Attēls

    Sergejs Daukšts 07.06.2021 (18:59:49)

    Paldies par organizesanu. Nevarejam ieodmaties ka bus tik labi.

  • Attēls

    Mārtiņš Kaļva 07.06.2021 (21:32:12)

    Paldies par koptreniņu! Super saorganizēts un nospīdēja arī ar laikapstākļiem. Atlika tikai baudīt un rukāt :)

Siguldas pusmaratons 2022