Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils pusmaratons / 05.05.2019

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiČipa laiksFinišs1. laiks2. laiksTīrais rez.
1. JevgēnijsTurkinsSK Tērauds/NIKEAivieksteVN30200:34:50.590:34:520:22:320:34:5200:34:50.59
2. AnatolijsMacuksLīvānu VK/ Baltais/CompressportJēkabpilsVN40200:34:58.660:35:000:22:300:35:0000:34:58.66
3. KristsSiņicinsSK Tērauds/NIKELiepājaVN20200:35:18.970:35:200:22:310:35:2000:35:18.97
4. JānisMežielsPATRIA SPORTLANDOgreVN20200:35:23.020:35:240:22:330:35:2400:35:23.02
5. JānisRazgalisSK Tērauds/NIKEMadonaVN30200:35:29.760:35:310:22:320:35:3100:35:29.76
6. JohnVolkenandtSK Tērauds-1RīgaVN20200:36:33.860:36:360:23:300:36:3600:36:33.86
7. SergejsMaslobojevsNRC RīgaRīgaVN30200:36:43.560:36:460:23:310:36:4600:36:43.56
8. JānisMūrnieksSK Tērauds-1LielvārdeVN20200:36:57.590:36:590:23:300:36:5900:36:57.59
9. DmitrijsVecgailisRīgaVN30200:37:13.400:37:180:23:540:37:1500:37:13.40
10. ValdisAņikejevsSK Tērauds-1JūrmalaVN30200:37:20.960:37:220:23:430:37:2200:37:20.96
11. AndisDēzeMARATONA KLUBS/Kurzemes radioRīgaVN30200:37:29.580:37:300:23:430:37:3000:37:29.58
12. MārcisAdamovičsPreiļu BJSSPreiļiVNJ200:38:25.710:38:280:24:280:38:2800:38:25.71
13. RaitisGrablovskisLīvānu VKRigaVN30200:38:31.460:38:360:24:410:38:3600:38:31.46
14. ArtjomsGajevskisDTCDaugavpilsVNJ200:38:25.970:38:380:25:030:38:3800:38:25.97
15. RičardasKanišauskasSK LukasŠiauliaiVN40200:39:07.600:39:120:24:520:39:1200:39:07.60
16. MareksMeženiksDaugavils novada SSKalupes pagastsVNJ200:39:20.830:39:220:24:530:39:2200:39:20.83
17. OskarsBlausJelgavas Sporta servisa centrsJELGAVAVN40200:39:20.980:39:230:24:560:39:2300:39:20.98
18. ValērijsŠakelisLīvānu VKLīvāniVN40200:39:23.630:39:320:25:340:39:3200:39:23.63
19. VadimsSemjonovsDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVNJ200:39:16.300:39:340:25:280:39:3400:39:16.30
20. DariusKilbauskasOKZarasaiVN30200:39:48.180:39:510:25:070:39:5100:39:48.18
21. BaibaŠņoriņaTalsu Pakalnu Sporta KlubsTalsiSN20200:39:52.540:39:550:25:300:39:5500:39:52.54
22. KasparsKravalisPļaviņasVN30200:39:59.230:40:010:25:180:40:0100:39:59.23
23. VladislavsSuvorovsDaugavpils Būvniecības tehnikumsDaugavpilsVNJ200:40:00.050:40:030:25:350:40:0300:40:00.05
24. ArtisSmerliņšLiepaVN50200:40:14.070:40:160:25:560:40:1600:40:14.07
25. IvoVancānsIPF DigitalRīgaVN20200:40:14.800:40:180:25:290:40:1800:40:14.80
26. PēterisTrubačsLīvānu VKPreiļiVN50200:40:26.350:40:280:25:350:40:2800:40:26.35
27. AnatolyKazakovMARATONA KLUBS/Kurzemes radioPleskavaVN40200:40:40.790:40:430:25:420:40:4300:40:40.79
28. KārlisĀdlersSaldusVN20200:40:49.290:40:530:26:080:40:5300:40:49.29
29. ArtūrsOzoliņšSK Metroons/ Aqua-BrambisRīgaVN20200:41:00.620:41:020:25:440:41:0200:41:00.62
30. MairisPētersons-Ilzenes pag.VN30200:41:00.410:41:040:25:530:41:0400:41:00.41
31. GundegaHeidingereMatisons Runner’s Club/NikeOgreSN30200:41:05.200:41:070:26:030:41:0700:41:05.20
32. VitālijsČibisovsSK Tērauds-2RīgaVN30200:41:14.490:41:180:26:200:41:1800:41:14.49
33. ViktorsJuransDaugavpilsVN30200:41:30.820:41:310:26:340:41:3100:41:30.82
34. AinoGošsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsVentspilsVN40200:41:43.970:41:470:26:340:41:4700:41:43.97
35. AndrisKozačkovsLudzaLudzaVN40200:42:03.930:42:100:27:090:42:1000:42:03.93
36. GuntisPeļņaSK MagnenRēzekneVN30200:42:06.750:42:100:26:350:42:1000:42:06.75
37. ArvilsBušmanisLīvānu VKLīvāniVN50200:42:19.590:42:220:26:180:42:2200:42:19.59
38. ArtūrsJansonsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsKapsēdeVN30200:42:30.480:42:340:26:560:42:3400:42:30.48
39. AnastasijaGerasevaJelgavas Sporta servisa centrsJelgavaSN20200:42:45.580:42:480:26:540:42:4800:42:45.58
40. MārisMeļķisSK TēraudsValmieras pagastsVN30200:42:51.120:42:550:27:050:42:5500:42:51.12
41. JānisKapustānsSK TĒRAUDSRīgaVN40200:42:54.890:42:580:27:020:42:5800:42:54.89
42. AinisKanaviņšAIZKRAUKLERīgaVN50200:43:02.040:43:060:26:560:43:0600:43:02.04
43. AleksejsJevdokimovsDaugavplsVN30200:43:07.160:43:130:27:170:43:1300:43:07.16
44. VaidasGarbaciunasKaisiadorysVN30200:43:17.670:43:260:27:260:43:2600:43:17.67
45. EdgarsGaraisDaugavpilsVNJ200:43:32.390:43:410:27:030:43:4100:43:32.39
46. IvarsOrasevskiszas pargaujacesisVN50200:43:39.820:43:430:27:260:43:4300:43:39.82
47. AleksejGiacintovMARATONA KLUBSPleskavaVN30200:43:46.630:43:500:27:200:43:5000:43:46.63
48. ImantsSuveizdaDaugavpilsVN40200:43:49.910:43:570:28:070:43:5700:43:49.91
49. MārisMeinertsDaugavpils RunnersDaugavpilsVN20200:43:55.860:44:020:28:110:44:0200:43:55.86
50. InāraLūseMatisons Runner’s Club/NikeCarnikavaSN50200:44:06.630:44:100:28:140:44:1000:44:06.63
51. ViktorsMalihinsŽolneroviča skriešanas klubsVN30200:44:20.190:44:240:28:140:44:2400:44:20.19
52. EdijsTropiņšMARATONA KLUBSDundagaVN20200:44:24.450:44:290:28:270:44:2900:44:24.45
53. AntonijsSivkoVentspilsVN40200:44:23.120:44:300:28:180:44:3000:44:23.12
54. RuslansKļaviņšLudzaLudzaVN30200:44:43.760:44:490:28:350:44:4900:44:43.76
55. GatisŠtulbergsMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsSkrundaVN20200:44:49.490:44:530:28:040:44:5300:44:49.49
56. DēvidsKristapsonsĀtrie vilkiMežezeriVNJ200:45:04.750:45:060:28:540:45:0600:45:04.75
57. ArmīnsGasjūnsFolkmaņiJelgavaVN40200:45:01.480:45:080:28:150:45:0500:45:01.48
58. SanitaLaicāneSK Tērauds-1ĀdažiSN30200:45:18.320:45:230:28:500:45:2300:45:18.32
59. ĢirtsFišersFOLKMAŅI / MARATONA KLUBSDobeleVN30200:45:18.760:45:250:28:440:45:2500:45:18.76
60. ĒriksBogdanovsASK PatriaVN30200:45:41.760:45:470:28:410:45:4700:45:41.76
61. KristīneRogaASK PatriaSN30200:45:47.720:45:520:28:570:45:5200:45:47.72
62. EmīlijaUpmaleFOLKMAŅIJelgavaSNJ200:45:47.850:45:520:28:570:45:5200:45:47.85
63. NikolajsPetrovsLudzaLudzaVN50200:45:48.660:45:560:28:210:45:5600:45:48.66
64. MarinaJumatovaMatisons Runner’s ClubVentspilsSN30200:45:59.060:46:090:29:560:46:0900:45:59.06
65. ArturasKarosasNEKO runnersVilniusVN40200:46:12.510:46:240:29:360:46:2400:46:12.51
66. InetaJerofejevaRīgaSN30200:46:21.910:46:280:29:240:46:2800:46:21.91
67. KristofersJeromānsSPORTLANDRīgaVNJ200:45:51.210:46:290:30:060:46:2900:45:51.21
68. JānisSupeTirzaVN60200:46:37.820:46:440:29:560:46:4400:46:37.82
69. AugusteGrinyteOKZarasaiSN20200:46:45.940:46:500:29:320:46:5000:46:45.94
70. DidzisKalniņšMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsRīgaVN50200:46:50.780:46:580:29:390:46:5800:46:50.78
71. DāvisZelmenisMARATONA KLUBSVentspilsVN20200:46:55.010:46:590:29:290:46:5900:46:55.01
72. PāvelsGrigorjevsTransbalticsDaugavpilsVN30200:46:54.830:47:200:30:100:47:2000:46:54.83
73. AinārsKravalisSiguldas maratona klubsSiguldaVN40200:47:26.040:47:310:29:540:47:3100:47:26.04
74. KristīneJevsejevaDaugavpils universitāteDaugavpilsSN20200:47:44.370:47:490:29:550:47:4900:47:44.37
75. KristapsMaševskisRiteVN30200:47:34.570:48:000:32:060:48:0000:47:34.57
76. IlzeSermolīteJelgavas Sporta servisa centrsJelgavaSN40200:48:03.120:48:070:30:330:48:0700:48:03.12
77. EdgarsEižvertiņšRīgaVN30200:47:52.360:48:080:31:140:48:0800:47:52.36
78. GatisLozbergsLIMBAŽI SKRIENLIMBAŽIVN40200:48:07.990:48:160:30:200:48:1600:48:07.99
79. RenārsVasiļjevsDaugavpils RunnersJēkabpilsVNJ200:48:17.280:48:230:30:330:48:2300:48:17.28
80. JūlijaVēvereJēkabpilsSN40200:48:09.250:48:280:31:150:48:2800:48:09.25
81. JurijsStolarovsDaugavpilsVN60200:48:27.640:48:320:30:400:48:3200:48:27.64
82. ArnoldsGeikinsSkrudalienaDaugavpilsVN30200:48:28.940:48:440:30:560:48:4400:48:28.94
83. AldisPokšānsPreiļiVN30200:48:24.540:48:460:31:120:48:4600:48:24.54
84. JānisKrampeALPI JUMTIVN40200:48:28.910:48:490:31:060:48:4900:48:28.91
85. IvitaŠaleAIZKRAUKLESkrīveriSN30200:48:47.770:48:550:31:070:48:5500:48:47.77
86. BeāteVecvagareSPORTLANDRīgaSN30200:48:48.780:48:550:30:500:48:5500:48:48.78
87. IvetaSuvorovaMARATONA KLUBSRīgaSN40200:48:54.030:48:590:31:060:48:5900:48:54.03
88. VilmārsSettarovsDaugavpilsVNJ200:48:18.870:49:010:30:310:49:0100:48:18.87
89. EdgarsŠkaparsDaugavpilsVNJ200:49:00.640:49:010:30:200:49:0100:49:00.64
90. GustsAgafonovsRēzekneVNJ200:48:50.790:49:050:31:350:49:0500:48:50.79
91. HaraldsJansonsCarnikavaVN50200:49:00.950:49:050:30:360:49:0500:49:00.95
92. AleksandrsŽigalkoDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVNJ200:48:56.210:49:060:29:480:49:0600:48:56.21
93. ArtūrsMeluškānsRiebiņiRiebiņiVN30200:48:44.390:49:070:31:570:49:0700:48:44.39
94. ViktorsCirsisDaugavpilsVN50200:48:53.330:49:110:30:260:49:1100:48:53.33
95. DainisUpenieksSK Ozolnieki BJelgavaVN50200:49:09.180:49:140:30:490:49:1400:49:09.18
96. KimsSifersRīgaVN50200:49:14.440:49:220:31:300:49:2200:49:14.44
97. LidaKolosovaBe ActiveDaugavpilsSN30200:49:12.080:49:260:31:340:49:2600:49:12.08
98. AndrejsVasiljevsBe ActiveDaugavpilsVN30200:49:11.880:49:260:31:290:49:2600:49:11.88
99. AinārsStraubergsLimbaži SKRIENLimbažiVN30200:49:18.970:49:270:31:110:49:2700:49:18.97
100. IlmārsRomančuksRīgaVN50200:49:21.270:49:380:31:410:49:3800:49:21.27
101. StaņislavsSuveizdaLATGOLADaugavpilsVN30200:48:54.100:49:380:32:250:49:3800:48:54.10
102. AgnijaĀdamsoneLimbaži SKRIENLimbažiSN30200:49:32.800:49:410:31:290:49:4100:49:32.80
103. AleksandrsŠinkerenkoDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVNJ200:49:31.980:49:410:31:130:49:4100:49:31.98
104. DāvisBalodisJelgavaVN20200:49:31.220:49:470:30:570:49:4700:49:31.22
105. DmitrijsKarasenkoSalaspilsVN40200:49:53.920:50:010:31:400:50:0100:49:53.92
106. ValerijaJevsejevaRīgaSNJ200:50:00.700:50:070:32:000:50:0700:50:00.70
107. VladislavsTihonovičsDaugavpilsVN30200:49:40.090:50:070:31:410:50:0700:49:40.09
108. TatjanaKuzņecovaLUDZALudzaSN20200:50:05.940:50:170:32:040:50:1700:50:05.94
109. IevaStallīteJelgavaSNJ200:49:52.440:50:170:31:400:50:1700:49:52.44
110. RaimondsČernišenkoDaugavpilsVNJ200:49:55.510:50:320:32:260:50:3200:49:55.51
111. GunitaMiķelsoneAIZKRAUKLEAizkraukle/SkrīveriSN20200:50:24.740:50:330:32:180:50:3300:50:24.74
112. IlzeUrbāneRīgaSN50200:50:29.170:50:340:32:100:50:3400:50:29.17
113. ElmārsBlūmsASK PatriaVN30200:50:15.800:50:350:31:360:50:3500:50:15.80
114. AinarsRencisPaBaso.lvValmieraVN60200:50:27.720:50:370:32:030:50:3700:50:27.72
115. AleksandrsLisovsSK MagnenRēzekneVN60200:50:16.370:50:400:32:410:50:4000:50:16.37
116. MilanaŠaplavskaPiranha runningRīgaSNJ200:50:39.680:50:440:32:030:50:4400:50:39.68
117. RonaldsLiepiņšSK Metroons/ NikeRīgaVN50200:50:38.390:50:460:31:420:50:4600:50:38.39
118. IgorsKozlovsOlaines nov.VN50200:50:47.310:50:550:32:170:50:5500:50:47.31
119. IndulisĶerusRīgaVN30200:50:33.260:50:590:33:040:50:5900:50:33.26
120. Oskars-MartinsEglitisSkrienam LiepājaLiepājaVNJ200:51:07.340:51:150:31:410:51:1500:51:07.34
121. JānisVeipsSauriešiVN30200:51:07.930:51:160:32:240:51:1600:51:07.93
122. RolandsKursišsJelgavaVN30200:51:17.300:51:210:32:270:51:2100:51:17.30
123. AldisCiukmacisRēzeknes novadsRēzeknes novadsVN50200:51:18.520:51:280:32:220:51:2800:51:18.52
124. RolandsBoikoRēzeknes rajVN30200:51:30.240:51:380:31:550:51:3800:51:30.24
125. MairitaPolonskaDaugavpilsSNJ200:51:29.750:51:450:32:280:51:4500:51:29.75
126. Agija-DaceBidiņaRīgaSNJ200:51:39.810:51:460:32:180:51:4600:51:39.81
127. MihailsBasmanovsRīgaVN40200:51:38.250:51:500:32:420:51:5000:51:38.25
128. ArtūrsŽeibeRun 4 FunRopažiVN30200:51:37.440:51:540:34:450:51:5400:51:37.44
129. DairisBodnieksOgreVN50200:51:52.420:52:010:33:110:52:0200:51:52.42
130. AskoldsBušmanisSalaspilsSalaspilsVN50200:51:44.860:52:020:32:420:52:0200:51:44.86
131. RenārsSusejsRēzekneVNJ200:51:36.480:52:090:33:110:52:0900:51:36.48
132. AdriansKalniņšRun for funLangstiņiVNJ200:51:48.140:52:110:33:230:52:1100:51:48.14
133. LilijaGrundmaneMARATONA KLUBSKuldīgaSN50200:52:13.670:52:190:33:100:52:1900:52:13.67
134. AlexanderSettarovDaugavpils 12.vskDaugavpilsVN40200:51:50.660:52:210:33:050:52:2100:51:50.66
135. MihailsSidorenkoRīgaVN30200:52:06.680:52:230:32:540:52:2300:52:06.68
136. RomansLebedevsRezekneVN40200:52:02.630:52:250:32:430:52:2500:52:02.63
137. BrigitaKokankaite-ZarasaiSN20200:52:23.920:52:320:32:570:52:3200:52:23.92
138. VladimirsJermaļonoksDa-MaratonDaugavpilsVN60200:52:33.250:52:390:33:300:52:3900:52:33.25
139. IlzeValerteMARATONA KLUBSVentspilsSN40200:52:47.800:52:530:33:250:52:5300:52:47.80
140. AnatolijsVarlamovsMalta Rezeknes novadsVN40200:52:47.290:52:570:33:300:52:5700:52:47.29
141. MārtiņšPuķeValmieraVN30200:52:48.100:53:010:34:010:53:0100:52:48.10
142. NikolajsVasiļjevsSK MagnenRēzekneVN60200:52:40.130:53:050:33:360:53:0500:52:40.13
143. ElizabeteBraunaLYNXDOJORīgaSNJ200:53:04.400:53:070:33:030:53:0700:53:04.40
144. ZaneGruberteRīgaSN40200:52:50.040:53:110:34:000:53:1100:52:50.04
145. OļegsIvanovsCeram OptecLīvāniVN40200:53:04.380:53:140:33:330:53:1400:53:04.38
146. SofijaKolosovaRēzeknes 3.vsk./SK MagnenRēzekneSNJ200:52:58.540:53:210:34:060:53:2100:52:58.54
147. AndrisMačevskisJelgavaVN40200:53:11.770:53:250:33:260:53:2500:53:11.77
148. DanielsRēķisRīgas satiksmeRīgaVN30200:53:22.530:53:350:34:190:53:3500:53:22.53
149. RomansKoņuhovsRigaVN20200:53:25.320:53:420:34:020:53:4200:53:25.32
150. DanielsLeitānsDaugavpilsVNJ200:53:36.780:53:440:32:340:53:4400:53:36.78
151. EvelīnaVasiļjevaDaugavpilsSN20200:53:43.860:53:510:34:290:53:5100:53:43.86
152. KristersVērdiņšDaugavpilsVNJ200:53:14.060:53:510:34:340:53:5100:53:14.06
153. AigaVanaga12. vidusskolaDaugavpilsSNJ200:53:21.730:53:590:35:140:53:5900:53:21.73
154. AnitaFišereMaratona klubs/FOLKMAŅIDobeleSN40200:53:52.940:54:000:34:100:54:0000:53:52.94
155. ValentīnaRomanovaRun For FunRīgaSN30200:53:46.720:54:030:34:440:54:0300:53:46.72
156. SergejsEšenvaldsDaugavpilsVNJ200:53:26.320:54:040:34:350:54:0400:53:26.32
157. ValdisSkutelsPreiļiVN40200:54:00.030:54:130:33:500:54:1300:54:00.03
158. ModrisLaicānsCapoInčukalnsVN40200:53:46.870:54:200:34:320:54:2000:53:46.87
159. Kristīne-KristaLejnieceZemgales ZiņasVentspilsSN20200:54:08.640:54:230:34:060:54:2300:54:08.64
160. RaivisMainulisPreiļiVN20200:53:54.050:54:250:34:510:54:2500:53:54.05
161. EdgarsMaslovskisDaugavpilsVNJ200:53:50.500:54:340:35:550:54:3400:53:50.50
162. ĒrikaBužinskaSPORTLANDDaugavpilsSN20200:54:19.410:54:430:34:430:54:4300:54:19.41
163. MaijaPūpolaMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsAizputeSN40200:54:40.530:54:470:34:510:54:4700:54:40.53
164. OliversVasiļevskisSPORTLANDRīgaVNJ200:54:10.230:54:470:35:070:54:4700:54:10.23
165. GatisGaņģītiseBIOpowerKuldīgaVN30200:54:30.760:54:500:35:090:54:4700:54:30.76
166. MārisKrūmiņšJelgavaVN30200:54:33.600:54:550:35:080:54:5500:54:33.60
167. IvarsTimkoJēkabpilsVN40200:54:17.220:54:560:35:430:54:5600:54:17.22
168. GatisGrandānsJelgavaVN20200:54:45.720:54:570:34:480:54:5700:54:45.72
169. DanaVeselovaRēzeknes novadsRēzekneSN20200:54:39.270:54:580:34:590:54:5800:54:39.27
170. DaceKovaļevskaSK OzolniekiOzolniekiSN30200:54:35.980:55:050:34:320:55:0500:54:35.98
171. AnniTatsiValgaSN20200:54:34.020:55:080:36:520:55:0800:54:34.02
172. VeronikaMasjukoDaugavpilsSNJ200:55:06.130:55:260:35:150:55:2600:55:06.13
173. ZlataPancerkoDaugavpilsSNJ200:55:17.920:55:350:36:160:55:3500:55:17.92
174. ĒriksApšenieksBalviVN60200:55:11.750:55:360:35:290:55:3600:55:11.75
175. MihailsPaladijsDaugavpilsVN40200:55:30.710:55:490:35:280:55:4900:55:30.71
176. AllaRadžabova-CinovskaMARATONA KLUBSAizputeSN40200:55:38.580:55:490:35:280:55:4900:55:38.58
177. GunitaMitenieceJēkabpilsSN30200:55:32.090:55:520:35:360:55:5200:55:32.09
178. AivisMitenieksSwedbankJĒKABPILSVN30200:55:53.160:55:540:35:360:55:5400:55:53.16
179. LindaPiterāneFIZIOFITDaugavpilsSN20200:55:32.100:55:560:36:060:55:5600:55:32.10
180. MargitaZariņaZAS PārgaujaCēsisSN20200:55:52.090:55:560:35:320:55:5600:55:52.09
181. AlfrēdsKokinsDaugavpilsVN50200:55:33.460:55:590:35:590:55:5900:55:33.46
182. KasparsJaunzemsJelgavaVN30200:56:00.120:56:060:34:380:56:0600:56:00.12
183. RaivoPienisASK PatriaVN40200:56:06.000:56:110:35:100:56:1100:56:06.00
184. ZitaZariņaRigaSN30200:55:59.810:56:170:35:440:56:1700:55:59.81
185. JānisSniķerisDaugavpilsVN20200:55:33.380:56:180:37:430:56:1800:55:33.38
186. GundarsKristapsonsĀtrie vilkiMežezeriVN40200:56:08.900:56:190:35:220:56:1900:56:08.90
187. InārsSupeBalviVN50200:56:00.250:56:240:35:470:56:2400:56:00.25
188. AleksandrsDrizlionoksTK SniegpulkstenīteDaugavpilsVN30200:55:55.390:56:250:36:320:56:2500:55:55.39
189. AigaTurčinaSPORTLANDRīgaSN20200:56:17.960:56:330:36:350:56:3300:56:17.96
190. LidijaRusakovaJēkabpilsSN30200:56:16.990:56:360:35:450:56:3600:56:16.99
191. RenatsAstrausksIndividuāliGrobiņaVN30200:56:01.830:56:380:36:230:56:3800:56:01.83
192. ValdisKļaviņšSK MagnenRēzekneVN50200:56:08.140:56:390:36:320:56:3900:56:08.14
193. NikitaVolkovsVNJ200:56:21.290:56:420:36:510:56:4200:56:21.29
194. AndrisBērziņšPļaviņasVN60200:56:21.240:56:590:36:300:56:5900:56:21.24
195. SvetlanaKozlovaDaugavpilsSN40200:56:47.980:57:020:37:010:57:0200:56:47.98
196. DmitrijsSaharovsCeram OptecLīvāniVN40200:56:29.620:57:050:36:000:57:0500:56:29.62
197. DenissBazavovsDaugavpilsVNJ200:56:48.510:57:060:35:460:57:0600:56:48.51
198. AndrejsLeškevičsRīgaVN30200:56:31.330:57:060:37:080:57:0600:56:31.33
199. AndrisRozentālsARRigaVN40200:56:35.540:57:110:36:020:57:1100:56:35.54
200. EdgarsKucinsDaugavpils domeDaugavpilsVN30200:56:40.070:57:130:35:380:57:1300:56:40.07
201. RaivoCiematnieksDaugavpilsVNJ200:56:58.230:57:210:36:190:57:2100:56:58.23
202. LāsmaMaltaViļāniSN40200:57:00.970:57:220:35:550:57:2200:57:00.97
203. AndisBrakmanisDOBELEVN30200:56:51.530:57:260:37:070:57:2600:56:51.53
204. RaivisVaikulsDaugavpilsVNJ200:57:08.430:57:390:35:520:57:3900:57:08.43
205. ArkādijsReimanisSigulda/JūrnieksSiguldaVN40200:57:10.700:57:440:36:570:57:4400:57:10.70
206. IvetaLiepiņaSK Metroons/ NikeRīgaSN50200:57:35.780:57:490:36:310:57:4900:57:35.78
207. AijaKandeleSwedbankPiņķiSN40200:57:24.550:57:560:36:590:57:5600:57:24.55
208. JānisBrakovskisJelgavaVN30200:57:51.440:57:570:35:170:57:5700:57:51.44
209. MārtiņšBankovskisUpeslejasVN30200:57:32.300:57:580:37:340:57:5800:57:32.30
210. JeļenaVērdiņaRigaSN30200:57:43.160:58:010:37:420:58:0100:57:43.16
211. KonstantīnsPavlovsDaugavpilsVNJ200:57:33.760:58:050:37:030:58:0500:57:33.76
212. AgneseKalvīteLudzaSNJ200:58:00.200:58:110:37:030:58:1100:58:00.20
213. MaksimsProščenkoDaugavpilsVN30200:57:40.820:58:200:38:560:58:2000:57:40.82
214. EmilsMihejevsSporta klubs DaugavaDaugavpilsVNJ200:58:15.280:58:240:35:350:58:2400:58:15.28
215. LīgaParfenaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsSNJ200:57:55.970:58:300:36:400:58:3000:57:55.97
216. EvitaSalītenRīgaSNJ200:58:21.970:58:300:36:540:58:3000:58:21.97
217. AneteGrandāneASK PatriaSN20200:58:20.940:58:330:36:480:58:3300:58:20.94
218. DidzisKrīgersvalmieraVN60200:58:10.470:58:380:37:500:58:3800:58:10.47
219. JūlijaBeļajevaBarbadosRīgaSN30200:58:00.830:58:400:36:120:58:4000:58:00.83
220. ValdisĶerubiņšSK Metroons/ NikeJelgavaVN40200:58:42.480:58:500:37:350:58:5000:58:42.48
221. JānisFreimanisibimJelgavaVN30200:58:10.340:58:530:38:560:58:5300:58:10.34
222. SofijaDaņilevičaDaugavpilsSNJ200:58:30.530:58:590:36:310:58:5900:58:30.53
223. SandisSokolovsSalaspilsVN40200:58:16.970:59:010:39:030:59:0100:58:16.97
224. JānisOzersJelgavaVN50200:58:32.100:59:090:37:250:59:0900:58:32.10
225. EvitaDzervinikaRēzekneSN20200:58:58.760:59:130:37:270:59:1300:58:58.76
226. KristīneVolkovaSN40200:59:03.180:59:240:37:560:59:2400:59:03.18
227. EduardsĶernbinsDaugavpilsVN20200:58:55.470:59:270:36:130:59:2700:58:55.47
228. LindaŪdre-RizgaSPORTLANDMadonaSN30200:59:20.440:59:300:37:080:59:3000:59:20.44
229. DaniilsŠevčenkoRēzeknes pilsētaVNJ200:59:18.640:59:330:59:33 00:59:18.64
230. AleksandrsKruglovsRīgaVN30200:58:49.960:59:340:38:120:59:3400:58:49.96
231. RaisaMarčinkusS/K OZOLNIEKIJelgavaSN50200:59:33.310:59:430:38:000:59:4300:59:33.31
232. ViktorsGriņevičsABC SoftwareBaložiVN40200:59:18.760:59:450:38:000:59:4500:59:18.76
233. JurijsSkorodihinsRēzeknes novadsVN30200:59:29.960:59:450:37:120:59:4500:59:29.96
234. LaurisGrudulsDaugavpilsVN20200:59:16.510:59:470:38:100:59:4700:59:16.51
235. KarīnaMamedovaDaugavpils RunnersDaugavpilsSN20200:59:07.480:59:500:38:270:59:5000:59:07.48
236. DiānaBabjukaDaugavpilsSN20200:59:14.130:59:560:38:280:59:5600:59:14.13
237. ValdisGrozaLubānaVN50200:59:31.540:59:560:36:530:59:5600:59:31.54
238. JūlijaIvanovaDaugavpilsSN20200:59:21.191:00:000:38:561:00:0000:59:21.19
239. AneteBruževicaRīgaSN40200:59:46.641:00:030:37:541:00:0300:59:46.64
240. AlvisMillersJelgavaVN30201:00:04.171:00:090:39:071:00:0901:00:04.17
241. AneteVircavaSalaspilsSNJ200:59:43.931:00:140:38:581:00:1400:59:43.93
242. DaceMikažāneRēzekneSN20201:00:05.471:00:150:37:591:00:1501:00:05.47
243. ArtūrsBļinovsDaugavpilsVNJ200:59:53.001:00:200:39:531:00:2000:59:53.00
244. VivitaVircavaSalaspilsSN40200:59:52.351:00:230:38:581:00:2300:59:52.35
245. KrišjānisKaminskisRīgaVN20200:59:45.351:00:300:38:591:00:3000:59:45.35
246. SintijaLaugaleSN30201:00:16.231:00:400:38:071:00:4001:00:16.23
247. FjodorsSlabkovskisVN30201:00:11.121:00:410:37:571:00:4101:00:11.12
248. EdgarsZaicevsRēzeknes Tehnoloģiju AkadēmijaRēzekneVN20201:00:26.081:00:420:38:091:00:4201:00:26.08
249. GintsBuraksRīgas satiksmeRĪGAVN40201:00:12.101:00:560:39:031:00:5601:00:12.10
250. KasparsKrauzeibimJelgavaVN20201:00:11.251:00:560:38:561:00:5601:00:11.25
251. DanaRoneALOJA-STARKELSENRīgaSN40201:00:30.601:01:000:39:121:01:0001:00:30.60
252. IngaKrastiņaBabīteSN30201:00:40.211:01:010:38:101:01:0101:00:40.21
253. KristīneRancāneLudzaSN20201:00:31.881:01:030:38:591:01:0301:00:31.88
254. AiraJaunzareFOLKMAŅIRīgaSN30201:00:57.301:01:070:38:311:01:0701:00:57.30
255. MarutaKrūmiņaMaratona klubsTukumsSN30201:00:59.731:01:120:38:231:01:1201:00:59.73
256. IrinaBeluginaRigaSN30201:00:58.901:01:250:39:031:01:2501:00:58.90
257. JevgēnijaJasāneRīgaSN30201:00:59.021:01:250:39:091:01:2501:00:59.02
258. DidzisVeinbergsValmieraVN30201:00:57.891:01:330:39:051:01:3301:00:57.89
259. SanijaVestfālezas pargaujacesisSNJ201:01:42.071:01:460:37:571:01:4601:01:42.07
260. DmitrijsVišņevskisDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsVNJ201:01:19.211:01:510:40:231:01:5101:01:19.21
261. AigaRuciņaASK PatriaSN20201:01:46.381:02:060:39:061:02:0601:01:46.38
262. KasparsPorietisĀdažiVN40201:01:39.941:02:070:38:291:02:0701:01:39.94
263. AgitaPoleRīgaSN20201:01:55.161:02:090:38:491:02:0901:01:55.16
264. LieneKrūzeMaratona klubsĀdažu novadsSN30201:02:05.611:02:130:39:221:02:1301:02:05.61
265. JulijaBuinovaRigaSN20201:01:58.011:02:340:39:191:02:3401:01:58.01
266. SandraLauskaESDAUGAVPILSSN30201:01:53.551:02:350:40:131:02:3501:01:53.55
267. EdgarsLauskisESRĪGAVN30201:01:54.001:02:350:40:131:02:3501:01:54.00
268. MontaKrilovaRīgaSN20201:02:24.691:02:470:38:591:02:4701:02:24.69
269. DenissBartaševičsAna6isTbIRigaVN30201:02:34.611:02:490:39:461:02:4901:02:34.61
270. TatjanaPotrubeikoRigaSN20201:02:47.101:02:540:38:551:02:5401:02:47.10
271. JurisGaidelisMaratona klubsCēsisVN60201:02:47.211:02:580:39:411:02:5801:02:47.21
272. EduardsGrebežsDaugavpilsDaugavpilsVN20201:02:32.581:03:020:39:271:03:0201:02:32.58
273. LuīzeTjarveDaugavpilsSN20201:02:41.541:03:120:39:541:03:1201:02:41.54
274. DainisSusejsRēzeknes tehnikumsRēzekneVN40201:02:51.221:03:230:40:011:03:2301:02:51.22
275. EversSkrimblisDaugavpilsVNJ201:02:55.531:03:240:39:561:03:2401:02:55.53
276. AnnijaBūmaneLiepājaSN30201:02:56.331:03:310:40:291:03:3101:02:56.33
277. RenārsSladzevskisJamaica teamKingstonaVN40201:03:30.661:03:310:39:471:03:3101:03:30.66
278. KārlisKrīgalisBarkavaVN30201:03:05.421:03:330:39:461:03:3301:03:05.42
279. AntonsPoļskihsRīgaVN30201:02:54.701:03:350:40:381:03:3501:02:54.70
280. SilvijaErvikaMaratona klubsAizputeSN50201:03:27.441:03:490:39:441:03:4901:03:27.44
281. AleksandraBērziņaBBBērziņiRīgaSN30201:03:16.681:03:550:42:261:03:5501:03:16.68
282. ĒriksBērziņšBBBērziņiRīgaVN30201:03:19.921:03:590:42:261:03:5901:03:19.92
283. IngaNovikaALOJA-STARKELSENRīgaSN40201:03:31.241:04:010:39:521:04:0101:03:31.24
284. JānisBormanisnordic by natureVidzemeVN40201:03:24.471:04:030:42:261:04:0301:03:24.47
285. IlzeSniegaJelgavaSN30201:03:56.551:04:240:40:281:04:2401:03:56.55
286. KasparsSniegsJelgavaVN40201:03:56.771:04:240:40:271:04:2401:03:56.77
287. AivarKaljusaarViljandiVN50201:04:31.221:04:320:40:311:04:3201:04:31.22
288. AnastasijaLapekinaDaugavpilsSNJ201:04:45.201:04:510:39:311:04:5101:04:45.20
289. DairisKandelisRīgaVN40201:04:15.481:04:550:41:311:04:5501:04:15.48
290. JelenaKopasovaDa-maratonsDaugavpilsSN30201:04:27.211:04:560:41:011:04:5601:04:27.21
291. MārītePlečkenaDaugavpilsSNJ201:04:27.651:04:570:41:181:04:5701:04:27.65
292. IevaRuģeleBlondRunJēkabpilsSN30201:04:32.601:04:590:41:221:04:5901:04:32.60
293. DiānaZačestaBlondRunJēkabpilsSN30201:04:32.681:04:590:41:221:04:5901:04:32.68
294. RutaSusejaRēzekneSN40201:04:31.251:05:030:41:061:05:0301:04:31.25
295. AgraIelejaRīgaSN40201:05:07.471:05:280:41:361:05:2801:05:07.47
296. RalfsBrucisSPORTLANDRīgaVN20201:05:23.281:05:490:40:061:05:4901:05:23.28
297. DmitrySalnikovRīgaVN50201:05:05.091:05:520:41:451:05:5201:05:05.09
298. GintaGusareRīgaSN50201:05:16.381:05:530:42:021:05:5301:05:16.38
299. KristapsBicānsDaugavpilsVNJ201:05:28.191:05:550:39:411:05:5501:05:28.19
300. LindaJurjureKuldīgaSN30201:05:23.741:05:570:42:391:05:5701:05:23.74
301. IevaPaškevičaBebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskIlūkstes novadsSNJ201:05:29.391:06:050:43:481:06:0501:05:29.39
302. TetianaNovoselskaHarkovsSN40201:05:41.011:06:090:41:491:06:0901:05:41.01
303. ArtaPurvīteRīgaSN30201:05:57.481:06:390:41:561:06:3901:05:57.48
304. DmitrijsProcvetovsOgreVN30201:06:04.071:06:450:43:101:06:4501:06:04.07
305. RūtaKalniņaRun for funAizputes pagastsSN30201:06:31.531:06:540:42:361:06:5401:06:31.53
306. RudītePutniņaRun for funBuciņiSN30201:06:31.011:06:540:42:361:06:5401:06:31.01
307. JānisKalniņšRun for funAizpute-RīgaVN30201:06:31.411:06:550:42:361:06:5501:06:31.41
308. InitaKlidzejaDaugavpilsSN20201:06:29.121:07:040:42:101:07:0401:06:29.12
309. JurisBērziņšJurBerOlaineVN50201:06:19.111:07:070:40:551:07:0701:06:19.11
310. RihardsNovickisDaugavpilsVNJ201:06:50.201:07:130:41:261:07:1301:06:50.20
311. IntaHansoneDobeleSN40201:06:38.201:07:150:43:091:07:1501:06:38.20
312. VēsmaUšpele1/4VIVAMaltaSN40201:06:29.511:07:150:42:581:07:1501:06:29.51
313. GundarsBēmsJelgavas novadsVN30201:06:55.741:07:160:42:211:07:1601:06:55.74
314. AliseGromuleRīgaSN20201:07:01.751:07:290:43:121:07:2901:07:01.75
315. AleksejsČuvailovsSPORTLANDRīgaVN20201:07:43.211:07:570:43:261:07:5701:07:43.21
316. ElvisJaundzemsDaugavpilsVNJ201:07:54.411:08:210:42:511:08:2101:07:54.41
317. AlīnaLazukoDaugavpilsSNJ201:08:02.061:08:310:43:581:08:3101:08:02.06
318. MaksimsKuzminsDaugavpilsVN20201:08:01.261:08:350:42:371:08:3501:08:01.26
319. VasilijsBerjozaDaugavpilsVN60201:07:50.841:08:360:43:431:08:3601:07:50.84
320. YuliaYakupovaRigaSN30201:07:50.561:08:370:43:351:08:3701:07:50.56
321. EvitaFrančenkoJurmalaSN30201:08:06.531:08:430:45:461:08:4301:08:06.53
322. RutaKozlovskaMadonaSN50201:08:13.331:08:450:43:141:08:4501:08:13.33
323. InāraSaulevičaCeram OptecDaugavpilsSN30201:08:22.751:09:040:43:501:09:0401:08:22.75
324. AnnaRužaSaules skolaDaugavpilsSN20201:09:06.421:09:170:43:471:09:1701:09:06.42
325. AstrīdaVēja-ĀboliņaSPORTLANDGulbeneSN50201:08:47.071:09:170:43:491:09:1701:08:47.07
326. LīvaVilcāneSaules skolaDaugavpilsSNJ201:09:06.151:09:170:43:471:09:1701:09:06.15
327. PoļinaPetruhinaSN20201:09:18.471:09:401:09:37 01:09:18.47
328. AigaŠternaSPORTLANDRīgaSN20201:09:29.291:09:530:43:481:09:5301:09:29.29
329. DianaBulašaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsSNJ201:09:21.441:09:550:43:361:09:5501:09:21.44
330. AndrejsTokarevičsRīgaVN30201:09:21.311:09:580:44:301:09:5801:09:21.31
331. GunitaZablovskaLiepājaSN30201:09:30.611:10:030:44:061:10:0301:09:30.61
332. EduardsRuskihsGalantusRīgaVN30201:09:30.691:10:040:44:071:10:0401:09:30.69
333. OlitaPoplavskaSK MagnenKomandaSN40201:09:48.831:10:110:43:381:10:1101:09:48.83
334. RomānsVasiļjevsRēzekneVN30201:10:21.321:10:430:43:011:10:4301:10:21.32
335. NadeždaJefimovaDaugavpilsSNJ201:10:44.311:11:010:45:191:11:0101:10:44.31
336. NataļjaTumanovaDaugavpilsSNJ201:10:44.041:11:010:45:191:11:0101:10:44.04
337. EgilsSmilgasia CartieroGulbeneVN50201:10:45.091:11:120:42:421:11:1201:10:45.09
338. AleksandrsIvanovsDaugavpilsVNJ201:11:15.251:11:240:43:501:11:2401:11:15.25
339. LadaŠilovaDaugavpilsSN20201:11:13.261:11:350:45:271:11:3501:11:13.26
340. DarjaŠilovaDaugavpilsSN20201:11:13.721:11:350:45:211:11:3501:11:13.72
341. AgneseMeikšāneSPORTLAND/NIKESN30201:11:17.791:11:540:44:501:11:5401:11:17.79
342. ValtersSomsDaugavpilsVNJ201:11:27.121:11:550:45:061:11:5501:11:27.12
343. EvitaGorbikaDaugavpilsSNJ201:11:30.041:12:120:46:001:12:1201:11:30.04
344. ŅinaFlaksmaneRigaSN30201:11:45.911:12:210:45:391:12:2101:11:45.91
345. AleksandrsVoinoRīgaVN40201:12:24.861:12:250:45:131:12:2501:12:24.86
346. JelizavetaBelousaDaugavpils Individuālo sporta veidu skolaDaugavpilsSNJ201:12:33.151:12:420:44:131:12:4201:12:33.15
347. KristīneRabkevičaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneSN20201:12:57.931:13:130:45:191:13:1301:12:57.93
348. AigarsEglājsMedaļas būs?RīgaVN20201:12:54.551:13:320:46:031:13:3201:12:54.55
349. IngaZalāneMedaļas būs?RīgaSN20201:12:54.631:13:320:46:041:13:3201:12:54.63
350. KārlisKalniņš-VindedzkalnsRīgaVN50201:13:35.901:13:560:46:451:13:5601:13:35.90
351. LigitaKurmePREIĻISN30201:13:50.671:14:160:46:251:14:1601:13:50.67
352. LīgaRužaLATRAPS skrienBabīteSN50201:14:08.211:14:420:48:381:14:4201:14:08.21
353. BrigitaGreļevskaDaugavpilsSN20201:14:41.341:15:130:46:431:15:1301:14:41.34
354. JanaKantāneDaugavpilsSN20201:14:41.841:15:130:46:441:15:1301:14:41.84
355. AlfrēdsRadvilsRīgaVN30201:14:42.831:15:220:47:371:15:2201:14:42.83
356. IlzePelēceVSK NoskrienOzolniekiSN50201:15:10.741:15:350:48:021:15:3501:15:10.74
357. AnitaJansoneMazie mocītājiJelgavaSN30201:15:19.931:15:470:47:551:15:4701:15:19.93
358. IrinaSergejevaDaugavpilsSNJ201:15:23.201:15:520:46:371:15:5201:15:23.20
359. ViktorijaVišņevskaDaugavpilsSNJ201:15:24.241:15:520:46:331:15:5201:15:24.24
360. LindaPutniņaPutniņi.lvRaganaSN30201:15:30.661:16:040:48:321:16:0401:15:30.66
361. LauraGrigorjevaDaugavpilsSNJ201:15:38.761:16:070:48:131:16:0701:15:38.76
362. BaibaSvokaDaugavpilsVNJ201:15:39.191:16:080:48:121:16:0801:15:39.19
363. HaraldsSomsDaugavpilsVNJ201:16:13.381:16:220:46:181:16:2201:16:13.38
364. MartaKiore-KučiereSalaspilsSN30201:15:50.821:16:240:48:161:16:2401:15:50.82
365. ArvīdsTareilaSK OzolniekiJelgavaVN60201:16:02.241:16:270:48:161:16:2701:16:02.24
366. ViktorsSafutinsMARATONA KLUBSRīgaVN60201:16:09.141:16:540:47:571:16:5401:16:09.14
367. AleksandrsVilmanisDaugavpilsVNJ201:17:32.031:17:480:47:131:17:4801:17:32.03
368. MāraKļaviņaSK MAGNENRēzekneSN50201:17:14.441:17:510:50:211:17:5101:17:14.44
369. AleksejsDubroDaugavpilsVNJ201:17:11.311:17:540:47:381:17:5401:17:11.31
370. JekaterinaSerajaRīgaSN20201:17:30.621:17:560:49:031:17:5601:17:30.62
371. SandraSiņevskaDaugavpilsSNJ201:17:51.851:18:270:49:021:18:2701:17:51.85
372. AndrisRomulisDaugavpilsVNJ201:17:59.391:18:320:47:591:18:3201:17:59.39
373. DaceMarķitāneRīgaSN20201:18:50.221:19:110:50:211:19:1101:18:50.22
374. LauraŠubrovskaRēzekneSN20201:19:49.391:20:050:49:371:20:0501:19:49.39
375. LigitaJonāneDaugavpilsSNJ201:19:51.831:20:320:50:101:20:3201:19:51.83
376. LāsmaKucinaDaugavpilsSNJ201:20:11.611:20:510:50:211:20:5101:20:11.61
377. MadaraStabeSkrundaSN30201:21:16.521:21:500:50:551:21:5001:21:16.52
378. ViktorijaAdamovičaDaugavpilsSNJ201:22:35.211:23:150:51:351:23:1501:22:35.21
379. SvetlanaBogdanovaDaugavpilsSNJ201:22:46.171:23:150:51:371:23:1501:22:46.17
380. ĒriksPūleRīgaVN60201:27:37.781:28:280:55:461:28:2801:27:37.78
381. AnnaSpranceDaugavpilsSNJ201:28:08.321:28:460:56:151:28:4601:28:08.32
382. IneseMalinaDaugavpilsSNJ201:28:23.151:29:010:56:111:29:0101:28:23.15
383. VitaKuznickaDaugavpilsSNJ201:28:26.291:29:040:56:171:29:0401:28:26.29
384. ViktorijaSokolovskaDaugavpilsSNJ201:29:13.201:29:480:56:441:29:4801:29:13.20
385. LīvaLiepiņaDaugavpilsSNJ201:29:14.971:29:500:56:451:29:5001:29:14.97
386. IrinaSalovaJurmalaSN40201:43:05.191:43:511:05:071:43:5101:43:05.19
- RolandsAleidzānsHKDaugavpilsVNJ0DNF  
- AndrisAščuksSK Metroons/ NikeRīgaVNJ0DNF  
- MegijaHakimovaHKDaugavpilsSNJ0DNF