Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils triatlons 2019, LČ triatlona Olimpiskajā distancē, Latvijas kausa 6.posms / 14.07.2019

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišsPeldēšanaMix1VeloMix2Skriešana
1. DanilaProščinkoDTCDaugavpilsM1780:29:180:02:560:00:420:16:100:00:270:09:04
2. KristapsDūzisAQUATICSDobeleM15.80:29:220:03:180:00:250:16:500:00:230:08:28
3. RaimondsLevickisDobeleM1780:30:300:03:160:00:250:16:530:00:260:09:32
4. MiksMeijers--M1380:33:010:03:460:00:340:18:040:00:390:09:58
5. ArmandsPetraškoM1780:33:210:03:270:00:550:18:000:00:450:10:16
6. ValerijsBarinovsDTC JaunībaDaugavpils nov. p.SileneM1380:34:230:03:290:00:330:18:170:00:230:11:42
7. BeāteBulaAQUATICSDobeleF1380:34:430:03:210:00:340:19:110:00:300:11:09
8. DarjaBeļevičaDTC JaunībaDaugavpilsF1780:35:430:03:480:00:530:19:280:00:400:10:56
9. AleksandrsAkulaDTC JaunībaDaugavpilsM15.80:35:500:03:550:01:040:19:010:00:380:11:14
10. ElīzaZvīguleĀdažu sporta skolaĀdažiF1780:36:250:03:540:00:430:19:330:00:360:11:41
11. JurisKeišsMaratona klubsVentspilsMO80:36:290:04:270:00:490:19:110:00:380:11:26
12. RenārsPūceVentspilsMO80:36:580:04:250:01:240:19:050:01:150:10:51
13. ŽansPiterovsM15.80:37:340:04:060:01:340:19:530:00:330:11:30
14. ArtisTreulandsNAARīgaMO80:37:440:04:300:00:510:21:100:00:250:10:51
15. JānisGulbisVentspils Maratona KlubsVentspilsMO80:37:580:04:200:01:320:19:510:00:500:11:27
16. ArkādijsReimanisSiguldaMO80:38:020:04:330:01:250:18:250:00:570:12:44
17. PoļinaKrasikovaPiramida Triathlon ClubJelgavaF15.80:38:060:03:480:00:440:21:040:00:320:12:00
18. TerēzePriedolaJūrmalaF1780:38:480:03:510:00:480:20:280:00:570:12:45
19. DāvisZelmenisMaratona klubsVentspilsMO80:38:540:04:230:02:070:20:420:00:410:11:03
20. SergejsLevickisRīgaMO80:38:560:04:500:01:050:20:190:00:410:12:01
21. MikusPodnieksVentspilsM1780:38:570:04:220:01:510:20:440:00:330:11:30
22. AntonsMaksimenkovsVentspilsMO80:38:570:04:420:02:290:20:230:00:330:10:51
23. LīgaKurošaDTC JaunībaDaugavpilsF1380:39:270:04:210:00:520:21:090:00:290:12:37
24. LaurisLizbovskisLNT, MTGVentspilsMO80:39:410:04:480:01:340:20:270:00:370:12:16
25. OskarsPīpiķisVentspilsMO80:39:490:04:280:01:250:19:580:00:430:13:16
26. LūkassKeišsMaratona klubsVentspilsM15.80:39:500:03:150:01:200:19:480:00:250:15:05
27. GuntisKurošsDTC JaunībaDaugavpilsM1380:39:520:04:400:00:500:20:550:00:350:12:53
28. DairisĻedovskojDTC JaunībaDaugavpilsM1380:39:530:04:370:00:450:20:590:00:320:13:02
29. DanielsKaģisCepaksVentspilsMO80:40:200:04:260:01:300:20:560:00:360:12:53
30. AndrejsGubinsPiramida Triathlon ClubJelgavaMO80:41:220:04:050:00:590:20:280:00:340:15:18
31. IlgvarsBebrišsKuldīgaMO80:42:070:04:510:01:120:23:230:00:390:12:04
32. HaraldsMeļķertsAkvatikDobeleM1380:42:370:04:290:00:410:21:090:00:330:15:46
33. AleksandrsUsatovsVentspilsMO80:45:280:05:410:01:340:24:260:00:430:13:07
34. NataļjaŅevostrujevaVentspilsFO80:51:050:05:350:02:040:27:350:00:470:15:05
35. AnnaLevickaJūrmalaFO80:51:120:06:140:01:330:26:100:01:040:16:14
36. ArtjomsLevickisRigaMO80:51:120:06:140:01:330:26:100:01:040:16:14
37. IlzeŠķietnieceGrobiņaFO80:59:170:07:300:01:480:33:130:00:370:16:10