Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Sarkaņkalna ezeru skrējiens, 1. diena, 14km skrējiens un bērnu distances | Saraksts

2 dienu pieteikums: 14km skrējiens (24.08.) un 28km skrējiens (25.08.)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Kuzmins SergejsVīrieši, 14km un 28kmVerems RSEZ
Rēzekne
2.  Logins ArtisVīrieši, 14km un 28kmSK Magnen
Balvi
3.  Rasims GuntisVīrieši, 14km un 28kmSK Maganen
Rēzeknes novads
4.  Raščevskis AleksandrsVīrieši, 14km un 28kmDaugavpils Runners
Daugavpils

28km skrējiens (25.08.2019.)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Dervinika Sandra28-S-30SK MAGNEN
Rēzekne
2.  Gailis Elmārs28-V-50Verems RSEZ
Rēzekne
3.  Noviks Ivars28-V-40tet/SK Magnen
Rēzekne
4.  Nunes Flavio28-V-30Matisons Runner's Club/ Nike
Gulbene
5.  Staris Jānis28-V-50Verems RSEZ
Rēzekne

14km skrējiens (24.08.2019.)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Avišāns Mārtiņš14-V-20Verems RSEZ
Rēzekne
2.  Bauska Lāsma14-S-18Rēzeknes nov.
3.  Bikse Edgars14-V-20Latvijas Finieris
Rīga, Gaigalava
4.  Černecova Liāna14-S-40Rēzekne
5.  Dombrovskis Juris14-V-40Rēzeknes novads/Malta
Malta
6.  Drozde Rita14-S-30Verems RSEZ
Rēzekne
7.  Guitāne Maruta14-S-40LUDZA
Ludza
8.  Jaskevičs Ēriks14-V-18Rēzeknes novads
9.  Kallase Zlata14-S-40Gulbene
10.  Kallass Kaspars14-V-40Gulbene
11.  Kallass Vladimirs14-V-50Gulbene
12.  Kalvīte Agnese14-S-20Ludza
13.  Kolosova Sofija14-S-18Rēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
14.  Kozačkovs Andris14-V-40Ludza
15.  Krancāns Arnis14-V-20Verems RSEZ
Rēzekne
16.  Krasjukovs Artis14-V-20Rēzeknes BJSS
Rēzekne
17.  Krupina Natālija14-S-30SPARS-MK
Preiļi
18.  Lapsa Gvido14-V-50Gulbene
19.  Linuža Iveta14-S-50Annasmuiža
20.Loktionova Viktorija14-S-20Rēzekne
21.  Miņins Ainārs14-V-40VIĻAKAS NOV.
22.  Poplavska Olita14-S-40Verems RSEZ
Komanda
23.  Punculis Māris14-V-20Ludza
24.  Seņkāns    Jānis14-V-18Rēzeknes BJSS
Rēzekne
25.  Skorodihins Jurijs14-V-30Rēzeknes novads
26.Staris Kārlis14-V-20Verems
Rēzeknes novads
27.  Šarigins Guntars14-V-40Verems RSEZ
Rēzekne
28.  Trubačs Pēteris14-V-50Līvānu VK
Preiļi
29.  Trubačs Rainers14-V-20LīvānuBaltais/Compressport
Preiļi
30.  Žogla Ēvalds14-V-50Rēzekne
31.  Žukovska Santa14-S-20Rēzekne

Bērnu skrējiens (24.08.2019.)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Kallase LauraSB2Gulbene
2.  Locāns AlensVB3VIĻAKAS NOV.
3.  Plotka RenārsVB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
4.  Skorodihins LinardsVB2Rēzeknes novads
5.  Sondors-Strods RaivoVB1Rēzeknes PII Katoļu
Rēzekne

Kopā pieteikušies: 45



Izskrien Ogri