Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Staro Rīga skrējiens 2019, Ģimenes distance 2,5km | Saraksts

Ģimenes distance 2,5km. Tabulā norādiet komandas dalībnieku skaitu.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Santa4 dalībniekiĀboliņi
Cēsis
2.  Aksenoks Kaspars4 dalībniekiRiga
3.  Ananica Ina6 dalībniekiAnanici
Sēme
4.Anckiņa Ilze4 dalībniekiRīga
5.  Anckiņš Dzintars3 dalībniekiRīga
6.Anckiņš Rinalds3 dalībniekiRīga
7.Aprupe Gunta4 dalībniekiRīga
8.Apsīte Linda4 dalībniekiOgre
9.Apsītis Matīss1 dalībnieksOgre
10.Artemjeva Ilze3 dalībniekiRīga
11.Beļajeva Elena4 dalībniekiRīga
12.  Bents Uģis5 dalībniekiBentiņi
Rīga
13.  Bērziņš Arnis5 dalībniekiBērziņi
Rīga
14.  Bitāns Aivars1 dalībnieksBabīteSK
Piņķi
15.Bodniece Arnita4 dalībniekiValka
16.  Brokāne Zane4 dalībniekiMatisons raner's club
Ventspils
17.Bukbārde Skaidrīte4 dalībniekiJelgava
18.Bumbule Silva4 dalībniekiBumbuli un Berzini
Jekabpils
19.Burnevics Artis4 dalībniekiSaunaPRO
Rīga
20.Buša Sanita4 dalībnieki3 fiksie un ceturtais
Bauska
21.Caune Valdis4 dalībniekiCaunes
Baloži
22.  Čoders Kurts5 dalībniekiČoderi
Sigulda
23.Čurs Sergejs4 dalībniekiRĪGA
24.Dambe Inga6 dalībniekiRīgas Lidosta
Rīga
25.Drengers Markuss3 dalībniekiFree Eagles
Jaunmārupe
26.Egle Ketija5 dalībniekiMarksKetija
Tukums
27.Elksne Inga4 dalībniekiElkšņu ģimene
Jēkabpils
28.Ennīte Baiba3 dalībniekiJelgava
29.  Feldmanis Oskars4 dalībniekiSurikāti
Ādažu novads
30.Fjodorova Vita3 dalībniekiKeksiņi
Jūrmala
31.Galuzo Jūlija4 dalībniekiRīga
32.Gavrilovs Dmitrijs2 dalībniekiOgre
33.Grigale Inese3 dalībniekiĀdaži
34.  Grote Linda4 dalībniekiGrottix
Rīga
35.  Groziņa Marta-Raina4 dalībniekiOgre
36.Groziņa-Apsīte Gita4 dalībniekiOgre
37.  Gulbe Elīna3 dalībniekiRīga
38.Gusarova Inna4 dalībniekiLa Familia
Ādaži
39.Halvitova Olga4 dalībniekiRīgas72.vsk
Riga
40.Horeva Daina4 dalībniekiMārupe
41.  Iosip Irina4 dalībniekiItalian bitches
Riga
42.Jakubovska Tatjana1 dalībnieksRīga
43.Jansone Rita4 dalībniekiciemos pie pasakas
Rīga
44.  Janševska Iveta2 dalībniekiJanševski
Dobele
45.  Janševskis Raivis2 dalībniekiJanševski
Dobele
46.  Jēče Inga3 dalībniekiRīga
47.Jegupova Marina1 dalībnieksRīga
48.Ježaka Sarmīte4 dalībniekiValka
49.  Jungfermane Rita4 dalībniekiJelgava
50.Kacnova Anzela3 dalībniekiVeronika lisovska un Lija Krūkliņa
Valka
51.Kadirovs Timurs5 dalībniekiKadīši
Rīga
52.Klīve Una4 dalībniekiJūrmala
53.  Konrāde Aija4 dalībniekiRīga
54.Kovalevska Alona2 dalībniekiRiga
55.  Krasikovs Andrejs4 dalībniekiRīga
56.Kremberga-Dunovska Līga4 dalībniekiJēkabpils
57.  Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra4 dalībniekiRīga
58.Leišavniece Inese4 dalībniekiRīga
59.Līcīte Anete4 dalībnieki123
Rīga
60.Lismane Jeļena3 dalībniekiOlaine
61.Lisovska Veronika3 dalībniekiAnžela Kačanovs, Lija Krūkliņa
Valka
62.  Loca Aija4 dalībniekiLočuki
Daugavpils
63.Ločmele Kristija2 dalībniekiSigulda
64.Lucāne Loreta-Māra4 dalībniekiSigulda
65.Lukša Jānis4 dalībniekiLukšas
Katlakalns
66.  Maļinausks Spodris5 dalībniekinav
Vecumnieki
67.Marcinkevica Ivita3 dalībniekiKandava
68.  Matvejeva Svetlana3 dalībniekiRīga
69.Matvejeva Veronika3 dalībniekiRiga
70.Mellēna Aiva4 dalībniekiVellēni
Cēsis
71.Miklāva Nadīna4 dalībniekiRīga
72.  Moļvinska Anastasija2 dalībniekiRīga
73.  Movļaiko Andrejs3 dalībniekiRiga
74.Muižniece-Kima Paulīne3 dalībniekiRiga
75.Neilande Kristella4 dalībniekiNeilandu klans :)
Jelgava
76.Niedinga Iveta3 dalībniekiSigulda
77.Nikolajevs Mihails4 dalībniekiMiNaVA
Riga
78.  Nordens Normunds3 dalībniekiTukums
79.  Novikova Santana4 dalībniekiRīga
80.Ņesterenko Andrejs4 dalībniekiRiga
81.  Ņikitins Renāts3 dalībniekiRigas satiksme
Rīga
82.Orlova Oksana2 dalībniekiRīga
83.Osipova Jūlija4 dalībniekiKSSK
Rīga
84.Ozol Marta4 dalībniekiJelgava
85.Ozola Lote1 dalībnieksRīga
86.Ozola Lote4 dalībniekiRīga
87.  Ozoliņš Oskars4 dalībniekiMatisons Runner's Club
Ventspils
88.  Pašile Rigonda4 dalībniekiJožiki
Rīga
89.  Pavlovs Andris4 dalībniekiRiga
90.  Pelša Marta1 dalībnieksZvēri
Jelgava
91.Pelša Marta4 dalībniekiJelgava
92.Pētersīle Loreta2 dalībniekiSuper meitenes
Sigulda
93.Pētersīle Una2 dalībniekiSuper meitenes
Sigulda
94.  Pielēns-Pelēns Artūrs3 dalībniekiSqualio
Rīga
95.  Plūmiņš Māris5 dalībniekiVentspils Maratona Klubs
Ventspils
96.  Puzāne Jeļizaveta4 dalībniekiLUDZA
Ludza
97.  Rancāne Ineta2 dalībniekiRēzekne
98.  Rancāns Jānis2 dalībniekiRēzekne
99.Rāts Kristaps3 dalībniekiLapenieki
100.Rībens Zigmunds4 dalībniekiRīga
101.Rozenberga Elīna3 dalībniekiRīga
102.  Saliņa Ruta4 dalībniekiSaliņi
Rīga
103.Salnājs Imants3 dalībniekiSalnāji
Liepāja
104.Savickis Kaspars2 dalībniekiLeeds
105.Serkova Vita3 dalībniekiRiga
106.Skromane Gunta2 dalībniekiTukums
107.Skromane Gunta2 dalībniekiTukums
108.  Sniega Ilze4 dalībniekiJelgava
109.Sniega Kate4 dalībniekiJelgava
110.Sniega Paula4 dalībniekiJelgava
111.  Stīpnieks Uldis2 dalībniekiČupakabra
Sigulda
112.Šelegovičs Modris3 dalībniekiTukums
113.Tolmačova Jekaterina6 dalībniekiRīga
114.Tomševica Anna3 dalībniekiToms
Mārupes nov.
115.Uljane Anete4 dalībniekiRīga
116.  Upmane Laura2 dalībniekiRīga
117.  Vaivods Jānis4 dalībniekiJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
118.  Valdmane Sigita4 dalībniekiValdmaņi
Ropaži
119.Valtere Dace3 dalībniekiPievienotā vērtība
Jēkabpils
120.  Veldre Ēriks3 dalībniekiKadaga
121.Vīcupe Jolanta3 dalībniekiLaimīgie
Rīga
122.Vimba Hārdijs3 dalībniekiFree Eagles
Ropažu novads
123.Vimba Petro3 dalībniekiFree Eagles
Ropažu novads
124.  Zariņa Zita4 dalībniekiRiga
125.  Zellīte Ilva4 dalībniekiZellīši
Rīga
126.Zeltiņa Inita3 dalībniekiZeltiņi
Jēkabpils
127.  Zeņina Natālija3 dalībniekiLapsenes
Riga

Kopā pieteikušies: 127