Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

PĀRCELTS. Iespējamais jūlija vai cita mēneša datums tiks precizēts. Jelgavas nakts pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Jelgava, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aleksejeva-Nikolajeva JanaRīga
2.  Bužinska ĒrikaDaugavpils
3.  Gavrilova SofjaRīga
4.  Kiļupa MaritaRīga
5.  Kokankaite BrigitaKauno BMK
Zarasai
6.  Lubāne DžesikaRīga
7.  Mergina KristīneValmiera
8.  Miezīte ElīnaRīga
9.  Ozoliņa SandijaSandijas komanda
Jelgava
10.  Putniņa SandaRīga
11.  Rudzīte-Ločmele DanaKalnciems
12.  Sniega IlzeFOLKMAŅI
Jelgava
13.  Šanceva SvetlanaMusļiks
Jelgava
14.  Uzuliņa DiānaSalacgrīva

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bulkovskis MareksJelgava
2.Cumakovs Andrejszoorbagan
riga
3.Gatti FedericoAlderi, Ādažu nov.
4.  Gudēvics AinārsVSK Noskrien
Jelgava
5.  Inte ViestursJelgava
6.Laščenko IgorsJelgava
7.  Lipkins DavidsRiga
8.Mežiņš LaurisRīga
9.Miguts OlegsJelgava
10.  Samohvalovs AleksandrsRīga
11.  Serbulovs RomānsJelgava
12.  Šauriņs ArtisRīga
13.  Šimkovs EduardsVIA-S Running Division
Liepāja
14.Vasulis GuntarsRīga

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Arikawa YasunoriMinsk
2.  Heinols MārisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Lore ViestursEn8
Rīga
4.  Popēns OskarsRīga
5.  Rašmanis AigarsJelgava
6.  Vilks IntsRīga
7.  Vilks JurijsZOMBIES,RUN!!!
Riga

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Breiling JuergenLT Schweich
Mertesdorf

V.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Drēska TomsJelgava
2.  Kuznecovs IvansJelgava

Jelgava, 10km

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Buinova JulijaRīga
2.  Ivanova KarīnaĶekava
3.Medne Dārta-ArtaAlūksne

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Mickus JurģisVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Banga NatālijaRīga
2.  Buharova VladaRīga
3.  Černuho MadaraJelgava
4.  Dambīte-Polīte IevaJelgava
5.  Lagzdiņa AgeneseVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
6.Medne AnitaJelgava
7.Mitrohina AnnaRīga
8.  Pētersone IlzeGLIEMEŽI
jELGAVA
9.Ziediņa SkaidrīteJelgava

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņš JānisFlorbols Bauska
Jelgava
2.  Konavko Dmitrijs-
Jelgavas novads, Vircava
3.  Ronis ArtūrsEvelo Team
Jelgava
4.  Rumba AigarsOlaine

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briede SantaSigulda
2.  Heinola IlzeVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.Lībeka InaTalsi
4.  Puriņa ĒrikaRīga
5.  Rekalo Aiga-
Tukums
6.  Ustupa IevaRīga
7.Veisberga VinetaSaldus

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Šmits ArtisVSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andrijauska IlzeRīga

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kaļass ErvīnsSK Ozolnieki 60+
Jelgava

SNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Purena AmandaSalaspils
2.  Ragauša SolvitaPreiļi
3.  Sokolova LaineSalaspils
4.Učelniece Līva-KristaTalsi

Jelgava, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Krieviņa Līna-KarlīnaĢimenīte
Jelgava
2.  Lagzdiņa RandijaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
3.  Pētersone AnnaGLIEMEŽI
jELGAVA

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Elksnis KristersVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
2.  Gudēvics MārcisVSK Noskrien
Jelgava
3.  Kravalis JānisSiguldas Sporta skola
Sigulda
4.Zabors ĢirtsVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Artamonova RenāteJelgava
2.Kalniņa Samanta-SonoraJēkabpils

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kravalis EmīlsSiguldas maratona klubs
Sigulda

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Aukseliene IlzeSalaspils
2.  Baltiņa MairitaJelgava
3.Duļbinska LīvaJelgava
4.Elksne IngaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
5.  Gudēvica SandraVSK Noskrien
Jelgava
6.  Krafta VinetaRīga
7.Menska LauraJelgava
8.  Rafaela-Mačevska DzintraJelgava
9.  Rutka DaigaJelgava
10.Stiebriņa LieneRīga
11.  Šulce SantaVAS "Latvijas autoceļu uzturētājs"
Rīga
12.  Tikhomirova EkaterinaRīga

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Jēgerts GuntarsJelgava
2.  Lapiņš IvarsSPORTLAT
Liepāja
3.Lībeks VilnisTalsi
4.  Mļečko EdvīnsJelgava
5.  Strautnieks MārisJelgava
6.  Terliņš OskarsVentspils
7.  Vucāns IgorsDaugavpils
8.  Zeltiņš LaurisRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Jelgava, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Vicinska LiesmaBrocēnu cilpotājas
Brocēni

Jelgava, Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Denisko PolinaJelgava
2.Neija KerolaTukums
3.Purvīte KatrīnaRīga
4.Šteinberga Lorīna-AliseJelgava

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.Antonovs HenrijsJelgava
3.  Gaņģītis GustavseBIOpower
Kuldīga
4.  Gilučs OliversRīga
5.  Gudēvics LinardsVSK Noskrien
Jelgava
6.Klass RafailsKlasu ģimene
Rīga
7.Ludboržs ReinisRēzekne
8.Stibe MārcisĢimenīte
Jelgava
9.Straubergs ErnestsLimbaži

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Allena Elizabete-AnnaLabs starts
Rīga
2.  Lazdāne AnnijaSiguldas maratona klubs
Sigulda
3.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
4.Malacanova AnnijaJelgava
5.Sniega PaulaFOLKMAŅI
Jelgava

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aksenoks KristofersCSDD
Rīga
2.  Daņilovskis VladimirsRīga
3.  Gudēvics GustsVSK Noskrien
Jelgava
4.  Kudrjavcevs RodrigoJelgava
5.  Ozers ArnoldsRīga
6.  Vilks KrišjānisRīga

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ļežaņina JeļenaRīga
2.Mačevska Ieva-Martajelgava
3.  Miltiņa AnceMiltiņi
Vērgale

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gaņģītis LinardseBIOpower
Kuldīga
2.  Griņevičs EļdarsABC software
Baloži
3.  Montvids KirilsJelgava
4.  Pakula GrigorijsRīga
5.  Vilks OtoRīga
6.Zikmanis RobertsJelgava

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Maļavko Laura-ElizabeteOzolnieki

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briedis RalfsSigulda

Kopā pieteikušies: 135



Kuldīgas pusmaratons 2021