Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

PĀRCELTS. Iespējamais jūlija vai cita mēneša datums tiks precizēts. Jelgavas pilsētā deklarētie iedzīvotāji skrējienam "Jelgavas nakts pusmaratons" | Saraksts

Jelgava, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Batakiene DaivaBegimo klubas
židikai
2.Bogdanova AleksandraJelgava
3.  Bome KristaSportland
Jelgava
4.  Engere KarlīnaJelgava
5.  Gedrovica AgnesePikties opji
jelgava
6.  Graudiņa InaVāveres I Supervaroņi
Jelgava
7.  Krūmiņa AnitaJelgava
8.  Lorence AgneseJelgava
9.Ostele GunaAuseklītis
Jelgava
10.  Ozoliņa SandijaSandijas komanda
Jelgava
11.  Pastare DailaJelgava
12.  Purēna ElīnaJelgava
13.Sāviča EvijaJelgava
14.  Šanceva SvetlanaMusliks
Jelgava
15.  Tihonova LauritaJelgava
16.  Undzena JustineJelgava
17.Upite-Apine IneseJelgava
18.  Ziediņa-Budze RasaJelgava

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Amsters JānisJelgava
2.  Āns KristapsJelgava
3.Antāns JurisJelgava
4.  Bāliņš AndrisJelgava
5.  Balodis JānisJelgava
6.Batakis AlvydasBegimo klubas
židikai
7.  Bondarenko RobertsRK Mītava
Jelgava
8.  Brakovskis JānisJelgava
9.  Dzalbe KrišjānisJelgava
10.Eliņš MārisJelgava
11.  Eltermanis MārtiņšBet-man
Jelgava
12.Ērglis AleksejsJelgava
13.Fedotovs MarksJelgava
14.  Gudēvics AinārsVSK Noskrien
Jelgava
15.  Ģīrupnieks Ģirtspiktie opji
Jelgava
16.  Hercs MikusJelgava
17.  Hofmanis NaurisREMOSS
Jelgava
18.  Inte ViestursJelgava
19.  Jaunzems KasparsJelgava
20.  Junolainens ArtūrsJuno Runners
Jelgava
21.  Kalbanovs ArtūrsJelgava
22.Kalniņa LauraJelgava
23.  Kašs RaimondsJelgava
24.  Krūmiņš ArtūrsJelgava
25.Ķikuts KalvisJelgava
26.Laščenko IgorsJelgava
27.Mackēvičs DāvisJelgava
28.Matjuhovs DāvidsJelgava
29.Matvejevs EmīlsJELGAVA
30.  Miļins Jurijs*ДримТиМ*
Jelgava
31.  Neuss-Lucs TomassJelgava
32.  Ostelis MārisVSK Noskrien
Jelgava
33.  Petzāle MārcisCēsis
34.  Pleiers DāvidsJelgava
35.  Prielgauskas Saulius5 Kalnai
Mažeikiai
36.  Pundors NaurisJelgava
37.  Pūpols JānisJelgava
38.  Rodionovs AleksandrsJELGAVA
39.  Roze EdgarsJelgava
40.Rožāns JurisJelgava
41.  Rutka AinārsJelgava
42.  Serbulovs RomānsJelgava
43.  Skrinda RaivisJelgava
44.  Steshanov ArtemJelgava
45.Stūris MārcisJelgava
46.Šelders EdgarsJelgava
47.  Šilo VitālijsJelgava
48.  Upītis MārtiņšJelgava
49.  Verza UģisJelgava
50.Vilmanis JānisJelgava
51.  Zeidmanis AndisAdventureLab
Jelgava
52.  Zenfs KārlisJelgava
53.  Zeps IvoJelgava

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Anitena AigaJelgava
2.  Brazauska GuntaJelgava
3.  Butāne GunitaZemgales Ziņas
Jelgava
4.  Greiškāne DaigaVSK Noskrien
Jelgava
5.  Kubiliene NomedaMazeikiai
6.Kuduma KristīneJelgava
7.  Rašmane ŽaneteJelgava
8.  Reinicāne GuntaJelgavJelgavaa
9.  Tomase Baibajelgava
10.  Ulase DiānaSK Ozolnieki
Jelgava

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Anitens UldisJelgava
2.Aunins GirtsJelgava
3.  Balabka ViktorsJelgava
4.  Bartuševics OskarsVentilators
Jelgava
5.  Grava NormundsOK Alnis
Jelgava
6.  Karls OskarsJelgava
7.Kudums JānisJelgava
8.  Mačevskis AndrisJelgava
9.Prančs ArvīdsJelgava
10.  Rašmanis AigarsJelgava
11.  Redko ČeslavsJelgava
12.Sējāns ArnisJelgava

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Leitlande LigitaZemgales Ziņas
Jelgava
2.  Ozoliņš ArtisJelgava

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš JānisJelgavas attīstībai biedrība
Jelgava
2.Timinskas Saulius5 KALNAI
MAŽEIKIAI

V.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Jakovļevs AleksandrsJelgava
2.  Sutika MarksJelgava
3.Veržanovskis ĻevsJelgava

Jelgava, 10km

SNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ostrovska MadaraJelgava

VNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Proščenkov AndrejsJelgava

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āna AnnaJelgava
2.Bērziņa IlzeJelgava
3.  Dobrāja IlzeJELGAVA
4.  Dreimane AgitaJelgava
5.  Dude DiānaJelgava
6.  Iļkeviča Anna-EmīlijaNav
JELGAVA
7.  Kapulinska KristiānaCēsis
8.Kaugure EleonoraKauguri
Jelgava
9.Loseva DagnijaJelgava
10.  Lūse-Apse LīvaVilce
Jelgava
11.  Metene AnnijaJelgava
12.Reine EvitaJelgava
13.  Smilgaine ElīnaJelgava
14.  Stendzeniece KristīneJelgava
15.Stokmane ElīzaJelgava
16.Stokmane ElīzaJelgava
17.Uliyanova ValeriaJelgava
18.  Vasiļjeva LāsmaJelgava

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gorbatko ŅikitaTG balance
Jelgava
2.  Grandāns GatisJelgava
3.  Grava KristersJelgava
4.  Jevsins ŽanisJelgava
5.Karelis ValtsJelgava
6.Kirsis IngusLiepaja
7.  Kraslovskis RaitisJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
8.  Lūsiņš OskarsJelgava
9.Maculis KristiansJelgava
10.  Maksimčuks AleksejsJelgava
11.Matusevics TomsJelgava
12.  Mečtanovs AleksandrsJelgava
13.Meijers MārtiņšJelgava
14.  Ozols Nilsjelgava
15.Petrovs KimsJelgava
16.  Redko RitvarsJelgava
17.Sproģis ReinisRīga
18.Stanovenko MecislavsJelgava
19.Vasilevskis Andrejs-Timurs808 Mafia
Jelgava
20.Vidulejs Dagis-DanielsJelgava
21.  Volodins GeorgijsJelgava
22.Žigunovs DmitrijsJelgava

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Berga EvitaJelgava
2.Birova JūlijaJelgava
3.  Brice IevaSaldus OK
Jelgava
4.  Černuho MadaraJelgava
5.  Dambīte-Polīte IevaJelgava
6.  Daubure DaceJelgava
7.  Didrihsone Dacejelgava
8.  Dzalbe SabīneJelgava
9.  Eglāja ElitaJelgava
10.  Eltermane IngaPingu
Jelgava
11.  Gedutiene Zita5 kalnai
Mazeikiai
12.Greiškalne RotaJelgava
13.  Grinšpone ElvaJelgava
14.  Heimane IevaJelgava
15.  Iļjina IrinaRīga
16.Joškane SanitaJelgava
17.  Komasa-Dorbe EdīteSIA KODO
Jelgava
18.Kramina Kristinegliemezis
jelgava
19.Kubile Agitajelgava
20.Kurpniece AnnaJelgava
21.Lībiete JolantaOzolnieki
22.Lukaševiča KarīnaJelgava
23.  Macijauska SintijaJelgava
24.  Maķevica KristīneACTIVIA RUN
Mārupe
25.Novikova ValērijaJelgava
26.  Novikova ViktorijaJelgava
27.  Osīte IlzeJelgava
28.Ozolina ZaneOzolini
Jelgava
29.  Pētersone IlzeGLIEMEŽI
jELGAVA
30.Pinte-Serebrjakova VinetaGapiji
Jelgava
31.Pomilovska LieneJelgava
32.Romule IvetaJelgava
33.  Saltuma RitaJelgava
34.  Savicka KristīneJelgava
35.  Siliņa KristīneSPORTLAND
Jelgava
36.  Tālmane JanaJelgava
37.  Trukšāne AliseJelgava
38.  Vasiļevska SintijaJelgava
39.  Viņņičuka KristīnaJelgava
40.  Virviča-Jansone AļonaJelgava
41.  Vītola MaritaJelgava

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Antonovičs AleksandrsJelgava
2.  Apse ArmandsVilce
Jelgava
3.Apse ArmandsVilce
Jelgava
4.Baltrums MikusJelgava
5.Bartusevics JanisJelgava
6.Beitiņš UldisJelgava
7.Bērzs OskarsJelgava
8.  Bresskis AndrejsJelgava
9.Bricis EdgarsJelgava
10.  Briss JānisJelgava
11.  Bubelis EdgarsEDGARA GALDNIECĪBA
Jelgava
12.Bušs ArvisJelgava
13.  Cunskis JānisJelgava
14.  Čuvailovs AleksejsRīga
15.  Dorbe SandisSIA KODO
Jelgava
16.  Dūrējs MārisJelgava
17.Eglītis JānisJelgava
18.Ejubs JānisJelgava
19.Elpe RaimondsJelgava
20.Gruzde KristapsJelgava
21.Gugāns SandisJelgava
22.Jankovs JanisJelgava
23.Klūga EgilsJelgava
24.  Konovaluks ArtursFroster
Jelgava
25.  Krauze VilnisJelgava
26.  Krūmiņš MareksJelgava
27.  Kūms Sandisjelgava
28.  Kursišs RolandsJelgava
29.Latišenoks VladislavsJelgava
30.Liepa-Liepins UldisPDP
Jelgava
31.Majorovs VadimsJelgava
32.  Matvejevs RodžersJelgava
33.Mikelsons Armandsoutdooradventureteam
Jelgava
34.  Naglis ValdisJelgava
35.  Ņikitins RenātsRigas satiksme
Rīga
36.Ozolins AgrisOzolini
Jelgava
37.  Patmalnieks KasparsJelgava
38.Putronoks JevgeņijsJelgava
39.  Rēķis DanielsRīgas satiksme
Rīga
40.Riekstiņš KristapsJelgava
41.  Ronis ArtūrsEvelo Team
Jelgava
42.  Ronis RaimondsJelgava
43.Samulis EdvīnsJelgava
44.Smilga RigardsJelagava
45.  Strāders ReinisJelgava
46.  Tihonovs RuslansJelgava
47.  Vaicjanoks ArtisJelgava
48.Vitols DainisJelgava
49.  Zonenbergs RaivisJelgava
50.  Zviedris IvarsJelgava

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Birzmale DaceJelgava
2.  Brakovska LailaJelgava
3.Gludiņa KristīneJelgava
4.Ozoliņa SanitaJelgava
5.  Poiša IvetaJelgava
6.Pranča VinetaJelgava
7.  Šiliņa GundegaJelgavas pisēta
Jelgava

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Banders JānisJelgava
2.  Dēliņš DmitrijsJelgava
3.Derkusovs JānisJelgava
4.  Dobroserdovs VjacešeslavsJelgava
5.  Jansons IvarsJelgava
6.  Kalinks AndrisJelgava
7.  Lapšins ĢirtsJelgava
8.  Maķevics GatisRīga
9.Mašals JānisJelgava
10.  Rose CraigJelgava
11.  Sturme AleksandrsC.T.Co
Jelgava

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andriuskiene AldonaPenki kalnai
Mazeikiai
2.  Dambīte AndraJelgava
3.  Križanauska IneseJelgava
4.  Poikāne IlzeJelgava
5.Stanovenko AllaJelgava

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Puķe AivarsJelgava
2.Smilgainis DainisJelgava
3.  Strazds UldisJelgava
4.  Šiliņš AinārsJelgava

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kaļass ErvīnsSK Ozolnieki 60+
Jelgava

SNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bogdanova KarīnaJelgava
2.Bumbiere KristīneJelgava
3.  Dorbe EvaSIA KODO
Jelgava
4.  Dorbe SāraKODO
Jelgava
5.Egle Elīna-KristiānaJelgava
6.  Gedrovica IevaJelgava
7.Goba ElīnaJelgava
8.  Koškina AnceJelgavas Valsts ģimnāzija
9.  Ozola SanijaJelgava
10.Rudmieze Monta-AnnaJelgava
11.Sļotova AnastasijaJelgava
12.Ziemele Gerda-MadaraJelgava

VNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bartuševics DāvisJelgava
2.  Bartuševics KārlisJelgava
3.Benķis EdvardsRK
Jelgava
4.  Blumbergs Ričards-TomassJelgava
5.Bumbiers KristersJelgava
6.Dukaļskis EdgarsJelgava
7.Groševs ArtjomsJelgava
8.  Grubinskis RičardsJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
9.  Kalns AldisJelgava
10.  Kokins RenārsJelgava
11.  Kramiņš MatīssJelgava
12.  Kuzmenko MaksimsJelgava
13.Ņikitins DamirsRigas satiksme
Rīga
14.Purmalis RobertsJelgava
15.Putniņš TomsJelgava
16.Rakstiņš RaivoGliemeži
jelgava
17.  Reins MareksSporto visa klase
Jelgava
18.  Sējāns ValtersJelgava
19.Strazds PatriksJelgava
20.Ščerbakov VladimirJelgava
21.Vanags ArtūrsJelgava
22.  Zīberts RičardsJelgava

Jelgava, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Anitena MadaraJelgava
2.  Balabka ValērijaJelgava
3.  Brakovska AnnaJelgava
4.  Brolīte Marta-PaulaJelgava
5.  Budze AmandaJelgava
6.  Budze RenāteJelgava
7.  Butāne Luīze-GabrielaJelgava
8.  Eglāja Krista-AnnijaJelgava
9.Eglite Emilija5 km
Jelgava
10.  Gavriša Eleonora-Džemmabernu skrejiens
jelgava
11.Ivanova AleksandraJelgava
12.Kalniņa AnnijaJelgava
13.Kļaviņa NellijaJelgava
14.  Krūmiņa ElzaJelgava
15.Lapiņa AngelikaJelgava
16.  Liepa AnnaJelgava
17.Liņķe ĒrikaJelgava
18.  Lūciņa NikolaJelgava
19.Mačevska Ieva-MartaJelgava
20.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
21.Maruscaka AgneseJelgava
22.Maruscaka ElinaJelgava
23.Meirāne Patrīcija-SofijaJelgava
24.  Montvide LianaJelgava
25.  Našutinska Katrina-ElizabeteJelgava
26.  Neilande KeitaRK Mītava
Jelgava
27.  Neusa-Luca LoretaJelgava
28.  Orlova HelēnaJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
29.Ornicāne EvelīnaJelgava
30.Paegle IngunaJelgava
31.Paškeviča EmīlijaJelgava
32.  Pelša MartaJelgava
33.  Poiša AmandaJelgava
34.  Ribčinska EvelīnaJelgava
35.  Roga ElisaJelgava
36.  Salzirne BeāteJelgava
37.  Salzirne LauraJelgava
38.  Salzirne MaijaJelgava
39.  Sējāne Līva-SalvīnaJelgava
40.Smalkā NellijaRK
Jelgava
41.  Sokolova DiānaJelgava
42.Sproģe GerdaJelgava
43.  Strādere RebekaJelgava
44.  Strence MegijaJelgava
45.  Šalājeva AliseJelgavas Valsts ģimnāzija
Jelgava
46.Šarkoviča NikolaJelgava
47.  Učelniece ElizabeteJelgava
48.Zelca PatricijaJelgava
49.  Zīberte MadaraJelgava
50.Ziediņa BeāteJelgava
51.  Zihmane Dārta-HenrieteJelgava

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Banziņš ArtūrsJelgava
2.  Bartuševics MikusJelgava
3.Berkolds KristiānsJelgava
4.  Berķis-Bergs Andress-TomsMēs
Jelgava
5.  Blumbergs KristersJelgava
6.Brokāns AndriansJelgava
7.Brokāns ValerjansJelgava
8.  Bullītis RaiensJelgava
9.  Cabijs DansJelgava
10.  Cabijs DominiksJelgava
11.  Cēsnieks KevinsJelgava
12.Cipčenko Markussjelgava
13.  Davidčuks RalfsJelgava
14.  Freibergs AlensJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
15.Gludiņš RobertsJelgava
16.Goba DāvisJelgava
17.  Gorbatko KristiānsTG balance
Jelgava
18.  Grava MatīssJelgava
19.  Gudēvics MārcisVSK Noskrien
Jelgava
20.Ivanovs AlansJelgava
21.  Jevsins ReinisJelgava
22.  Kalbanovs JegorsJelgava
23.  Knope KārlisSK Ozolnieki
Jelgava
24.  Kohūts Samuelsjelgava
25.Kramiņš Artisgliemezis
jelgava
26.Kudums RobertsJelgava
27.  Laiviņš Valters-JānisJelgava
28.Laizāns PatriksJelgava
29.  Lapšins KārlisFS Jelgava
Jelgava
30.Ļevickis MaksimsJelgava
31.  Menska MikusJelgava
32.Mētra EmīlsJelgava
33.  Neilands RobertsRK Mītava
Jelgava
34.Ozolins NilsOzolini
Jelgava
35.Ozoliņš MārtiņšJelgava
36.  Paškevics RalfsParka iela
Jelgava
37.  Pirogs RihardsJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
38.Robinsons Šons-EdgarsJelgava
39.Šnepsts ElvijsJelgava
40.Šnepsts ReinisJelgava
41.  Tomass RobertsJelgava
42.  Uldriķis MarkussJelgava
43.Ulmanis DanielsJelgava
44.  Viekals-Gasjūns TomsFOLKMAŅI
Jelgava
45.  Vilnītis GustavsVilnīši
Jelgava
46.  Vilsons MārisBērnu
Jelgava
47.  Vītols MārtiņšJelgava
48.Vladimirovs FeliksJelgava
49.Zaremba RobertsJelgava
50.  Zborovskis MārtiņšJelgava
51.Ziediņš RobertsJelgava
52.  Zīle RainersJelgava
53.  Zīle RitvarsJelgava

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Akšanova VanesaJelgava
2.  Artamonova RenāteJelgava
3.  Banziņa IevaJelgava
4.Egle Elīna-Kristiāna5km
Jelgava
5.Hartmane MontaJelgava
6.Kalinka ArtaJelgava
7.  Knope ElizabeteSK Ozolnieki
Jelgava
8.Kuduma LaimaJelgava
9.Laganovska EvelīnaJelgava
10.  Lešinska Adriana-ElizabeteJelgava
11.  Liepa KatrīnaJELGAVA
12.  Linde SanijaJelgava
13.Paegle IvonnaJelgava
14.Paura ElīneJelgava
15.  Pētersone EgijaGLIEMEŽI
jELGAVA
16.Priedīte ElīnaJelgava
17.Puķe Kristiāna-SantaJelgava
18.  Puķīte MartaRK
Jelgava
19.Rituma BeāteJelgava
20.Roze-Puja EvelīnaRK
Jelgava
21.  Rumba NatālijaJelgava
22.  Rusecka Daniela5km
Jelgava
23.  Sigutenkova ViktorijaRK Mītava
Jelgava
24.Siliņa LīvaJelgava
25.  Slokenberga LieneJelgava
26.  Stalidzāne SintijaMeitenes Zeltenes
Jelgavas Valsts ģimnāzija
27.  Suboča EvelīnaJelgava
28.Vanaga PaulaJelgava
29.  Viekale-Gasjūne ElīzaFOLKMAŅI
Jelgava

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Agafonovs IgorsJelgava
2.  Berķis-Bergs AlekssMēs
Jelgava
3.Laizans MarkussJelgava
4.  Matvejevs Marksjelgava
5.  Novožilovs MaksimsJelgava
6.  Pētersons JānisJelgava
7.  Siliņš HelmutsJelgava
8.  Sils Markuss........
jelgava
9.Soldatovs AndrejsRK
Jelgava
10.  Stāmers MarkussJelgava
11.Šapovalovs MaksimsJelgava
12.  Vilnītis RobertsVilnīši
Jelgava

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aizsilniece-Fokerote AdīnaJelgava
2.Andersone KristaJelgava
3.Andrejeva IngaJelgava
4.  Antipova KristíneJelgava
5.Augstāre ĒrikaJelgava
6.Aumale MegijaJelgava
7.  Avdejeva InaRīga
8.  Bahmane JanaJelgava
9.Balabka TatjanaJelgava
10.Balgalve LindaJelgava
11.Balševica DitaJelgava
12.  Baltiņa MairitaJelgava
13.Baļe IngaJelgava
14.  Banziņa IneseJelgava
15.  Batkovska Liene-KatrīnaJelgava
16.  Berkolde Kristīnejelgava
17.  Berķe-Berga AgitaMēs
Jelgava
18.  Bērtule AgneJelgava
19.Bērza AgitaJelgava
20.  Bērziņa LieneJelgava
21.Birģele LīvaGimene
Jelgava
22.  Blumberga InetaJelgava
23.Blumfelde JanaJelgava
24.Bondarenko TamaraJelgava
25.  Boreiko IngaJelgava
26.Brokāne DainaJelgava
27.Brokhuzena SantaJelgava
28.  Butāne EvitaJelgava
29.  Cabija DiānaJelgava
30.  Cabija MarikaJelgava
31.Cēsniece Danielajelgava
32.Cēsniece MarutaJelgava
33.  Čekstere SarmīteJelgava
34.  Damlica AliseJelgava
35.  Daukuļe SabīneJelgava
36.Dēliņa SvetlanaJelgava
37.  Dobrovoļska IngaJelgava
38.Duļbinska LīvaJelgava
39.  Eikina MaritaJelgava
40.  Eizentāle DārtaJelgava
41.  Ekša JekaterinaJelgava
42.Ervarte SandraJelgava
43.  Fogelmane EvaOutdooradventureteam
Jelgava
44.Frolova AnnaJelgava
45.  Gailīte-Ribčinska EdīteJelgava
46.Gavriša Gita5 km
Jelgava
47.Gedrovica IneseJelgava
48.Gieta EditeJelgava
49.Goba BaibaJelgava
50.  Golovina AnnaPŪcītes
Jelgava
51.  Gorbatko TatjanaTG balance
Jelgava
52.  Gorškova NataļjaJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
53.  Gorškova VeronikaJSPS
Jelgava
54.  Grantiņa GintaJelgava
55.Grantiņa KristīneMAZIE
JELGAVA
56.  Grēniņa IevaJelgava
57.  Gridjuško JeļizavetaJelgava
58.  Gridjuško SofjaJelgava
59.Grigorjeva AnastasijaJelgava
60.  Gudēvica SandraVSK Noskrien
Jelgava
61.  Gudone LauraJelgava
62.Gurska JanaJelgava
63.  Iesmiņa BaibaSpridzīgās Dullītes (Jelgavas 4,vidusskola)
Jelgava
64.Ivanova OlgaJelgava
65.Jacenko KarinaVentspils
66.  Jansone AivijaJelgava
67.  Kalbanova JūlijaJelgava
68.Kalinka AgneseJelgava
69.  Kalniņa EritaSK Ozolnieki B
Jelgava
70.  Kalniņa RenāteSPORTLAND
Jelgava
71.  Kazāka LauraJelgava
72.Kisele DaceJelgava
73.Kļava IntaJelgava
74.Kļaviņa LaumaJelgava
75.  Kovaļevska-Eglāja AgneseJelgava
76.  Kreidikova Jelenatautas 5km
jelgava
77.  Kubliņa-Ķemere RenāteLiepāja
78.  Kusiņa GitaJelgava
79.Ķierpe LīvaJelgava
80.  Ķikuste GunitaRiga
81.  Lāce AgitaAUTOSKOLA RULLĒ
Jelgava
82.Lāce ZaneJelgava
83.Laganovska DitaJelgava
84.Lagūna LauraJelgava
85.Lejina IevaJelgava
86.Letiņa LaimaJelgava
87.Liepiņa InitaJelgava
88.Lizunova ZaneJelgava
89.  Lukaševiča LitaJelgava
90.Meijere-Fiņķe LīgaJelgava
91.Meirāne DaigaJelgava
92.Menska LauraJelgava
93.  Menska LindaJelgava
94.Miča LienaPati par sevi!
Jelgava
95.  Mihailova JekaterinaJelgava
96.Mihailova SimonaJelgava
97.  Mihailuka NataljaJelgava
98.  Mirzajanova VeronikaJelgava
99.Nagle VitaJelgava
100.Neilande KristellaRK Mītava
Jelgava
101.Novicka NikolaJelgava
102.  Novika DzintraJelgava
103.Orlova AgneseJelgava
104.Ornicāne DaceJelgava
105.Ozola IlzeBetmens
Jelgava
106.  Ozoliņa GuntaOzo-klans/VSK Noskrien
Jelgava
107.Paškauska LauraJelgava
108.Pavlaviča MaijaJelgava
109.Pentjuša-Pāne JutaJelgava
110.  Pilecka JovitaJelgava
111.Pīpkalēja LindaJelgava
112.Podāne BaibaJelgava
113.Pranča SantaJelgava
114.Procenko JekaterinaJelgava
115.Procenko OksanaJelgava
116.  Rafaela-Mačevska DzintraJelgava
117.Rāte IndraJelgava
118.Ribaka KristineJelgava
119.Rubene AiritaJelgava
120.  Rutka DaigaJelgava
121.  Rutka GitaJelgava
122.  Salzirne AntraJelgava
123.Sanžarevska RudīteJelgava
124.Sehonina TatjanaJelgava
125.Sējāne LīgaJelgava
126.Sējāne LindaJelgava
127.  Semjonova Anna-MarijaJelgava
128.Seņina IrinaJelgava
129.Sevjostanova Gunitajelgava
130.Sigutenkova IneseRK
Jelgava
131.  Silina TatjanaJelgava
132.  Siliņa AntraJelgava
133.Siliņa Daina-AnnaJelgava
134.Skoromka AliseJelgava
135.  Skvorcova KarīnaJelgava
136.Smetskaja ViktorijaJelgava
137.Smiltāne AliseJELGAVA
138.  Sokolova OlgaJelgava
139.Spruģe IlutaJelgava
140.  Studente RasmaJelgava
141.  Studente VitaJelgava
142.  Studente Zitajelgava
143.Šapotņika RitaJelgava
144.  Šaripo SantaJelgava
145.Šiļvjane SigitaJelgava
146.  Šnepste MarikaJelgava
147.  Šteina-Lūciņa LieneJelgava
148.  Švēdere DanaJelgava
149.Tabaka Agnesejelgava
150.Tabaka MadaraJelgava
151.  Tiltiņa SintijaJelgava
152.Tukre-Čērepa IlzeJelgava
153.  Upīte AgneseJelgava
154.  Vagale SvetlanaJelgava
155.  Vaita LigitaJelgava
156.  Valujeva KristīneJelgava
157.Vasiļjeva KrīstineJelgava
158.  Vasiļjeva SvetlanaRīgas Satiksme
Rīga
159.Vasiļjevs OļegsJelgava
160.Vazdiķe AgitaJelgava
161.Vērza SigitaJelgava
162.  Vilkina AliseRīga
163.  Vilnīte AntraVilnīši
Jelgava
164.Vintere DarjaJelgava
165.Voronova Galinajelgava
166.  Zborovska IevaJelgava
167.Ziediņa LieneJelgava
168.  Zīle IjaJelgava

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Aleksandrovs Aldisjelgava
2.Andersons ArmandsJelgava
3.  Andrejevs AndrejsJelgava
4.Andrejevs EdgarsJelgava
5.Auzinš AivisJelgava
6.Benķis MārisRK
Jelgava
7.  Berķis-Bergs AldisMēs
Ozolnieki
8.Bezzubenoks Marisjelgava
9.  Blumbergs KristiānsJelgava
10.  Butāns JānisJelgava
11.Cipcenko Ervinsjelgava
12.Duļbinskis ArmīnsJelgava
13.  Eglājs JānisJelgava
14.Erleckis KristapsJelgava
15.  Fabriciuss JānisFITLINE CREW
Jelgava
16.Fokerots AtisJelgava
17.Freibergs ArtūrsJelgava
18.  Gedominskis MārtiņšJelgava
19.Giets AustrisJelgava
20.Golovins JevgēnijsJelgava
21.  Gorbatko GennadyTG balance
Jelgava
22.  Gorlovičs DmitrijsFortum
Jelgava
23.  Gorškovs IgorsJelgava
24.Guckian CianDublin
25.Gurskis GintsJelgava
26.  Jēgerts GuntarsJelgava
27.Jermakovs SergejsJelgava
28.Kļaviņš RūdisJelgava
29.  Krieviņš ReinisJelgava
30.Krūmiņš DagnisJelgava
31.  Ķemeris ArtisAizpute
32.  Laiviņš Jānis-
Jelgava
33.Laizāns SandisJelgava
34.  Lode MārisJelgava
35.  Lucs ErvinsJelgava
36.  Maruscaks AleksandrsJelgava
37.Matulēns MārtiņšJelgava
38.  Mļečko EdvīnsJelgava
39.  Nartišs RūdolfsJelgava
40.  Neuss-Lucs RainersJelgava
41.Ozols ArtisGimene
Jelgava
42.  Ozols ArtūrsBetmens
Jelgava
43.  Ozols KristapsSPORTLAND
Rīga
44.Pafrāts EdgarsKaktusi
Jelgava
45.  Paškevics SarmisParka iela
Jelgava
46.Pavlavičs KasjansJelgava
47.Pētersons Gintsgliemeži
jelgava
48.  Prikulis VairisAutoskola Rullē
Jelgava
49.Puzānovs IngusJelgava
50.  Reinicāns DeinsJelgava
51.  Ribčinskis AleksandrsJelgava
52.  Robežnieks JānisRīga
53.  Salzirnis EdgarsJelgava
54.Seipulāns AldisJelgava
55.  Silins AndrejsJelgava
56.  Siliņš DzintarsJelgava
57.  Siliņš RonaldsJelgava
58.Skudris RinaldsJelgava
59.  Slāģis JānisJelgava
60.  Strautnieks MārisJelgava
61.Šapotņiks ArtjomsJelgava
62.  Šehoņins DmitrijsJelgava
63.Šeluhins VasilijsJelgava
64.Šnepsts IvarsJelgava
65.Šteinbergs AnsisJelgava
66.  Tiltiņš JānisJelgava
67.Učelnieks JānisJelgava
68.  Uļčugačevs VadimsLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
69.Vecrumba TomsJelgava
70.  Vērza GatisJelgava
71.Vilnītis MārtiņšVilnīši
Jelgava
72.Vinters KristapsJelgava
73.Zvejnieks Paulsjelgava

Jelgava, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa LāsmaJelgava
2.Akulova BaibaJelgavas
3.Bartaševiča GaļinaJelgava
4.Blumfelde AnitaJelgava
5.Brunava Maijajelgava
6.Damberga LindaJelgava
7.Dukule JeļenaJelgava
8.Freimane VijaStrazdini
JELGAVA
9.Glušaka IneseNūjo un esi vesels
Jelgava
10.  Grāmatiņa DaceJelgava
11.  Hermansone LieneJelgava
12.  Jankova IntaNūjo un esi vesels
Jelgava
13.  Karla AgneseJelgava
14.Kreidikova Jelenajelena
jelgava
15.  Kreidikova Jelenatautas 5km
jelgava
16.Kreidikova Jelena-Kreidikovajelena
jelgava
17.  Kuksa MāraNūjo un esi vesels
Jelgava
18.Lacka SilvijaJelgava
19.Liepa IngaJelgava
20.Matulēna EgitaJelgaba
21.Ozola DaceJelgava
22.Pecka LeldeMītavas roboti
Jelgava
23.Rubīne IngunaJelgava
24.  Rudusa IlvaJelgava
25.Zihmane DaceJelgava
26.Žuravska InāraJELGAVA

VNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bartaševičs AivarsJelgava
2.Liepa JānisJelgava
3.  Liepa MarkussJelgava
4.Rubīns MareksJelgava
5.Zaremba IgorsJelgava
6.  Zihmanis KasparsJelgava

Jelgava, Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Baikova ElizaveteJelgava
2.  Bāliņa KateJelgava
3.Baltuška ElzaJelgava
4.Baļe ElīnaJelgava
5.Bitena MadaraJelgava
6.  Budze BeāteJelgava
7.Bullīte KarolīnaJelgava
8.Caikovska JaroslavaLacitis
Jelgava
9.Čerpinska DārtaJelgava
10.  Dargevica MerilinaJelgava
11.Dobrāja EmīlijaJELGAVA
12.Eizentāle EnijaJelgava
13.Elpe OlīvijaJelgava
14.Fiņķe KristiānaJelgava
15.Fjodorova ElviraJelgava
16.Fjodorova KarolinaJelgava
17.Gailuma ElzaBērnu distance
Jelgava
18.Golovina KsenijaBērnu
Jelgava
19.Kalinka AndraJelgava
20.Kazakeviča MadaraK
Jelgava
21.Komarova PolinaJelgava
22.Kopaca ValerijaJelgava
23.Krugļikova Unažiglie
Jelgava
24.  Krūmiņa LīvaJelgava
25.Kūma Melānija-KeitaJelgava
26.Kusiņa EstereJelgava
27.Laiviņa LoretaJelgava
28.Lapina KarlīnaJelgava
29.Laščenko KiraJelgava
30.Lejava EvaJelgava
31.Lībiete ElzaJelgava
32.Liepiņa RebekaJelgava
33.  Lukina JūlijaLukinu ģimene
Jelgava
34.Maklere AmēlijaJelgava
35.Melnace MiaSB1
Jelgava
36.Montvide AdelinaBernu
Jelgava
37.Neilande KetlinaJelgava
38.Olava LailaJelgava
39.Ozolina LeldeOzolini
Jelgava
40.Ozoliņa LindaJelgava
41.Pecka LindaJelgava
42.Polīte Patrīcija-KeitaJelgava
43.Pūpola DārtaJelgava
44.Rašmane StellaJelgava
45.Rone KarlīneJelgava
46.Rouza FreijaJelgava
47.Rozīte Līva-
Jelgava
48.Siliņa MartaJelgava
49.Sniega KateJelgava
50.Šeldere KeitaJelgava
51.Šiļvjane BellaJelgava
52.  Štālmane ŠarloteJelgava
53.Šteinberga Lorīna-AliseJelgava
54.Taubers ĀronsJelgava
55.Telegina VeronikaJelgava
56.  Tiltiņa EnijaJelgava
57.Tomase EstereJelgava
58.Vāķe ElizabeteJelgava
59.Vīksna KeitijaJelgava
60.Vītola Elizabete-Lidijajelgava
61.Zariņa AnnijaJelgava
62.Zemīte DenijaJelgava
63.Zute SāraJelgava

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Antipovs ArmīnsJelgava
2.Baltrums MiķelisJelgava
3.Bergholds EmīlsJelgava
Jelgava
4.  Bitēns JānisJelgava
5.Blomnieks Alekss...
Jelgava
6.Blomnieks Maiks...
Jelgava
7.  Brencis OliversJelgava
8.  Bresskis ArtūrsJelgava
9.Bubelis MarkussEDGARA GALDNIECĪBA
Jelgava
10.Duļbinskis RenēJelgava
11.Ekša AdriansJelgava
12.Engelands EndijsMAZIE
JELGAVA
13.Fokerots KristofersJelgava
14.Freibergs HenriksZīļuks
Jelgava
15.  Gicevičs ArtjomsJelgava
16.Grēniņš NikolajsJelgava
17.  Gudēvics LinardsVSK Noskrien
Jelgava
18.  Jansons RičardsJelgava
19.Jegorova Annagliemezis
Jelgava
20.Jermakovs LeonardsJelgava
21.Kaugurs MartiņšJelgava
22.Kopilovs KristapsJelgava
23.Koridze TimursJelgava
24.Kramiņš Ardisgliemeži
jelgava
25.Krieviņš KristersJelgava
26.Krugļikovs Rudolfsžiglie
Jelgava
27.Krupeņins DominiksJELGAVA
28.Kusiņš ĒriksJelgava
29.Laščenko AkimsJelgava
30.Lejavs EmīlsJelgava
31.Linde RaulsJelgava
32.Melnacis TeoVB1
Jelgava
33.Osītis RūdolfsJelgava
34.Ozarskis KārlisJelgava
35.Pētersons GustavsJelgava
36.  Pētersons GvidoGliemeži
Jelgava
37.Pimenovs-Rods AleksandrsJelgava
38.Polītis PatriksJelgava
39.  Pomilovskis EvertsJelgava
40.Pumpišs AleksandrsJelgava
41.Putronoks KirilsJelgava
42.Puzānovs DominiksJelgava
43.Rakstiņš KristiānsGliemeži
jelgava
44.Rašmanis HugoJelgava
45.Romulis MiksJelgava
46.Ronis RenārsEVELO TEAM
Jelgava
47.Rouzs FrancisJelgava
48.Rudzīte AnabellaJelgava
49.Sāvičs RalfsJelgava
50.Sējāns JānisJelgava
51.Siliņš KristapsJelgava
52.Sturme HelmutsC.T.Co
Jelgava
53.Suhoļets KristiānsJelgava
54.Šapotņiks TimursJelgava
55.Šeluhins Marks-MarkussJelgava
56.Taubers ĀronsJelgava
57.Tiltiņš KrišjānisJelgava
58.Tomass JēkabsJelgava
59.  Trizna JegorsJelgava
60.Urtāns MatīssJelgava
61.Vagelis MarksJelgava
62.Vāķis RitvarsJelgava
63.Vanags TomassJelgava
64.Vērza PatriksJelgava
65.Vilmanis KlāvsJelgava
66.Vite RodrigoGliemeži
jelgava
67.Vītols Vladislavs-Ivarsjelgava
68.Vladimirova NikolaJelgava
69.Ziediņš TeodorsJelgava
70.Zimelis RaivoJelgava

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Agafonova NikaJelgava
2.  Bergholde PaulaJelgava
3.  Birova ElijaJelgava
4.Brahmane AnnikaJelgava
5.Brence BeatriseJelgava
6.Čērepa MartaJelgava
7.  Dorbe SāraKODO
Jelgava
8.Fjodorova LeonoraJelgava
9.Gavriša Veronikabernu skrejiens
Jelgava
10.Gerharde KarlīnaJelgava
11.  Grava MartaJelgava
12.Grubinska RenāteJelgava
13.Hermane Katrina-LaimaJelgava
14.  Jansone PatrīcijaJelgava
15.Komarova AlisaJelgava
16.Korecka EvelinaJelgava
17.Koreleneca ViktorijaBērnu skrejiens
Jelgava
18.Koteļeņeca VeronikaBērnu skrejiens
Jelgava
19.Lovkova ElīnaJelgava
20.  Lukina AliseLukinu ģimene
Jelgava
21.  Mateiko MiaJelgava
22.Nonberga MontaJelgava
23.Pafrāte KatrīnaJelgava
24.  Petersone ViktorijaJelgava
25.  Pūpola BeāteJelgava
26.Reja RebekaJelgava
27.Rudzīte AdelīnaJelgava
28.Serebrjakova EstereGapiji
Jelgava
29.Siliņa Amandajelgava
30.Smirnova DarjaJelgava
31.Strautiņa EvelīnaJelgava
32.Šarkoviča AleksaJelgava
33.Šeluhina ElīnaJelgava
34.Špera GabrielaJelgava
35.Taubere Sāra500m
Jelgava
36.  Vagele AdrianaJelgava
37.  Vilnīte MāraJelgava
38.Zariņa ElīzaJelgava
39.  Zimele MadaraJelgava

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anševics PatriksJelgava
2.  Āriņš KrišjānisJelgava
3.  Auziņš MārcisJelgava
4.  Berķis-Bergs Aldis-MiķelisMēs
jelgava
5.  Brolītis ViestursJelgava
6.Dambergs Emīlsbērnu
Jelgava
7.Engelands HugoMAZIE
JELGAVA
8.Gailums JēkabsBērnu distance
Jelgava
9.Garbilis ErnestsJelgava
10.Geiduks RajensJelgava
11.  Gudēvics GustsVSK Noskrien
Jelgava
12.Jermakovs EldarsJelgava
13.Kaugurs KristiansJelgava
14.Konovaluks MarksJelgava
15.  Kravcovs EdvardsJelgava
16.Krieviņš ReinisJelgava
17.Lapins MarkussJelgava
18.  Liepa RendijsJelgava
19.  Linde RaiensJelgava
20.Lode MarkussJelgava
21.Maklers PatriksJelgava
22.Masolovs DaniilsJelgava
23.Matulēns MikusJelgava
24.Mētra RūdolfsJelgava
25.Nikitins GermansRigas satiksme
Rīga
26.  Olavs KristofersJelgava
27.Putins MartinsPutini
Jelgava
28.  Robežnieks AndisJelgava
29.Siliņš RūdolfsJelgava
30.Sofeičenko GustavsJelgava
31.Šapovalovs ArtjomsJelgava
32.  Tomass RolandsJelgava
33.Vāķis MarksJelgava
34.Vickops MārtiņšJelgava
35.  Vītols JānisJelgava
36.Zihmanis HelmutsJelgava
37.  Žeimots RaivisJelgava

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Antipova AmēlijaJelgava
2.  Bāliņa LīvaJelgava
3.Baltuška DārtaJelgava
4.Bugina LinetaJelgava
5.  Buldinska KeitaJelgava
6.  Cēsniece AleksaJelgava
7.Čērepa MadaraJelgava
8.Čerņevska PatrīcijaBērnu skrejiens
Jelgava
9.  Dobroserdova VladaJelgava
10.  Dorbe EvaSIA KODO
Jelgava
11.  Freiberga SindijaBērnu skrējienā
Jelgava
12.  Gavriša GabrielaBērnu skrējiens
Jelgava
13.Juhno EnijaJelgava
14.Krugļikova Evažiglie
Jelgava
15.Leināte EstereJelgava
16.  Miča ElīzaRAZBAINIEKI
JELGAVA
17.Mocalina Ievajelgava
18.  Ozoliņa SignijaOzo-klans
Jelgava
19.  Patmalniece ElizabeteJelgava
20.Pavlaviča GabrielaJelgava
21.  Pecka MartaJelgava
22.  Podolska Karolinajelgava
23.  Ribčinska ArinaJelgava
24.  Rodionova JanaJelgava
25.Rudzīte Marija-SamantaJelgava
26.Rumoe GabrielaJelgava
27.  Rutkopa IevaJelgava
28.Siliņa KatrīnaJelgava
29.Sofeičenko EmīlijaJelgava
30.Šiļvjane MadaraJelgava
31.  Tabaka Vanesa-KimaJelgava
32.Taubere Joanna500m
Jelgava
33.  Tiltiņa Emīlija-MartaJelgava

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Cabijs DomeniksJelgava
2.Čerpinskis EduardsJelgava
3.  Dobrovoļskis KristiansJelgava
4.Jansons AlensJelgava
5.Johansons LaurisJelgava
6.  Kaufmanis MarksJelgava
7.Kaugurs DominiksJelgava
8.  Letiņš KristersRīga
9.Liņķis ErlendsJelgava
10.  Mičs EmīlsRAZBAINIEKI
JELGAVA
11.  Montvids KirilsJelgava
12.Osītis GustavsJelgava
13.Putins AdriansPutini
Jelgava
14.Putins EnrikePutini
Jelgava
15.Silinevics GabrielsEDGARA GALDNIECĪBA
Jelgava
16.Šeluhins IļdarsJelgava
17.  Veteris Horens212
Jelgava
18.Vladimirovs VilensJelgava

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āriņa AliseJelgava
2.  Birova KerijaJelgava
3.  Buldinska AnnijaJelgava
4.Ešenberga Sandija-IlzeJelgava
5.  Freiberga SamantaBērnu skrējiens
Jelgava
6.Freimane LoretaJelgava
7.  Gavriša Eleonora-Džemmabernu skrejiens
jelgava
8.  Kuksa LindaJelgava
9.  Lezdkalne AmandaJelgava
10.  Mateiko LīnaJelgava
11.Parškova NikolaJelgava
12.  Pētersone AnnaGLIEMEŽI
jELGAVA
13.Sevjostanova Beatejelgava
14.  Sturme ElīzaC.T.Co
Jelgava
15.Telegina SofijaJelgava
16.Trizna AnastasijaJelgava
17.  Varna EvelinaJelgava
18.Vilcāne KateJelgava
19.  Vilsone ĒrikaBērnu
Jelgava

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Birģelis Elians-RalfsGimene
Jelgava
2.  Dobrovoļskis AdriansJelgava
3.Hermanis RomansJelgava
4.Karlsons KristiansJelgava
5.Koreckis MaksimsJelgava
6.Kravcovs EmīlsJelgava
7.Liepiņš KristersJelgava
8.  Ozoliņš ValtersOzo-klans
Jelgava
9.Pafrāts MarkussJelgava
10.  Poišs RobertsJelgava
11.Pranaitis GustavsJelgava
12.Sniegs MārtiņšJelgava
13.Špers NilsJelgava
14.  Zimelis RaivoJelgava

Kopā pieteikušies: 1006



Kuldīgas pusmaratons 2021