Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens "Izskrien Ogri 2021" | Saraksts

5 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV5MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.Aboltina IngaS5Ogre
3.  Avdejevs GuntarsV5zaķi 1
Ogre
4.  Babkins MārtiņšV5SK BULTA/BALTAIS
Rīga
5.  Beļašovs EtjensV5Daugavpils individuālo sportu veidu skola
Daugavpils
6.  Bērziņa AnnaS5Jaunjelgava
7.Bokhajeva TatjanaS5Riga
8.Borozinskis DzintarsV5Ķegums
9.Buzinskis VladislavsV5Rīga
10.Celms OskarsV5Mākoņstūmēji
Jelgava
11.  Čamane IlzeS5Preiļi
12.Dambis MārtiņšV5Rīga
13.  Dancigere LauraS5Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
14.Dārgā RūtaS5Ogre
15.  Demeško AndrejsV5Rīga
16.  Draudiņa RebekaS5Arkādija
Rīga
17.  Dreiškins JānisV5SPORTLAT/Ikšķile Velo
Ikšķile
18.Drozdova IlzeS5SK BULTA
Rīga
19.  Dūka JānisV5purenn.lv
Cēsis
20.Dvoskins AndrejsV5Džosui karate
Riga
21.  Dzalbs SamuelsV5Ogres tehnikums
Ogre
22.Dzosens RalfsV5Ogres novada sporta centrs
Ogre
23.  Evertovskis KārlisV5Rīga
24.Fomčenkova NatālijaS5Ogre
25.Gaide KsenijaS5Rēzekne
26.  Gaile SandraS5OGRE
Ogres novads
27.  Gailis JānisV5My Sport
Ogresgals
28.Gorbačonoka DinaS5Ogres tehnikums
Ogre
29.Greine LindaS5Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
30.Helmane MartaS5Ropažu novads
31.Kaira Edvards-KristofersV5Ogres 1.vidusskola
Ogre
32.Kaira Everita-LuīzeS5Ogres 1.vidusskola
Ogre
33.  Katlaps UldisV5Ineši
Rīga
34.Krafte MilanaS5SS Arkādija
Rīga
35.  Krauze LieneS5SPORTLAT
Rīga
36.  Krūmiņa GerdaS5Ogre
37.  Kurilovičs MārisV5Ogres tehnikums
Ogre
38.Lazdiņa Evelīna-TīnaV5Ogres novada sporta centrs
Ogre
39.Liepina SamantaS5Salaspils
40.  Lindermane LanaS5Sporta Klubs "Ašais"
Cēsis
41.  Luberts MārisV5Suunto
Rīga
42.Lulle ElitaS5Ogre
43.  Lulle RobertsV5Ogre
44.  Mackeviča IndraS5Ogres novada sporta centrs / Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ogre
45.  Matusevičs TomassV5Dinamo
Rīga
46.Maurīte LieneS5Rīga
47.  Meijere AneteS5Ogres tehnikums
Ogre
48.  Melgalve IlzeS5HONESTRENT.LV
Valmiera
49.Meziels Kriss-JanisV5Riga
50.  Mežiels JānisV5Ogre
51.Mikitova DaigaS5Ogres tehnikums
Ogre
52.Mikitovs GatisV5Ogre
53.  Mikolone EvitaS5Ogre
54.  Naumenko AleksandrsV5Gausā Jūdze
Ogre
55.  Nulle KitijaS5Rīga
56.  Ozols RalfsV5Ogres tehnikums
Ogre
57.  Pauriņa DaceS5Tīnūži
58.  Pauriņš UģisV5Tīnūži
59.  Percovs IļjaV5SS"Arkādija"
Rīga
60.Peško IevaS5Lielvārde
61.Petrova AliseS5SS ARKADIJA
Marupe
62.Podāns OskarsV5Ogre
63.Poriņš MindaugsV5Ogresgals
64.  Priede LīvaS5Ciemupe
65.Prokopeņa KaterinaS5ALOHA!
Ogre
66.  Puise-Puiše LienaS5Rīga
67.  Purgailis JurģisV5VSK Noskrien
Ādaži
68.Putniņa IngaS5Ogre
69.  Reveliņa DainaS5Ogre
70.Rigaste SanitaV5Ķeguma komercnovirziena vidusskola
lielvārde
71.Rubina SandraS5OGRE
72.Samohvalova JekaterinaS5Riga
73.  Sīviņš GintsV5Ogre
74.Soms AigarsV5Ogre
75.Stikute JolantaS5Lielvārde
76.  Stolbovs GvidoV5kmsbp.lv
Jūrmala
77.  Stukāns KārlisV5Ogres novada sporta centrs
Ogre
78.Šalajeva LieneS5Rīga
79.  Šers RobertsV5Ogres novada sporta centrs
Ogre
80.  Štulbergs GatisV5Maratona klubs/Dionsportlab
Rīga
81.  Titovs RobertsV5SS Arkādija
Rīga
82.Trofimova LinitaS5Ogres tehnikums
Ogre
83.  Valge DarensV5Ogres tehnikums
Ogre
84.  Vanaga IevaS5Vanagi
Ogregals
85.  Vanags AlbertsV5Vanagi
Ogresgals
86.Vārslavāns UģisV5Rīga
87.  Vilciņa BenitaS5Suntaži
88.Vilciņa IndraS5Ogresgals
89.  Vilciņš GuntarsV5individuāli
Ogresgals
90.Vilks JānisV5Mākoņstūmēji
Smiltene
91.Zaricnijs DaniilV5Salaspils
92.Zelča AgneseS5Ogres tehnikums
Ogre
93.  Zlaugotne LīgaS5Young Folks Runners
Staicele
94.Žižina NatālijaS5ALOHA!
Ogre

10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisV10abele.runners
Rīga
2.Abražuns IntarsV10Rīga
3.Ali KarimsV10Ogres novada sporta centrs
Ogre
4.Andriksone IngaS10Ogre
5.Andžāns VladimirsV10Ogre
6.Avagjans MesropsV10Arnis power
Riga
7.Balčūns GustavsV10Ogres novada sporta centrs
Ogre
8.  Bārda JānisV10Ikšķile
9.  Beleviča JolantaS10Ogre
10.  Bērziņš ValtersV10VSK Noskrien
Jaunjelgava
11.Bīgastāne DiānaS10Ogre
12.  Birģele SantaS10Selga
Rīga
13.  Boče IlzeS10Ādaži
14.  Boče ViestursV10Ādaži
15.  Bodnieks DairisV10Ogre
16.  Bogdanovs ValdisV10Piltene
17.Brolišs ViestursV10Ogre
18.  Butāns JānisV10Salaspils
19.Cauna GuntarsV10Ogre
20.  Cauna OlgaS10Ogre
21.Cinīte LindaS10Ogre
22.  Dambis AlbertsV10Insalvo
Kaive
23.  Dindune UndineS10Ogre
24.  Gaile SofijaS10Ogres novada sporta centrs
Ogresgals
25.  Gailuma KristīneS10Rīga
26.  Heidingere GundegaS10MRC/OGRE
Ogre
27.  Igenberga KristaS10Ogres novada sporta centrs
Ogres novads
28.  Iklāvs JānisV10Latvijas skauti un gaidas
Ogresgals
29.  Ivanovs JegorsV10Rīga
30.  Kaimiņš KristapsV10Weakest Link
Ogre
31.  Kaļva AgitaS10Ķegums
32.  Karasenko DmitrijsV10Salaspils
33.Kārkliņš JevgenijsV10Riga
34.Karlsbergs Kārlis-JēkabsV10Ogres novada sporta centrs
Ogre
35.  Klints RaimondsV10Latvijas Supermaratona Klubs
Ikskile
36.  Krastiņš JānisV10Zibenzellis
Ogre
37.Krieva AgneseS10Ogre
38.  Kupčiuns ArtursV10skRienbaUšķeNieki
Bauska
39.  Lapsa KristapsV10Zvēri
Rīga
40.  Latkovska VendijaS10Ogres novada sporta centrs
Ogre
41.Lesiņš KasparsV10Ogre
42.  Liepiņa IvetaS10SK "METROONS"
Riga
43.  Liepiņš RonaldsV10Rīga
44.  Livčāns KasparsV10Ikšķile
45.  Logins GuntarsV10Alpha Partners
Balvi
46.  Lulle ŽanisV10BALTAIS
Riga
47.  Lūsis MārisV10Skrienošie Lūši
Tukums
48.  Marinecs VadimsV10SK Tērauds
Rīga
49.Meijers NilsV10Ogres novada sporta centrs
Ogre
50.  Ņilovs ValdisV10Maratona klubs/Ogres SC
Ogre
51.  Opolais IntarsV10izturība
Ikšķile
52.Opolais Miks-JānisV10Ogres novada sporta centrs
Ogre
53.Ozoliņa KristaS10Rīga
54.Pabrieza SimonaS10Ogre
55.Pabrieža RaimondsV10Ogre
56.  Paeglītis EdgarsV10Rīga
57.Pauriņa TīnaS10Ogres novada sporta centrs
Ogre
58.  Pāvuls UlvisV10Rīga
59.  Pazare MarikaS10Rīga
60.  Pēdājs MārtiņšV10Salaspils
Salaspils
61.  Pēterkops ArmantsV10Ogre
Ogre
62.  Popēns OskarsV10Rīga
63.Preimane DaceS10Lielvārde
64.  Priedītis AndrejsV10VSK Noskrien..Lsc.
Rīga
65.Priževoits ArtūrsV10Ogres novada sporta centrs
Ogre
66.  Putniņa LīgaS10PP
Ogre
67.Ramba RobertsV10Ogre
68.  Reitmane AdrianaS10Ogres novada sporta centrs
Ogre
69.  Rītere IngaS10Ogre
70.Rubenis RendijsV10Ogres novada sporta centrs
Ogre
71.  Saldons AndrisV10Matisons runner's club
Jūrmala
72.  Sīviņa MartaS10Ogres novada sporta centrs
Ogre
73.  Skārda DzintraS10AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
74.Spila LizeteS10Ogres novada sporta centrs
Ogre
75.  Spūlis BrunoV10Ogres novada sporta centrs
Ogre
76.  Stupins-Jēgers AndrejsV10Rīga
77.Stūrītis MārtiņšV10Rīga
78.  Svēte KasparsV10Kuldīga
79.  Svetlovs AndrejsV10Rīga
80.  Ščetiņins JurijsV10Dinamo Rīga
Salaspils
81.Šimanska AgneseS10iSK ZB Fizkultūra
Ogre
82.  Šteinbergs RaitisV10Ogre
83.  Treikmanis UģisV10Cēsis
84.  Turkins JevgēnijsV10SK Tērauds
Madonas novads
85.  Vanags AndrisV10Vanagi
Ogresgals
86.  Vancāns IvoV10Dynamic Yield
Rīga
87.  Vecgailis DmitrijsV10Rīga
88.Vecziediņš KārlisV10Ogre
89.  Veips JānisV10Jēkabpils
90.  Veite AntaS10Rīga
91.  Velberga DaceS10Ikšķile
92.Veltmanis MiksV10Ikšķile
93.  Vilčinskis ArnisV10iSK ZB Fizkultūra
Ogre
94.Zamberga KarinaS10Ogre
95.  Zemturis MatissV10Ogre
Ogre

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andžāne DiānaSB-500Ogre
2.Ansabergs JānisVB-500Aizkraukles pagasta sākumskola
Aizkraukle
3.Apacka MarijaSB-500Jūrmala
4.Apse HannaSB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ogre
5.Asars EdvardsVB-500Ogre
6.Balode Sofija-MarijaSB-1000ogre
7.  Baranauska AmandaSB-500SS Arkādija
Ķekavas novads
8.  Baranausks RolandsVB-500SS Arkādija
Ķekavas novads
9.Bārda ValtersVB-500Ikšķile
10.Barons GustavsVB-500Ogre
11.  Bautris JēkabsVB-500Rīga
12.Beinārs HenrijsVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ogre
13.Beinārs TeodorsVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ogre
14.  Beleviča JeteSB-500Ogre
15.Bērziņa AnceSB-500Ogre
16.  Bērziņa ElizabeteSB-1000Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
17.Bērziņa MadaraSB-500Ogre
18.Bērziņš TomsVB-1000Ogre
19.Beskrovnija VanesaSB-500Tīnūžu sākumskola
Ogre
20.  Bībere VeronikaSB-1000Rīga
21.  Bībers ArtūrsVB-500Rīga
22.Biķernieks JānisVB-500Ogre
23.  Bildere DārtaSB-500Ikšķiles novads
24.Bildere GrētaSB-500Ikšķiles nov.
25.  Bilders GustavsVB-500Ikšķiles novads
26.Bindere MartaSB-500Ogre
27.Bitenieks AnrijsVB-500Ikšķiles Brīvā skola / Ogres novada sporta centrs
Ikšķile
28.Bitenieks ArtūrsVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile
29.Blaua ElīzaSB-500Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
30.Bokhajevs DanirsVB-500Riga
31.Bule ElīnaSB-500Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ogre
32.Cinīte Lote-MaritaSB-500Ogre
33.Cinīte LuīzeSB-500Ogre
34.Dambe EnijaSB-500Rīga
35.Deinats PatriksVB-500Ogre
36.Denisova ViktoriaSB-500BJC Laimite
Riga
37.Drīveniece Estere-ElisaSB-500Cēsis
38.Dzosena KarlīnaSB-500Ikšķile
39.Ervalds MartinsVB-500Ogre
40.Fomčenkovs JegorsVB-500Ogre
41.Freimanis KristiansVB-1000Rīga
42.  Gaidis BožensVB-500Rēzekne
43.  Gaidis EdvardsVB-500Rezekne
44.  Gailis EdvardsVB-500Ogre
Ogresgals
45.Ganuško KristenaSB-500Tīnūžu sākumskola
Tīnūži
46.Gelo DžuzepeVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ogre
47.Gurova AmēlijaSB-500Ķegums
48.Guslens AlbertsVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile
49.  Guslens EdvardsVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile
50.  Herings GustavsVB-500Dejavu Cycling
Ikšķile
51.Herings JēkabsVB-500Dejavu Cycling
Ikšķile
52.Hohbergs Anrijs-RalfsVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile
53.Irbe KarlīnaSB-500Ogres novada sporta centrs
Ogre
54.Ivanova TaisijaSB-500Rīga
55.Jastrežemskis OliversVB-500Ogre
56.Kaļva AneteSB-1000Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
57.Kaļva KeitaSB-500Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
58.Kārkliņa SofijaSB-500Riga
59.  Kirilovs RolandsVB-500Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Lielvāre
60.Klestrova EvaSB-500Zelta Sietiņš
Ogre
61.Knēziņa DārtaSB-500Katlakalns
62.Krastiņa ElzaSB-500Noķer mani
Ogre
63.Krastiņa EmīlijaSB-500Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
64.Krastiņa ZaneSB-1000Ogres sākumskola/Ogres sporta centrs
Ogre
65.Kubliņš MatīssVB-500Ikšķiles Brīvā skola / Ogres novada sporta centrs
Ikšķile
66.Kūmiņš GustavsVB-500Ķegums
67.Kūmiņš PatriksVB-500Ķegums
68.Laksis AlbertsVB-500MAHINATORI
Rīga
69.Laksis HelmutsVB-500MAHINATORI
Rīga
70.Lamberte GaismaSB-500Ogre
71.Lamberte MargrietaSB-500Ogre
72.Larins OļegsVB-500Džosui karate
Riga
73.Larka UnaSB-500Ogre
74.Larks GvidoVB-500Ogre
75.Leimanis EdijsVB-500Ogre
76.  Lesiņa EvelīnaSB-500Ogre
77.Lesiņš KasparsVB-500Ogre
78.Lībeks AustrisVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ogre
79.Liekniņš TomsVB-500Ogre
80.Liepa GerdaSB-500Ogre
81.Liepiņš EdvardsVB-500Salaspils
82.Lucāne Loreta-MāraSB-500Sigulda
83.Lucāne Šarlote-LaimaSB-500Sigulda
84.Matusevičs StefansVB-500Karate klubs Salaspils
Salaspils
85.Māziks Gustavs-KristsVB-500Tīnūžu sākumskola
Ikšķile
86.Mazkalniņa LuīzeSB-500Ogre
87.Mednis MarkussVB-1000Ķeguma komercnovirziena visusskola
Lielvārde
88.Metlāns ReinisVB-500Tīnūžu sākumskola
Tīnūži
89.  Mežvēvers MartinsVB-500Sportland
Ogre
90.  Mežvēvers TomassVB-500Sportland
Ogre
91.Mikitova LīvaSB-1000Ogre
92.Mikitova PaulaSB-500Ogre
93.Mileiko MārtiņšVB-500Ogre
94.Mileiko RičardsVB-500Ogre
95.  Millere AnnikaSB-500Ogres sākumskola/Ogres sporta centrs
Ogre
96.Močaļina ArinaSB-500Arkadija
Rīga
97.Močaļina PoļinaSB-500Arkadija
Rīga
98.  Oinaskova AliseSB-500Ogre
99.Oinaskova LoretaSB-500Ogre
100.  Ostreiko OliversVB-500osc
ogre
101.Ozolos OliversVB-500Tīnūžu sākumskola
Ogre
102.  Ozols TomsVB-1000SS Arkādija
Mārupe
103.  Pabrieža RaiensVB-500Ogre
104.Paegle ElizabeteSB-500Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
105.Patalujeva MartaSB-500Tīnūžu sākumskola
Tīnūži
106.Pauriņa EvelīnaSB-500Ikšķiles vidusskola
Tīnūži
107.Pauriņa LuīzeSB-1000Ikšķiles vidusskola
Tīnūži
108.Peško KlāvsVB-500Ogre
109.Peško LeonardsVB-500Lielvārde
110.Pētersone Samanta-MagdalēnaSB-1000Ogre
111.Popko AdriansVB-500Ogre
Ogre
112.  Popko TomassVB-500Ogre Juniors
Ogre
113.  Prohorova RebekaSB-1000Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
114.  Pupina OlgaSB-500Arkadija
Riga
115.  Pupins VladimirsVB-500Arkadija
Riga
116.Pūpols JēkabsVB-500Ķegums
117.  Purgailis ArtūrsVB-500Ādaži
118.Purgailis MārcisVB-500Ādaži
119.Purniņš MarisVB-500Ogre
120.Putniņš MarisVB-500Ogre
121.  Ravinskis MarksVB-500Ogre
122.  Reča RebekaSB-500Tīnūžu sākumskola
Tīnūži
123.Rečs RinaldsVB-1000Tīnūžu sākumskola
Ogre
124.  Reinsone KarolīnaSB-500Ogre
125.Ribaka LinetaSB-500Ikšķile
126.Ribaka RevitaSB-500Ikšķile
127.Rūtiņa ElīzaSB-500Ogre
128.Rūtiņš JēkabsVB-500Ogre
129.Safonovs JānisVB-500Tīnūžu sākumskola
Ogre
130.Salnāja AneteSB-500Salaspils sporta skola
Rīga
131.Salnāja KateSB-500Salaspils sporta skola
Rīga
132.Samohvalova OlesjaSB-500Riga
133.Samohvalovs MihailsVB-500Riga
134.Seržante Eva-GrietaSB-500Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
135.  Seržants RodrigoVB-1000Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
136.Siliņš MārisVB-500Ogre
137.Sīviņa HelēnaSB-500Ogre
138.Skudra AnnijaSB-1000Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Ķegums
139.  Sļesarenoka AngelīnaSB-1000SS"Arkādija"
Rīga
140.Strazdiņš DāvisVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ogre
141.Strazdiņš Pauls-RobertsVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile
142.Strazdiņš Samuels-TomsVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile
143.Šķēle EduardsVB-500Ogre
144.Šķēle ErnestsVB-500Ogre
145.  Šteinberga PaulaSB-500Ogre
146.  Švēde MarijaSB-500Ogre
147.Tamane MartaSB-500Ogre
148.Tēraude LindaSB-500Rīga
149.Tērauds KristapsVB-500Rīga
150.Tinkuse LieneSB-500Ogre
151.Trukšāns KārlisVB-500Ogre
152.Upmale UlrikaSB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ogre
153.Ūzule ElizabeteSB-1000Ķeguma komercnovirziena vsk.
Ķegums
154.  Vanaga ElzaSB-1000Vanagi
Ogresgals
155.Vanaga MāraSB-500Vanagi
Ogres novads
156.Vanaga PaulaSB-500Vanagi
Ogresgals
157.Vanags JānisVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile
158.Vanags KrišsVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile
159.Veite LilitaSB-500Rīga
160.  Veits OskarsVB-1000Rīga
161.Veits ViestursVB-500Rīga
162.Viļumsone LoretaSB-1000Ķeguma komercnovirziena v-sk
Ķegums
163.Vinjukova Anna-MarijaSB-1000Ogre
164.Vinjukova EvelīnaSB-1000Ogre
165.Vitenberga SimonaSB-500Ogre
166.Vjaters RalfsVB-1000Ķeguma komercnovirziena vidusskola
ĶEGUMS
167.Volmāre Paula-LonijaSB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile
168.Volmārs Anrijs-PaulsVB-1000Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile
169.  Vorotincevs AleksejsVB-500Engures Sportam
Rīga
170.Zābere EvelīnaSB-500Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Tome
171.Zalkins ArtjomsVB-500Daugavpils
172.Zamovskis JēkabsVB-500Ogre
173.Zdaneviča VarvaraSB-500A3g
Rīga
174.  Ziedone LauraSB-500Ogre
175.  Ziedone MadaraSB-500Tinuzi
176.  Ziedonis ĒriksVB-500Ogre
177.Zujeva AlīnaSB-500Ogre
178.Zukulis KristersVB-500Ogre
179.Zukulis MiksVB-500Ogre
180.  Zvēra AmandaSB-500Ikšķile
181.  Zvēra ElizabeteSB-500Ikšķile
182.Zvērs ArtūrsVB-500Ikšķile
183.Žižina VladislavaSB-1000Jaunogres vidusskola // ALOHA!
Ogre

Kopā pieteikušies: 372



VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Pludmales skrējiens Vecāķi 2021

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas
Izskrien Ogri 2021