Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens "Apkārt Lielezeram 2021" | Saraksts

14,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andžāne Dagnija14-S40+Rīga
2.  Balcere Baiba14-S40+Salacgrīva
3.Balcers Jānis14-V30Salacgrīva
4.Bariss Mārcis14-VLLēdurga
5.Butāns Ēvalds14-V40Limbaži SKRIEN
Limbaži
6.  Demeško Andrejs14-V40Rīga
7.Dzalbs Aivars14-V50+LatviaTrailrace
cēsis
8.  Dzalbs Edijs14-VLScott Running Latvia
Sigulda
9.  Feldmane Anita14-S40+Rīga
10.  Gailīte Kristīne14-SLRīga
11.Groma Arta14-SLRīga
12.  Jaunzems Niks14-V30Noskrien Cēsis
Cēsis
13.Jirgensons Raitis14-V30Matisons Runner's Club
Cēsis
14.  Kalniņa Alise14-SLH.T.L.
Rīga
15.  Kalniņa Renāte14-S40+Maratona klubs
Ventspils
16.Kalniņa Sanita14-S30Madona
17.Kaša Dita14-S30“Sportot vaig”
Rīga
18.  Korņējeva Inguna14-S50+Daba mūs sauc
Vecate
19.  Lapsa Kristaps14-V30Zvēri
Rīga
20.  Livčāns Kaspars14-V30Ikšķile
21.Lorence Marta14-S30Saulkrasti
22.  Maurītis Arnis14-V30“Sportot vaig”
Rīga
23.  Melgalvis Gatis14-V40Kocēni
Valmiermiža
24.  Meļņikova Margarita14-S30Jēkabpils reģionālā slimnīca
Rīga
25.  Mergina Kristīne14-S30Valmiera
26.  Mežiels Jānis14-V30Koknese
27.Olengovičs Jānis14-V30#Pupolegles
Limbaži
28.  Oraševskis Ivars14-V50+LatviaTrailrace
Pārgaujas novads
29.Osītis Jānis14-VLLimbaži SKRIEN
Limbaži
30.Pabērzs Ričards14-VLLimbaži
31.  Persidskis Dainis14-V30Salacgrīva
32.  Petruševica Mārīte14-S30Limbaži
33.Ravins Tomass14-V30Riga
34.  Redisons Juris14-V40Patria OCR
Kuiviži
35.Ruciņš Druvis14-V30Daba mūs sauc!
Mazsalaca
36.Ruča Baiba14-S30Priekuļi
37.  Silāja Elēna14-S40+Limbaži SKRIEN
Limbaži
38.  Stalberga Megija14-SLValmieras Vieglatlētikas klubs
Valmiera
39.  Stepančuks Andžejs14-VLNoskrien Cēsis
Cēsis
40.  Straubergs Ainārs14-V30Limbaži SKRIEN
Limbaži
41.  Strazdiņa-Jaunzema Agnese14-S30Noskrien Cēsis
Cēsis
42.  Stulpinskis Agnis14-VLValmieras Vieglatlētikas klubs
Valmiera
43.Šauriņš Artis14-V30Mežaparka Republika
Rīga
44.  Šūlmeisters Arnis14-V50+Cēsis
45.  Vanags Kaspars14-V30Cēsis
46.  Vēveris Artūrs14-V30Ragana
Ragana
47.Zaula Sindija-Guntra14-SLLIMBAŽI SKRIEN
Limbaži
48.  Zauls Normunds14-V50+Limbaži Skrien
Limbaži
49.  Zauls Zigmunds14-V40Limbaži Skrien
Limbaži
50.Žuļēvičs Uģis14-VLLimbaži

6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsone Agnija6-S30Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.Ādamsons Jēkabs6-JVLimbaži SKRIEN
Limbaži
3.  Ādamsons Māris6-V30Limbaži SKRIEN
Limbaži
4.Adata Ralfs6-JVSS Limbaži
Limbaži
5.Ahatova Kristina6-S30Limbaži
6.Andreicēna Svetlana6-S50+Cēsis
7.  Andžāne Dagnija6-S40+Rīga
8.  Aumeistere Ivita6-S40+Valkas SIENA
Valka
9.Ažuks Igo6-V30SS Limbaži
Limbaži
10.  Baķis Mārtiņš6-V40+Salacgrīva
11.Bērziņa Krista6-JVSS Limbaži
Limbaži
12.  Boļšijs Agris6-VRēzekne
13.  Brūvere Daido-Dagne6-SCēsu pilsētas sporta skola
Priekuļi
14.Cinis Matīss6-JVSS Limbaži
Limbaži
15.  Dzene Inga6-S30individuāli
Limbažu novads
16.  Else Asnate6-SMazsalaca
17.Feldmanis Kristiāns6-VRīga
18.Freimanis Kaspars6-V30Rīga
19.  Gridjuško Mārtiņš6-V30Valmiera
Valmiera
20.Ježaka Sarmīte6-S30Valkas SIENA
Valka
21.Kaurāts Jānis6-JVSS Limbaži
Limbaži
22.Kleina Žanete6-S30Strenči
23.  Kleins Pēteris6-JVStrenči
24.Konošonoka Dārta6-S30Limbaži SKRIEN
Limbaži
25.  Krastiņa Renāte6-S40+Ādaži, Baltezers
26.Kravale Jolanta6-S40+Valmiera
27.Lange Iveta6-S40+Cēsis
28.  Liepa Aija6-S50+Liepa
29.  Liniņš Raivo6-JVPreiļu novada BJSS
Preiļi
30.Lozbergs Gatis6-V40+Limbaži Skrien
Limbaži
31.Lūkina Alise6-SLimbaži SKRIEN
Limbaži
32.Metuss Mārtiņš6-V30Limbaži
33.Metuss Rinalds6-JVLimbaži
34.Mežgaile Baiba6-S40+Limbaži SKRIEN
Limbaži
35.  Mežgailis Andris6-V40+Limbaži SKRIEN
Limbaži
36.  Naglis Jānis6-V40+OK Meridiāns
Cēsis
37.Pelšs Kristaps6-JVSS Limbaži
Limbaži
38.  Persidska Kristīne6-S30Salacgrīva
39.Persidska Luīze-Elizabete6-JSSalacgrīva
40.  Pētersone Marta-Luize6-JSMatisons Runner's Club/Scott Running Latvia
Valmieras Novads
41.Riža Jānis6-JVVVĢ
Valmiera
42.  Ručs Andris6-V30Priekuļi
43.  Ruskule Dace6-SRīga
44.  Ruskulis Andis6-V30Rīga
45.  Smerliņš Artis6-V50+Liepa
46.  Šimaņecs Daniels6-JVValmieras Sporta skola
Valmiera
47.  Terliņš Oskars6-V40+Ventspils
48.Trestjana Natalja6-S50+Jelgava
49.Tumulis Normunds6-V50+Cēsis
50.  Vasiļevska Ligita6-S50+Valmieras novads
51.Vēveris Renārs6-JVRagana
Ragana
52.Vīksna Kristaps6-JVSS Limbaži
Limbaži
53.Zandte Jolanta6-S40+Limbaži
54.  Zaula Kitija6-JSLimbaži SKRIEN
Limbaži
55.  Zauls Niks6-VLimbaži SKRIEN
Limbaži
56.Zvejniece Nellija6-JSSalacgrīva
57.  Zviedris Adrians6-JVLimbaži

Bērnu skrējiens, 1200m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele ArmandsVB3Smiltes BJSS
Smiltene
2.Alsberga Anna-KristaSB3SS Limbaži
Limbaži
3.Arbidāns Dāvis-RobertsVB4Limbaži
4.Aumeistere AneteSB3Valkas SIENA
Valka
5.Aumeisters JurisVB3Valkas SIENA
Valka
6.  Balode KeidijaSB3Valmiera
7.  Balode KerlīnaSB4Valmiera
8.Barkovskis Artūrs-JānisVB3Limbaži
9.Bērziņš KārlisVB3SS Limbaži
Limbaži
10.Bērziņš RihardsVB3SS Limbaži
Limbaži
11.Bojans LinardsVB4Limbaži
12.Bojans RihardsVB3Limbaži
13.Briede IevaSB3Smiltene
14.Brīze GintsVB3Limbaži
15.Dorše MaijaSB4Smiltenes Bērnu un Jaunatnes Sporta skola
Smiltene
16.Doršs MeinardsVB3Smiltenes Bērnu un Jaunatnes Sporta skola
Smiltene
17.  Dreimane IevaSB3Smiltenes BJSS
Smiltene
18.Drīveniece Estere-ElisaSB3Cēsis
19.Dubovijs EndijsVB3600m
Limbaži
20.Freimanis KristiansVB4Rīga
21.Gaugers KārlisVB3SS Limbaži
Limbaži
22.Grakoviča AdelaSB3Limbazi
23.  Groma MartaSB3Limbaži Skrien
Limbaži
24.  Jansone SanijaSB3Smiltenes BJSS
Smiltene
25.  Jemsts RihardsVB3Smiltenes BJSS
Smiltene
26.  Kalniņš EduardsVB3Smiltenes BJSS
Smiltene
27.Kalvāns NiksVB4Limbaži
28.Kārkliņš KristiansVB3Limbaži
29.  Keiša LaumaSB3SS Arkādija
Rīga
30.Knēziņa DārtaSB3Katlakalns
31.Kondriča Adrija-NellijaSB3Smiltene
32.  Konošonoks SigurdsVB3Limbaži
33.Kreišmane MagdalēnaSB4SS Limbaži
Limbaži
34.Krieviņš KlāvsVB3Limbaži
35.  Ķuzis AkselsVB3Smiltenes vidusskola
Smiltene
36.Lāce AliseSB3Limbaži
37.Lapiņš ElmārsVB3Smiltenes BJSS
Smiltene
38.  Lipskis GustavsVB3Limbažu pagasts
39.Lucāne Loreta-MāraSB3Sigulda
40.  Melderis RitvarsVB3Smiltenes BJSS
Smiltene
41.Nagle LīvaSB3Cēsis
42.Nulle ArvīdsVB3Smiltenes BJSS
Smiltene
43.Oļeņins AlekssVB3SS Limbaži
Limbaži
44.  Ozols TomsVB4SS Arkādija
Mārupe
45.Pērkone UnaSB3Smiltene
46.Persidskis AndrisVB3Salacgrīva
47.  Pētersons DominiksVB3Matisons Runner's Club/Scott Running Latvia
Valmieras Novads
48.Petzāle RenāteSB3Cēsis
49.Putrālis JānisVB3Smiltene
50.  Rīdere KarlīnaSB3Smiltenes BJSS
Smiltene
51.Rostoka EmīlijaSB4Nav.
Limbaži
52.Ručs JānisVB3Priekuļi
53.Rutka DeivsVB3Smiltenes sporta skola
Smiltene
54.Skreitule BeāteSB4SS Limbaži
Limbaži
55.  Šņore MārtiņšVB4Limbaži
56.Vehi SandaSB3Valkas SIENA
Valka
57.  Vesmane EstereSB3Valmiera
58.Zaļmežs ArtūrsVB4Liepupe
59.  Zīvers RobertsVB3Smiltenes BJSS
Smiltene
60.  Zviedre LoretaSB3Limbaži

Bērnu skrēiens, 600m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.Alsberga ElzaSB2Limbaži
3.Atvare GabrielaSB1Pociems
4.Aumeistere NikolaSB2Valkas SIENA
Valka
5.Ažuks MarkoVB2SS Limbaži
Limbaži
6.Cīrulis ErnestsVB1Limbaži
7.  Drozda Artūrs-GabrielsVB2Tūja
8.Drozda DanielsVB1Tūja
9.Groma DiānaSB2Limbaži Skrien
Limbaži
10.  Keiša LauraSB1R.233.PII.
Rīga
11.Konošonoka ĢertrūdeSB2Limbaži
12.Krieviņa KerijaSB2Limbaži
13.Lucāne Šarlote-LaimaSB1Sigulda
14.Matisāns DanielsVB1Madona
15.Metuse EmīlijaSB2Limbaži
16.Nagle UnaSB2Cēsis
17.Olengoviča MartaSB2#pupolegles
Limbaži
18.Ripīte ElzaSB2Limbaži
19.Ruča ZaneSB2Priekuļi
20.Ručs PēterisVB2Priekuļi
21.  Rudzītis TomassVB2Limbaži Active
Limbaži
22.Ruskule ReičelaSB1Rīga
23.Strads EmīlsVB2Limbaži
24.Straubergs ErnestsVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
25.Vārava ElizabeteSB2Limbaži
26.Vāravs RaimondsVB1Limbaži
27.  Vesmane LauraSB2Valmiera
28.Zvīne BeāteSB2Limbaži

Kopā pieteikušies: 195



VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Pludmales skrējiens Vecāķi 2021

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas
Izskrien Ogri 2021