Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Valmieras maratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Valmiera, 42,195km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš RihardsVMAgra
Cēsis
2.  Ābols JānisVM40MARATONA KLUBS
Rīga
3.Bērziņš ValdisVM50Rīga
4.  Birks AivarsVM50VSK Noskrien
Rīga
5.  Boiko RolandsVMRēzeknes raj
6.  Bondars AivarsVM50Skrien Jēkabpils
Jēkabpils
7.  Brēža KristapsVMValmieras tehnikums
Valmiera
8.  Cābulis PēterisVM40VSK Noskrien
Valka
9.  Cepītis AivarsVM60Valmiera
10.  Čursins KonstantinsVMChursinTeam / LSC / VSK Noskrien
Riga
11.  Dubinskas ArūnasVM40UmBongo
Vilnius
12.  Dudelis AigarsVM50Rīga
13.  Freibergs MārtiņšVMLatvia TrailRace| Scott Running Latvia
Rīga
14.  Gailis JānisVMKocēni
Vaidava
15.  Jansons AtisVMRīga
16.Jaunķierpis AndisVM40MARATONA KLUBS
Ventspils
17.  Jegorovs ValerijsVM50MARATONA KLUBS
Rīga
18.  Kaimiņš KristapsVM40Patria Sportland
Ogre
19.  Kalniņš RitvarsVM40Skrienam kopā
Valmiera
20.  Kauliņš DainisVM60LSC
Rīga
21.  Kirilova VivianaSM40Rīga
22.  Kristapsons DēvidsVMASK Patria
Salaspils
23.Krūmiņa AmandaSMĶengaraga SK
Rīga
24.  Ķiršakmens RaitisVMSaliena
25.  Laucis NormundsVM60AIZKRAUKLE
Aizkraukle
26.  Liepiņš JānisVMTrapene
27.  Limanāns DainisVMRIEKSTI
Biksti
28.  Linē AijaSM40VSK Noskrien
Rīga
29.  Lizbovskis LaurisVM40Ģeogrāfu kafija
Ventspils
30.  Lore ViestursVM40En8
Rīga
31.  Marčinkus JānisVM60SK Ozolnieki
Jelgava
32.  Maslobojevs SergejsVMĶengaraga SK
Rīga
33.  Medeikis AlgirdasVM40Bėgimo klubas
Šiauliai
34.  Meiers RainersVM60Maratona klubs/VSK Noskrien
Kazdanga
35.  Mežeņina JūlijaSMRīga
36.  Mežiels JānisVMPatria Sportland
Ogre
37.  Namnieks AinārsVM50Hondaman
Rīga
38.  Neija GuntaSMVSK Noskrien
Rīga
39.  Neimane LieneSMMatisons Runners Club
40.  Ozoliņš GunārsVMNike Riga Run
Valka - Rīga
41.  Pētersons AndrisVM50taisnais.lv
Riga
42.  Pētersons JurisVM50Rūjiena
43.Puhovs LaurisVMVecate
44.  Putniņa SandaSMValmiera
45.  Reine EvijaSMSPORTLAT
Liepāja
46.  Sirmais MārtiņšVM40Rīga
47.  Skārda DzintraSMAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
48.  Skrastiņa AneteSMSpēkakoks
Rīga
49.  Skrastiņa VinetaSM50Noskrien Cēsis
Cesis
50.  Slikšāne KristīneSM40Jaunmārupe skrien!
Olaine
51.  Smalovijs NikolajsVM60LSC
Rīga
52.  Spalviņš NaurisVMVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
53.  Suborins ViktorsVM60Riga
54.  Šteinerts MārisVMRīga
55.  Timonins JurijsVM40Rīga
56.Vizums MārtiņšVMJaunolaine
57.  Zariņa LīgaSM50OK MONA
Rīga

Valmiera, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisV40Baltais
Rīga
2.  Āboltiņš IlgvarsV60MARATONA KLUBS
3.  Āboltiņš IvarsV40Ropaži
4.  Ādamsons MārisV.Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Ansons-Jansons MārisV.VSK Noskrien
Rīga
6.Antens EdgarsV.Valmiera
7.  Arseņikovs JānisV.Ogre
8.  Audere SilvaS.Priekuļi
9.  Babkins MārtiņšV.SK BULTA/BALTAIS
Rīga
10.  Balgalvis NiksV..Kocēni
Vaidava
11.  Baltkājis AndrejsV40Garkalne
12.Baranovs AndrejsV..Daugavpils
Daugavpils
13.  Belasovs AigarsV.Viršu iela
Valmiera
14.  Beļajevs IļjaV40ZOORBAGAN
Rīga
15.  Beļajevs PāvelsV40SK BULTA/BALTAIS
RĪga
16.  Bergholde KitijaS.Valka
17.  Bērziņa ElīnaS.Mārupe
18.  Birģele SantaS.Selga
Rīga
19.  Blats DaniilsV50Bulta
Riga
20.  Bogdanovs SergejsV40Riga
21.  Bogdanovs ValdisV.Piltene
22.Boltrukevics ArtjomsV..Daugavpils
Daugavpils
23.  Borozdins AleksisV.Salacgrīva
24.  Brence LīgaS50individuāli
VALMIERA
25.  Briņķis OskarsV.Valle
26.Brizga AmandaS.Rīga
27.  Buls RaimondsV50Jūrmala
28.  Caics ArtūrsV.---
Rīga
29.  Ceriņš DidzisV50Maratona Klubs
Valmiera
30.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
31.Čurkste AliseS.NMS Elpa
Baloži
32.  Dainis JānisV60Kocēnu sporta skola
Vaidava
33.  Daktere LaineS.Limbaži
34.  Demeško AndrejsV40Rīga
35.  Denisov VasilijV.Riga
36.Dervinika SandraS.SK Magnen
Rēzekne
37.Dieriņš Niks-DagnisV.Madona
38.  Dombrovskis JurisV40Rēzeknes novads
Malta
39.  Domņina AnastasijaS.Sk Terauds
Rīga
40.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
41.  Eglītis IvarsV40Kocēni
Zilaiskalns
42.  Eimane KristīneS.Smiltene
43.Embutniece LindaS.Rīga
44.  Endols EdijsV.Triatlona Akadēmija
Rīga
45.  Evertovskis KārlisV.Rīga
46.  Fisenkova AlīnaS.AVIA/Lacerta Running Team
Rīga
47.Gaidis ČeslavsV.Rēzekne
48.  Gailis AndisV40Kocēni
Kocēni
49.  Gailītis AivisV50Sauļi
50.  Galauliņš DidzisV40Es un es pats.
Valmiera
51.  Gasjūns ArmīnsV40FOLKMAŅI
Jelgava
52.  Gintere ZaneS.Sigulda
53.  Griķis JānisV40SK BULTA/BALTAIS
Daugavpils
54.  Grīnvalds GuntisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
55.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
56.  Gutkina JanaS.Rīga
57.  Hansons ArnisV.Rīga
58.  Helmane-Soročenkova KarīnaS.Tukuma Vieglatlētikas klubs
Tukums
59.  Inauskis GuntarsV50VVK
Valmiera
60.  Janovičs PāvelsV.Lsc
Rīga
61.  Jansone SanitaS.Valmiera
62.Jarockis AleksisV40Rīga
63.  Jermakova-Odegova VeronikaS.Rīga
64.  Jerofejevs JānisV.Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
65.  Judkins AleksandrsV.Riga
66.  Jurašs JurisV40Burtnieki
Burtnieki
67.  Kalējs MiksV40Rīga
68.  Kalniņa AigaS.VOC
Valmiera
69.  Kalniņa LieneS.Skrienam kopā/Kronus
Valmiera
70.  Kalniņš ArmandsV.Local
Ape
71.  Karasenko DmitrijsV40Salaspils
72.  Karasevs UģisV.Kocēni
Rubene
73.  Karasjovs RuslansV40Riga
74.  Kaže RaimondsV.Auces aeroklubs
Rīga
75.  Klapars RitvarsV40VSK Burkānciems&Co
Valmiera
76.  Kokoreviča IneseS.VSK Burkānciems &CO
Valmiera
77.  Komass TomsV.Supervaroņi
Jelgava
78.  Krampe JānisV40Gulbēre
Madona
79.  Krievāns ArtisV40VSK Burkānciems & CO
Valmiera
80.  Krīgers Kalvis-KristersV.Madona
81.  Kristapsons GundarsV40ASK PATRIA
Salaspils Mežezeri
82.  Krūze GatisV40MARATONA KLUBS
Rīga
83.  Kuzmane ElinaS.Rīga
84.  Kuzņecovs LaurisV.Wunder
Valmiera
85.  Ķeņģis OlafsV50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
86.  Lapiņš ReinisV..Jaunsardze
Valmiera
87.  Lapsa SergejsV40Valmiermuižas alus
Valmiera
88.Laucis VitautsV40Rīga
89.  Lauska KlintaSMatisons Runners Club
90.  Lērme RaitisV60Valmieras Vieglatlētikas klubs
Valmiera
91.  Lezdiņa KarīnaS.VALMIERA
92.Liepiņš AnsisV40Balozi
93.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
94.  Līgate KitijaS.ZVOC
Valmiera
95.  Logins GuntarsV.Alpha Partners
Balvi
96.Ludboržs AinārsV.Rezekne
97.  Lulle ŽanisV40BALTAIS
Riga
98.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
99.  Macuks AnatolijsV40Jēkabpils sporta centrs/Takusports&Compressport
Jēkabpils
100.  Malahovs NikolajsV60Individual
Salaspils
101.  Marinecs VadimsV.SK Tērauds
Rīga
102.  Markavs AndrisV.Saldus virves vilkšanas klubs
Saldus
103.  Martuzāns OskarsV.Jelgava
104.  Matisons AigarsV50Matisons Runners Club
Piltene
105.  Matvejs JānisV.Rīga
106.  Medne LīvaS.Riga
107.Medvedeva DanaS.Riga
108.  Medvedevs VitalijsV.I LOVE RUNNING
Rīga
109.  Meija KristīneS.Rīga
110.  Meldrājs ArvisV.Rīga
111.  Melgalvis GatisV40Kocēni
Valmieras novads
112.  Menniks MārtiņšV40Matisons Runner’s Club
Rīga
113.  Mergina KristīneSValmiera
114.  Mickus JurģisVVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
115.  Mincenbergs ArtisV40Noskrien Cēsis
Liepa
116.  Mozins JurijsV.Salaspils
117.  Mūrnieks AgnisV.OVI
Rīga
118.  Nazarovs JurijsV.Daugavpils
119.Norlinds ArtisV.Valmiera
120.Olte SigneS.Valmiera
121.  Onzuls ArtursV.inpace.run
Rīga
122.Osītis JānisV.Limbaži SKRIEN
Limbaži
123.Ozolins EdgarsV60Peldēšanas klubs Champions
Riga
124.Ozoliņa KristaS.Rīga
125.  Ozoliņš RingoldsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
126.  Pedāne JautrīteS.Jūrmala
127.  Pētersons KasparsV40Kocēni
Valmieras nov.
128.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
129.  Pielēns-Pelēns ArtūrsV.Squalio
Rīga
130.  Platā SandraS40Jelgava
131.  Platkājis ArdisV50RIGA
132.Pokšāns AldisV40Preiļi
133.  Pozdņakovs AleksejsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
134.  Priede KristapsV.KSK
Rubene
135.  Priede MāraS.Rīga
136.  Prikulis DenisV.Žolneroviča skriešanas klubs
Sigulda
137.Prulis-Munda EdgarsV.Jelgava
138.  Pumpure-Lauce EdīteS40.
139.  Putniņa LīgaS.PP
Ogre
140.  Rāts ArnisV.Rīga
141.  Reinbergs AlvisV.SK BULTA/BALTAIS
Carnikava
142.  Robežnieks MārisV40Mizuno
Jūrmala
143.  Romančuks IlmārsV60Rīga
144.  Romanova ValentīnaS.Rīga
145.  Rozis RobertsV50Rīga
146.  Rublis AigarsV50Maratona klubs
Aizkraukle
147.Rullis JānisV.VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
148.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS
Ogre
149.  Rutkis GundarsV50valmiera
150.  Safutins ViktorsV60MARATONA KLUBS
Rīga
151.  Salnikov DmitryV50DWS
Rīga
152.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
153.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
154.  Semjonovs ArtjomsV.Rīga
155.  Semjonovs NikolajsV.Jūrmala
156.Sinicins RihardsV.Noskrien Cēsis
Cēsis
157.  Sisoļatins ArtursV.ZZK/Wash&Drive/TriAcademy
Rīga
158.Skrastiņš KasparsV40Bērzaine
Valmiera
159.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
160.  Sondors SandrisV60Rīga
161.  Spaliņa LailaS40Rīga
162.Stepāne DiānaS.Rīga
163.  Stepāns NormundsV40Vecāķi team
Rīga
164.  Škutāns IngusV40Valmiera
165.  Šmuksts AgrisV50Individuāli
Valmiera
166.  Šuvcāns AigarsV40Kocēni
Kocēni
167.Tarasovs JevgenijsV.Rezekne
168.Tatsi AnniS.Madona
169.  Timofejevs SergejsV40SK BULTA/BALTAIS
Riga
170.  Trankalis GatisV.Liepāja
171.  Tretjakovs AndrejsV.Rīga
172.  Tripāne GuntraS40Cēsis
173.  Tumašs MareksV40Spararats
Rīga
174.Ummers Niks-PatriksV.Rūjiena
175.  Urtāne IndraS.Rīga
176.  Vaivods KasparsV.Skriešanas Akadēmija
Rīga
177.  Vanaga ŽannaS40Noskrien Cēsis
Cēsis
178.  Vasiļausks DmitrijsV.Kocēni
179.  Vētra MāriņšV.Riga
180.  Videmanis MārisV40Tīnūži
181.  Vilks IntsV40Rīga
182.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
183.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems
184.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien senjori un senjoritas
riga
185.  Viļums MārtiņšV.Ozolnieki
186.  Vīmane SantaS.Baldone
187.  Vīmanis AinārsV40Baldone
188.Zamberga KarinaS.Ogre
189.  Zemturis MatīssV.Ogre
190.Zilvesters RobertsV.Rīga
191.  Zundāns MārisV.Baloži

Valmiera, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābeltiņa Sanija-RamonaSNJ..Kocēnu sporta skola
Kocēni
2.Āboliņa SantaSN30Agra
Cēsis
3.Āboliņš JānisVN30Vāļi
Cēsis
4.Abražuns IntarsVN40Rīga
5.  Adamovičs MārcisVN20Preiļi
Preiļi
6.  Alksne DanaSN40Baltais/Riteņvasara
Rīga
7.  Alksne ElvitaSN20Žolneroviča skriešanas klubs
Valmiera
8.Amerika IngaSN30VOC
Valmiera
9.  Ančeva IlzeSN20Valmiera
10.  Andersons ArtūrsVN30Sauleskalns
Valmiera
11.  Andrējeva KristīneSNJValmieras tehnikums
Valmiera
12.Andžāns VladimirsVN30Ogre
13.  Ansbergs AigarsVN50Maratona Klubs
Ventspils
14.Ašurkovs RobertsVN20SPORTLAND
Rīga
15.Aumeisters NormundsVN40Valkas SIENA
Valka
16.  Babkins MārtiņšVN30SK BULTA/BALTAIS
Rīga
17.  Baklāne AndaSN40Rīga
18.  Baldiņš ArtūrsVN20Valmiera
19.  Balode-Šilde AijaSN40.
Valmiera
20.  Balodis SandisVN40Valmiera
21.  Baltais MārisVN60VSK Noskrien
Ogre
22.  Bankovskis MārtiņšVN40Sigulda
23.  Baranovska NoraSN40Valmiera
24.  Baranovska Tīna-SonoraSNJ..Valmiera
25.  Basmanovs MihailsVN50Rīga
26.Bergmane ZandaSN30Valmiera
27.  Bergs DāvisVNJ..Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
28.  Berķis MārisVN30Matisons Runner’s Club
Rīga
29.  Bērza AgitaSN40Mārupe
30.  Bērziņš EdvīnsVN60ind
Cēsis
31.  Biezbarde LieniteSN40Talsi
32.  Bodnieks DairisVN50Ogre
33.  Bondere TatjanaSN40Daugavpils
34.  Boriss KasparsVN40Happy_To_Move
Jūrmala
35.Brikmanis NaurisVNJ..Jaunsardze
Valmiera
36.Broma OlitaSN30Valmiera
37.  Brucis AndisVN50Kocēni
Kocēni
38.  Brusova IngaSN30Kocēni
Kocēni
39.  Bruževica AneteSN40Rīga
40.Bukovskis AndrisVN30Cēsis
41.  Caics JānisVN60Rīga.LVVA.
Rīga
42.  Ciguzis DainisVN30Tas ir goda jautājums
Valmiera
43.  Cīrule LīvaSN30SIA Joker Ltd.
Sigulda
44.  Čamane IlzeSN40Preiļi
45.  Čevere-Veinberga GerdaSN30Valmiera
46.  Dāvidsone ZaneSN20.
Valmiera
47.  Dazarts MārisVN30Rīga
48.  Deņisova ElīnaSN30Rīga
49.Deņisovs ElīnaSN30Ķekava
50.  Dmitrijevs AndrejsVN30SK BULTA- BALTAIS
Riga
51.  Domburs JānisVN30Valmiera
52.Drozdova IlzeSN20SK BULTA/BALTAIS
Rīga
53.  Eglīte IneseSN40Kocēni
Zilaiskalns
54.  Eglītis GuntarsVN30Vaidava
55.  Eglitis Oskars-MartinsVN20Liepāja
56.  Eglītis ReinisVNJ..Rubenes pamatskola
Vaidava
57.  Eglītis RūdolfsVNJ..Kocēni
Zilaiskalns
58.  Else AsnateSN20Mazsalaca
59.  Feldmanis AigarsVN50Ērģeme
60.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgava
61.  Gercāns KrišjānisVNJ..IZV kojas
Sigulda
62.  Gruberte ZaneSN40FOLKMAŅI
Rīga
63.  Haindrava JelizavetaSN20Ludza
Ludza
64.  Haino MartaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
65.  Hansone SilvijaSN50Rīga
66.Ieviņa AnitaSN50Cēsis
67.  Incenbergs HeinrihsVNJValmieras tehnikums
Valmiera
68.  Ivanovs OļegsVN40SIA Ceram Optec
Līvāni
69.Jākobsons RaitisVN50Valka
70.Jankoviča MadaraSN30Valmiera
71.  Jankovičs JānisVN30Jānis.jankovics@gmail.com
Augšlīgatne
72.  Jansons GuntisVN30Dikļu pamatskola
Kocēni
73.  Jermacāns JānisVN20Puikas
Valmiera
74.  Jerofejeva InetaSN30Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
75.Jurgelāns DidzisVN30Cēsu nov.
76.  Juzāns VilisVN30Rīga
77.  Kalējs NaurisVN30Rīga
78.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
79.  Kapustāns JānisVN50SK TĒRAUDS
Rīga
80.  Kokorevičs EdgarsVN30VSK "Burkānciems&CO"
Valmiera
81.  Korobova DanaSN20SPORTLAND
Rīga
82.  Kozačkovs AndrisVN40Ludza
Ludza
83.  Kozačkovs ImantsVN30LUDZA
Jelgava
84.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
85.  Krastiņa IngaSN40Babīte
86.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
87.  Kravalis AinārsVN50Siguldas maratona klubs
Sigulda
88.  Krēsliņa AijaSN30SPORTLAND
Ogre
89.  Krūklis MārtiņšVN30K41FARIX
Rīga
90.  Krūmiņa LieneSN30Valmiera!
Valmiera
91.  Krūmiņš RobertsVNJ..Valmiera
92.  Krupina NatālijaSN30Preiļu BJSS
Preiļi
93.  Krūze ElīnaSN40VSK Burkānciems OK
Valmiera
94.  Kursišs RolandsVN30Jelgava
95.  Kuzņecova TatjanaSN30Ludza
Ludza
96.  Lācis ArtisVN30Orkla Latvija
Valmiera
97.  Lagzdiņš UģisVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
98.  Laicāne SanitaSN40SK Tērauds
Baltezers
99.  Laķe SandijaSNJ..Skrienam kopā
Valmiera
100.  Laķis AigarsVNJ..Skrienam kopā
Valmiera
101.  Lange GatisVN40Baltais
Rīga
102.Larinova ZeltīteSN30Kocēnu sporta skola
Rubene
103.  Larinovs MārtiņšVN30Rubene
Rubene
104.  Lepiksons AlvisVN50Auseklis
Valmiera
105.  Lepiksons ValdisVN50Auseklis
Valmiera
106.Liepa ZintisVN30Mazsalaca
107.  Liepiņa AnceSN40BALTMA
Valmiera
108.  Liepiņa Enija-MartaSNJ..Salaspils
109.  Liepiņš Dāvids-DanielsVNJ..Valmiera
110.  Linde RihardsVN20Valmieras VK
Valmiera
111.  Liniņš PēterisVN40Rīga
112.  Lisovskis JānisVN50Individuāli
Jelgava
113.  Loca Gita-LīnaSN30SK Ozolnieki
Ozolnieki
114.  Ločmele LauraSN30Kocēni/Valmiera
115.Lozbergs GatisVN50Limbaži Skrien
Limbaži
116.Lūkina AliseSN20Limbaži SKRIEN
Stalbes pagasts
117.Mačāns KārlisVN30Rīga
118.  Mačevskis AndrisVN40Jelgava
119.  Mālniece AigaSN30Valmiera
120.  Marčinkus RaisaSN50SK Ozolnieki
Jelgava
121.Mazure AmeliSNJ..Riga
122.  Mazurs PavelsVN40Triatlona Akademija
Riga
123.Mazurs TomassVNJ..Riga
124.  Mellēna AivaSN30Amatas novads
125.  Melngalve SilvaSN30SIA Joker Ltd.
Sigulda
126.Mikelsons KristapsVNJ..Valmieras SS
Valmiera
127.Miķelsone Krista-KristīneSNJ..Skrienam kopā
Valmiera
128.  Millers AlvisVN30Jelgava
129.Muižniece IlzīteSN50Smiltene
130.  Muižniece Una-SelīnaSN20Smiltene
131.  Mūrnieks JānisVN30SK Tērauds
Lielvārde
132.Narvaišs GatisVN30Cēsis
133.  Nunes Flavio-PintoVN30Matisons Runners Club
134.  Ozers JānisVN60Jelgava
135.Ozolins TomsVNJ..Valmiera
136.  Ozoliņš EmīlsVN20Madona
137.  Ozollapa ValtersVNJ..Jaunsardze
Valmiera
138.  Pārums JānisVN30Pārumu Pārgājieni / Ņiprie Ikri
Carnikava
139.  Pelēce IlzeSN50SK Ozolnieki
Ozolnieki
140.  Pence JolantaSNJ..Jaunsardze
Lejasciems
141.  Pētersons MairisVN30Alūksne
142.  Pfeifle RihardsVN30Rīga
143.Pirsko ŽaneteSN20VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
144.  Plīkša DainaSN30Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
145.  Poļskihs AntonsVN30Rīga
146.  Potrubeiko TatjanaSN30Riga
147.  Prikulis AntonsVN30Žolneroviča skriešanas klubs
Rīga
148.  Puhova LīgaSN20Daba mūs sauc
Vecate
149.  Puķe MārtiņšVN30Valmiera
150.  Puķulauks Matīss-MeinardsVNJ..Valmieras tehnikums
Valmiera
151.  Puriņa SantaSN40Rāmava
152.  Pusvāciete DinijaSNJ..Valmiera
153.  Rakšte LīgaSN30Maratona klubs
Rīga
154.Ratniece KristīneSN30Cēsis
155.  Rencis AinarsVN60PaBaso.lv
Valmiera
156.  Rēriha MontaSN20Rīga
157.  Rērihs KrišjānisVN20Rīga
158.  Riža JēkabsVNJ..VVĢ
Valmiera
159.  Roķis RaimondsVN30Cēsis
160.  Roze ZaneSN30JRK
Ogre
161.Rozenvalds KristapsVN30Arbor/ Berģi
Valmiera
162.  Rozīte MadlēnaSNJ..Kocēnu sporta skola
Vaidava
163.  Rullis RedsVNJ..Valmiera
164.  Rumjancevs RenārsVNJ..Skrienam kopā
Valmiera
165.  Runcis JānisVN30Rīga
166.  Salna BaibaSN40Mārupe
167.  Samcovs AgrisVN40Ķengaraga SK
Riga
168.  Samcovs ElmārsVNJ..Ķengaraga SK
Rīga
169.  Sauka SandisVN40Matisons Runner’s Club
Rīga
170.  Sēnelis JurisVN20Mazsalaca
171.  Sifers KimsVN50Rīga
172.  Sijāte ElīnaSNJ..Valmiera
173.  Siliņš RobertsVN30Vaidava
Vaidava
174.Skrabis EmīlsVNJ..Valmiera
175.  Smerliņš ArtisVN50Liepa
176.  Smirnovs ValerijsVN50Atletika
Rīga
177.  Sorokina SandijaSN20Patria Sportland
Durbe
178.  Stepančuks AndžejsVN20Noskrien Cēsis
Cēsis
179.  Strogonovs DmitrijsVN30inpace.run
Riga
180.  Suhanovs SandijsVNJ..Siguldas Sporta Skola
Sigulda
181.  Sulojeva MaijaSN50Jūrmala
182.  Sūna KristapsVN30Sk Katrīna/Kuldīga
Alsunga
183.  Supe JānisVN60Tirza
184.  Svitka JānisVN20Valmieras Pilsētas pašvaldība
Valmiera
185.  Šabāns KasparsVN50SK Katrīna Kuldīga
Kuldīga
186.  Šits ArtūrsVN30Run With Anita
Valmiera
187.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien
Rīga
188.  Šmits DagnisVN50Madara'89
Kocēni
189.  Šterna AigaSN20Sportland
Rīga
190.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
191.  Tilena MadaraSN30Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
192.  Tiltiņš IngarsVN40Eleja
193.Timko IvarsVN40Jēkabpils
194.  Todorovs DmitrijsVN30Tukums
195.  Upenieks DainisVN50SK Ozolnieki B
Jelgava
196.  Upmale EmīlijaSNJ..Folkmaņi
Jelgava
197.  Upmale EvijaSN40Folkmaņi
Jelgava
198.  Ustinova MadaraSN20Valmiera
199.  Vahere-Abražune EmīlijaSNJ..Rīga
200.Valdonis LeonīdsVN60Preiļu novada BJSS
Preiļi
201.  Valerte IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
202.  Vanaga VinetaSN20Valmiera
203.  Vancāns IvoVN30Dynamic Yield
Rīga
204.  Vārna KristapsVN20FOLKMAŅI
Talsi
205.Vasiļjevs RenārsVN20Skrien Jēkabpils!/Sk Bulta
Jēkabpils
206.  Veģeris Francis-DanielsVNJ..Baltijas Triatlona Klubs
Sigulda
207.  Veisberga VinetaSN50Saldus boksa klubs
Saldus
208.Vengra AndrisVN20Ludza
Ludza
209.  Vengra SabīneSN20Ludza
Ludza
210.  Vīgante DaigaSN50Inviduāli
Jelgava
211.Vorpa RūtaSN20Valmiera
212.  Zaķis AivarsVN60Maratona klubs/LSC
Rīga
213.Zālīte DanaSN30Salaspils
214.  Zariņš ArtisVN50Kocēni
Vaidava
215.Zavjalova IngaSN30Valmiera
216.Zvejniece NellijaSNJ..Salacgrīva
217.  Žihars RaivisVNJ.Preiļu BJSS
Preiļi
218.  Žugris AivarsVN60Preiļi
Preiļi
219.  Žunda MārisVN50Boksa Klubs Saldus
Saldus

Valmiera, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abolins JanisVTSmiltene
2.  Ādamsone AgnijaSTLimbaži SKRIEN
Limbaži
3.  Ādamsons JēkabsVTBLimbaži SKRIEN
Limbaži
4.  Alne MelānijaSTASkrienam kopā
Valmiera
5.  Alpeus AndrisVTValmiera
6.  Alpeus OliversVTBValmiera
7.Alpeusa AgritaSTValmiera
8.Amons GintsVTValmiera
9.Andersone LīvaSTLiepāja
10.  Atlācis JānisVTBPārgaujas sākumskola
Valmiera
11.  Aumeistere IvitaSTValkas SIENA
Valka
12.Avagjans MesropsVTArnis power
Rīga
13.  Baldiņš TomassVTAValmieras tehnikums
Valmiera
14.  Balode KerlīnaSTBValmiera
15.Barkovska LauraSTBLimbaži
16.Barkovskis Artūrs-JānisVTBLimbaži
17.  Belasova IevaSTViršu iela
Valmiera
18.  Belasovs SebastiansVTBViršu iela
Valmiera
19.  Berga KristīneSTBSkrienam kopā
Valmiera
20.  Bergholde LīgaSTEsmu formā
Valmiera
21.  Bergs GuntisVTValmiera
22.  Bernāne NatālijaSTRēzeknes novads
23.  Bernāns OjārsVTBRēzeknes novads
24.Berzina IngaSTvalmiera
25.  Bērziņa IngaSTValmiera
26.  Bērziņa LīvaSTCēsis
27.Bērziņa MartaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
28.  Bērziņš JēkabsVTBValmiera
29.  Bērziņš Patriks-ViktorsVTBValmiera
30.  Bērziņš RaivoVTAValmieras tehnikums
Valmiera
31.  Bērziņš RalfsVTBRubenes pamatskola
Vaidava
32.Bīraua MelisaSTBJaunsardze
Valmiera
33.  Blaubergs Markuss-EduardsVTBValmieras Valsts Ģimnāzija
Valmiera
34.  Bogdanovs JurisVTRīga
35.  Bole AliseSTBLIDA
Valmiera
36.  Bormanis MarkussVTBSkrienam kopā
Valmiera
37.Brantiņa Sāra-AgneseSTAKocēni
Rubene
38.  Brence Krista-KristiānaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
39.  Brēža Samanta-LienaSTBSkrienam kopā
Valmiera
40.  Brīdaks GatisVTValmiera
41.  Briede SantaSTSigulda
42.  Briede-Bēziņa LaimaSTValmieras tehnikums
Valmiera
43.Briška AndreaSTBValmiera
44.Bureņa SanijaSTAKocēni
Rubene
45.  Caune AsnateSTBValmieras Bērnu sporta skola
Valmiera
46.  Cinis MarksVTBJaunsardze
Valmiera
47.  Čepjolkina AnnaSTBVVPĢ
Valmiera
48.  Černecova LiānaSTRēzekne
49.  Dābola DaigaSTOzolnieku airēšanas klubs
Ozolnieki
50.  Dambīte-Polīte IevaSTS/K Ozolnieki
Jelgava
51.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
52.  Djačoka AlīnaSTRīga
53.Dreimane JanaSTKocēni
54.  Dreiškins JānisVTSPORTLAT
Ikšķile
55.  Drillis EmīlsVTBValmiera
56.Drozdova MāraSTSK BULTA/ BALTAIS
Madona
57.  Eglīte JūlijaSTBRubenes pamatskola
Vaidava
58.Elksne IngaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
59.  Elksne KitijaSTAVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
60.  Elksnis KristersVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
61.  Feldmanis ReinisVTAĒrģeme
62.  Feteris AigarsVTSK”TĒRAUDS”
Salaspils
63.  Fisenkovs VitālijsVTAVIA/Lacerta Running Team
Riga
64.  Fjodorova SvetlanaSTRubenes pamatskola
Rubene
65.Freimane DaigaSTJelgava
66.  Gaide ĢertrūdeSTRēzekne
67.Gaide KsenijaSTRēzekne
68.  Gaidis EdvardsVTBRezekne
69.  Galauliņš JānisVTValmiera
70.  Gaugere MartaSTBValmiera
71.  Gaugers RihardsVTBValmiera
72.Gertners EduardsVTBKocēnu sporta skola
Kocēni
73.Gluhovs AndrejsVTValmiera
74.  Golovanovs KārlisVTAValmieras 2.vsk.
Valmiera
75.  Gotauts JānisVTRīga
76.  Grase GabrielaSTBJaunsardze
Valmiera
77.  Grasis RodrigoVTBJaunsardze
Valmiera
78.  Grāvelsiņš MārtiņšVTBRubenes pamatskola
Rubene
79.  Griķe AliseSTSK Bulta/BALTAIS
Daugavpils
80.  Griķe AmandaSTBSK BULTA/BALTAIS
Daugavpils
81.  Griņeviča Santa-EvijaSTRīga
82.  Gustsons-Kuks Maksimus-JānisVTBRubenes pamatskola
Vaidava
83.  Gūtmane LauraSTVOC
Valmiera
84.  Hasani LīvaSTValmiera
85.  Hasani LuīzeSTBValmiera
86.  Hemmelis EvertsVTAValmieras Sporta skola
Valmiera
87.Hohlova Amanda-LindaSTBKocēnu sporta skola
Kocēni
88.  Igoņkuns RobertsVTAValmieras tehnikums
Valmiera
89.Ivanovs ValdisVTTukums
90.  Izajs RobertsVTValmieras tehnikums
Valmiera
91.  Jansone LīgaSTSK Metroons
Rīga
92.  Jansons Markuss-ReinisVTJelgava
93.Jasmanis IvoVTAKocēni
Rubene
94.Jaunkampe GuntaSTKocēni
Dikļi
95.Jēkabsone DžuljetaSTValmieras tehnikums
Valmiera
96.Jeršova AivijaSTJaunsardze
Valmiera
97.Jeršova KristīneSTJaunsardze
Valmiera
98.Ježaka SarmīteSTValkas SIENA
Valka
99.  Judko ZannaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
100.  Jukāms ĒriksVTKārķi
101.Jurdže IneseSTValmiera
102.  Kacena JutaSTValmiera
103.  Kaimiņš RaivoVTValmiera
104.  Kalēja KristīneSTBaltais
Rīga
105.  Kalējs KārlisVTBBaltais
Rīga
106.  Kalējs KārlisVTBaltais
Rīga
107.  Kalniņa Ērika-ŽannaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
108.  Kalniņa Ērika-ŽannaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
109.  Kalniņa EritaSTSK Ozolnieki B
Jelgava
110.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
111.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTASK Tērauds
Rīga
112.  Kārkliņš ArtūrsVTKocēni
Vaidava
113.  Kārkliņš MārcisVTVaidava
Kocēnu novads
114.  Karss Roberts-KārlisVTBSS Arkādija
Rīga
115.  Kaša RenāteSTBValmiera
116.  Kaufmanis EmīlsVTBVOC
Valmiera
117.Kiršblūma Elīza-KristaSTAValmieras Sporta skola
Valmiera
118.  Klasa IneseSTKlasu ģimene
Rīga
119.  Klodža SigitaSTValmiera
120.  Kļaviņš RuslansVTLudza
Ludza
121.Knospiņa LoretaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
122.Kociņš-Lielupe RenārsVTBDikļu pamatskola
Kocēni
123.  Kozlovs FrancisVTBOlaines VK
Olaines nov.
124.Kozmeijere JulianaSTBKocēni
Zilaiskalns
125.  Krafta VinetaSTRīga
126.  Krasovska SantaSTRubenes pamatskola
Rubene
127.Kraupša UnaSTAPreiļu novada BJSS
Preiļi
128.Kravale JolantaSTValmiera
129.  Kravalis JānisVTASiguldas Sporta skola
Sigulda
130.  Krievāne LīvaSTAValmiera
131.  Krīgers DidzisVTvalmiera
132.Krujele Sofija-EstereSTBSkrienam kopā
Valmiera
133.  Krujelis Markuss-JānisVTBSOS ciemats
Valmiera
134.  Kuģenieks KristersVTRīga
135.  Kuļikovskis AleksandrsVTJelgava
136.  Ķerpe MareksVTBValmiera
137.  Lange LaumaSTBBaltais/Riteņvasara
Rīga
138.Lans Markuss-RalfsVTBSkrienam kopā
Valmiera
139.Lapekina AnastasijaSTADaugavpils
Daugavpils
140.  Latišs KristiansVTBSOS ciemats
Valmiera
141.  Ledaine BaibaSTValmiera
142.Lembergs MikusVTASigulda
143.  Liepa MiķelisVTMazsalaca
144.  Liepa SidnijsVTBJūrmala
145.  Liepiņa IvetaSTSK Metroons
Rīga
146.  Liepiņš AndrisVTASK Metroons/ SS Arkādija
Rīga
147.  Liepiņš RonaldsVTSK Metroons
Rīga
148.Ločmelis GustavsVTBVSK "Burkānciems @ Co"
Valmiera
149.  Lorence SantaSTOzolnieki
Jelgava
150.  Lučina IrīnaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
151.Lūsiņa ZaneSTMēs
Rīga
152.Lūsiņš Trents-PaulsVTBMēs
Rīga
153.Mačevska Ieva-MartaSTBJelgava
154.  Mačevska Paula-MarijaSTBJelgava
155.  Maļavko Laura-ElizabeteSTBOzolnieki
156.  Meistere LitaSTJaunsardze
Valmiera
157.  Melgalve IlzeSTHONESTRENT.LV
Valmiera
158.  Metla LauraSTSaldus
159.  Mickus SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
160.Mikelsons ArnoldsVTValmieras SS
Valmiera
161.Mīlenbergs MarkussVTBRubenes pamatskola
Rubene
162.Mīlenbergs MartinsVTBRubenes pamatskola
Rubene
163.Mincenberga IrinaSTValmiera
164.  Nagle LieneSTVOC
Valmiera
165.Narvaišs GustavsVTBCēsis
166.  Niedra SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
167.  Norlinde AritaSTValmiera
168.  Noviks RobertsVTBSporta skola Arkādija
Rīga
169.  Ņikuļina KarīnaSTBVBSS
Valmiera
170.  Ozoliņš ArnisVTValka
Valka
171.Ozoliņš DāvidsVTAMadona
172.  Palms GatisVTValmiera
173.Papova MadaraSTBValmiera
174.  Pauliņš MihaelsVTAValmieras tehnikums
Valmiera
175.  Pētersone Marta-LuizeSTBMatisons Runner's Club / Kocēni
Valmieras novads
176.  Pētersons DominiksVTBKocēni
Valmieras novads
177.  Petrovs NikolajsVTLudza
Ludza
178.  Petrusevičs MatīssVTValmiera
179.  Pielēna-Pelēna MartaSTSqualio
Rīga
180.Pielēns-Pelēns AlbertsVTBSqualio
Rīga
181.  Pitura StanislavsVTBE44
Valmiera
182.  Pogulis ArtūrsVTBKocēni
Vaidava
183.  Priede AnitaSTLimbaži
184.  Pūce ElīnaSTMadona
madona
185.  Radziņa IlvaSTTukums
186.  Rafaela-Mačevska DzintraSTJelgava
187.  Raga AnnijaSTBDikļu pamatskola
Kocēni
188.  Rasa BetijaSTBValmiera
189.  Rencis Dairis-AnrijsVTASOS ciemats
Valmiera
190.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
191.Riekstiņa SarmaSTMēs
Rīga
192.Riža JānisVTBValmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera
193.  Roķis RaimondsVTNoskrien Cēsis
Cēsis
194.Rumba EvelīnaSTBKocēni
Dikļi
195.Rumba SandijaSTBKocēni
Dikļi
196.Rumba SantaSTKocēni
Dikļi
197.Rumba VijaSTKocēni
Dikļi
198.  Rumbergs JaneksVTŽolneroviča skriešanas klubs
Talsi
199.Samsonovs ŅikitaVTFolkmaņi
Glūdas pag.
200.  Savo Lamins-RobertsVTBBaltais
Rīga
201.  Seņins ArtjomsVTJelgava
202.  Seviško RūdolfsVTASOS ciemats
Valmiera
203.  Silanža BeatriseSTBValmiera
204.Siliņa LīnaSTFolkmaņi
Bauska
205.  Sirmais VestardsVTBValmiera
206.  Sproģis SandisVTTet
Rīga
207.  Stankevics MareksVTASOS ciemats
Valmiera
208.  Stankevics MārtiņšVTBSOS ciemats
Valmiera
209.  Stepanova RitaSTASOS ciemats
Valmiera
210.  Stepanovs EdgarsVTBSOS ciemats
Valmiera
211.  Stepe AdriansVTBSK"Lejasciems"
Lejasciems
212.  Stiprais EmīlsVTSk Terauds
Madona
213.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
214.  Straubergs AinārsVTLimbaži SKRIEN
Limbaži
215.Strautniece Selīna-KeitaSTBValmiera
216.Strazdiņš EmīlsVTBValmieras Pārgaujas ģimnāzija
valmiera
217.Strazdiņš OskarsVTvalmiera
218.Strode DaigaSTVALMIERA
219.Strods KalvisVTBVALMIERAS PĀRGAUJAS VALSTS ĢIMNĀZIJA
VALMIERA
220.  Stulpinskis AgnisVTValmieras VK
Valmiera
221.  Supe DanielaSTAValmieras Dizaina un mākslas vidusskola
Valmiera
222.Šaškovs OrentsVTBDikļu pamatskola
Kocēni
223.  Ščukina NatālijaSTValmiera
224.  Šimaņecs DanielsVTAValmieras Sporta skola
Valmiera
225.  Šķipore ArtaSTBValmiera
226.Šmite Karlīna-KeitaSTBCēsis
227.  Šmits MārcisVTBKocēnu sporta skola
Kocēni
228.  Talle IngaSTJelgava
229.Talle RobertsVTBJelgava
230.Talle RūtaSTBJelgava
231.  Tērauds ViktorsVT-
Rēzeknes novads
232.  Tetere EmīlijaSTBDikļu pamatskola
Kocēni
233.  Tiltiņa Megija-ŠarloteSTJelgava
234.Tinkus MelānijaSTASkrienam kopā
Valmiera
235.  Titovs RobertsVTASS Arkādija/ Rīgas 84. Vidusskola
Rīga
236.Tupuriņa IlzeSTValmiera
237.  Ūburgs MārtiņšVTAPulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola
Strenči
238.Ududs RolandsVTBDikļu pamatskola
Kocēni
239.  Ulmanis UģisVT.
Valmiera
240.  Vagale IjaSTRīga
241.  Vahere-Abražune ElīnaSTBRīga
242.  Vahere-Abražune EvelīnaSTARīga
243.  Vaļicka SabīneSTAValmieras tehnikums
Valmiera
244.Vārna MārtiņšVTAFOLKMAŅI
Talsi
245.Vārna PēterisVTBFOLKMAŅI
Talsi
246.  Vāvere KristīneSTPatria Sportland
Olaine
247.  Vāvere MelānijaSTBPatria Sportland
Rīga
248.  Vazdiķis AnrijsVTValmiera
249.  Vazdiķis RalfsVTBValmiera
250.Veģeris Maksis-MaksimiliansVTABaltijas Triatlona Klubs
Sigulda
251.  Veipa AliseSTAValmieras tehnikums
Valmiera
252.  Vējš TomassVTAValmieras tehnikums
Valmiera
253.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFolkmaņi
Jelgava
254.  Viekale-Gasjūne SandraSTFOLKMAŅI
Jelgava
255.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
256.  Vīksna Amēlija-NikolaSTBValmiera
257.  Vīksna Letīcija-AlmaSTBValmiera
258.  Vikštrema MontaSTRīga
259.Vītola AneteSTBValmiera
260.  Vītola LieneSTMēs
Rīga
261.Vītols KārlisVTMēs
Rīga
262.Vītols ViestursVTBValmiera
263.  Voina KristaSTMatison runner's club
Piltene
264.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
265.  Zaķe Anna-MarijaSTBMaratona klubs/LSC
Rīga
266.  Zaprivoda ElizabeteSTBSS Arkādija
Rāmava
267.  Zariņš DāvisVTBRubenes pamatskola
Vaidava
268.Zariņš RaivisVTRīga
269.Zaula Sindija-GuntraSTLimbažu un Salacgrīvas sporta skola
Limbaži
270.  Zeibarte SamantaSTBJaunsardze
Valmiera
271.Zeibarts ReinisVTValmiera
272.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
273.  Zemītis DainisVTTonus
Valmiera
274.  Zēvalde ZaneSTVOC
Valmiera
275.  Zlaugotne LīgaSTRīga
276.  Zukuls JānisVTindviduāli
Cēsis
277.Zupkova ViktorijaSTADaugavpils
Daugavpils
278.  Zuza DanielsVTAStrenči
279.  Žolnerovičs ValērijsVTŽolneroviča skriešanas klubs
Ventspils nov.

Valmiera, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baumanis ZigfridsVNUJSigulda
Sigulda

Valmiera, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Akmentiņš AlekssVB2Valmiera
3.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
4.Alksne Amanda-EmilijaSB3Dikļu pamatskola
Kocēni
5.Alksnis MārtiņšVB2Dikļu pamatskola
Kocēni
6.Allena Elizabete-AnnaSB3Labs starts
Rīga
7.Alnis RaivoVB2Valmiera
8.Alpeusa AliseSB1Valmiera
9.Aļeškēviča AmēlijaSB1Valmiera
10.  Amoliņa LīvaSB3Valmiera
11.Amoliņa ZaneSB1Valmiera
12.Ansone-Jansone ElianoraSB1VSK Noskrien
Rīga
13.  Atlāce KerijaSB4Pārgaujas sākumskola
Valmiera
14.Audicks OskarsVB2Valmiera
15.Aumeistere AneteSB3Valkas SIENA
Valka
16.Aumeistere NikolaSB2Valkas SIENA
Valka
17.Aumeisters JurisVB3Valkas SIENA
Valka
18.  Avotiņa EnijaSB4Valmiera
19.Baikova DārtaSB1Valmiera
20.  Bakšinova KiraSB4Valmiera
21.  Bakšinovs DenissVB2Valmiera
22.Balaņuka BeatriseSB1Valmiera
23.Balaņuks TomassVB1Valmiera
24.Balode Karlīna-ZaneSB1Valmiera
25.  Balode KeidijaSB3Valmiera
26.  Balode KeitaSB4Valmiera
Valmiera
27.Balodis OliversVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
28.Batarāga LoteSB2Valmiera
29.  Baumane PaulaSB1VALMIERA
30.Baumanis DaniloVB4Valmieras tehnikums
Valmiera
31.  Baumanis DāvisVB1Valmieras tehnikums
Valmiera
32.Beizītere ElīzaSB4Valmiera
33.  Belasovs ArtūrsVB2Viršu iela
Valmiera
34.  Bergholde AmantaSB46 e no VPS
Valmiera
35.  Bērziņa AgateSB4Valmieras bērnu sporta skola
Valmiera
36.Bērziņa DiānaSB2Valmieras tehnikums
Valmiera
37.Bērziņa ŠarloteSB1Valmiera
38.Bērziņa ŽaneteSB1Braucam zaļumos
Valmiera
39.  Bērziņš EdvardsVB2Valmiera
40.Bērziņš MarkussVB3Rubenes pamatskola
Rubene
41.  Bogdanova EmīlijaSB3Tas ir goda jautājums
Valmiera
42.Bormane KarīnaSB1PII,,Krācītes,,-,,Knīpas un Knauķi,,
Valmiera
43.Bormane Laura-LīgaSB21.b Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
44.Bormane MadaraSB44.b Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
45.  Brēde PatrīcijaSB46.e no VPS
Valmiera
46.  Brēža AnnikaSB1Valmiera
47.  Brīdaka ElīzaSB3Valmiera
48.  Briedis RalfsVB4Sigulda
49.  Broļa ElīnaSB3SOS ciemats
Valmiera
50.Brusova Maija-KitijaSB4Kocēnu sporta skola
Kocēni
51.Caune DāvisVB2Individuāli
Valmiera
52.  Ceriņš EdvardsVB1Valmiera
Valmiera
53.  Ceriņš RobertsVB1Valmiera
Valmiera
54.  Ciguze AivijaSB3Tas ir goda jautājums
Valmiera
55.Cīrule AleksandraSB4Valmiera
56.  Cīrulis BrunoVB1Poķi
Valmiera
57.  Cīrulis MarksVB1Poķi
Valmiera
58.  Cīrulis RaiensVB3Poķi
Valmiera
59.Čaune DāvisVB2Valmiera
60.  Črešnare EmilijaSB3Valmieras Bērnu Sporta skola
Valmiera
61.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
62.Davidova EndijaSB1Valmiera
63.Davidova KeitaSB1Valmiera
64.  Davidovs KristersVB4Valmiera
65.Dazarte Madara-PaulaSB1Rīga
66.Dazarts MiķelisVB1Rīga
67.  Dīmanis DansVB4Valmiera
68.Domburs JānisVB1Valmiera
69.Domburs OliversVB1Rūjiena
70.  Driksna GvidoVB4Valmiera
71.Dubovs RobertsVB1ROBERTS IR VISLABĀKAIS
VALMIERA
72.Dunce LoretaSB2Dikļu pamatskola
Kocēni
73.  Eglītis Reinis-RūdolfsVB46.e no VPS
Valmiera
74.  Eglītis RobertsVB4Valmieras bērnu sporta skola
Valmiera
75.Ēķe KarlīnaSB3Valmiera
76.  Elksne MeganaSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
77.Ermansons RalfsVB1Mālpils
78.  Ešmite AnnijaSB1SOS ciemats
Valmiera
79.  Ešmite DanielaSB3SOS ciemats
Valmiera
80.  Ešmite EmīlijaSB2SOS ciemats
Valmiera
81.  Ešmite EvelīnaSB3SOS ciemats
Valmiera
82.Fina RūtaSB1Valmiera
83.  Freimanis RalfsVB2Jelgava
84.  Gailis GustavsVB4VSK Burkānciems OK
Valmiera
85.Gailis JēkabsVB1VSK Burkānciems OK
Valmiera
86.Gailis VestardsVB1Kocēni
87.  Galauliņa MadaraSB3Valmiera
88.  Galauliņš LaurisVB4Valmiera
89.Galzons JēkabsVB3Valmiera
90.  Gaņģītis GustavsVB2eBIOpower
Kuldīga
91.  Gaņģītis LinardsVB4eBIOpower
Kuldīga
92.Garais Edgars-TomsVB1Valmiera
93.  Geļevs HugoVB2Valmiera
94.  Geļevs KlāvsVB4Valmiera
95.Geļevs ReinisVB1Valmiera
96.Gerliņš RihardsVB1Valmiera
97.  Gerliņš RinaldsVB3Valmiera
98.  Gilučs OliversVB1Rīga
99.Golovanovs AleksandrsVB2Valmieras 2.vsk.
Valmiera
100.  Golovanovs ŅikitaVB4Valmieras 2.vidusskola
Valmiera
101.Grabis RalfsVB4Kocēnu sporta skola
Kocēni
102.Grabis RobertsVB2Kocēnu sporta skola
Kocēni
103.Grasis GustavsVB1Valmiera
104.Griķe ElzaSB1Rubene
105.Griķis ErnestsVB1Rubene
106.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
107.Grosmane AgneseSB2Valmiera
108.Grosmanis MatīssVB1Valmiera
109.Hasani Harijs-NikoVB1Valmiera
110.  Hasani Henrijs-NikoVB2Valmiera
111.Holšteine EmīlijaSB1Valmiera
112.Ivanovs KrišsVB2Valmiera
113.Jākobsone AdelīnaSB1Rīga
114.Jakovicka SofijaSB1Jūrmala
115.  Jakovickis RičardsVB2Jūrmala
116.Jančenko AleksandrsVB3Dikļu pamatskola
Kocēni
117.  Jančuks KrišsVB4Kocēnu sporta skola
Kocēni
118.Jankovics PēterisVB1Valmiera
119.  Jankovičs MārisVB2Valmiera
120.Jansone DārtaSB2Valmiera
121.Jansons MarkussVB4Kocēnu sporta skola
Kocēni
122.Jēkabsone AliseSB2Valmieras novads
123.  Jēkabsons DeividsVB4Valmiera
124.  Jermacāns KristersVB4Kocēnu sporta skola
Kocēni
125.  Jerofejeva FelicitaSB3Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
126.  Jerofejeva SelīnaSB2Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
127.Jeske DārtaSB1Valmiera
128.Jirgensone ElzaSB1Cēsis
129.Jirgensons Klāvs-NamejsVB1Cēsis
130.Kaimiņa MelānijaSB1Valmiera
131.  Kalēja EstereSB1Baltais
Rīga
132.  Kalējs KrišjānisVB1Rīga
133.Kalniņa AliseSB2Rubenes pamatskola
Rubene
134.Kalniņa ElīnaSB2Valmiera
135.Kalniņa LuīzeSB1Rubene
136.Kalniņš AndrisVB4Valmiera
137.Kalniņš JustsVB1VOC
Valmiera
138.  Karasjova AglajaSB2Karasjovi
Rīga
139.Karasjova KiraSB1Karasjovi
Riga
140.Karnāte AleksandraSB3Ēvele
141.Katkeviča KristiānaSB2Mārupe
142.  Kaufmanis EmīlsVB3VOC
Valmiera
143.  Kaufmanis LūkassVB1VOC
Valmiera
144.Keziks ValtersVB2Valmiera
145.Kīna AgneseSB3Kocēni
Kocēni
146.Kirilovičs RobertsVB3Valmiera
147.  Klapare EmīlijaSB4VSK Burkānciems&Co
Valmiera
148.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
149.  Kleina VanesaSB3SOS ciemats
Valmiera
150.  Kleins AgrisVB4SOS ciemats
Valmiera
151.Kļaviņa Evelīna-EstereSB1valmiera
152.  Kobjakovs GastonsVB4Valmiera
153.Kolčs MatīssVB1Valmiera
154.Korotko ElizabeteSB1Valmiera
155.Korotko EvelīnaSB1Valmiera
156.Korotko KārlisVB1Valmiera
157.Kozlovs MakssVB3Valmiera
158.  Kozlovskis AinarsVB3SOS ciemats
Valmiera
159.  Kozlovskis OlafsVB2SOS ciemats
Valmiera
160.Kozmeijere KatrīnaSB1Kocēni
Zilaiskalns
161.  Krujele AgritaSB3SOS ciemats
Valmiera
162.  Krujele Samanta-LīgaSB4SOS ciemats
Valmiera
163.  Krujele SantaSB1SOS ciemats
Valmiera
164.Krūmiņa AsnāteSB2Valmiera!
Valmiera
165.  Kubliņš KristapsVB1Valmiera
166.Kudelenskis JēkabsVB1Valmiera
167.  Kudurs ArtūrsVB2Valmiera
168.  Kuģis Daniels-GustavsVB3valmiera
169.Kuplis ArtūrsVB1Valmiera
170.Kuzņecova AliseSB1Wunder
Valmiera
171.Kužuma DanielaSB3Valmiera
172.Ķerpe RaivoVB1Valmiera
173.Ķerpe RolandsVB1Valmiera
174.Lācis BrunoVB1Valmiera
175.Laidve LetīcijaSB1Valmiera
176.  Lange LaumaSB4Baltais/Riteņvasara
Rīga
177.  Lange LoteSB3Baltais/Riteņvasara
Rīga
178.  Lapiņa SofijaSB4Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
179.Lapiņš MārtiņšVB3Valmiera
180.Lapiņš RobertsVB1Valmiera
181.Lapsa KristofersVB1Valmiera
182.Larinova AnastasijaSB2Kocēni
Zilaiskalns
183.Larinovs AleksandrsVB1Kocēni
Zilaiskalns
184.  Laursone AndželīnaSB3Laursoni
Valmiera
185.Laursone ElizabetaSB4Laursoni
Valmiera
186.Laursone Elza-KlaudijaSB1Laursoni
Valmiera
187.  Laursone PatrīcijaSB3Laursoni
Valmiera
188.Legzdiņa AnnaSB1Valmiera
189.Legzdiņa MarijaSB1Valmiera
190.  Leoke PatriksVB3Valmiera
191.Leoke TomsVB1Valmiera
192.  Lepere BeāteSB3SOS ciemats
Valmiera
193.  Lepers UģisVB2SOS ciemats
Valmiera
194.  Lezdiņa LauraSB4VBSS
Valmiera
195.  Liepa JēkabsVB3Mazsalaca
196.Liepa MarlēnaSB1Jūrmala
197.Liepa RēzijaSB1Mazsalaca
198.  Liepiņa IevaSB2BALTMA
Valmiera
199.Liepiņš EdvardsVB1Salaspils
200.  Lintere ElizabeteSB46.E no VPS
Liepas pag.
201.  Loca MartaSB2Ozolnieki
202.  Locs MārisVB2Ozolnieki
203.Ločmele MartaSB1Valmiera
204.Ločmelis RalfsVB1Kocēni/Valmiera
205.Ločmelis ValtersVB1VSK Burkānciems & co
Valmiera
206.Lubāne KateSB3Valmiera
207.Lubāne LuīzeSB1Valmiera
208.Lucāne Loreta-MāraSB4Sigulda
209.Lucāne Šarlote-LaimaSB1Sigulda
210.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
211.  Lūsis MārtiņšVB2Valmiera
212.  Ļežaņina JeļenaSB4Rīga
213.Maculeviča LauraSB1Rīga
214.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
215.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
216.Magone LindaSB3VALMIERA
217.Majore AliseSB1Valmiera
218.Malacanova AnnijaSB3Jelgava
219.Marenis RenārsVB1Strenči
220.  Martinsons ArtisVB3Valmiera
221.  Martinsons MārisVB2VOC
Valmiera
222.Martinsons RaivoVB1VALMIERA
223.  Matvijuka ViktorijaSB2Valmiera
224.  Melngāršs EduardsVB4Valmieras tehnikums
Valmiera
225.  Mihailovs MihailsVB3bernu skreiens
Valmiera
226.  Mīlbergs MarkoVB4Valmiera
227.Mīlbergs RihardsVB2Valmiera
228.  Miltiņa AnceSB4Miltiņi
Vērgale
229.Moča EmīlijaSB1Valmiera
230.Neija KerolaSB1Tukums
231.Neļķe EstereSB1Neļķes
Valmiera
232.Neļķe GunārsVB1Neļķes
Valmiera
233.  Neļķe KristenaSB3Valmieras tehnikums
Valmiera
234.Neļķe RūdolfsVB1Neļķes
Valmiera
235.  Novickis MaksimsVB2Riga
236.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
237.  Ozola DinijaSB4ozoli
Valmiera
238.Ozola SāraSB1Ozoli
Valmiera
239.  Ozoliņa Marta-LuīzeSB2Riga Adventure Team
Valmiera
240.  Pakula GrigorijsVB3Rīga
241.Paulicans RobertsVB2Valmiera
242.Pavītols GabrielsVB3Valmieta
243.  Pavītols MarkussVB46e
Valmiera
244.  Pētersons MatīssVB2Rīga
245.Petrovs MaksimsVB2Valmiera
246.Piešiņa EnijaSB3Valmiera
247.Plūme Dominiks-DanielsVB2valmiera
248.Plūme EmīlijaSB2Valmiera
249.Podnieks KārlisVB2Valmiera
250.Prasads KeidansVB2Valmiera
251.Prasads MeisonsVB1Valmiera
252.  Purmalis RalfsVB4Kocēnu sporta skola
Kocēni
253.Purvīte KatrīnaSB2MARATONA KLUBS
Rīga
254.  Pusvāciete KeitaSB4Kocēnu sporta skola
Kocēni
255.  Putniņa KeitaSB4Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
256.Ramata AmēlijaSB2Valmiera
257.Ratnieks NiksVB2Cēsis
258.  Reima GustavsVB2Valmiera
259.  Reima KārlisVB4Valmiera
260.Reiziņa LetīcijaSB1PII “Kārliena”
Valmiera
261.Rīsberga EmīlijaSB1Valmiera
262.Rozenblate IevaSB1Valmiera
263.  Rozenblate ZaneSB3Valmiera
264.Rozenblats JānisVB1Valmiera
265.Rozīte AnceSB1Valmiera
266.Rozīte AnnijaSB1Valmiera
267.Rudzīte KeitaSB1Valmiera
268.Rudzītis MārtiņšVB3Valmiera
269.Rullis Henrijs-JēkabsVB1Valmiera
270.Rullis Mārtiņš-RegnārsVB1Valmiera
271.Rullis RinaldsVB3VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
272.Rumba AnceSB2Kocēni
Dikļi
273.Rumba BeāteSB1Kocēni
Dikļi
274.Rumba KeitijaSB2Kocēni
Dikļi
275.Rumba UģisVB3Kocēni
Dikļi
276.Saukums RalfsVB1Valmiera
277.Seipulāns Ralfs-MārcisVB4Kocēnu sporta skola
Kocēni
278.  Seleckis GustavsVB2Valmiera
279.Semjonova KatrīnaSB46.e VPS
Valmiera
280.Seņins AdriansVB1Jelgava
281.  Silanžs KārlisVB4Valmiera
282.Siliņa EmīlijaSB1Vaidava
Vaidava
283.Siliņa NoraSB1Nākotne
284.Siliņš DruvisVB1Nākotne
285.Siliņš EdvardsVB1Valmiera
286.Siliņš JānisVB3Dikļu pamatskola
Kocēni
287.  Siliņš KārlisVB1Dikļu pamatskola
Kocēni
288.Siliņš OskarsVB1Valmiera
289.Skalītis MatīssVB2Valmiera
290.Skrastiņa SabīneSB4Kocēnu sporta skola
Kocēni
291.Skrastiņš Kristaps-KārlisVB2Valmiera
292.  Skuja DārtaSB4Kocēnu sporta skola
Kocēni
293.  Sloka Klaudija-VanesaSB4Dikļu pamatskola
Kocēni
294.Sloka MegijaSB1Dikļu pamatskola
Kocēni
295.Sniega PaulaSB3FOLKMAŅI
Jelgava
296.Strade AleksandraSB1Mazie Stradiņi
Valmiera
297.  Strads KristapsVB2Mazie Stradiņi
Valmiera
298.  Strads Markuss-RenārsVB4Ņiprie Pārgaujas Pirmīši
6.e no VPS
299.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
300.Ščukins AlekssVB1Valmiera
301.  Ščukins MaksimsVB3Valmiera
302.  Šenbergs KristsVB1SOS ciemats
Valmiera
303.  Šilde Lūkass-ArmandsVB3Valmiera
304.Šilova MartaSB2Smiltene
305.Šilovs AndrisVB1Smiltene
306.Šilovs ReinisVB1Smiltene
307.Šķipore Rēzija-UvaSB1Valmiera
308.Šomass RenārsVB2Valmiermuiža
309.Šteinberga MartaSB2Valmiera
310.  Šteindāls EdvardsVB4Valmieras sākumskola
Valmiera
311.Šuvcāns RobertsVB1Kocēni
Kocēni
312.Šverna KarlīnaSB2Valmiera
313.Taima EmīlijaSB1Valmiera
314.Talle RobertsVB3Jelgava
315.Talle RūtaSB4Jelgava
316.Tarbuns ValtersVB4Valmiera
317.Terentjevs DenissVB2Dikļu pamatskola
Kocēni
318.Teteris GustavsVB4Dikļu pamatskola
Kocēni
319.  Tīlens HaraldsVB3Valmiera
320.Tiļuga AliseSB1valmiera
321.Timko MadaraSB3Jēkabpils
322.Tirmanis MarkussVB1Valmiera
323.Todorova SofijaSB1Tukums
324.Tulubjevs RobertsVB1Skrienam kopā/Kronus
Valmiera
325.  Ūburga EstereSB2Strenči
326.  Ulmane Līna-KarlīnaSB1Valmiera
327.  Ulmane Līna-KarlīnaSB1VSK Burkānciems & co
Valmiera
328.Vabule GabrielaSB1SB1
Valmiera
329.  Vasiļausks AleksandrsVB1Kocēni
330.  Vasiļausks MaksimsVB1Kocēni
331.Vehi SandaSB4Valkas SIENA
Valka
332.Veikšāne AnnijaSB1Valmiera
333.  Vesmane EstereSB4Valmiera
334.  Vesmane LauraSB2Valmiera
335.Vikštrems DereksVB1Carnikava
336.  Vilks KrišjānisVB3Rīga
337.  Vilks OtoVB4Rīga
338.  Vilne Emīlija-LoteSB4Valmiera
339.Vilnis BrunoVB1Valmiera
340.Viļums MatīssVB1Valmiera
341.Vītola AneteSB2Valmiera
342.Vītols RojsVB1Mēs
Rīga
343.Voiceščuks GabrielsVB2Valmiera
344.  Vorpe Annija-LuīzeSB46.e no VPS
Valmiera
345.Vorpe Demija-ElzaSB3VPS
Valmiera
346.Zālītis Kristians-HugoVB1Rīga
347.Zaļaiskalns ErnestsVB1Valmiera
348.Zariņa RebekaSB1Valmiera
349.  Zariņš KrišsVB1Kocēni
350.Zdaneviča VarvaraSB3A3g
Rīga
351.  Zelčs OliversVB46.e no VPS
Valmiera
352.Zemīte Māra-SofijaSB1Valmiera
353.Zilgalvis JēkabsVB1Kocēnu sporta skola
Kocēni
354.  Zvirgzde KristiānaSB3Valmiera

Kopā pieteikušies: 1101



VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Pludmales skrējiens Vecāķi 2021

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas
Izskrien Ogri 2021