Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

8. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2022 | Saraksts

Ezerkauliņi pusmaratons 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte ArnisV50Virsotne/MARMOT
Salaspils
2.  Adijāns KasparsV30Mežpils
Rīga
3.Anaņičs Maikls-NiksV20Tukums
4.  Andersons JānisV50VSK Noskrien
Rīga
5.Apinis AgnisV20Jelgava
6.  Avens JānisV50Maratona Klubs/Rembate
Ogres novads
7.  Babkins MārtiņšV30SK BULTA
Rīga
8.  Bariševs RomansV40Focus Team
Rīga
9.  Belousovs VadimsV30Rīga
10.  Belovs AleksandrsV30Rīga
11.  Beļinskis MārtiņšV30Baldone
12.Bescastniha KsenijaS20Riga
13.  Bigāte SantaS20Augšdaugavas novads
14.Binkovskis RomansV30Na volge
Riga
15.  Blažēvics KasparsV40Salaspils
16.Bujaks AndrisV20Rīga
17.Culnovs SergejsV30TRITANS
Riga
18.  Čerņadjevs JurisV50Ropažu nov.
19.  Daktere LaineS30Limbaži
20.Daugulis OttoV30Sauguļi
Salaspils
21.  Dāvidsone ZaneS20Valmiera
Valmiera
22.  Demeško AndrejsV40Rīga
23.Djadela RihardsV30Salaspils
24.  Domņina AnastasijaS30Sk Terauds
Rīga
25.Drozdova IlzeS20SK BULTA
Rīga
26.  Dveselitis KristapsV20Ogre
27.  Dzalbe KrišjānisV30Jelgava
28.  Evertovskis KārlisV30Rīga
29.Gabrans ErnestsV30Salaspils
30.  Gelsberga-Sokolova MadaraS30-
Rīga
31.  Heidingere GundegaS30Mysport Ogre
Ogre
32.  Ielejs KārlisV50Divplākšņi
Rīga
33.  Irbe IlzeS50Rīga
34.  Ivanovs SandrisV30BTA
Talsi, Salaspils
35.  Jeļņikovs JurisV40Saldus
36.  Kacēns JānisV30Rīga
37.  Kaimiņš KristapsV40MySport
Ogre
38.Kārkliņš JevgenijsV30Rīga
39.Kārklis EdgarsV30Līvāni
40.  Kazaks ViktorsV40POTA42
Riga
41.  Kižlo ČeslavsV30Rīga
42.Kondratjevs MareksV20Riga
43.  Krastiņš JānisV40Ogre
44.  Krauze BaibaS30Salaslpis
45.  Laucis NormundsV60AIZKRAUKLE
Aizkraukle
46.  Laugalis Matīss-TomsV20Rīga
47.Leisāns ArtūrsV20Rīga
48.  Leonovičs ĒriksV40Nacionālā aizsardzības akadēmija
Ikšķile
49.  Leonovičs KristiānsV20eben'grad
Ikšķile
50.  Lērme HenrijsV20Valmiera
51.  Lērme RitvarsV40M 42
Valmiera
52.  Liepiņa DiānaS30SK Bulta
Rīga
53.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
54.  Limanāns DainisV30RIEKSTI
Biksti
55.  Livčāns KasparsV30Ikšķile
56.  Lulle ŽanisV40Riga
57.  Magone KristapsV30SCOTT RUNNING LATVIA
Sigulda
58.  Malahovs NikolajsV60Individual
Salaspils
59.  Marinecs VadimsV30SK Tērauds
Rīga
60.  Maslobojevs SergejsV30KengaRunners
Rīga
61.  Mežiels JānisV30MySport Ogre
Ogre
62.  Mihailovs MārtiņšV20Dzidriņas
63.  Mozins JurijsV30Salaspils
64.  Mūrnieks AgnisV40OVI
Rīga
65.  Neimane LieneS30Mārupe
66.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/Ogres SC/SIA Marss
Ogre
67.  Onzuls ArtursV30inpace.run
Rīga
68.  Ozols MārisV30NBS
Rīga
69.  Panteļejeva AngelikaS50Skrīveri
Skrīveri
70.  Perlovs DmitrijsV40POTA42
Rīga
71.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
72.  Putniņa LīgaS30MySport Ogre
Ogre
73.Radsone KiraS30Na volge
Riga
74.  Ragovska EvitaS20LDz
Salaspils
75.Ramza EdvardsV20ETE AGENCY
Salaspils
76.Reinbergs LaurisV50SK BULTA
Carnikava
77.  Rēriha MontaS30Rīga
78.  Rērihs KrišjānisV20Rīga
79.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
80.  Romanova ValentīnaS30Rīga
81.  Roze SanitaS30Rīga
82.  Rozis RobertsV50Rīga
83.  Rožkalne Anete-DārtaS20Rīga
84.  Rublis AigarsV50Maratona klubs
Aizkraukle
85.  Runčs JānisV40Pieci kaķi
Salaspils
86.  Runčs NormundsV30Ogre
87.  Ruskule DaceS30Limbaži Skrien
Rīga
88.  Ruskulis AndisV30Limbaži Skrien
Rīga
89.Salmane SantaS20SK Rekords
Rīga
90.Samuļonis VitālijsV30Salaspils
91.Saulis MartinsV30Sauguļi
Rīga
92.  Serjogins DmitrijsV20BALTAIS/SK BULTA
Mārupe
93.  Siecenieks UldisV40Individuāli
Salaspils
94.  Smalovijs NikolajsV60LSC
Rīga
95.Sokolovs DenisV40РОТА42
Rīga
96.  Straume GuntarsV50Maratona klubs
Jēkabpils
97.  Suta-Zute SantaS40SK Tērauds
Carnikava
98.  Šits ArtūrsV30Run With Anita
Ādaži
99.Škumats Kevins-KristersV20Rīga
100.  Tokars OļegsV30Liepa
101.  Tolokonceva ElīnaS40VSK Noskrien
Salaspils
102.Trifonova MarijaS40SK Delfins
Rīga
103.  Trokša PēterisV30ŠOKPE
Salaspils
104.  Uļģis DāvisV30izturiba.lv
Ikšķile
105.  Vecgailis DmitrijsV30Rīga
106.  Verdenhofs AtisV30SK Delfīns
Salaspils
107.Vidins AigarsV40Salaspils
108.  Vilkaste DaigaS50ASK Patria
Rīga
109.  Vilks JurijsV40WHERE DREAMS GO TO DIE
Riga
110.  Vīmanis AinārsV40Baldone
111.  Vitjazevs DmitrijsV40Salaspils Veselības Centrs
Salaspils
112.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga

Skrējiens 10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSK40Maratona klubs
TALSI
2.Abražuns IntarsVK40Rīga
3.  Arnicāns AinārsVK50PaBaso.lv / VSK Noskrien
Salaspils
4.Auziņš EdgarsVK40Matisons Runner's Club
Rīga
5.Avagjans MesropsVK30Arnis Power
Rīga
6.  Babičš FēlikssVKJSalaspils
7.  Babkins MārtiņšVK30SK BULTA
Rīga
8.Baranovska JolantaSK30Ikšķile
9.  Beļajevs DmitrijsVK40Rīga
10.  Berezņeva TatjanaSK30KARATE SKOLA
Salaspils
11.  Berezņevs VitālijsVK30KARATE SKOLA
Salaspils
12.  Bistrova InitaSK50ogre LSC
Ogres novads
13.  Bočkovs DenissVK30Žolnerovoča sk / Mežezeri Sporto
Salaspils
14.Bogdanovs AnatolijsVK30Knauf Latvija
Saurieši
15.  Bružuks VairisVK20Salaspils novads
16.  Buinova JulijaSK30Riga
17.  Buinova JulijaSK30inpace.run
Riga
18.  Bušmanis ArvilsVK50Līvānu VK
Līvāni
19.  Bušmanis AskoldsVK50Salaspils
Salaspils
20.  Caune IvetaSK40Ikšķile
21.  Černovska LauraSK20Jelgava
22.  Čudars JēkabsVKJSalaspils sporta skola
Salaspils
23.  Čudars TomsVK20Salaspils
24.  Čuprins VladimirsVK30Ogre
25.Deimante ZaneSK30Rīga
26.Dimpers IgorsVK30Salaspils
27.  Dosbergs DainisVK40D4
Salaspils
28.Dvoskins AndrejsVKJDžosui karate
Riga
29.  Else AsnateSK20Valmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
30.Esmite LauraSK30Riga
31.Frolovs PavelsVK20Salaspils
32.  Gailis JānisVK50Mysport Ogre
Ogresgals
33.Gaubšteins RalfsVK30ETE AGENCY
Rïga
34.  Geraseva AnastasijaSK20SPORTLAT
Jelgava
35.  Gorbačovs DanielsVK20Rīga
36.  Gorbačovs SergejsVK50V45
Rīga
37.Griestiņš ĢirtsVK30Salaspils
38.  Ieleja AgraSK50Divplākšņi
Rīga
39.  Ivanovs OļegsVK40SIA Ceram Optec
Līvāni
40.  Ivzāns RobertsVK50OGRE
Ogres novads
41.  Jansone JanaSK40Triatlona akadēmija
Riga
42.  Jegorovs ValerijsVK60MARATONA KLUBS
RIGA
43.  Kalniņš TomassVK20Valmiera
44.  Karasenko DmitrijsVK40Salaspils
45.  Kaspere ZaneSK30Bauska
46.  Kaspers GuntarsVK40Bauska
47.  Kaupe ViestartsVK30IGT
Rīga
48.Kazule SantaSK30Salaspils
49.  Kiore-Kučiere MartaSK30Salaspils
50.Klints EdgarsVK50Rīga
51.  Kokins LaurisVK40Salaspils
52.Kononenko AlinaSKJKarate skola
Salaspils
53.Kopmanis JānisVK60LSC
Rīga
54.  Kramarovs RobertsVK40Salaspils
55.  Kravalis KasparsVK30Skrien Jēkabpils
Pļaviņas
56.  Krīgalis KārlisVK30Barkava
57.  Kristapsons DēvidsVK20ASK PATRIA
Salaspils
58.  Krupina NatālijaSK40Preiļi
59.  Kučinskis ArnoldsVK60Salaspils
60.  Kudraveca AlonaSK30Salaspils
61.Kudraveca AlyonaSK30Riga
62.  Ķikuste LoretaSKJSalaspils sporta skola
Salaspils
63.  Laicāne SanitaSK40SK Tērauds
Baltezers
64.  Lakovica ZentaSK30Salaspils
65.  Laukmanis JānisVK50Salaspils
66.Lebedeva IrinaSK30Riga
67.Lesiņš KasparsVK30Knauf Latvija
Saurieši
68.Liepiņš AndisVK40KARATE SKOLA
Salaspils
69.  Liniņš PēterisVK40Rīga
70.  Ločmele LindaSK40Linda
Rīga
71.Losāns AndrisVK30Salaspils
72.Loss AndrejsVK30Salaspils
73.  Luberts MārisVK30Suunto Team Latvija
Rīga
74.  Lūse InāraSK60Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
75.  Mačevskis AndrisVK40Jelgava
76.  Maksimenko MaksimsVK40Salaspils
77.  Mazūdris ViestursVK20Salaspils
78.  Meistere ZandaSK30Salaspils
79.  Melgalve IlzeSK30Valmiera
80.Meļņika ŅinaSK20Salaspils
81.  Mežiels JānisVK60Ogres novads
82.  Mežiels Krišs-JānisVK20Ogre
83.  Muceniece LaumaSK30Ķekava
84.  Nadežda SergejevaSK60LSC
Rīga
85.  Neuss-Lucs TomassVK20Folkmaņi
Jelgava
86.  Neverova MarijaSK30Rīga
87.Oniščenko VladimirsVK40Rīga
88.Opolais JānisVK40Salaspils
89.  Ozers JānisVK60Jelgava
90.  Ozers KasparsVK30Rīga
91.  Peļņiks GunārsVK40Salaspils
92.Petrošjus EdgarsVK30Salaspils
93.Pettinena ZlataSKJRīga
94.Pinkule EvaSK30Baldone
95.  Pole KristiānaSK20Cēsis
96.Pučeka IneseSK30SK BULTA
Rīga
97.  Radziņš JānisVK30Radziņu ģimene
Kusa/Barkava
98.Randa MārcisVK30Salaspils
99.  Ratačova ViktorijaSK20Salaspils
100.  Raupe SigneSK30KNAUF
Rīga
101.  Rītere IngaSK20Ogre
102.  Rītere MudīteSK50Ogres novads
103.  Rjabuha AnastasijaSK30Rīga
104.Rodyshevtseva KarynaSK20Riga
105.Rollis EdgarsVK30Baloži
106.  Rupeika OlgaSK30Salaspils
107.  Samarenkovs MihailsVK30Knauf Latvija
Valmiera
108.  Samcovs AgrisVK40KengaRunners
Riga
109.  Sēnelis JurisVK20Mazsalaca
110.  Sergejevs AleksandrsVK60LSC
Riga
111.  Sermolīte IlzeSK40Jelgava
112.  Sila AritaSK30Maxima
Rīga
113.  Siliņa MarijaSK20Riga
114.  Sils EdgarsVK30Maxima
Liepāja
115.  Sivajevs AndrejsVK40Salaspils
116.Skrebelis EdvīnsVK20Rīga
117.  Skujenieks JānisVK30Rīga
118.  Skujenieks MārtiņšVK30Ozons
Rīga
119.  Slaide IlzeSK40Rīga
120.  Sokolova SaivaSK40Salaspils
121.  Solomecs KārlisVK40Salaspils
122.  Sproģe SintijaSK20Salaspils
123.  Spruženiece IevaSK30Rīga
124.  Stūrīte IvetaSK40Sigulda
125.  Stūrītis JānisVK40Sigulda
126.Sūna KevinsVK20Aizpute
127.Supe RenārsVK30Salaspils
128.  Svēte KasparsVK30Kuldīga
129.Sviklāne LindaSK20KARATE SKOLA
Salaspils
130.  Svirska OlgaSK30Maxima
Daugavpils
131.  Šaķis ArvilsVK50MARATONA KLUBS/Moller Auto Ventspils
Rīga
132.  Ščetiņins JurijsVK60Dinamo Rīga
Salaspils
133.  Širins RolandsVK20Salaspils
134.Šmits EdgarsVK60Iecava
135.  Šteins RaimondsVK30SK Tērauds
Rīga
136.  Šulce LīgaSKJLuminor
Rīga
137.  Tālmane IlzeSK40Maratona Klubs
Riga
138.  Tjarve LuīzeSK20Rīga
139.Trukšis ViestursVKJLiepāja
140.  Turkins JevgēnijsVK30SK Tērauds
Madonas novads
141.  Upenieks DainisVK50SK Ozolnieki B
Jelgava
142.Upite-Apine IneseSK30Jelgava
143.  Vanags PēterisVK60Ķekava
144.Vasiļjeva JūlijaSK30Ādaži
145.Vasiļjevs RenārsVK20SK BULTA
Jēkabpils
146.Vasjoha ArtjomsVKJSalaspils
147.  Veisberga VinetaSK50Saldus boksa klubs
Saldus
148.  Vīksna AigarsVK30Rīga
149.  Viļums AldisVK40Ikšķile
150.Vinčugovs MaksimsVK30Salaspils
151.Zāle AijaSK30Bauska
152.  Zemturis IvoVK40Juno Runners
Rīga
153.  Žugris AivarsVK60Preiļi
Preiļi
154.Žuks VladimirsVK30KARATE SKOLA
Salaspils
155.  Žunda MārisVK50Saldus Boksa Klubs
Saldus

Salaspils domes tautas skrējiens 5,27km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš Markuss01VMaratona klubs
Talsi
2.Anaņiča Elza01STukums
3.  Anspaka Elizabete01SSalaspils sporta skola
Salaspils
4.  Anspaks Ēriks1VSalaspils sporta skola
Salaspils
5.  Arbidāns Emīls01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
6.  Āre Uldis5Volaine pag.PURINI
7.  Armanovs Kristiāns1VIMSS
Salaspils
8.Aukseliene Ilze2SSalaspils
9.  Aukselis Vytautas3VBMK Vejas
Pakruojis
10.Auziņa Linda1SSS Arkādija
Rīga
11.Auziņš Toms-Kārlis1VSS Arkādija
Rīga
12.  Avdejevs Guntars5Vzaķi 1
Ogre
13.  Bairaševskis Valerijs3VSK Tērauds
Rīga
14.Bajandins Jurijs4VKnauf Latvija
Saurieši
15.  Baltruševičs Artjoms1VSalaspils Karate klub
Salaspils
16.  Bānis Andrejs2VSalaspils Sporta skola
Salaspils
17.  Bazarovs Kabirs01VKaratē skola
Salaspils
18.  Bazarovs Mirlans01VKaratē skola
Salaspils
19.Beikmane Līga2SLJ
Salaspils novads
20.  Belavina Milana01SKARATE SKOLA
Salaspils
21.Belomestnaja Agnese3SSalaspils
22.Belomestnijs Artūrs01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
23.  Berezņevs Akims01VKARATE SKOLA
Salaspils
24.  Berķis Bruno1VIM Sports
Salaspils
25.  Bērziņš Arnis4VRīga
26.  Bērziņš Ēvalds1VBērziņu ģimene
Salaspils
27.Bērziņš Gerhards01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
28.  Bērziņš Kristaps1VSalaspils Sporta Skola
Salaspils
29.Bezrukovs Viktors4VKnauf Latvija
Saurieši
30.Binkovska Elina2SNa volge
Riga
31.Bite Vineta5SInčukalns
32.Bondare Viktorija01SSalaspils
33.Bondars Māris4VSalaspils
34.  Bondere Tatjana4SDaugavpils
35.Borozinskis Dzintars5VMaratona klubs
Ķegums
36.Borozinskis Kaspars1VMaratona klubs
Ķegums
37.  Bražinska Renāte3SSalaspils Siltums
Salaspils
38.Briška Kaspars3VRunners Club.lv
Rīga
39.  Bruševics Jānis3VValle
40.Buharina Keita01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
41.  Caics Jānis7VRīga.LVVA.
Rīga
42.  Caune Malda6S-
Salaspils
43.Cinitis Roberts01VSalaspils
44.Circāne Oļesja3SKARATE SKOLA
Salaspils
45.  Circāns Everts01VKaratē skola
Salaspils
46.  Circāns Jānis6VBalvi
47.Circāns Treviss01VKARATE SKOLA
Salaspils
48.  Čamane Ilze4SPreiļi
49.Čamane Viktorija4SKARATE SKOLA
Salaspils
50.  Damroze Darja3SDamroze Family
Salaspils
51.  Demeško Alīna01SRīga
52.Demeško Jekaterina4SShelby Team
Rīga
53.Ditmane Linda3SSalaspils
54.Dobrovoļskis Nikolass1VSalaspils sporta skola
salaspils
55.  Dobule Aleksandra4SKaratē skola
Salaspils
56.  Dobulis Emīls01VKaratē skola
Salaspils
57.  Dobulis Mārtiņš3VKaratē skola
Salaspils
58.Dosbergs Jēkabs01VD4
Salaspils
59.  Druviete Viktorija3SRīga
60.Dukāte-Štauere Linda2SSalaspils
61.Dzirne Sabīne01SSalaspils
62.Džonsons Diamonds-Aleksandrs01VSalaspils
63.Elksne Inga4SSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
64.  Elksne Kitija1SSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
65.  Elksnis Kristers01VSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
66.Engalicevs Marats01VKaratē skola
Salaspils
67.  Feteris Aigars3VSalaspils sporta skola / SK”TĒRAUDS”
Salaspils
68.Firsovs Aleksandrs3VRīga
69.Fridrihsones Ričards1VSalaspils sporta skola
Salaspils
70.  Fundorko Daniils1VSalaspils sporta skola
Salaspils
71.Gabrens Dominiks01VKARATE SKOLA
Rīga
72.  Gaile Sandra4SMysport Ogre
Ogres novads
73.Galejs Gabriels01VKaratē skola
Salaspils
74.  Gaujēna Gundega3SRīga
75.  Gaurilka Līga3SSuunto Team Latvija
Rīga
76.  Gavrilov Sergey5VSBS Salaspils Boksa Skola
Salaspils
77.Girgensone Grēta01SSalaspils Zīriņi
Salaspils
78.Gladinova Jelizaveta01SRiga
79.Gleizds Edvards1VSalaspils sporta skola
Salaspils
80.Gludina Kristine4SJelgavas
81.Gludiņš Roberts1VJelgava
82.  Golubevs Glebs01VSalaspils
83.  Gorbačova Inna5SRīga
84.  Goša Anna01SMaratona klubs
TĀRGALE
85.  Gošs Aino5VMaratona klubs
Tārgale
86.Graudiņš Gustavs01VSalaspils
87.  Gribs Daniels01VSalaspils sporta skola
Salaspils
88.Gugāns Sandis4VJelgava
89.Gustova Marija1SKARATE SKOLA
Salaspils
90.Gūtmanis Atis3VRīga
91.Guzarika Irina4SSalaspils
92.Ieviņa Anita5SCēsis
93.  Ivanovs Andrejs3VRīga
94.Ivaņiščuka Elvita2SSalaspils
95.Jakimcuka Olga3SSalaspils
96.Jakimčuks Fjodors01VSalaspils
97.  Jakimčuks Viktors01VSalaspils
98.  Jākobsone Līga3SRīga
99.Jakovļeva Tiona1SRīga
100.  Jakuševičs Rihards1VSalaspils sporta skola
Salaspils
101.Jekaboviča Sintija2SSalaspils
102.  Jermacāns Raitis1VIkšķile
103.Judina Julija3SRIGA
104.Jurgevičs Toms2VJēkabpils
105.Kaira Edvards-Kristofers01VOgre
106.Kaira Everita-Luīze01SOgres1.vidusskola
Ogre
107.Kalniņa Gita4SSalaspils
108.  Kalniņš Didzis5VMARATONA KLUBS
Rīga
109.  Kalnītis Mihaels01VKaratē skola
Salaspils
110.  Kalverša Linda2SSalaspils
111.  Kalvīte Santa2SSalaspils
112.  Kazāka Laura2SOgres novada Sporta Centrs
Ogre
113.Kiselevs Markuss01VKarate Skola
Salaspils
114.Kivlenieks Ralfs01VKARATE SKOLA
Salaspils
115.Kižlo Anastasija3SRīga
116.Kižlo Jaroslavs01VRīga
117.Klaucāne Inga3SSalaspils
118.Klavniece Elza-Anna1SRīga
119.  Kļaviņa Estere1SSalaspils Sporta skola
Salaspils
120.  Kļavnieks Vladimirs7VRīga
121.  Kokins Ričards1VSalaspils sporta skola
Salaspils
122.Koloda Markuss01VKaratē skola
Salaspils
123.Koloda Mārtiņš3VKaratē skola
Salaspils
124.  Konrāde Ieva01SBaldone
125.  Koroļkova Anastasija3SSalaspils
126.  Krauja Reinis1VSalaspils Sporta Skola
Salaspils
127.  Kravalis Ainārs5VSigulda
128.  Kravalis Jānis1VSiguldas Sporta skola
Sigulda
129.Kreitsar Veronika4SZAĶI 1
MĀRUPE
130.  Kristapsons Gundars4VASK PATRIA
Salaspils
131.  Krone Lūcija6SRīga
132.Krūmiņa Maruta4SSalaspils
133.Kukes Timurs1VTriatlona Akadēmija
Rīga
134.  Kupreviča Šarlote01S-
Salaspils
135.Kuzminovs Vitalijs01VKARATE SKOLA
Salaspils
136.Ķestere Viktorija3SKARATE SKOLA
Salaspils
137.Ķesteris Armands4VKARATE SKOLA
Salaspils
138.Ķesteris Kristaps01VKARATE SKOLA
Salaspils
139.  Ķikusts Lūkass01VSalaspils sporta skola
Salaspils
140.Laicāne Kate1SSK Tērauds
Ādaži
141.Lankovskis Oskars3VKARATE SKOLA
Salaspils
142.Lankovskis Reinis01VKARATE SKOLA
Salaspils
143.Larins Oļegs01VDžosui karate
Riga
144.Lase Kristīne3SSalaspils
145.Latišenko Olga1SSalaspils
146.Lazda Ilze3SSalaspils
147.  Lazda Toms01VSalaspils
148.  Lazdiņa-Gudeļonoka Sandra5SRīga
149.  Līcītis Emīls1VSalaspils sporta skola
Salaspils
150.Lieģe Katalina01SSalaspils
151.  Liepiņa Enija-Marta01SKARATE SKOLA
Salaspils
152.Liepiņš Armands3VKARATE SKOLA
Salaspils
153.Liepiņš Edvards01VKARATE SKOLA
Salaspils
154.  Liepiņš Emīls01VKARATE SKOLA
Salaspils
155.Liepiņš Jēkabs01VKARATE SKOLA
Salaspils
156.Liepiņš Leo01VKARATE SKOLA
Salaspils
157.Liepiņš Ragnars01VKARATE SKOLA
Salaspils
158.Ligere Baiba3SSalaspils
159.  Ligere Elīza01SSalaspils Sporta skola
Salaspils
160.  Ligeris Edgars4VSalaspils
161.  Ligeris Kristiāns1VSalaspils
162.Lipenits Māris4VSalaspils sporta skola
Salaspils
163.Lipenits Martins01VSalaspils sporta skola
Salaspils
164.Lipka Aleksandrs01VKARATE SKOLA
Salaspils
165.Lipka Jurijs4VKARATE SKOLA
Salaspils
166.Litevskis Roberts3VRīga
167.Locs Kaspars1VSalaspils sporta skola
Salspils
168.Lozbergs Gatis5VLimbaži Skrien
Limbaži
169.  Lubgāne Svetlana4SSalaspils
170.Mačevska Ieva-Marta01SJelgava
171.  Mačevska Paula-Marija01SJelgava
172.  Matusevičs Tomass1VDinamo
Rīga
173.Mieze Alīna2SEzerkauliņi
Salaspils
174.  Migla Raivis1VSalaspils Sporta skola
Salaspils
175.Minckovskis Mihails3VMin.Team
Jurmala
176.Minckovskis Samuils01VJurmala
177.Miordaņa Valērija01SKarate skola
Salaspils
178.Miteniece Milāna01SSalaspils
179.Mitenieks Ivars4VSalaspils
180.Mitenieks Nils01VSalaspils
181.  Moļņika Ieva1SSK Tērauds
Rīga
182.  Moļvinska Anastasija3SRīga
183.Morozova Viktorija4SRīga
184.  Mūrnieks Jānis3VSK Tērauds
Lielvārde
185.  Naglis Ainārs6VRīga
186.Nahodkina Valērija01SKARATE SKOLA
Salaspils
187.Nahodkins Dominiks01VKARATE SKOLA
Salaspils
188.  Narkēvičs Aleksis1VSalaspils sporta skola
Salaspils
189.Nātiņš Edvards01VSalaspils sporta skola
Salaspils
190.Neverova Arina01SRīga
191.  Opolais Ervīns01VSalaspils
192.Osītis Jānis2VLimbaži SKRIEN
Limbaži
193.Ozola Gunta2SSalaspils
194.Ozolins Juris5VIndividuali
Salaspils
195.  Ozoliņa Kristiāna1SSalaspils sporta skola
Salaspils
196.  Ozoliņš Gustavs01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
197.  Ozols Markuss1VSalaspils sporta skola
Salaspils
198.Pālēna-Prince Gundega4SSalaspils
199.Paņičevs Eduards3VRiga
200.  Pastare Daila3SJelgava
201.Perova Olga3SSALASPILS
202.  Petrovskis Emīls1VVSK Noskrien
Salaspils
203.Plēsnieks Rodrigo-Patriks01VRīga
204.Pluša Jautrīte4SJūrmala
205.  Popko Anna3SOgre
206.  Popko Deniss4VOgre
207.  Popko Tomass01VSalaspils
208.  Priževoite Anna-Katrīna01SKARATE SKOLA
Salaspils
209.Priževoits Olafs1VSalaspils
210.Prokopenko Anastasija2SRīga
211.  Puise-Puiše Liena3SRīga
212.  Rafaela-Mačevska Dzintra4SJelgava
213.  Ragovskis Dainis6VLDz
Salaspils
214.Rakova Veronika1SSalaspils
Salaspils
215.  Rilss Filips1VSalaspils sporta skola
Salaspils
216.  Romančuks Ričards01VKaratē skola
Salaspils
217.  Ropšs Mārtiņš01VSalaspils Sporta skola
Salaspils
218.  Rose Craig4VJelgava
219.Rozenfelds Eduards01VSalaspils sporta skola
Salaspils
220.  Rozenfelds Kaspars4SSalaspils sporta skola
Salaspils
221.  Rozenfelds Renārs01VSalaspils sporta skola
Salaspils
222.Roziņa Samanta01SSalaspils Sporta skola
Salaspils
223.Rubina Sandra5SOgre
224.  Runča Kate01SPieci kaķi
Salaspils
225.  Rupeika Luīza01SSalaspils
226.Ružilo Sergejs3VKnauf Latvija
Saurieši
227.  Saldons Andris2VMatisons Runner’s Club
Jūrmala
228.  Samcovs Elmārs1VKengaRunners
Rīga
229.Sējēja Madara01SSalaspils
230.  Seņins Artjoms3VFOLKMAŅI
Jelgava
231.Shkuratau Aleksej01VKarate skola
Salaspils
232.Shkuratau Aleksejd01VKarate skola
Salaspils
233.  Sifers Kims5VRīga
234.Skaistkalne Inga4SKnauf Latvija
Saurieši
235.Skrebe Kārlis01VSalaspils spirta skola
Salaspils
236.Sniedze Indra5SSalaspils
237.Solovjova Lidija3SKaratē skola
Salaspils
238.Solovjovs Miroslavs01VKaratē skola
Salaspils
239.Steckis Vladislavs3VSalaspils
240.  Stivriņa Kristīne3SSalaspils
241.  Stolbovs Gvido5Vkmsbp.lv
Jūrmala
242.  Stradiņa Alise01SSalaspils Sporta skola
Rīga
243.Strautiņš Rihards1VSalaspils sporta skola
Salaspils
244.  Svilāne Zane3SSalaspils
245.  Šals Emīls3VAizkraukle
Skrīveri
246.Šapale-Mamošina Simone1SSalaspils
247.Šķestere Sintija2SSalaspils
248.  Štulbergs Gatis3VMaratona klubs/Dionsportlab
Rīga
249.  Švāne Līga3SDELFI
Rīga
250.Tihonova Anna2SRiga
251.  Tīss Tomass-Reinis2VJelgava
252.  Trukše Karīna01SLiepāja
253.  Trukše Līga3SBārtas pag.
254.Trūpa Lilita3SRiga
255.  Tupe Aivars1VEzerkauliņi
Salaspils
256.  Vahere-Abražune Elīna01SRīga
257.  Vahere-Abražune Emīlija1SRīga
258.Valdonis Leonīds6VPreiļi
259.  Vancāne Gundega3SSK Tērauds
Rīga
260.  Vancāns Ivo3VTeam JV
Rīga
261.  Vaseņins Valerijs6VGarkalnes nov.
262.Vasiļjeva Alīna1SSalaspils
263.Vasiļjevs Valērijs01VSalaspils
264.Veinberga Aira5SSalaspils
265.Vēvere Dāce5SSalaspils
Salaspils
266.  Vēvere-Griba Evita3SGribu family
Salaspils
267.  Vēvere-Jakovļeva Solvita3SJK family
Salaspils
268.  Vidiņš Matīss01VSalaspils
269.  Vilks Ints4VRīga
270.  Vilks Oto01VRīga
271.  Vitols Ralfs01VSalaspils
272.  Vitulins Jevgenijs4VRiga
273.  Vizžačaja Marija2SSalaspils
274.Zacepin Artjom1VSalaspils sporta skola basketbols 2007
Salaspils
275.Zamurs Klāvs01VKarate skola
Salaspils
276.Zandersone Jūlija4SSalaspils
277.Zaricnijs Daniil1VReal
Salaspils
278.Zaricnijs Daniils1VReal
Саласпилсский край
279.  Zdanovskis Arturs3VRiga
280.  Zvēra Elīna3SIkšķile
281.  Žukovska Marita5SVSK Noskrien
Ogre
282.Žuks Vitālijs01VKARATE SKOLA
Salaspils

Bērnu skrējiens 1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšZ4MARATONA KLUBS
Talsi
2.Ajupovs MarselsZ3Rīga
3.Aleksejeva Anna-ĪrisaM5Saldus
4.Anaņiča AliseM3Tukums
5.Anaņičs HugoZ4Tukums
6.Andrejevs GļebsZ3Arkadija
Riga
7.Andrejevs JegorsZ5Arkadija
Riga
8.Anspaka MegijaM3Salaspils
9.Balode PatrīcijaM4Salaspils
10.Balodis GustavsZ2Salaspils
11.Baltruševiča KatrīnaM3Salaspils Karate klub
Salaspils
12.Baranovs AlansZ4Salaspils
13.Baranovs NatansZ2Salaspils
14.Behmane Emīlija-ĢertrūdeM1Rīga
15.Beluga MarjanaM4Salaspils
16.Beluga RomansZ4Salaspils
17.  Beļinskis MiķelisZ4Baldone
18.  Beļinskis TomsZ3Baldone
19.Bērziņa IlzeM3Bērziņu ģimene
Salaspils
20.  Bērziņa UndīneM4Bērziņi
Rīga
21.Bērziņš GustsZ5Salaspils sporta skola
Salaspils
22.Bisharov MikhailZ3MAJAK
Salaspils
23.Bite ElzaM5Inčukalns
24.  Blanks ErnestsZ4Salaspils
25.Bočkova DarinaM5Mežezeri Sporto
Salaspils
26.Bogomols Gustavs-PaulsZ4Salaspils
27.Bondare Elīza-PaulaM5Salaspils
28.Bondars Daniels-KristsZ5Salaspils
29.Bondars LinardsZ4Salaspils
30.Borovska AnastasijaM5Salaspils
31.Bruševica EnijaM1Valle
32.Bruševica MartaM3Salaspils
33.Bruševics AdriansZ5Salaspils
34.Budjko MaratsZ5Skriešanas skola
Rīga
35.Budjko NelliM5Skriešanas skola
Rīga
36.Bule ElīzaM2LJ
Salaspils novads
37.Buls RobertsZ4Baldone
38.Cekule AnnijaM4Salaspils
39.Ciblis EdgarsZ5SALASPILS NOV.
40.Ciblis ErnestsZ3SALASPILS NOV.
41.Culnovs MihailsZ3Riga
42.  Damroze ArtisZ3Damroze Family
Salaspils
43.  Danilovskis VladimirsZ5rīga
44.Daņiļeviča GrietaM4Salaspils
45.Daukšte ArtaM2Salaspils
46.Druvietis ValtersZ2Rīga
47.Dubicka GabrielaM5Salaspils
Salaspils
48.Fedotenko ArtjomsZ4Salaspils
49.Feimane VeronikaM4Rīga
50.Gaile KristiānaM3Cukuriņi
Jaunolaine
51.  Gailis KārlisZ4Cukuriņi
Jaunolaine
52.Gapejenko AnastasijaM5Salaspils Sporta Skola
Salaspils
53.Gapejenko KirillsZ3Salaspils
54.Golubevs JegorsZ2Salaspils
55.Grdzelidze ŅikitaZ5Salaspils
56.Griba GabrielaM2Gribu family
Salaspils
57.  Gribs RičardsZ5Salaspils sporta skola
Salaspils
58.  Grote KristofersZ5Cukuriņi
Rīga
59.Grote RēzijaM3Cukuriņi
Rīga
60.Iščuka IevaM4Brīvlauki
Salaspils
61.Ivanovskis FjodorsZ5Salaspils
62.Jakimcuka ZlataM3Salaspils
63.Kalniņa NikolaM5Baldone
64.Karlsons JēkabsZ5Salaspiks
65.Karlsons MārtiņšZ2Salaspils
66.Karputins DmitrijsZ3Rīga
67.Klavniece Mia-JasmineM4Carnikava
Rīga
68.Kļavnieks Nils-GabrielsZ5Rīga
69.Kokina HeidijaM4Salaspils
70.Kolesnikovs DaniilsZ2Salaspils
71.Korols ArsenijsZ2Jūrmala
72.Kovalev IaroslavZ5MAJAK
Salaspils
73.  Krasovska AnnijaM4Tukums
74.Krasuļa MarksZ5Salaspils
75.Krauze AinārsZ4salaspils
76.  Kučiers ErnestsZ4Salaspils
77.Kukiana ElzaM2Salaspils
78.Kuzņecovs OliversZ3Supermeni
Baldone
79.Lablaiks MarksZ3Salaspils
80.Lakovica EstereM4Salaspils
81.Laukazīle EinardsZ3Salaspils
82.  Laukazīle LinardsZ5Salaspils
83.Laukazīle LoretaM4Salaspils
84.Lazda LūkassZ3Salaspils
85.  Lazdāne AnnijaM5Rīga
86.Leitāns MarksZ5Salaspils
87.Lerhis JānisZ4Ropažu novads
88.Liepiņa EvelīnaM4Jaunmārupe
89.Liepiņa MadaraM3Salaspils
90.Liepiņš MārtiņšZ1Salaspils
91.Liepiņš RodionsZ3Jaunmārupe
92.Liepkalne ElīzaM2Salaspils
93.Liepkalne EvijaM1Salaspils
94.  Ligere LuīzeM5Salaspils
95.Ligeris EmīlsZ2Salaspils
96.Lilienšteins KārlisZ5Salaspils
97.Losāns KristapsZ4Salaspils
98.  Lubgāne MartaM3Salaspils novads
99.Maksimenko ViktorijaM5Salaspils
100.Marcinkus AlansZ32017
Salaspils
101.Matusevičs StefansZ4Dinamo
Salaspils
102.Mazūdre EmīlijaM1Salaspils
103.Meless KirillsZ5Salaspils
104.Mičuls AugustsZ4Salaspils
105.Millers EdgarsZ3Salaspils
106.Muižniece-Kima PaulīneM3Rīga
107.Naumova KatrinaM3Super Active Salaspils
Salaspils
108.Naumovs TimursZ4Super Active Salaspils
Salaspils
109.Neimane AliseM3Mārupe
110.Neimanis EmīlsZ2Mārupe
111.Ovsijko KostjaZ4Salaspils
112.  Ozers ArnoldsZ5Rīga
113.Ozoliņš OskarsZ4Salaspils
114.Ozoliņš RenārsZ2Salaspils
115.Pakula OskarsZ5ARchess
Rīga
116.Pāla EmīlijaM3Salaspils
117.Pāla ŠarloteM2Salaspils
118.Perovs PāvelsZ4SALASPILS
119.Perovs PlatonsZ2SALASPILS
120.Podosinoviks MarkussZ3Salaspils
121.  Poga RobertsZ4Ogre
122.Popko AdriansZ3Salaspils
123.Pozdiševa JeļenaM4Maxima
Salaspils
124.Priževoite MarijaM5Salaspils
125.Randa KateM2Salaspils
126.Safronova SofijaM3Ezerkauliņi
Salaspils
127.Safronovs AndrejsZ4Ezerkauliņi
Salaspils
128.Serkova AvroraM2Rīga
129.Serkova MilanaM4Rīga
130.Serkova SofijaM5Rīga
131.  Sīle-Seile KeitaM5Salaspils
Salaspils
132.Siliņa TīnaM4Rīga
133.Siliņš TomassZ4Salaspils
134.Simsons GustavsZ4Salaspils
135.Skujenieks KārlisZ5Salaspils
136.Slaktere NikijaM5Salaspils
137.Solomeca AnnaM3Salaspils
138.Solomeca LīvaM3Salaspils
139.Sotņikovs MarksZ5Riga
140.Spēka ElzaM5Salaspils
141.Spēks ErnestsZ4Salaspils
142.Staruhina VarvaraM5Salaspils
143.Staruhina VasilisaM5Salaspils
144.Stivriņa ValērijaM4Salaspils
145.Škļara SofijaM3Salaspils
146.Talapina DarjaM5Saurieši
147.Terehovs Ralfs-AtisZ5Salaspils
148.Tocs-Macāns Kristaps-JānisZ4Salaspils
149.Tolokoncevs ArtūrsZ3Salaspils
150.Tupe ElizabeteM3Ezerkauliņi
Salaspils
151.Uzule MadaraM4Salaspils
152.Vidiņš ReinisZ3Salaspils
153.Vilne AnnaM5Valle
154.Vilne KatrīnaM3Valle
155.Vilnis MārtiņšZ2Valle
156.Volodina VarvaraM5Salaspils
157.  Zandberga AmēlijaM3Saulkalne
158.Zandbergs AtisZ2Saulkalne
159.Zariņa MartaM1Salaspils
160.Zariņš MairisZ2Salaspils
161.Zaščirinskis MarkussZ4Spils
Salaspils
162.Zaščirinskis RobertsZ1Spils
Salaspils
163.Zdanovska PolinaM5Volts
Riga
164.Ziemelis KlāvsZ3Salaspils
165.Zujane MartaM5Upeslejas
166.Zujāns RobertsZ2Upeslejas
167.  Zvēra AmandaM4Ikšķile
168.  Zvēra ElizabeteM5Ikšķile
169.Zvērs ArtūrsZ3Ikšķile

Nūjošanas pārgājiens 10,55km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Balode LīgaSNUJSalaspils
2.  Bērziņa ElīzaSNUJBērziņu ģimene
Salaspils
3.Bērziņš ĢirtsVNUJBērziņu ģimene
Salaspils
4.Bukovska IlzeSNUJRīga
5.  De-Kopē BrigitaSNUJCarnikava
6.Detkova GaļinaSNUJRiga
7.  Dīce RutaSNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
8.  Dīcis UldisVNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
9.  Djadela LīvaSNUJSalaspils
10.  Esko RutaSNUJJelgava
11.  Jansone LarisaSNUJRīga
12.Jekimova ZaneSNUJRīga
13.Kramarova DianaSNUJKarate skola
Salaspils
14.  Kuzņecova LarisaSNUJKNAUF
Saurieši
15.Lerhis JānisVNUJRopažu novads
16.  Montvida NadeždaSNUJRīga
17.  Ozoliņa GuntaSNUJJelgava
18.  Prošina ŽannaSNUJSalaspils
19.Prošins MihailsVNUJSalaspils
20.Rjabuha Māris-AleksisVNUJRīga
21.  Saulīte AnceSNUJKnauf Latvija
Rīga
22.  Tutiņina OlgaSNUJRīga
23.Vaivode AgneseSNUJKnauf
Saurieši
24.  Žihare LaumaSNUJSalaspils

Kopā pieteikušies: 742



8. Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2022