Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens Piltene 2022, Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā | Saraksts

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaSN30Ābeļu skriešanas klans / MSC
Rīga
2.  Ābele MārisVN40Ābeļu skriešanas klans
Rīga
3.  Andersons Rūdolfs-RičardsVN20Matisons Runner’s Club
Ventspils
4.  Belovs AleksandrsVN30Rīga
5.Berzinskis AlvilsVN40Cardiff
6.  Demeško AlīnaSNJSporta skola Arkādija
Rīga
7.  Demeško AndrejsVN40Rīga
8.  Else AsnateSN20Valmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
9.Gilyazova ArinaSN40Jurmala
10.Grīnerte SabīneSN30Matisons Runner’s Club Ventspils
Ventspils
11.  Ieleja AgraSN50Divplākšņi
Rīga
12.  Ielejs KārlisVN50Divplākšņi
Rīga
13.  Jansons ImantsVN40IM team
Rīga
14.  Jonelis AndrisVN40Matisons Runner's Club
Ventspils
15.  Jumatova MarinaSN30MRC Matisons Runner's Club
Ventspils
16.  Komass TomsVN30FOLKMAŅI / Jelgavas vieglatlētikas klubs
Jelgava
17.  Konavko DmitrijsVN30Folkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
18.  Kopmanis JānisVN60LSC
Rīga
19.  Kursišs RolandsVN40Jelgava
20.  Laugalis Matīss-TomsVN20Rīga
21.  Leiskins RenārsVN20Augšdaugavas novada SS
Daugavpils
22.  Linde RihardsVN30Valmieras VK
Valmiera
23.  Lindermane LanaSN40Sporta klubs Ašais
Cēsīs
24.  Ozoliņš RingoldsVN50Maratona klubs
Ventspils
25.  Pauliņš JānisVN30Talsu Pauguraines zaķi
Talsi
26.  Petrakova Anna-MarijaSN20Augšdaugavas novada SS
Daugavpils
27.  Purvīte ArtaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
28.  Putniņš AldisVN30Matisons Runner's Club
Ventspils
29.  Ragovska EvitaSN20LDz
Salaspils
30.  Ragovskis DainisVN60LDz
Salaspils
31.  Reinfelds Emīls-MatiassVNJRīga
32.  Rusiņa LīgaSN30Sutri
33.  Setkovskis SantisVN20Augšdaugavas NSS
Bebrenes pagasts
34.  Silgals ArtūrsVN20SRC
Mārupe
35.  Stulpinskis AgnisVN20Valmieras VK
Valmiera
36.  Sūna KristapsVN30Sk Katrīna/Kuldīga
Alsunga
37.Svara JanaSN40Ventspils
38.  Šabāns KasparsVN50SK Katrīna
Kuldīga
39.  Šenbergs ArvīdsVN30Matisons Runner’s Club
Piltene
40.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
41.  Vašuks RihardsVN20Ventspils

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Āboliņš GuntarsVTMARATONA KLUBS
Talsi
3.  Āboliņš MarkussVTBMARATONA KLUBS
Talsi
4.  Āboltiņš MārtiņšVTBMARATONA KLUBS
Talsi
5.  Azarevičs AinārsVTAugšdaugavas NSS
Daugavpils
6.  Balkovskis PavelsVTVentspils jūras lauvas
Vārve,Ventspils novads
7.  Berga LindaSTPiltene
8.Berga UndaSTBPiltene
9.  Birkenberga SigneSTLiesma
saldus
10.Bukovskis KristapsVTVentspils
11.Cercins RobertsVTBSporta klubs Ašais
Cēsis
12.Čegauska KristīneST-
Grobiņa
13.Demeško JekaterinaSTFiksiki
Rīga
14.  Doniņa KateSTAVENTSPILS
15.Drozdova IlzeSTSK BULTA
Rīga
16.  Godiņš TeodorsVTBSporta klubs "Ašais"
Cēsis
17.Kasparoviča AgneseSTRīga
18.  Liepiņš DāvisVTSilver Engine
Rīga
19.  Miltiņa LindaSTAJelgava
20.  Ņevostrujeva NataļjaSTVentspils
21.  Ozoliņa SintijaSTMaratona klubs
Ventspils
22.  Pakārklis MārisVTMaratona Klubs/Nike
Rīga
23.  Pāvelsons VilnisVTprivāti
Piltene
24.Pintāne KristīneSTVentspils
25.Priekule JolantaSTVentspils novads
26.  Prišmonte KristīnaSTVeselības sporta klubs Vip
Ventspils
27.  Pūlmanis RobertsVTBVentspils
28.  Rozītis IngussVTKuldīga
29.Rudņeva AlbertīnaSTAJelgava
30.  Seņins ArtjomsVTFOLKMAŅI
Jelgava
31.  Siliņa DitaSTBZūras
Ventspils novads
32.Studāns RinaldsVTAAugšdaugavas novada SS
Bebrenes pagasts
33.  Šenbergs KārlisVTPiltene
34.Trafimovs KristapsVTAAugšdaugavas NSS
Ilūkste
35.  Viļumovs ĢirtsVTMatisons runner's club
Ventspils

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābele KarlīnaSB1Piltene
2.Ābele LeilaSB1Ābeļu skriešanas klans
Rīga
3.Āboliņš AugustsVB1Piltene
4.Āboliņš GustavsVB1Piltene
5.  Āboliņš MarkussVB4MARATONA KLUBS
Talsi
6.  Āboltiņa SanijaSB3Piltene
7.  Āboltiņš MārtiņšVB2MARATONA KLUBS
Talsi
8.Bērziņa LīnaSB1Piltene
9.  Bērziņa MontaSB1Piltene
10.Cercina Annija-AnnaSB3Sporta klubs Ašais
Cēsis
11.  Dreibe LaurisVB2Piltene
12.  Dukse UndīneSB3Piņķi
13.Duksis KurtsVB1Piņķi
14.Grīnerts DanielsVB4Matisons Runner’s Club Ventspils
Ventspils
15.Grīnerts DinārsVB2Matisons Runner’s Club Ventspils
Ventspils
16.  Jonele ElīzaSB4Matisons Runner's Club
Ventspils
17.  Jonelis MartinsVB3Matisons Runner's Club
Ventspils
18.Kalmanis KārlisVB1Piltene
19.Kohančika EkaterinaSB3ventspils
20.  Kohančiks DmirtijsVB3Ventspils
21.Lapiņa GabrielaSB2Ventspils
22.Maļikova AļonaSB4Ventspils jūras lauvas
Ventspils
23.Maļikova DarjaSB2Ventspils jūras lauvas
Ventspils
24.  Mārtiņsons MaiklsVB1Piltene
25.Purvīte KatrīnaSB2MARATONA KLUBS
Rīga
26.Seņins AdriansVB1FOLKMAŅI
Jelgava
27.Stefaņuks RūdolfsVB3Ventspils
28.Stola GerdaSB2LV-DE
Pinki
29.Stola GrietaSB2LV-DE
Pinki
30.Sumļennaja KeitaSB1Ventspils
31.Sumļennaja SamantaSB1Ventspils
32.Zariņa LīnaSB1Ventspils novads

Nūjošana 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Būmanis AivarsVNUJVentspils
Ventspils
2.  Heiberga AinaSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
3.  Miltiņa ZandaSNUJJelgava
4.  Miltiņš RaimondsVNUJJelgava
5.  Pranaitis SigitasVNUJNa, pagauk!
Vilnius
6.Pūlmane IneseSNUJVentspils
7.  Rutkovska Monta-TīnaSNUJVentspils
8.Stola LitaSNUJLV-DE
Pinki
9.  Zīverte IlzeSNUJPILTENES NŪJOSANAS KLUBS
PILTENE

Kopā pieteikušies: 117