Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Aizkraukles novada pusmaratons 2022 | Saraksts

Pusmaratons 21,097km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.  Ābrams ModrisV60Maratona Klubs
Rīga
3.Brakovska SniedzeS40Ādaži City
Ādaži
4.Bružikiene IngaS40KAUNAS
5.Cibiņš IngarsV-
Bebrene pag.
6.  Demeško AndrejsV40Rīga
7.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
8.  Dundurs AgrisV50Maratona klubs
Rīga
9.  Endziņš AndisV40Ādaži
10.  Garčinskas DariusV40Kaunas
11.  Jansons AtisVRīga
12.  Jerofejeva InetaSSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
13.  Jerofejevs JānisVSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
14.  Kaimiņš KristapsV40Ogre
15.Kopmanis JānisV60LSC
Rīga
16.  Kristapsons DēvidsVASK PATRIA
Salaspils Mežezeri
17.  Kvedaravičs AinārsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
18.  Laucis NormundsV60AIZKRAUKLE
Aizkraukle
19.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
20.  Livčāns KasparsVIkšķile
21.Ludboržs AinārsVRēzekne
22.Malančuka ZandaSJūrmala
23.  Maziliauskas VytautasV60Vilnius
24.  Mežulis AnsisV50Jūrmala
25.  Muceniece GitaSMaratona klubs
Rundāles novads
26.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/Ogres SC/SIA Marss
Ogre
27.  Ozola EvitaS40Bauska
28.  Pāķis EduardsV40Ādaži City
Ādaži
29.  Panteļejeva AngelikaS50Skrīveri
30.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
31.Petuchov GermanV50Visaginas
32.  Riekstiņš EdgarsV40Dobeles novads Bēne
33.  Rose CraigV40Jelgava
34.  Rublis AigarsV50Maratona klubs
Aizkraukle
35.Salmiņa LieneSJaunjelgava
36.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
37.  Sparāns TomassVLielvārde
38.  Troksa PeterisVKPOES
Salaspils
39.  Vaišļa MareksV40SSK Bebra
Jaunjelgava
40.  Vilks JurijsV40WHERE DREAMS GO TO DIE
Riga
41.Zilgalve ViktorijaSAizkraukles pagasts
42.  Zvejnieks ArtisV40Aizkraukles novads/ Vecbebri Sporto
Vecbebri
43.Zviedris OskarsVAizkraukle

Tautas skrējiens 5,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMaratona klubs
TALSI
2.  Āboliņš GuntarsVTMaratona klubs
TALSI
3.  Āboliņš MarkussVTBMaratona klubs
Ventspils
4.Āboliņš MārtiņšVTBMaratona klubs
TALSI
5.  Ancāne AneteSTAizkraukle
6.  Arpa MegijaSTBAizkraukles Novada sporta skola
Aizkraukle
7.  Beikule AgitaSTAizkraukle
8.Borozinskis DzintarsVTMaratona klubs
ĶEGUMS
9.Borozinskis KasparsVTAMaratona klubs
ĶEGUMS
10.  Bruševics JānisVTValle
11.Burga ArnisVTBAizkraukles novada sporta skola
Aizkraukle
12.  Čuprins VladimirsVTogre
13.  Demeško AlīnaSTBSporta skola Arkādija
Rīga
14.Demeško JekaterinaSTShelby Team
Rīga
15.Elksne IngaSTSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
16.  Elksne KitijaSTASkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
17.  Elksnis KristersVTBSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
18.Gailišs JānisVTAizkraukle
19.Gregersone LindaSTPļaviņas
20.  Gridjuško MārtiņšVTValmiera sporta klubs
Valmiera
21.  Grīnvalde LeldeSTRīga
22.Grīnvalds-Ozols AdriānsVTBAizkraukle
23.Jegorovs MaksimsVTAizkraukle
24.Jurgevičs TomsVTJēkabpils
25.Juste AijaSTSunākstes pag.
26.  Kalēja-Pēča AgneseSTRīga
27.  Kandiba-Sprudzāne MarijaSTAizkraukle
28.Kļaviņš MarkussVTBAizkraukles Novada sporta skola
Aizkraukle
29.  Kokarevičs ErvīnsVTAizkraukle
30.  Kravalis KasparsVTSkrien Jēkabpils
Pļaviņas
31.  Kristapsons DēvidsVTASK PATRIA
Salaspils
32.  Kristapsons GundarsVTASK PATRIA
Salaspils Mežezeri
33.Kukes TimursVTATriatlona Akadēmija
Rīga
34.Kurzemniece IlutaSTĒrgļi
35.Linde ŽannaSTĒrgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads,LV-4840
36.Mažajeva AmandaSTMadona
37.  Mežiels JānisVTMySport Ogre
Ogre
38.  Mežiels Krišs-JānisVTBrīva vieta komandas nosaukumam
Ogre
39.  Miķelsone GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
40.  Pakārklis MārisVTMaratona Klubs/Nike
Rīga
41.  Pētersons MairisVTBIlzenes pag
42.Piļevs MatīssVTBAizkraukle
43.  Poga JānisVTBOgre
44.Poga JurisVTOgre
45.  Poga RobertsVTBOgre
46.Rasnača SolveigaSTBebri
47.Rubina SandraSTOgre
48.  Ruka KristīneSTAizkraukle
49.  Sausmanis NaurisVTRīga
50.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
51.  Strautiņš GunvaldsVTAizkraukle
52.  Šale IvitaSTAIZKRAUKLE
Skrīveri
53.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
54.  Vēvere AndaSTSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
55.Vēvers RaimondsVTSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils

Bērnu skrējiens 300m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andrule EilaSB1Aizkraukle
2.Ansaberga DoraSB1Aizkraukle
3.  Britāns MaratsVB1Aizkraukle
4.Bruševica MartaSB1Salaspils
5.Garcinskaite AdeleSB1Kauno raj
6.Grīnvalds ErnestsVB1Rīga
7.Kokarevičs MaiklsVB1Aizkraukle
8.Maškovs KristofersVB1Aizkraukle
9.Romanova Elizabeta-TimeaSB1Daugavpils
10.Rouzs FrancisVB1Jelgava
11.Vilne KatrīnaSB1Valle
12.Vilnis MārtiņšVB1Valle
13.Zariņš RainersVB1Republic of Latvia, Aizkraukles Novads, Aizkraukle

Bērnu skrējiens 500m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MārtiņšVB2Maratona klubs
TALSI
2.Ansabergs MārcisVB2Aizkraukle
3.  Britāns OliversVB2Aizkraukle
4.Grīnvalds AlbertsVB2Rīga
5.  Jerofejeva SelīnaSB2Jēkabpils sporta skola/Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
6.Kandiba Ralfs-DilansVB2Aizkraukle
7.Ludboržs ReinisVB2Rēzekne
8.  Poga RobertsVB2Ogre
9.Rouza FreijaSB2Jelgava
10.Ruble LieneSB2AIZKRAUKLES Novada sporta skola
AIZKRAUKLE
11.Zariņš ReinisVB2Aizkraukle

Bērnu skrējiens 1000m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB4Maratona klubs
Ventspils
2.Ansabergs JānisVB3AIZKRAUKLES Novada sporta skola
AIZKRAUKLE
3.  Britāns PatriksVB4Aizkraukle
4.  Bruševics AdriansVB4Salaspils
5.Budjko MaratsVB3Skriešanas skola
Rīga
6.Budjko NelliSB3Skriešanas skola
Rīga
7.Garcinskaite ElzeSB4Kauno raj
8.Grakovičs MaksimsVB3Aizkraukle
9.Grīnvalds-Ozols LorenssVB3Aizkraukle
10.  Jerofejeva FelicitaSB3Jēkabpils sporta skola/Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
11.  Kāgans EmīlsVB3Aizkraukle
12.Lakuša SofijaSB3Aizkraukle
13.  Ozers ArnoldsVB3Rīga
14.  Ozola AdriānaSB4Aizkraukle
15.  Ratinskis DominiksVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
16.Riekstiņa SofijaSB3Riga
17.  Rode RobertsVB3Aizkraukle
18.Slaktere NikijaSB3Salaspils
19.  Stolbovs RalfsVB3kmsbp.lv
Jurmala
20.Vilne AnnaSB3Valle

Kopā pieteikušies: 142



8. Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2022