Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rēzeknes pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Rēzekne, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Avens JānisV50Maratona klubs
Rembate
2.  Babkins MārtiņšVSK BULTA
Rīga
3.Bilinskis JānisV50Rēzeknes novads
4.  Blūms EndijsVFolkmaņi
Kuldīga
5.  Boiko RolandsVBoiko ģimene
Rēzeknes raj
6.  Ciukmacis AldisV50Rēzeknes novads
Ozolaines pagasts
7.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
8.  Dombrovskis JurisV40Rēzeknes novads
Malta
9.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
10.Drozdova IlzeSSK BULTA/BALTAIS
Rīga
11.  Dukaļskis ElissVSigulda
12.Fromanis GatisVTērvete
13.Gavare AnitaSMaratonaklubs
Rīga
14.  Heinols MārisV40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
15.Indričāns OļģertsVRēzekne
16.  Janovičs PāvelsVLsc
Rīga
17.  Kalnbērza RitaSJūrmala
18.  Kirilova VivianaS40Rīga
19.  Kristapsons DēvidsVASK Patria
Salaspils
20.  Lapsa GvidoV50Gulbene
21.  Laucis NormundsV60AIZKRAUKLE
Aizkraukle
22.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
23.Ludboržs AinārsVRēzekne
24.  Lukins AndrejsVLudza
25.Mikelsons GatisVwww.spv.lv
Riga
26.  Nazarovs JurijsVDaugavpils
27.  Onzuls ArtursVinpace.run
Rīga
28.  Peļņa GuntisV40Rēzeknes novads
Rēzekne
29.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
30.  Platā SandraS40SK”Ozolnieki”
Jelgava
31.  Popēns OskarsV40Rīga
32.  Rozis RobertsV50Rīga
33.  Rubīns JānisVSedna
Rēzekne
34.Rudzāts SandisVPreiļu BJSS
Vārkavas Novads
35.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
36.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
37.  Serjogins DmitrijsVSK BULTA/ BALTAIS
Mārupe
38.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
39.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
40.Soldans EdvīnsVLudza
41.  Škutāns IngusVTeam Pepeja
Madona
42.  Šnipaitis RegimantasV50Ukmerge
43.  Šumskis EdgarsVSK Tērauds
Rīga
44.  Tarasovs JurijsV50KOMKON
Vilanu novads
45.  Titova JeļenaSRīga
46.  Tretjakovs AndrejsVRīga
47.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
48.  Urtāne ĒrikaSIneses dēļ
Jēkabpils novads
49.  Urtāne SandraSSK Magnen
Rēzekne
50.  Urtāns DonatsVJēkabpils sporta skola
Jēkabpils novads
51.  Urtāns JurģisVIneses dēļ
Jēkabpils novads
52.  Urtāns MarkusVJēkabpils sporta skola
Jēkabpils novads
53.  Vilks IntsV40Rīga
54.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
55.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems

Rēzekne, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abražuns IntarsVN40Rīga
2.  Agafonovs GustsVNJ..Rēzekne
3.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds
Jūrmala
4.  Babkins MārtiņšVN30SK BULTA
Rīga
5.  Basmanovs MihailsVN50Rīga
6.  Bērziņš JurisVN50Olaine
7.  Bondere TatjanaSN40Daugavpils
8.  Briede SantaSN40Sigulda
9.  Čamane IlzeSN40Preiļi
10.  Dambīte-Polīte IevaSN30Jelgava
11.  Davidovska LieneSN40Riga
12.  Deņisovs VasilijsVN30Maratonaklubs
Riga
13.  Domņina AnastasijaSN30Sk Terauds
Rīga
14.  Else AsnateSN20Valmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
15.Gaide KsenijaSN30Rēzekne
16.  Gruberte ZaneSN40FOLKMAŅI
Rīga
17.  Heinola IlzeSN40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
18.Ieviņa AnitaSN50Cēsis
19.Ignatiev AlexeyVN40Riga
20.  Kļaviņa RitaSN40Rēzekne
21.  Kļaviņš ValdisVN50Rēzekne
22.  Komass TomsVN30FOLKMAŅI / JVK
Jelgava
23.Kopmanis JānisVN50LSC
Rīga
24.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
25.  Kristapsons GundarsVN40Rīga
26.  Krupina NatālijaSN30Preiļi
Preiļi
27.  Krušanova SanitaSN30Rēzekne
28.  Kušakovs JevgeņijsVN40Rēzeknes novads
Lūznava
29.Laganovska AnitaSN20Rīga
30.  Latisenka MindaugasVN30NEKO Runners
Vilnius
31.Lozbergs GatisVN50Limbaži Skrien
Limbaži
32.  Marčinkus JānisVN60SK Ozolnieki A
Jelgava
33.  Marčinkus RaisaSN50S/K ozolnieki
Jelgava
34.  Melgalve IlzeSN30HONESTRENT
Valmiermuiža
35.  Mickus JurģisVN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
36.Mikažāne DaceSN20Rēzekne
37.Mikažāns EgilsVN30Rēzekne
38.  Muceniece LaumaSN30Ķekava
39.Muižniece IlzīteSN50Smiltene
40.  Muižniece Una-SelīnaSN20Smiltene
41.Murāne IevaSNJ..Dagdas Sporta skola
Dagda
42.  Mūrnieks JānisVN30SK Tērauds
Lielvārde
43.  Odriņa KitijaSN40Kandava
44.Osītis JānisVN20Limbaži SKRIEN
Limbaži
45.  Pavloviča NataļjaSN40Rēzekne
46.Pavlovskis ŽanisVN30Rēzekne
47.  Potrubeiko TatjanaSN30Riga
48.  Pūra AgneseSN40Rīga
49.Putniņa MarinaSN30Rīga
50.  Radziņš JānisVN30Radziņu ģimene
Kusa/Barkava
51.  Rakšte LīgaSN30Maratona klubs
Rīga
52.  Rancāns IvarsVN30Rēzekne
53.  Raščevskis AleksandrsVN20inpace.run
Daugavpils
54.  Sandore IvetaSN50NVA Rēzeknes filiāle
Rēzekne
55.  Siņicins KristsVN20SK Tērauds
Liepāja
56.Spundere LauraSN20Rēzekne
57.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
58.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
59.  Upenieks DainisVN50SK Ozolnieki B
Jelgava
60.  Utāne VijaSN50Rēzekne
61.Valdonis LeonīdsVN60Preiļi
62.  Vancāns IvoVN30Team JV
Rīga
63.Varlamovs AnatolijsVN50Malta Maltas pagasts
64.  Vārna KristapsVN20FOLKMAŅI
Talsi
65.  Vecstaudža JanaSN30Rīga
66.  Veselova DanaSN30Rēzeknes novads
Rēzekne

Rēzekne, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVTMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.  Ādamsone AgnijaSTLimbaži SKRIEN
Limbaži
3.  Ādamsons JēkabsVTBLimbaži SKRIEN
Limbaži
4.Akermans ImantsVTRēzekne
5.  Akmentiņš MatīssVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
6.  Bartaševičs AleksandrsVTRēzekne
7.  Bleive ArnitaSTLudza
8.Bogdanovs AigarsVTRīga
9.  Boiko GunitaSTBBoiko ģimene
Rēzekne
10.Boiko NataljaSTBoiko ģimene
Rēzekne
11.  Boļšijs AgrisVTAinaži
12.Borozinskis DzintarsVTMaratona klubs
ĶEGUMS
13.Borozinskis KasparsVTAMaratona klubs
ĶEGUMS
14.  Broks JurisVTVSK noskrien
Viļānu novads
15.  Bule KristīneSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
16.Ceirule ZaigaSTRēzekne
17.  Dakule MārīteSTRēzeknes novads
18.Dombrovskis AleksandrsVTBDagdas Sporta skola
Dagda
19.Džiguns EdmundsVTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
20.Elksne IngaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
21.  Elksne KitijaSTAVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
22.  Elksnis KristersVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
23.  Gutāns EdmundsVTRēzekne
24.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
25.Ivanovs Maksims-ArkādijsVTDaugavpils
Daugavpils
26.  Jākobsone LīgaSTRīga
27.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
28.Jermolova LīgaSTRēzekne
29.Jurgevičs TomsVTSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
30.  Kalniņa EritaSTSK Ozolnieki B
Jelgava
31.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
32.Kaļiņina ElitaSTAugšdaugavas noads
Pilskalnes pagasts
33.  Karziņins VladislavsVTA-
Rēzekne
34.Kazakevičs DanielsVTBDagdas Sporta skola
Dagda
35.  Kitova AliseSTARēzekne
36.  Kļaviņš ElvisVTRēzekne
37.  Krafta VinetaSTRīga
38.  Kravalis EmīlsVTSiguldas maratona klubs
Sigulda
39.  Kravalis JānisVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
40.  Krevics GabrielsVTBRēzekne
41.  Kruste IngaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
42.  Lāce VelgaSTVilkudobes/Rustavi
Rēzeknes novads
43.  Lapekina AnastasijaSTDaugavpils
Daugavpils
44.  Lapsa LaurisVTSK Tērauds
Gulbene
45.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
46.Lozbergs DanielsVTBLimbaži Skrien
Limbaži
47.  Maļavko Laura-ElizabeteSTBOzolnieki
48.  Maļkovs DenissVTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
49.  Mamedova KarīnaSTInpace.run | DaugavpilsRunners
Daugavpils
50.  Mamedovs RuslansVTInpace.run / Daugavpils Runners
Daugavpils
51.  Marinecs VadimsVTSK Tērauds
Rēzekne
52.  Melgalve IlzeSTHONESTRENT.LV
Valmiermuiza
53.  Mickus SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
54.  Miķelsone GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
55.  Miņins JurisVTRēzekne
56.  Moļņika IevaSTASK Tērauds
Rīga
57.  Naglis AinārsVTRīga
58.  Naglis KasparsVTrĪGA
59.  Naglis RolandsVTRīga
60.  Ozoliņš ArnisVTSK Tērauds
Valka
61.Paņičevs EduardsVTRiga
62.Peliha MarinaSTRīga
63.Potapova SintijaSTA5 km
Rēzekne
64.  Rancāne MartaSTRēzekne
65.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
66.  Samsonovs ŅikitaVTFOLKMAŅI
Jelgava
67.  Sazonovs MihailsVTARezeknes nov.
68.  Seņins ArtjomsVTFOLKMAŅI
Jelgava
69.Sermā GunitaSTDaugavpils
70.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
71.Seržants EdmundsVTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
72.Solovjovs RodionsVTBRēzekne
73.Spundere LauraSTRēzekne
74.  Stiprais EmīlsVTSK Tērauds
Madona
75.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
76.Šmite ElīnaSTSigulda
77.  Šroms ArvīdsVTRīga
78.Trafimovs VladimirsVTBDagdas Sporta skola
Dagda
79.  Tropiņš EdijsVTRiga Trail Runners
Dundaga
80.  Vagale IjaSTRīga
81.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
82.Vārna MārtiņšVTAFOLKMAŅI
Talsi
83.Vārna PēterisVTBFOLKMAŅI
Talsi
84.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
85.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
86.  Vindača AgritaSTRēzekne
87.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
88.Zabors ĢirtsVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
89.  Zalāns DāvidsVTwww.davidszalans.lv
Limbaži
90.  Zariņa JekaterinaSTRēzekne
91.  Zariņš Armands-HenrijsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
92.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
93.  Zīmele AgneseSTRēzekne
94.  Žogots ArnisVTRēzekne

Rēzekne, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Leščinska KristīneSNUJRēzekne
2.  Lukaševa JevgeņijaSNUJRēzekne
3.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
4.  Valeniks RihardsVNUJCSDD
Rēzekne

Rēzekne, Bērnu Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB3Labs starts
Rīga
4.  Belasovs KristapsVB2Rēzekne
5.Belasovs MārtiņšVB4Rēzekne
6.Boiko AliseSB1Boiko ģimene
Rēzekne
7.  Boiko MilanaSB3Boiko ģimene
Rēzekne
8.  Briedis RalfsVB4Sigulda
9.  Cakule EvijaSB3Rēzeknes sākumskolas 4m
Rēzekne
10.  Česlis MairisVB4Rēzekne
Rēzekne
11.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
12.Drelings ArmandsVB2Rēzekne
13.Drelings RinaldsVB1Rēzekne
14.Duksis MarkusVB3Rēzekne
15.Fjodorovs PāvelsVB1Rēzekne
16.  Gaņģītis GustavsVB2eBIOpower
Kuldīga
17.  Gaņģītis LinardsVB4eBIOpower
Kuldīga
18.Giluče FendiaSB1Rīga
19.  Gilučs OliversVB1Rīga
20.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
21.Ivanova Eva-EmīlijaSB2RĒZEKNE
22.  Keiša AmēlijaSB2Rēzekne
23.Keišs RaivoVB1Rēzekne
24.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
25.Kļaviņš Rodrigo-MartinsVB1Rēzekne
26.Krevica MartaSB1Rēzeknes PII "Rotaļa"
RĒZEKNE
27.  Krevics GabrielsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
28.Kuzņecova AlīnaSB1PII ''Rotaļa''
Rēzekne
29.  Kuzņecovs ArtjomsVB3Rēzeknes 2 vidusskola
Rēzekne
30.  Lazdāne AnnijaSB2Siguldas maratona klubs
Sigulda
31.Litvjakovs MatvejsVB1Rēzekne
32.Logina KatrīnaSB2Fano Latgola
Rēzekne
33.Logina PaulaSB2Balvi
34.Logins KristersVB1Fano Latgola
Rēzekne
35.Ludborža GabrielaSB2Rēzekne
36.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
37.Ļebedeva KatrīnaSB1Rēzekne
38.  Ļežaņina JeļenaSB4Rīga
39.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
40.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
41.Malacanova AnnijaSB3Jelgava
42.  Matvejeva MilanaSB36.pamatskola
Rēzekne
43.Matvejevs VladislavsVB1PII Namiņš
Rēzekne
44.  Miltiņa AnceSB4Miltiņi
Vērgale
45.Neija KerolaSB1Tukums
46.Osīte NoraSB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
47.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
48.  Pakula GrigorijsVB3Rīga
49.  Pavlovska AnceSB2Rēzekne
50.  Petrovs MihailsVB1Rēzekne
Rēzekne
51.Plociņa AgneseSB1Rēzekne
52.  Plociņa AnnaSB3Rēzeknes PII "Māriņa"
Rēzekne
53.  Plociņa IevaSB3Rēzeknes PII "Māriņa"
Rēzekne
54.Polonskis OskarsVB1Sigulda
55.Potapova SigitaSB4bērnu
Rēzekne
56.Potapovs RolandsVB4bērnu
Rēzekne
57.Purvīte KatrīnaSB2Rīga
58.Puzāka GabrielaSB1Viļāni
59.Puzāns VladsVB1Puzanjata
Ludza
60.Raudoviča AmandaSB1PII Katoļu
Rēzekne
61.  Raudoviča EmīlijaSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
62.Romislava KristīneSB2Rēzekne
63.  Samoilovs RalfsVB1Rēzekne
Rēzekne
64.Selezņeva KristiānaSB3SB3
Ludza
65.  Sidorovs ArtemijsVB2Rēzeknes 6. pamatskola
Rēzekne
66.  Skorodihins VladimirsVB1Rēzeknes PII VAravīksne
Rēzekne
67.  Skorodihins VladislavsVB3PII Varavīksne
Rēzekne
68.Skubilina VeronikaSB2Viļānu vidusskola
Viļāni
69.Sniega PaulaSB3FOLKMAŅI
Jelgava
70.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
71.Šavelo AnastasijaSB1Rēzekne
72.Tutina MadaraSB1Rēzekne
73.  Vabaļs MatvejsVB1PII Bitīte Viļāni
Viļāni
74.  Vasiļjevs ArsenijsVB1PII "Rūķītis"
Rēzekne
75.  Vilks KrišjānisVB3Rīga
76.  Vilks OtoVB4Rīga
77.Žogots EdvardsVB1Rēzekne

Kopā pieteikušies: 296



8. Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2022