Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas pusmaratons 2022, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Kuldīga, 21,0975km

S.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bareikis JaneŽolneroviča skriešanas klubs
Jaunmārupe
2.  Bērziņa ElīnaMārupe
3.  Bukša DaceBauska
4.  Ceriņa ZaneLiepāja
5.Čurkste AliseBaloži
6.Dimitre VitaGrobiņa
7.Domņina AnastasijaSK Tērauds/Nike-2
Rīga
8.Gavare AnitaElkor
Riga
9.  Jansone LieneRīga
10.Kaashnikova Veronika4F Kharkiv
Kharkiv
11.Kalniņa Alīna-AnnaRīga
12.  Kalniņa-Laksa DaigaRopaži
13.Kapteine ZaneRiga
14.Lacane Monta-AleksandraMarupe
15.Ledaka PatricijaRiga
16.Malančuka ZandaJūrmala
17.  Mauerzaka AneteLiepāja
18.  Neimane LieneMārupe
19.Olte SigneValmiera
20.Orlova AnnaRiga
21.Prule-Munda IngaJelgava
22.  Putniņa LīgamySport Ogre
Ogre
23.  Putniņa SandaRiga Trail Runners
Valmiera
24.Radsone KiraTriatlona Akadēmija
Riga
25.Reva-Mikhieieva Olena.
.
26.  Roze SanitaMARATONA KLUBS
Rīga
27.  Rusiņa LīgaSutri
28.  Sandere KetijaLiepāja
29.  Skārda DzintraAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
30.Smirnova KarīnaRīga
31.  Sokunova JekaterinaSalaspils
32.Škēle SabīnePulsometrs
Riga
33.  Titova JeļenaRīga
34.  Vaivade LīvaKuldīga
35.  Vilsone SandaRīga
36.Višķere SantaSK Tērauds/Nike-1
Rīga

V.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bareikis ArtursŽolneroviča skriešanas klubs
Jurmala
2.Baumanis GatisRīga
3.  Baumanis RūdolfsStiga RM
Kuldīga
4.  Belousovs VadimsRīga
5.Benjamiņš ElvijsKuldīga
6.Berķis ViestursBaltaiskalns
Jelgava
7.Binkovskis RomansNa volge
Riga
8.  Blūms EndijsFolkmaņi
Kuldīga
9.  Bokums GintsSaļienas bāze
Apriķi
10.  Broks KristapsRieksti
Madona
11.  Būdenieks KristapsKuldīga
12.  Bukšs AndrisVSK Noskrien
Saldus
13.  Būmans KārlisMatisons Runner’s Club
Liepāja
14.  Caics Artūrs---
Rīga
15.  Čerpinskis JurisSk pūre
Tukums
16.  Dazarts MārisRīga
17.  Dementjevs GunārsRīga
18.  Deņisovs VasilijsMaratonaklubs
Riga
19.Dīcis ArtūrsRīga
20.Drešers UlvisSmiltene
21.  Freibergs Andisindividuāli
ķegums
22.  Goldbergs EinārsAlsunga
23.  Golubevs MihailsSK Tērauds /NIKE 2
Rīga
24.  Hansons ArnisRīga
25.Ivzāns IgorsĀdaži
26.Jančuks Jānisssss
27.  Janovičs PāvelsLsc
Rīga
28.  Jansons AtisTrain2Win
Rīga
29.  Jansons EinārsMatisons Runner’s Club
Zūras
30.Jansons MārtiņšJaunmārupe Skrien
Jaunmārupe
31.  Jespars AinārsSaulkrasti
32.Ješkevics MārtiņšLMD
Rīga
33.Jirgensons RaitisMatisons Runner’s Club
Cēsis
34.  Judkins AleksandrsRiga
35.  Karpikovs AleksandrsFarnosov Team
Riga
36.  Kosilo AndrijsMaratona klubs
Dunalka
37.  Kristapsons DēvidsASK PATRIA
Salaspils
38.Krivāns AivarsZibenīgās sliekas
Tukums
39.Kukulis JurisSpalvas pa gaisu
Tukums
40.Kuznetsov Vitalii4F Kharkiv
Kharkiv
41.  Laugalis Matīss-TomsRīga
42.Ledaks RolandsRiga
43.  Livčāns KasparsMARATONA KLUBS
Ikšķile
44.  Lizums PēterisMazsalaca
45.  Lodiņs ElvisSaldus
46.  Marauskis NiklāvsSK "Katrīna"
Kuldīga
47.  Mežiels JānismySport Ogre
Ogre
48.  Miezītis JānisTUSA Tri Team
Kuldīga
49.Mihailovskis RuslansRīga
50.Mikhieiev Oleksii.
51.Mončinskis VladislavsPussy bangers
Rīga
52.  Mūrnieks JānisSK Tērauds/Nike-1
Lielvārde
53.  Odziņš DāvisPica
Riga
54.  Pielēns-Pelēns ArtūrsDegunradžu paklājs
Rīga
55.  Podgornijs EdgarsKuldīga
56.  Prikulis AntonsŽolneroviča skriešanas klubs
Rīga
57.  Prikulis DenisVegan Runners UK
Fort William
58.Prulis-Munda EdgrasJelgava
59.  Rubīns ElvisRīga
60.Rūsa ViktorsTukums
61.  Samtinš RobertsRīga
62.  Serjogins DmitrijsSK BULTA/ BALTAIS
Mārupe
63.Sidorovičs OlegsSporta Draugi
Rīga
64.  Siņicins UldisMARATONA KLUBS
Ventspils
65.  Sondors JānisSK Ozolnieki
Jelgava
66.Spižavka AnatolijsRīga
67.  Strazdiņš AinisDobele
68.  Sūna KristapsSK Katrīna /Kuldīga
Alsunga
69.Svilpe KlāvsKuldīga
70.  Šimkovs EduardsVIA-S Running Division
Liepāja
71.  Šķēle KārlisPulsometrs
Riga
72.Šķila MareksLiepāja
73.  Tauberis JānisSaldus
74.  Teteruks VitalijsMARATONA KLUBS
Ventspils
75.  Tretjakovs AndrejsRīga
76.Tumkins MihailsJelgava
77.  Vaivods KasparsDOTE
Rīga
78.  Vecgailis DmitrijsSK BULTA / BALTAIS
Rīga
79.Vengra AndrisLudza
Ludzas novads
80.  Vilsdorfs RaitisKuldīga
81.  Zalomajev DanielSK BULTA /BALTAIS
Riga
82.Zelčs ArmandsRīga
83.  Zimackis ViestursRīga
84.Žuks RomansRīga

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ceriņa KarīnaĀdaži
2.  Frišenbrūdere BaibaLielais ciems
Tukums
3.Gruncka ArnitaValmiera
4.  Guitāne MarutaLUDZA
Ludza
5.Gulcaka IlonaRiga
6.  Kirilova VivianaRīga
7.  Krauze LieneSPORTLAT
Rīga
8.  Ļežaņina JekaterinaRīga
9.  Panteļejeva AngelikaAizkraukle/Skrīveri
Skrīveri
10.  Platā SandraJelgava
11.  Tamsone EgijaMARATONA KLUBS
Kazdanga
12.  Tenberga DaceEngures pagasts
13.  Zvirbule BaibaRīga

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisMARATONA KLUBS
Rīga
2.  Arī-Test TestHdsb
3.Balgalvis LaurisTukuma Novads
4.  Bambāns VjačeslavsŽolneroviča skriešanas klubs
Daugavpils
5.  Beķeris PēterisŠveices auto
Sigulda
6.  Beļajevs IļjaRīga
7.Bērziņš AigarsBērziņi
Tukums
8.  Boriss KasparsHappy_To_Move
Jūrmala
9.  Brēdiķis JurisMaratona Klubs
Rīga
10.  Briģis AldisŽolneroviča skriešanas klubs
Jelgava
11.  Corbus StefanLejas Dzirkaļi
Jena
12.Frišfelds VilnisRīga
13.  Gailis EmīlsSelonija
Rīga
14.  Grunckis ErlensVai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?
Valmiera
15.Jaunķierpis AndisMARATONA KLUBS
Ventspils
16.Juhnevics EdgarsIlonas Marhelea team
Rīga
17.  Kaimiņš KristapsmySport Ogre
Ogre
18.  Karasenko DmitrijsSK BULTA
Salaspils
19.  Kļava DzintarsTalsi
20.  Konošonoks GintsSpalvas pa gaisu
Tukums
21.  Krampe JānisJaunie jumti
Madona
22.  Leinerts-Neilands PersijsVentspils nov.Zleku pag.
23.  Lore ViestursEn8
Rīga
24.  Mincenbergs ArtisLiepa
25.Osvalds GatisLiepāja
26.  Petrovs DzintarsMARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
27.  Reinfelds GintsSKULTE
28.  Salms RaitisBez komandas
Rennes
29.  Samcovs AgrisMusliks
Riga
30.  Sankauskas DovydasIlginuotoliai.lt
Vilnius
31.  Sauka SandisMatisons Runner’s Club
Rīga
32.  Skore ĢirtsVsk noskrien Kuldīga
Kuldīga
33.  Stiba GatisSkrundenieks
Skrunda
34.  Tenbergs JānisEngures pagasts
35.Timko IvarsJēkabpils
36.  Timofejevs SergejsBULTA
Jelgava
37.  Veits NaurisDurbes
38.  Viļums AldisIkšķile
39.  Vitkovskis AigarsVitkovsky team
Rīga
40.Vizulis GunarsRiga

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Balgalve InaTukums
2.  Joce LudmilaMRC
Kuldīga
3.  Pūpola MaijaMaratona klubs
Aizputes novads
4.  Virbule LīgaTaka TOK
Aizpute
5.  Virbule RutaTaka TOK
Piņķi

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bergers IgorsBulta
Rīga
2.  Brucis AndisJūrmala
3.  Buls RaimondsJūrmala
4.  Būmans GuntarsMatisons Runner’s Club
Liepāja
5.  Doniņš GundarsMARATONA KLUBS
Roja
6.  Driņķis DainisDzSK Lokomotīve
Rīga
7.  Dundurs AgrisMaratona klubs
Rīga
8.  Leja AndrisZiemeļkurzeme OK
Talsi
9.  Matisons AigarsMatisons Runner`s Club
Piltene
10.  Ozoliņš RingoldsMARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Pozdņakovs AleksejsMARATONA KLUBS
Ventspils
12.  Pranckūnas PetrasNa, pagauk!
Vilnius
13.  Rozis RobertsRīga
14.  Serdants RaimondsSIA "Simra"
Kuldīga
15.  Šnipaitis RegimantasUkmerge
16.  Tūbelis KasparsVSK Noskrien
Liepāja
17.  Vilsons MiksVSK Noskrien
Upesciems
18.  Virbulis JānisTaka TOK
Piņķi
19.  Zariņš ArtisOTRĀ ELPA
Rīga
20.  Žuburs DainisMARATONA KLUBS
Dunalka

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Birznieks AldisMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Kļavnieks VladimirsBaltais
Rīga
3.  Liepiņš VilnisMaratona klubs
Carnikava
4.  Marčinkus JānisSK Ozolnieki A
Jelgava
5.  Maziliauskas VytautasVilnius
6.Ozolins EdgarsPeldēšanas klubs "Champions"
Rīga
7.  Rodionovs ViktorsLSC
Olaine
8.  Suborins ViktorsMaratona klubs
Riga
9.  Šefanovskis ArvīdsSK Katrīna
Kuldīga

S..

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņa AliseSaldus sporta skola
Saldus

V..

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anaņičs Maikls-NiksAnanici
Tukums
2.  Liniņš RaivoPreiļu novada BJSS
Preiļi
3.Sukuts SandisKNSS
Kuldīga

Kuldīga, 10km

VNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Lapsa LaurisSK Tērauds/Nike-2
Gulbene
2.Smirnovs NaurisTukums
3.  Vaivads ValtsKuldīga
4.  Vašuks RihardsVentspils

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņa SabīneRiga
2.  Bērziņa SabīneRiga
3.  Brice LauraTalsi
4.  Dementjeva RasmaRīga
5.Drozdova IlzeSK BULTA
Rīga
6.  Else AsnateValmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
7.Kesenfelde LīvaKuldīga
8.  Muižniece Una-SelīnaSmiltene
9.  Rēriha MontaRīga
10.Rezgale-Kalpmane KetlinaTalsi
11.Romanovska EstereOlaine
12.  Rožkalne Anete-DārtaRīga
13.Strazdiņa AnnijaDienvidkurzemes novads, Medzes pagasts, Ausekļi
14.  Titova JeļenaRīga

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons Rūdolfs-RičardsMatisons Runner’s Club
Ventspils
2.  Eglitis Oskars-MartinsLiepāja
3.Frolovs PavelsSalaspils
4.  Medveds Artūrs-NiklāvsMARATONA KLUBS
Aizpute
5.Norenbergs SandrisCīrava
6.Razinskis AlekssRiga
7.Rūsa JānisTukums
8.  Siņicins KristsSK Tērauds/Nike-1
Liepāja
9.  Skrebelis EdvīnsRīga
10.Strazdiņš MiķelisDienvidkurzemes novads, Medzes pagasts, "Ausekļi"
11.  Šroms ArvīdsRīga
12.Upenieks RihardsRiga

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Abu-Dema IngaBauska
2.  Astaševska AneteRepublika
Kuldīga
3.Benjamiņa LīgaKuldīga
4.  Dambīte-Polīte IevaSK Ozolnieki
Jelgava
5.  Druviete ViktorijaRīga
6.  Ernstsone AgneseMARATONA KLUBS
Ventspils
7.  Gustiņa LieneSIA See
Dobele
8.  Jākobsone-Šņepste GunaRīga
9.  Kalniņa EvijaStiga RM
Kuldīga
10.  Karpika SvetlanaRiga
11.Kesenfelde IevaKuldīga
12.  Korsukova NatālijaRīga
13.  Krupina NatālijaPreiļi
Preiļi
14.  Kuzņecova TatjanaLudza
15.Kvedere BaibaLiepāja
16.Ķēde LīgaKuldīga
17.  Loca Gita-LīnaSK Ozolnieki
Ozolnieki
18.Mauriņa IvetaSigulda
19.  Muceniece LaumaĶekava
20.  Ozola LāsmaRīga
21.Petuhova ViktorijaTukums
22.Pudule LailaRīga
23.  Rakšte LīgaMaratona klubs
Rīga
24.  Romanova ValentīnaSupervaroņu treniņi
Rīga
25.Skore IevaKuldīga
26.Spaliņa DaceRīga
27.  Šale IvitaAIZKRAUKLE
Skrīveri
28.Vodčica OlgaTukums
29.  Zeme LīgaKuldīga
Kuldīga
30.  Zīlīte AgneseKuldīga

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboltiņš MārisBaloži
2.Aleksandravičus ArtūrsStiga RM
Kuldīga
3.  Aņikejevs ValdisSK Tērauds/Nike-1
Jūrmala
4.Arsenikovs JānisOgre
5.Avagjans MesropsArnis Power
Riga
6.  Babkins MārtiņšSK BULTA
Rīga
7.  Balunovs EdgarsOlaine
8.  Behmanis MārtiņšmySport Ogre
Rīga
9.  Belovs AleksandrsRīga
10.Braslauskis ValdisKuldiga
11.Brūvelis SandrisŖīga
12.Devjatnikovs ValdisKuldīga
13.  Dmitrijevs AndrejsSK BULTA/BALTAIS
Riga
14.  Gibašovs IgorsMARATONA KLUBS
Ventspils
15.  Ilgauds DainisSaldus
16.  Jankavs PaulsLiepāja
17.Juhnevics DenissRiga
18.Kapecs JānisKuldīga
19.  Kapteinis ValdisRiga
20.  Kļaviņš RuslansLudza
Ludza
21.  Komass TomsFOLKMAŅI / Jelgavas vieglatlētikas klubs
Jelgava
22.  Konavko DmitrijsFOLKMAŅI
Jelgavas novads, Vircava
23.  Kozačkovs ImantsLUDZA
Jelgava
24.Krebsis NaurisKuldīga
25.Ķēde JānisKuldīga
26.  Lācis JurisMērsrags
27.  Laganovskis Oskarsvsk Noskrien
Rīga
28.Lokastovs ArtursRīga
29.  Maslobojevs SergejsKengaRunners
Rīga
30.  Mickus JurģisINDIVIDUAL
Aizpute
31.Misiņš AndrisJelgava
32.  Morgunovs IgorsMatisons Runner’s Club
Rīga
33.  Noveičuks ArnisŽolneroviča skriešanas klubs
Antūži
34.  Paceris JānisStiga RM
Tukums
35.  Pauliņš JānisTalsu Pauguraines zaķi
Talsi
36.  Pētersons MairisAlūksne
37.  Poļskihs AntonsRīga
38.Priede MārtiņšRīga
39.  Rancāns IvarsRēzekne
40.Rezgals-Kalpmanis LaurisTalsi
41.  Semenkovs DzintarsVērgales sports
Vērgale
42.  Sīpols JānisRiga Trail Runners
Staicele
43.  Stumbris MareksKuldīgas novads
44.  Šenbergs ArvīdsMatisons Runner’s Club
Piltene
45.  Šteinerts MārisMārupe
46.  Šteins RaimondsSK Tērauds/Nike-1
Rīga
47.  Šumskis EdgarsSK Tērauds/Nike-1
Rīga
48.  Valdmanis EdgarsMazsalaca
49.  Vancāns IvoTeam JV
Rīga
50.  Vārpiņš AndrisMRC
Vārve
51.  Vītols RonaldsKPMG
Rīga
52.  Volkovs UģisRalfs
Rīga
53.  Zeps RaimondsIlona Marhele
Rīga
54.Zuters DidzisJaunceplīši
Mālpils
55.  Zvirs LaurisLiepāja

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bondere TatjanaDaugavpils
2.  Čipāne IneseRiga
3.  Ēce KristīnaZiemeļkurzeme OK
Valdemārpils
4.  Gaile SandramySport Ogre
Ogre
5.  Gruberte ZaneRīga
6.  Laicāne SanitaSK Tērauds/Nike-2
Ādaži
7.  Mūrēna RūtaNīca
8.  Norkus LīgaMARATONA KLUBS
Saldus
9.  Odriņa KitijaKandava
10.  Salna BaibaMārupe
11.  Slaide IlzeRīga
12.  Slikšāne KristīneJaunmārupe skrien!
Olaine
13.  Smirnova AigaPūre
14.  Spaliņa LailaRīga
15.  Spaliņa LailaRīga
16.Svara JanaVentspils
17.Ščepina TatjanaVentspils
18.  Temerova-Allena AnnaLabs starts
Rīga
19.  Tukuma-Sileniece BaibaLiepaja
20.Zavicka VitaSDK LIELUPE
Jelgava

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Abražuns IntarsRīga
2.  Allens NormundsLabs starts
Riga
3.  Bankovskis MārtiņšSigulda
4.  Bikovs GlebsJelgava
5.  Cakuls RaivisStiga RM
Rīga
6.  Dadzis MārisSK Katrīna
Kuldīga
7.  Gailis JānismySport Ogre
Ogre
8.  Gasjūns ArmīnsFOLKMAŅI
Jelgava
9.  Grīnvalds GuntisMARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Kalniņš JānisActive Travel
Aizpute-Rīga
11.Klavins Janis-KarlisRiga
12.  Klints EdgarsRīga
13.  Kozačkovs AndrisLudza
14.  Kristapsons GundarsASK Patria
Rīga
15.  Lagzdiņš UģisMARATONA KLUBS
Ventspils
16.  Mačevskis AndrisJelgava
17.  Mūrēns GuntisNīca
18.  Pakārklis MārisMARATONA KLUBS
Rīga
19.Prūsis ViestursCēsis
20.  Rozenbergs MikusDeskTime
Mārupe
21.Rozentāls RinoldsLiepāja
22.Silenieks RaimondsJūrmala
23.Vīksna LeoJelgava

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dīce RutaGausā jūdze
Klapkalnciems
2.  Ēķe SandraKuldīga
3.  Freija DžanitaTurlava
4.Freimane IlonaSDK Lielupe
Jelgava
5.Grundmane LillijaKuldīga
6.Ieviņa AnitaNoskrien Cēsis
Cēsis
7.  Liepiņa IvetaSK "METROONS"
Riga
8.  Marčinkus RaisaS/K ozolnieki
Jelgava
9.Muižniece IlzīteSmiltene
10.  Rube InāraSK Katrīna
Kuldīga
11.  Silkalna SolveigaJūrmala
12.  Silkāne ArtaRīga
13.Strode IlzeJaunpils
14.  Šustikova MelitaRīga
15.Tomševica AnnaRīga
16.  Veisberga VinetaSaldus boksa klubs
Sakdus

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ausmanis JānisSK Katrīna
Kuldīga
2.  Basmanovs MihailsRīga
3.  Bebrišs IlgvarsSK Katrīna
Pelči, Kuldīga
4.  Bērziņš JurisSK Šautra
Olaine
5.  Dude ViestursDobeles Sporta skola
Dobele
6.Kalniņš NormundsActive Travel
Aizputes nov.
7.  Kapustāns JānisSK TĒRAUDS
Rīga
8.  Karulis UldisGrobiņa
9.  Kopmanis JānisLSC
Rīga
10.  Ķerubiņš ValdisSK Ozolnieki
Jelgava
11.  Liepiņš ModrisLielais ciems
Tukuma novads
12.  Liepiņš RonaldsSK "METROONS"
Rīga
13.Mischenko OlexandrЛично
Kyiv
14.  Neimanis GatisTalsu biatlona klubs
Talsi
15.  Reimanis NaurisKuldīga
16.  Svarens KārlisBrocēni
17.  Šabāns KasparsSK Katrīna Kuldīga
Kuldīga
18.Tomševics ElansRīga
19.  Upenieks DainisSK Ozolnieki B
Jelgava

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Apfelbaums IlgonisMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Caics JānisRīga.LVVA.
Rīga
3.  Dīcis UldisGausā jūdze
Klapkalnciems
4.  Eglītis IvarsKuldīga
5.  Marčinkus JānisSK Ozolnieki A
Jelgava
6.  Sondors SandrisRīga
7.  Supe JānisTirza
8.Šmits EdgarsIecava
9.Valdonis LeonīdsPreiļi
Preiļi

SNJ..

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Puriņa LīvaVSK Burkānciems & Co
Ainaži
2.  Upmale EmīlijaJelgava

VNJ..

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Cakuls KārlisStiga RM
Rīga
2.Jēkabsons IngusKuldīga
3.  Jerofejevs KristersEleja pagasts
4.  Kalniņš AdriansActive Travel
Langstiņi
5.Mustaps MartinsKuldīga
6.  Samcovs ElmārsKengaRunners
Rīga
7.Stepēns AlekssKuldīga
8.  Zariņš VoldemārsKuldīga

Kuldīga, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Alenicheva AlonaPavilosta
2.  Ansberga OdrijaMARATONA KLUBS
Ventspils
3.Birzniece KateRīga
4.  Bogdanova ViktorijaMatisons Runner’s Club
Piltene
5.  Briede Lorēna-AnnaRiga
6.  Corbus Līna-GundegaLejas Dzirkaļi
Jena
7.  Ēķe ElzaĒdole
8.Gustiņa ElīzaSIA See
Dobele
9.Gustiņa MartaSIA See
Dobele
10.Gūtmane AmandaJelgava
11.Klavniece Elza-AnnaBaltais
Rīga
12.Kobaļeva AlisjaKuldīga
13.Kobaļeva AnastasijaKuldīga
14.Komasa AliseJelgavas vieglatlētikas klubs
JELAGAVA
15.Mačevska Ieva-MartaJelgava
16.  Mačevska Paula-MarijaJelgava
17.Mikalajuna SamantaJelgava
18.  Pulture Elīnaķikuri
19.Rungevica NellijaVentava, Ventspils novads
20.Skābarniece Patrīcija-Tīna3401
21.  Stumbre AnnaKuldīgas novads
22.Svilpe LauraKuldīga
23.  Vahere-Abražune ElīnaRīga
24.  Vahere-Abražune EmīlijaRīga
25.Zīberga MadaraKuldīga

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussMaratona klubs
Ventspils
2.Āboliņš MārtiņšMaratona klubs
TALSI
3.  Ansbergs RobertsMARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Astaševskis ErnestsSK Katrīna
Kuldīga
5.Bērziņa SamantaStendes SAULE
Stende
6.Blūms DanielsTalsi
7.  Brēdiķis KristersKikboksa un boksa skola "Rīga"
Rīga
8.Briedis LūkassLatvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
9.Deiders Toms-Roberts.
10.  Gibašovs MatvejsMARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Juhnevics AlbertsRīga
12.Komass MarkussJelgavas vieglatlētikas klubs
JELAGAVA
13.Krumins FrancisRiga
14.Kukes TimursTriatlona Akadēmija
Rīga
15.Lācis ĒriksMērsrags
16.  Lešinskis MareksSK Katrīna
Kuldīga
17.Liekmanis GustavsSkrunda
18.  Lūsis RalfsTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
19.Mērfijs Dāvids-StefansKuldīga
20.Miksons MarksKNSS
Kuldīga
21.  Ostašovs AndrisOK Saldus
Saldus
22.Ozoliņš MarkussRīga
23.Ozoliņš TomassRīga
24.  Pērkons TomsKuldīgas sporta skola
Kuldīga
25.Rungevics OlafsVentava, Ventspils novads
26.  Savo Lamins-RobertsBaltais
Rīga
27.Silenieks EduardsJūrmala
28.Upenieks JānisKuldīga
29.  Vačiļa KevinsSIA "KORP"
Kuldīga
30.  Valtass HermanisSK "METROONS"/ SS Arkādija
Mārupe
31.Vārna PēterisFOLKMAŅI
Talsi
32.Veits GustavsDurbe
33.  Viekals-Gasjūns TomsFOLKMAŅI
Jelgava
34.Vītols EdijsSigulda

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņa SigneTukums
2.  Bogdanova IzabellaMatisons Runner’s Club
Piltene
3.Egliņa Alta.
4.  Feldmane DanielaRiga
5.Feldmane DanielaRiga
6.Orlova Līga-JustīneMaras
7.Rudakova DiānaKuldīga
8.Sadajeva MarijaSporta Draugi
Rīga
9.  Vicinska Rūta-AlmaBrocēnu cilpotājas
Brocēni
10.  Viekale-Gasjūne ElīzaFOLKMAŅI
Jelgava
11.Zīberga LinetaKuldīga

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Apfelbaums RalfsMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Corbus Maksis-ĒriksLejas Dzirkaļi
Jena
3.Kapustāns Krišjānis-KristapsSK Tērauds
Rīga
4.Krumins KarlisRiga
5.  Liepiņš AndrisSK "METROONS"
Rīga
6.  Liepiņš RaulsSK "METROONS"
Rīga
7.  Riekstiņš JānisSS Arkādija
Rīga
8.Vārna MārtiņšFOLKMAŅI
Talsi

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Ālīte AndraPiltene
3.  Andrejevska KarinaJūrmala
4.Andže SandraLimbaži
5.  Arpa OlgaRīga
6.Baiža DiānaRiga
7.Barlovskaya EkaterinaVentspils
8.Bērziņa LienīteStendes SAULE
sTENDE
9.Bērziņa LienīteStendes SAULE
Talsi
10.  Bērziņa MārīteKuldīgas novada pašvaldība
Kuldīga
11.  Bērziņa SamantaStendes SAULE
Stende
12.  Bērziņa SolvitaJelgava
13.Birze KitijaKuldīga
14.Bluke DaceLiepāja
15.Blūma AgneTalsi
16.Brazdovska BaibaSaldus
17.  Brēdiķe IneseMaratona klubs
Rīga
18.Brēdiķe ZandaKuldīga
19.Briede GitaLatvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
20.Bružāne SintijaStiga RM
Kuldīga
21.  Bruževica AneteRīga
22.  Bulkina MarinaStendes SAULE
Stende
23.Burša-Daldere ElīnaVentspils
24.Butenko SvetlanaB
Liepāja
25.Čegauska Kristīne-
Grobiņa
26.Dejus Agnese-
Grobiņa
27.Derbitskaja KsenijaŽolneroviča skriešanas klubs
Salaspils
28.Drozdova MāraSK BULTA
Riga
29.  Dumbrovska AntraTUKUMS
30.Freimane DaigaJelgava
31.  Frēliha MadaraMARATONA KLUBS
Staldzene
32.Germanova AlinaVentspils
33.Graudiņa AidaEzere
34.Gūtmane IlonaJelgava
35.  Haindrava JelizavetaLudza
Ludza
36.  Haino MartaMARATONA KLUBS
Ventspils
37.  Hāna-Valtasa SandraSK "METROONS"
Mārupe
38.  Hansone SilvijaRīga
39.  Heidingere GundegamySport Ogre
Ogre
40.  Ieviņa IlzeRīga
41.Istratova AnnaVentspils
42.  Jākobsone LīgaRīga
43.  Jespere MartaOzolnieki
44.  Junghāne LindaLiepāja
45.Kalniņa AgneseSiguldas Maratona klubs
Siguldas Pag.
46.  Kalniņa EritaSK Ozolnieki B
Jelgava
47.  Karabača JeļenaVFKStaldzene
Ventspils
48.Kārkliņa SimonaBiedrība Liesma
Saldus
49.  Karlsone GitaMatisons Runner’s Club
Saldus
50.  Klasa IneseKlasu ģimene
Rīga
51.  Konrāde AijaRīga
52.  Kovaļevska DaceSK Ozolnieki
Ozolnieki
53.Krauja GundegaRopažu novads
54.Kristberga EvijaRīga
55.Lāce DaceMērsrags
56.  Lavrentjeva AlīnaRīga
57.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraRīga
58.  Leigūte IlzeLiepāja
59.Liepājniece KristaKuldīga
60.  Lorence SantaOzolnieki
Jelgava
61.  Mickus SantaAizpute
62.Miksone AgneseStiga RM
Kuldīga
63.  Miķelsone GunitaAIZKRAUKLE
Skrīveri
64.  Milgrave Kitijajelgava
65.Nāckalne SandijaSK Katrīna
Rīga
66.  Ostašova AņutaSaldus OK
Saldus
67.Otto AneteKuldīgas
68.  Parhomenko EvelīnaRīga
69.  Pelēce IlzeSK Ozolnieki
Ozolnieki
70.Peliha MarinaRīga
71.  Prišmonte KristīnaVeselības sporta klubs Vip
Ventspils
72.  Radziņa IlvaTukums
73.  Rafaela-Mačevska DzintraJelgava
74.  Rancāne MartaRēzekne
75.Reinfelde LāsmaKuldīgas novada pašvaldība
Kuldīga
76.  Ribnere KristīneSK Šautra
Jēkabpils
77.  Robežniece IngaKuldīga
78.  Roziņa MadaraMARATONA KLUBS
Ventspils
79.Rudakova DaigaKuldīga
80.Siliņa LīnaFOLKMAŅI
Nākotne
81.Spēka IneseFK Bandava
Priekule
82.  Stabe MadaraSkrunda
83.  Šenhofa ElīnaKuldīga
84.  Šneidere MadaraLatvian Cycling Girls
Kuldīga
85.Šteina ZaneKuldīga
86.  Telegina MarijaVentspils
87.  Vagale IjaRīga
88.  Valerte IlzeMARATONA KLUBS
Ventspils
89.Veita AndaDurbe City
90.  Vengra SabīneLudza
Ludza
91.  Viekale-Gasjūne SandraFOLKMAŅI
Jelgava
92.  Vindača AgritaRēzekne
93.Vītola DaceSigulda
94.Voita AgritaKuldīga
95.Zolotarjova AnastasijaRiga
96.  Zvirgzdiņa SandraTalsi

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš GuntarsMARATONA KLUBS
Talsi
2.Abu-Dems SaladinsBauska
3.Bogdanovs AigarsRīga
4.  Brants DidzisMatisons Runner’s Club
Saldus
5.Briška KasparsRunnersClub.lv
Runners Club
6.  Bruševics JānisValle
7.Bružāns EdgarsStiga RM
Kuldīga
8.Buršs-Dalderis AndisVK Tranzīts
Ventspils
9.Cerminieks NormundsJelgava
10.Cīrulis ArtūrsKuldīga
11.  Čibisovs VitālijsSK BULTA / BALTAIS
Riga
12.  Dadzis MārtiņšSK Katrīna
Kuldīga
13.  Daukste AleksandrsSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
14.Deeeee Fdede
de
15.  Egliņš Dainis.
16.  Eniņš GunārsLSC
Rīga
17.  Feteris AigarsSK Tērauds/Nike-1
Rīga
18.  Frāms NiksKuldīga
19.Freimanis DāvisStiga RM
Kuldīga
20.  Freimanis OskarsSK Ozolnieki
Vircava
21.  Gailis ElmārsKuldīga
22.  Gailītis ArnisKuldīga
23.Gustiņš ArtūrsSIA See
Dobele
24.  Gutāns EdmundsRēzekne
25.  Gūtmanis EgilsJelgava
26.  Gūtmanis MārisJelgava
27.  Ivanovs ValdisTukums
28.  Jankovskis JānisELENDA - Liepāja
Liepāja
29.  Jansons ArtūrsMARATONA KLUBS
Kapsēde
30.  Jēkabsons EdgarsTukums
31.  Junghāns UģisLiepāja
32.Kalniņš AivisStiga RM
Kuldīga
33.  Kalniņš-Kalnmalis KasparsKuldīga
34.  Kanaviņš AinisAIZKRAUKLE
Rīga
35.  Kārkliņš KasparsSiguldas Maratona klubs
Sigulda
36.Kličovs JevgeņijsSporta Draugi
Rīga
37.  Kuļikovskis AleksandrsJelgava
38.Liepājnieks MārtiņšKuldīga
39.  Liepiņš DāvisSilver Engine
Rīga
40.  Lūsis AndisTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
41.Ļaudams GuntarsAizpute
42.  Marinecs VadimsSK Tērauds/Nike-2
Rīga
43.Mateika KasparsStiga RM
Kuldīga
44.Matisons AinarsMatisons Runner’s Club
Piltene
45.Miksons ĢirtsStiga RM
Kuldīga
46.  Mincenbergs AivarsINDI
Ventspils
47.  Močs AndrejsRīga
48.Nāckalns KristapsSK Katrīna
Rīga
49.  Naglis AinārsRīga
50.  Naglis KasparsRīga
51.  Naglis RolandsRīga
52.  Neiburgs MārtiņšLejas Dzirkaļi
Aizpute
53.Osis JānisStiga RM
Kuldīga
54.  Ozoliņš ArnisSK Tērauds/Nike-1
Valka
55.Ozoliņš ElgarsRīga
56.Pechenkin AleksandrVentspils
57.Perševics ĢirtsKuldīga
58.Petrovs AldisStiga RM
Kuldīga
59.Petrovs ArnoldsStiga RM
Kuldīga
60.  Petrovs NikolajsLudza
61.Princis JurisKuldīga
62.Proščinko AleksandrsDaugavpils
63.  Radžabovs IgoSkrunda
64.Rauska KrišsRiga
65.Reimanis Rolandskuldīga
66.  Rērihs KrišjānisRīga
67.  Roze RenārsmySport Ogre
Ogre
68.  Rozītis IngussKuldīga
69.Rudakovs JurisKuldīga
70.  Rumbergs JaneksŽolneroviča skriešanas klubs
Talsi
71.  Safutins ViktorsMARATONA KLUBS
Rīga
72.  Samsonovs ŅikitaFolkmaņi
Jelgava
73.  Seņins ArtjomsFOLKMAŅI
Jelgava
74.Sotaks RičardsKuldīgas novada pašvaldība
Kuldīga
75.  Sproģis SandisTet
Rīga
76.  Stiprais EmīlsSK Tērauds/Nike-2
Madona
77.Stumbris MārisKuldīgas novads
78.  Šals EmīlsAizkraukle
Skrīveri
79.Šķerbergs SergejsMārupe
80.Štrauss JurisGrobiņa
81.  Tropiņš EdijsRiga Trail Runners
Dundaga
82.  Valtass IvarsSK "METROONS"
Mārupe
83.  Volodins GeorgijsFOLKMAŅI
Jelgava
84.  Vucāns IgorsDaugavpils
85.  Zeltiņš LaurisRP SIA Rīgas satiksme
Rīga

SB2.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ansberga LizeteMARATONA KLUBS
Ventspils

Kuldīga, Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bambāle GuntaKuldīga
2.Bebriša DaigaSK Katrīna
Pelč i/ Kuldīga
3.  Bebriša GerdaSK "Katrīna"
Kuldīga
4.Bērziņa IngaKuldīga
5.  Borovska GuntaLiepāja
6.Briede BrigitaVC4
Saldus
7.Dumpe ZaneVC4
Saldus
8.Eidemane KsenijaKuldīga
9.Freiberga DaigaKuldīga
10.Freimane IngrinaKuldiga
11.  Freimane IngrīnaKuldīga
12.  Galiņa RutaVC4
Rīga
13.Indriksone JudīteTalsi
14.Kuzmina KristīneKuldīga
15.Laganovska EvijaRīga
16.Miezīte JeļenaKuldīga
17.Radžabova ZinaSkrunda
18.  Segliņa SarmīteKuldīga
19.  Silkalna SolveigaJūrmala
20.Sneidere GuntaLiepāja
21.Strauta TerēzaKuldīga
22.Štrausa DaceGrobiņa
23.  Vagale SvetlanaJelgava
24.  Vicinska DaceAlsungas novads
25.  Vicinska DainaLiepāja
26.  Vicinska LiesmaBrocēnu cilpotājas
Brocēni
27.Vilne EvitaVC4
Saldus
28.Voicesčuka IvetaSalacgrīva

VNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Būmanis AivarsVentspils
Ventspils
2.Ezerkalns JānisKuldīga
3.Īvāns Kārlis-JēkabsKuldīga
4.  Kuznecovs Aleksandrsindividuali
Ventspils
5.Radžabovs IgorsSkrundas muiža
Skrunda
6.Roberts ArtisKuldīga
7.  Svilpe KlāvsKuldīga
8.Šneiders EdgarsLiepāja
9.Vainovskis MārisGymBus
Rīga
10.Voicesčuks AigarsSalacgrīva

Kuldīga, Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa AnceKuldīga
2.Anaņiča AliseAnanici
Tukums
3.Anaņiča AliseAnanici
Tukums
4.Aniņa KarlīnaKuldīga
5.Auza AnnikaKuldīga
6.Beltiņa BeatriseKuldīga
7.Benefelde Sofija-AnnaSkrunda
8.Berķe RūtaBaltaiskalns
Jelgava
9.Bruševica MartaValle
10.Buka Asnātecimbe@inbox.lv
Kuldīga
11.Bukša ElzaSaldus
12.Cickovska AliseKuldīga
13.Frēliha KatrīnaMARATONA KLUBS
Staldzene
14.Gaile Amālija-LauraRīga
15.Gebauere AleksandraKuldīga
16.Giluče FendiaRīga
17.Istratova VeronikaVentspils
18.Jūrmale Sāra-MagdalēnaKuldīga
19.Kaire Eva-AnnikaLiepāja
20.  Kozačkova LaumaLudza
Jelgava
21.Ķimse ElzaSK Katrīna
Kuldiga
22.Liepiņa UllaRīga
23.Meņģele HelēnaKuldīga
24.Mikane ElīzaSilmači
Skrunda
25.Miksone LoretaStiga RM
Kuldīga
26.  Miķelsone MartaBērzaune
27.Ose EvelīnaStiga RM
Kuldīga
28.  Pētersone ElzaKuldīga
29.Pētersone ElzaKuldīgā
30.Pētersone MarijaKuldīgā
31.Polīte Patrīcija-KeitaSK Ozolnieki
Jelgava
32.Prince BaibaKuldīgas novads
33.Prince LindaKuldīga
34.Pulture Elizabete-Tatjanaķikuri
35.Rancāne OlīvijaRēzekne
36.Rezgale-Kalpmane KetrionaTalsi
37.Rozentāle Emīlija-SantaJaunolaine
38.  Rudakova DārtaKuldīga
39.Rungevica OdrijaVentspils novads, Ventava
40.Sebeža EimijaSilmači
Skrunda
41.Sīle IevaBērnu skrējiens
Kuldīga
42.Sīle IevaKuldiga
43.Siliņa ElzaKuldīga
44.Siņicina EmīlijaMARATONA KLUBS
Ventspils
45.Solomahina AmēlijaKuldīga
46.Solomahina OlīvijaKuldīga
47.Strade PatrīcijaKuldīga
48.Supe AnnijaBaldone
49.Svilpe HannaKuldīga
50.Šķēle ĪrisaMadona
51.Vilne KatrīnaValle
52.Vilnīte Greisa-AnnaKuldīga
53.Višķere AnnijaTEAM JV
Rīga
54.Žuka DarjaRīga

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anaņičs HugoAnanici
Tukums
2.Baltaiskalns KurtsKuldīga
3.Bērziņš KrišjānisKudīga
4.Blūms HenrijsStiga RM
Kuldīga
5.Briedis LūkassLatvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
6.Bružāns MiķelisStiga RM
Kuldīga
7.Bukšs AleksisSaldus
8.Čīma PēterisKuldīga
9.Čīma RobertsKuldīga
10.Danenbergs RičardsKuldīga
11.Danenbergs TomassKuldīga
12.Dazarts MiķelisRīga
13.Djačoks DominiksRiga
14.Druvietis ValtersRīga
15.Duksis KurtsPiņķi
16.Egle ErnestsGrassmaster
Kuldīga
17.Ernstsons ValtersMARATONA KLUBS
Ventspils
18.Fjodorovs MaksimsRīga
19.Fjodorovs PlatonsRīga
20.Freimanis RobertsKuldīga
21.Futraks RobertsKazdanga
22.  Gilučs OliversRīga
23.Graudiņš RūdolfsEzere
24.Grīniņš AlbertsKuldiga
25.Grīniņš JēkabsKuldiga
26.Gūtmanis GustavsJelgava
27.Jirgensons JēkabsKuldīga
28.Jūrmalis Adrians-DuraisamiKuldīga
29.Kalniņš EmīlsStiga RM
Kuldīga
30.Kalns DidzisKulīga
31.Keišs OskarsKuldīga
32.Kiršteins AkselsKuldīga
33.Kronbergs RihardsKuldīga
34.Ķēde Ričards-JānisKuldīga
35.Ķimenis ArtūrsKuldīga
36.Ķimsis ValtersSK Katrīna
Kuldiga
37.Legzdiņš MariussBērnu skrējiens
Kuldiga
38.Liekmanis Rūdolfs-NilsSkrunda
39.Liekniņš JurģisKuldiga
40.Liepa MārisIr
41.Liepiņš AdriansKuldīga
42.Lukševics KristofersKuldīga
43.Mednis NamejsKuldīga
44.Meiris AlekssKuldīga
45.Miezitis BenjaminsKuldīga
46.Miksons NiksStiga RM
Kuldīga
47.Miķelsons RobertsBērzaune
48.Petrēvics AugustsVārme
49.Polītis PatriksSK Ozolnieki
Jelgava
50.  Pozdņakovs AleksandrsMARATONA KLUBS
Ventspils
51.Reimanis RegnārsKuldīga
52.Reimanis ValdisKuldīga
53.Rozentāls OskarsKNSS
Kuldīga
54.Rugevics Emīlsliepāja
55.Seņins AdriansFOLKMAŅI
Jelgava
56.Silenieks JānisJūrmala
57.Stols IntarsJelgava
58.Straubergs ErnestsLimbaži SKRIEN
Limbaži
59.Strautnieks AnsisRīga
60.Stulpāns KārlisGravis
Ogre
61.Stumbris MiķelisKuldīgas novads
62.Svilpe ViestirsKuldīga
63.Vačiļa Evans-ElisijsKuldīga
64.  Vačiļa Evans-ElisijsKuldīga
65.  Vačiļa KirilsSIA "KORP"
Kuldīga
66.Valaks ReinisKuldīgas novads
67.Vanags ValtersKuldīga
68.Vilnis EmīlsVC 4
Saldus
69.Vilnis MārtiņšValle
70.Zandersons DominiksKuldīga

SB2.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa AliseKuldīga
2.  Astaševska ElzaSK Katrīna
Kuldīga
3.Bendzika LieneAlsungas nov.
4.Blūma Leila-MartaTalsi
5.Corbus Anna-MadaraLejas Dzirkaļi
Jena
6.Čīma GabrielaKuldīga
7.Dāvida GabrielaKuldīga
8.Deidere Rūta-Terēze.
9.  Dukse UndīnePiņķi
10.Edele-Davidenko ElizabeteKuldīga
11.Ernstsone AnnaKuldīga
12.Ferstere AnnaKuldīga
13.Golubeva DianaKuldīga
14.Kalna MadaraKuldīga
15.Kārkliņa UndīneKuldīga
16.Kiršteine ElizabeteKuldīga
17.Kļavniece Mia-JasmīneBaltais
Rīga
18.Konrāde KatrīnaLiepāja
19.Lāce ElīzaMērsrags
20.Liepiņa MartaLielais ciems
Tukuma novads
21.Liepiņa NīnaRīga
22.  Loca MartaOzolnieku sporta skola
Ozolnieki
23.Lukševica KatrīnaKuldīga
24.  Meņģele SamantaKuldīga
25.Ozola ElīzaKuldīga
26.Pavlovska LindaRīga
27.  Pētersone EmīlijaTOK TAKA
Kuldīga
28.Pogrebnija AliseKuldīga
29.Purvīte KatrīnaMARATONA KLUBS
Rīga
30.  Reimane AustraKuldīga
31.  Serpāne RamonaKuldīga
32.Siliņa NikolaSaldus
33.Siliņa TīnaRīga
34.  Stola MartaJelgava
35.Strapcāne EnnijaRīga
36.  Strapcāne PaulaSporta skola Arkādija
Rīga
37.  Terentjeva Sofija-ElizabeteRīga
38.Timko MadaraJēkabpils
39.Vilne AnnaValle
40.Vuškāne Daniela-LīnaKuldīga
41.Zazerska AnnaKNSS
Kuldīga
42.Zemberga PatrīcijaKuldīga

VB2.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bluķis KrišjānisLiepāja
2.  Brēdiķis RihardsSIA "KORP"
Kuldīga
3.Cickovskis KristapsKuldīga
4.Dmitrijevs IvansLEGO
Riga
5.Drullis MārcisKNSS
Kuldīga
6.  Freimanis RalfsJelgava
7.  Frēlihs PēterisMARATONA KLUBS
Staldzene
8.Gūtmanis DansKuldīga
9.Hillermanis EnnoKuldīga
10.Jirgensons HenrihsKuldīga
11.Keišs GustavsKuldīga
12.Krauja MārtiņšKNSS
Kuldīga
13.Kronbergs EduardsKuldīga
14.Liekniņš JurisKuldīga
15.  Locs MārisOzolnieki
16.Lūsis RobertsTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
17.  Mikans PaulsSilmači
Skrunda
18.  Pētersons MatīssRīga
19.Petrēvics GustavsVārme
20.  Puķe RobertsKNSS
Kuldīga
21.Rozentāls PēterisKNSS
Kuldīga
22.Sanders MareksLiepāja
23.Silenieks GustavsLiepāja
24.Svilpe KristapsKuldīga
25.Šabāns Marks-SebastiansKuldīga
26.  Viļumovs OttoEVELO TEAM
Rīga
27.  Vītoliņš GustavsKNSS
Kuldīga

SB3.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa SāraKuldīga
2.Anaņiča ElzaAnanici
Tukums
3.Brēdiķe PatrīcijaSIA "KORP"
Kuldīga
4.Gailīte AneteKuldīga
5.  Inovska AliseVentspils
6.  Ķiģele MontaKuldīga
7.Ose AnnaKuldīga
8.  Sileniece Elizabete-EstereLiepāja
9.  Šmite KendijaKuldīga
10.  Vanaga MadaraKNSS
Kuldīga
11.Veļeseviča AlisijaRīga
12.Veremeja AnastasijaKNSS
Kuldīga
13.Vilnīte EnijaKuldīga

VB3.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Birze RalfsKuldīga
2.  Bruševics AdriansValle
3.Dazarts KristapsKuldīga
4.  Graubergs AlekssStiga RM
Kuldīga
5.Hillermanis LukassKuldīga
6.  Kārkliņš TomassKuldīga
7.  Kauliņš MiķelisFolkmaņi
Rīga
8.  Kļavnieks Nils-GabrielsBaltais
Rīga
9.Komisārs RobertsKuldīgas novads
10.Liekmanis JustsSkrunda
11.  Serpāns RobertsKuldīga
12.Silenieks Ernests-KlemenssJūrmala
13.Staltmanis NiklāvsKuldīga
14.Ulpe EdgarsKuldīga
15.Uzars RaivisKuldīga
16.Veļesevičs RobertsRīga
17.  Zemke RobertsKuldīga

Kopā pieteikušies: 944