Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens "Izskrien Ogri 2022" | Saraksts

10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV10MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.  Bārda JānisV10Ikšķile
3.  Beleviča JolantaS10Ogre
4.  Belevičs JēkabsV10Ogre
5.  Bērziņš ReinisV10Virsotne/Marmot
Ciemupe
6.  Bērziņš ValtersV10VSK Noskrien
Jaunjelgava
7.  Bodiļevs AleksandrsV10Ogre
8.  Bodnieks DairisV10Ogre
9.  Bodnieks GunārsV10Ogre
10.  Brigmanis JurģisV10Ogre
11.  Buinova JulijaS10inpace.run
Riga
12.  Bušs ArmandsV10Ogre
13.Cauna GuntarsV10Ogre
14.  Cauna OlgaS10Ogre
15.  Caune Miks-JānisV10Ogre
16.Dambis MārtiņšV10INSALVO
Rīga
17.  Dimants AndrisV10TRITANS TRIATHLON TEAM
Ogre
18.Drozdova MāraS10SK BULTA
Riga
19.  Ebels IlgvarsV10Tritans Triathlon Team
Mārupe
20.Ēriķis TomsV10Ogresgals
21.  Erts EdgarsV10Komanda
Ogre
22.  Ervalds PēterisV10Ogre
23.  Freibergs AndisV10individuāli
Ķegums
24.Freivalds LotārsV10Ķegums
25.  Gailis JānisV10mySport Ogre
Ogresgals
26.  Gailuma KristīneS10Rīga
27.Grēviņš ArtūrsV10Rīga
28.  Grunckis ErensV10Valmiera
29.  Heidingere GundegaS10mySport Ogre
Ogre
30.  Herings MārtiņšV10Rīga
31.Ivanovs AleksandrsV10Ogre
32.  Jazvinskis MihailsV10Mārupe
33.  Kaimiņš KristapsV10Ogres novads
34.  Kalniņa KatrīnaS10Lielvārde
35.  Kaļva AgitaS10mySports Ogre
Ķegums
36.  Karasenko DmitrijsV10Salaspils
37.  Kārkliņš JevgenijsV10Bukulti
38.  Klints RaimondsV10LSK
Ikskile
39.  Krauze LieneS10SPORTLAT
Rīga
40.Kudria YevhenV10Dnipro
41.Ķēniņš MārtiņšV10Ogres novada sporta centrs
Ogre
42.Larionova EllaS10Rīga
43.  Latkovska VendijaS10Ogre
44.Liepiņš ImantsV10Lielvārde
45.Liepiņš KalvisV10Lielvārde
46.  Livčāns KasparsV10MARATONA KLUBS / Ikšķile
Ikšķile
47.  Lulle ŽanisV10BALTAIS
Riga
48.Malančuka ZandaS10Jūrmala
49.Mālmeisters RūdisV10Lielvārde
50.  Marinecs VadimsV10SK Tērauds
Rīga
51.  Mucenieks DāvidsV10Cēsis
52.Naudiņa BaibaS10Rīga
53.  Neimanis JānisV10GymBus.Club
Rīga
54.  Ņilovs ValdisV10MySportOgre
Ogre
55.  Opolais IntarsV10izturība
Ikšķile
56.  Pāvuls UlvisV10Rīga
57.  Pētersons MairisV10Ilzenes pag.
58.Preimane DaceS10Lielvārde
59.Prokopeņa KaterinaS10ALOHA!
Ogre
60.  Radionovs KristapsV10Ogre
61.  Reinfelds Emīls-MatiassV10Ogre
62.  Rītere IngaS10Ogre
63.Robežnieks RaitisV10Ikšķile
64.Robežnieks RenārsV10Ikšķile
65.  Rozenbergs AigarsV10Lielvārde
66.  Rozentāls AndrisV10Rozentāls
Rīga
67.  Rūtiņš EdgarsV10Maratona klubs/Balta
Ogresgals
68.Salmane SantaS10Sk Rekords
Rīga
69.  Saulgriezis RaivoV10Rīga
70.  Siliņš JānisV10Siliņi
Ogre
71.  Skārda DzintraS10AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
72.  Skuja EdgarsV10Ogre
73.Skujiņš TomsV10Ogre
74.Soms AigarsV10Somik
Ogre
75.  Spūlis BrunoV10Ogre
76.  Šillers EinārsV10Matisons Runner's club
Ikšķile
77.  Šteinbergs RaitisV10Ogre
Ogre
78.  Treikmanis UģisV10Cēsis
79.  Tribockis AlvisV10Ogre
80.  Uļģis DāvisV10komanda
Ikšķile
81.Vaivods RenārsV10Riga
82.  Vancāns IvoV10Team JV
Rīga
83.  Vecgailis DmitrijsV10SK BULTA
Rīga
84.  Vītols RonaldsV10Rīga
85.Zandbergs MikusV10Roja
86.  Žilinsks RomsV10Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils

5 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābelis ValtersV5Suntaži
2.Āboliņa TatjanaS5Maratona klubs
TALSI
3.  Āboliņš GuntarsV5Maratona klubs
TALSI
4.  Āboliņš MarkussV5Maratona klubs
Ventspils
5.Āboliņš MārtiņšV5Maratona klubs
TALSI
6.  Antone KristaS5Ogres novada sporta centrs
Ogre
7.Avagjans MesropsV5Arnis Power
Rīga
8.  Avena LauraS5Ogres 1.vidusskola
Rembate
9.  Avena LindaS5Ogres 1.vidusskola
Rembate
10.  Babkins MārtiņšV5SK BULTA
Rīga
11.Bārda KārlisV5Ikšķile
12.Bārda KlāvsV5Ikšķile
13.  Barkovs AleksandrsV5Fazer
Ogre
14.Barons GatisV5SK Rekords / OK Kāpa
Ogre
15.Bauze JānisV5Ogre
16.  Belevičs JustsV5Ogre
17.  Belousovs VadimsV5Rīga
18.  Bērziņa AnnaS5Jaunjelgava
19.  Bībere ElīnaS5SS Arkādija
Rīga
20.  Bluķe DiānaS5Fazer
Ogre
21.Borozinskis DzintarsV5Maratona klubs
ĶEGUMS
22.Borozinskis KasparsV5Maratona klubs
ĶEGUMS
23.Čačka JānisV5Rembate
Rembate
24.Dārgā RūtaS5Ogre
25.  Demeško AndrejsV5Fiksiki
Rīga
26.  Devele DiānaS5Fazer
Ogre
27.  Dīcis MārtiņšV5Fazer
Ogre
28.  Dūka JānisV5purenn.com
Cēsis
29.Dzosens RalfsV5Ogres novada sporta centrs / Mysport Ogre
Ogre
30.Eglītis DāvisV5Lielvārde
31.Fomčenkova NatālijaS5Ogre
32.Freimanis KrišjānisV5Ropaži
33.Gagainis RingoldsV5BJC Laimīte
Rīga
34.  Gaile SandraS5mySport Ogre
Ogres novads
35.  Grandāns EmīlsV5Ogres novada sporta centrs
Ogre
36.  Grebņevs BogdansV5SS"Arkādija"
Rīga
37.  Gruševs SalvisV5Skriešanas Akadēmija
-
38.Helmane MartaS5Ropaži
39.Hohbergs Anrijs-RalfsV5Ikšķile
40.  Jauja HelmutsV5Riga
41.  Jaunzare AivaS5OGRE
42.  Jurāne LauraS5Fazer
Ogre
43.Kaira Edvards-KristofersV5Ogres 1.vidusskola
Ogre
44.Kaira Everita-LuīzeS5Ogres 1.vidusskola
Ogre
45.  Kalniņa ZaneS5Fazer
Ogre
46.  Kalniņš KristsV5Fazer
Ogre
47.Karvelis KristapsV5Ogres novada sporta centrs
Ogre
48.Kiseļova DaceS5Mārupe
49.Kiseļovs ĒriksV5Mārupe
50.  Kļaviņš EdgarsV5Ogre Novada sporta centrs
Ogre
51.  Knestjapins AleksandrsV5Arkadija
Riga
52.  Kojaloviča IlonaS5Mārupes veterāno
Babīte
53.Krafte MilanaS5SS Arkādija
Rīga
54.  Kurpnieks TomsV5Lielvārde
55.Ķēniņa Karlīna-MartaS5Ogres novada sporta centrs
Ogre
56.  Ķikuste LoretaS5Salaspils
57.Lasmanis EdžusV5SK Rekords
Riga
58.Liepiņa ElineS5Fazer
Ogre
59.  Liepiņa IvetaS5SK "METROONS"/
Riga
60.  Liepiņš RonaldsV5Rīga
61.  Luberts MārisV5Suunto Team Latvija
Rīga
62.Lulle ElitaS5Ogre
63.  Lulle RobertsV5Ogre
64.  Mackeviča IndraS5Ogres novada sporta centrs / Mysport Ogre
Ogre
65.  Marculāne LieneS5Ikšķile
66.  Marhele IlonaS5Alūksne
67.  Martinsone ArtaS5Meridiāns-CPSS
Cēsis
68.Matorins PavelsV5Ogre
69.  Matusevičs TomassV5Dinamo
Rīga
70.  Mežiels JānisV5mySport
Ogre
71.  Mežiels JānisV5Ogres novads
72.  Mežvēvers AivarsV5Sportland
Ogre
73.Mikitova DaigaS5Ogre
74.Mikitovs GatisV5Ogre
75.  Moļņika IevaS5SK Tērauds
Rīga
76.  Naumenko AleksandrsV5Gausā Jūdze
Ogre
77.  Neilande DiānaS5Rīga
78.  Neilande SabineS5Fazer
Ogre
79.  Noveičuks ArnisV5Žolneroviča skriešanas klubs
Antūži
80.  Olehno LīgaS5Fazer
Ogre
81.Ozola GuntaS5Salaspils
82.  Padedze LāsmaS5Ogres novada sporta centrs
Ogre
83.  Pastare AgneseS5mySport
Ogre
84.  Percovs IļjaV5SS"Arkādija"
Rīga
85.  Percovs IļjaV5Rīga
86.Peško IevaS5Ogre
87.Pētersone SandaS5Ogre
88.  Plateja SantaS5Fazer
Ogre
89.Podāns OskarsV5Ogre
90.  Poga JurisV5OGRE
91.  Popko TomassV5Ogre
92.  Priede LīvaS5Ciemupe
93.  Priedīte MaritaS5Fazer
Ogre
94.Pumpura AliseS5Ķekava
95.  Reitmane SandijaS5Ogres novada sporta centrs
Ogre
96.Roze NataļjaS5Jūrmala
97.  Rubina SandraS5OGRE
98.  Saldons AndrisV5Matisons Runner’s Club
Jūrmala
99.  Silgals ArtūrsV5SRC
Mārupe
100.  Slišāne GintaS5Lielvārde
101.  Stolbovs GvidoV5kmsbp.lv
Jūrmala
102.  Stukāns KārlisV5Ogres novada sporta centrs / Mysport Ogre
Ogre
103.  Ščetiņins JurijsV5Dinamo Rīga
Salaspils
104.  Šers RobertsV5Ogres novada sporta centrs
Ogre
105.  Šipovska JanaS5Fazer
Ogre
106.  Šišlovs MarksV5Rīga
107.  Šmate SintijaS5Fazer
Ogre
108.  Štulbergs GatisV5Maratona klubs/Dionsportlab
Rīga
109.Šūpola IevaS5Ogre
110.  Titovs RobertsV5SS Arkādija
Rīga
111.Ūbelītis ReinisV5Ogre
112.Ūdre IneseS5Sigulda
113.  Ūdre LaimaS5Fazer
Ogre
114.Urtāne BaibaS5Lielvārde
115.  Urtāne IndraS5Žolneroviča skriešanas klubs
Rīga
116.  Urtāns RobertsV5Rīga
117.Vainovskis MārisV5GymBus
Rīga
118.Vanags IngusV5Ogre
119.  Vancāne GundegaS5SK Tērauds
Rīga
120.Vārslavāns UģisV5Rīga
121.Viļuma OksanaS5Rīga
122.Vinjukova Anna-MarijaS5Ogres novada sporta centrs
Ogre
123.Zaricnijs DaniilV5Salaspils
124.Zemīte TatjanaS5Jelgava
125.Zilberte AliseS5Ogre
126.Žižina VladislavaS5ALOHA!
Ogre
127.Žižins MarksV5ALOHA!
Огре

Bērnu skrējiens 500m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābelis RobertsVB-500Suntaži
2.Ābelis ValtersVB-500Suntaži
3.  Āboliņš MarkussVB-500Maratona klubs
Ventspils
4.Āboliņš MārtiņšVB-500Maratona klubs
TALSI
5.Āboltiņa SemijaSB-500Ogte
6.Ajupovs MarselsVB-500Rīga
7.Alksnīte-Lamberte AliseSB-500Ogre
8.Alksnīte-Lamberte EvelīnaSB-500Ogre
9.Andrejevs GļebsVB-500Riga
10.Andrejevs JegorsVB-500Arkadija
Riga
11.Apacka MarijaSB-500Skriešanas skola
Rīga
12.  Avena LauraSB-500Rembate
Rembate
13.Balode KateSB-500Ogre
14.  Baranauska AmandaSB-500SS Arkādija
Ķekavas novads
15.  Baranausks RolandsVB-500SS Arkādija
Ķekavas novads
16.Barcs OskarsVB-500Ogre
17.Bārda ValtersVB-500Ikšķile
18.Beinārs HenrijsVB-500Ogre
19.Beinārs TeodorsVB-500Ogre
20.  Beleviča JeteSB-500Ogre
21.Belousovs RuslansVB-500Rīga
22.  Bībers ArtūrsVB-500Rīga
23.Biķernieks JānisVB-500Ogre
24.  Blanks ErnestsVB-500Salaspils
25.Bleija EstereSB-500Ogre
26.Bule ElīnaSB-500Ogre
27.Buša EmīlijaSB-500Ķegums
28.Celms HugoVB-500Riga
29.Ciblis EdgarsVB-500SALASPILS NOV.
30.Ciblis ErnestsVB-500SALASPILS NOV.
31.Dambe EnijaSB-500INSALVO
Rīga
32.  Dauksta GabrielaSB-500riga
33.Deinats PatriksVB-500Ogre
34.Dimante SamantaSB-500Ogre
35.Divanovskis RičardsVB-500Ogre Juniors
Ogre
36.Dombrovskis JurisVB-500Tīnūžu pagasts
37.Dumpis EmīlsVB-500Lielvārde
38.Dumpis MiķelisVB-500Lielvārde
39.Dzosena KarlīnaSB-500Ikšķile
40.  Eglītis MartinsVB-500Ikšķile
41.  Eglītis MiksVB-500Ikšķile
42.Eisaka MadaraSB-500Ogre
43.Eisaka PaulaSB-500Ogre
44.Ermansons RalfsVB-500Mālpils
45.Ervalde LindaSB-500Ogre
46.Ervalds MartinsVB-500Ogre
47.Fomčenkovs JegorsVB-500Ogre
48.Gagainis RingoldsVB-500BJC Laimīte
Rīga
49.  Gailis EdvardsVB-500Ogre
50.Ganuško KristenaSB-500Ogres sporta centrs
Ogre
51.  Gasperovičs EdvardsVB-500Ogre
52.Gelo DžuzepeVB-500Ogre
53.Ginko EstereSB-500Ogre
54.Grandāne-Some NikolaSB-500SOMIEŠI
Ogre
55.Grīnšteins GustavsVB-500Ogre
56.Grospiņa DārtaSB-500Ikšķile
57.Grospiņš EmīlsVB-500Ikšķile
58.Gruševa HannaSB-500Skriešanas Akadēmija
-
59.  Gruze AnceSB-500Ogre
60.Gruze LoteSB-500Ogre
61.  Gruzis GatisVB-500Ogre
62.Gurova AmēlijaSB-500Ķeguma vidusskola
Ķegums
63.Guslens AlbertsVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile
64.  Guslens EdvardsVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ikšķile
65.Ģemze MadaraSB-500Ogre
66.  Heidingers ValtersVB-500Ogre
67.Helmane MartaSB-500Ropaži
68.Helmane OtīlijaSB-500Ropaži
69.Heringa NoraSB-500Ogre
70.Herings RūdolfsVB-500Ogre
71.Irbe KarlīnaSB-500Ogre
72.  Ivanova SofijaSB-500Ogre
73.Ivanova TaisijaSB-500Rīga
74.Janušēvičus PatriksVB-500Ogre
75.Jaunzars RenārsVB-500Ogre
76.Jazvinskis AleksejsVB-500Mārupe
77.  Kalniņa AmēlijaSB-500Kalniņi
Ogre
78.Kalniņš EmīlsVB-500Kalniņi
Ogre
79.Kalviņa NoraSB-500Ogre
80.Kalviņš ValtersVB-500Ogre
81.Kaļva KeitaSB-500Ogres sporta centrs/Ķegums
Ķegums
82.Klestrova EvaSB-500Ogre
83.Kļaviņš StefansVB-500Noķer mani
Lielvārde
84.Knēziņa DārtaSB-500Ķekava
85.Krastiņa ElzaSB-500Noķer mani/Ogres centra pamatskola
Ogre
86.Krastiņš LenijsVB-500Ogre
87.Krastiņš NikolassVB-500Ogre
88.Krūmiņliepa LuīzeSB-500Mālpils
89.Kudria OleksandraSB-500Dnipro
90.Kuģe EvelīnaSB-500Tīnūžu Sākumskola
Tīnūži
91.Kuģis KalvisVB-500Tīnūžu Sākumskola
Tīnūži
92.Kuka KristaSB-500Kuki
Lēdmane
93.Kuks KristapsVB-500Kuki
Lēdmane
94.Kuško Anna-MarijaSB-500Rīga
95.Larionovs FredisVB-500Rīga
96.Larionovs HorensVB-500Rīga
97.Larka UnaSB-500Ogre
98.Larks GvidoVB-500Ogre
99.Leimanis EdijsVB-500Ogre
100.Leja JēkabsVB-500Ogre
101.Lejiete Jete-AnnaSB-500Ogres nov.
102.Lejiets JustsVB-500Ogres nov.
103.Lībeks AustrisVB-500Ogre Juniors
Ogre
104.Liepkalne ElīzaSB-500Salaspils
105.Liepkalne EvijaSB-500Salaspils
106.Limora AliseSB-500Ķeguma novads
107.Lismane PaulaSB-500Ogre
108.Lubiņš DeividsVB-500Ogre
109.  Ludboržs ErnestsVB-500Ogre
110.  Ludboržs HaraldsVB-500Ogre
111.Lūse MartaSB-500Ogre
112.Maskalāns EduardsVB-500Ogre
113.Matusevičs StefansVB-500Dinamo
Salaspils
114.Māziks Gustavs-KristsVB-500IKSKILE
115.Mazkalniņa LuīzeSB-500Ogre
116.Metlāns ReinisVB-500Tīnūžu sākumskola
Tīnūži
117.Mežiels Kristofers-EvertsVB-500mySport
Koknese
118.  Mežvēvers MartinsVB-500Ogres novada sporta centrs
Ogre
119.  Mežvēvers TomassVB-500Ogres novada sporta centrs
Ogre
120.Mikitova PaulaSB-500Ogre
121.Mileiko MārtiņšVB-500Ogre
122.Mileiko RičardsVB-500Ogre
123.  Millere AnnikaSB-500Ogres sporta centrs/Ogres centra pamatskola
Ogre
124.Millere KarlīnaSB-500Ogre
125.Millers RodrigoVB-500Ogre
126.Neimane ElzaSB-500Rīga
127.Neimane MaijaSB-500Rīga
128.Niklase HannaSB-500Ogre
129.Nore JēkabsVB-500Ikšķile
130.Nore OtoVB-500Hill Climb Racing
Ikšķile
131.Noveičuks HenrijsVB-500Žolneroviča skriešanas klubs
Rīga
132.Oinaskova LoretaSB-500Ogre
133.Opolā JasmīnaSB-500Izturība
Ikšķile
134.Ozols OliversVB-500Tīnūžu sākumskola
Ogre
135.Pastva DemijaSB-500Riga
136.Peško KlāvsVB-500Ogre
137.Peško LeonardsVB-500Ogre
138.  Poga RobertsVB-500Ogre
139.Poikāne MartaSB-500Ogre
140.Popko AdriansVB-500Ogre
141.  Popko TomassVB-500Ogre
142.Pospelkina MariaSB-500Salaspils
143.Priževoits OliversVB-500Ogre ATHLETICS
Lielvārde
144.  Pupina OlgaSB-500Arkadija
Riga
145.Pupins DmitrijsVB-500Riga
146.  Pupins VladimirsVB-500Arkadija
Riga
147.Rapšus RaimondsVB-500Ogres novada sporta centrs
Ogre
148.  Ravinskis MarksVB-500Ogre
149.  Reinsone KarolīnaSB-500Ogre Athletics
Ogre
150.Ribaka LinetaVB-500Ogre
151.Ribaka RevitaSB-500Ogre
152.Roze ErnestsVB-500JRK
Ogre
153.Roze OrionsVB-500JRK
Ogre
154.Rozentāle MiriamaSB-500Rozentāls
Rīga
155.Rozentāls AronsVB-500Rozentāls
Rīga
156.Sebre KarlīneSB-500Ogre
157.Sebris JēkabsVB-500Ogre
158.Siliņš MārisVB-500Ogre
159.Skaboviča AusmaSB-500Rīga
160.  Slesarenoks AleksandrsVB-500Rīga
161.Slišāns HugoVB-500Lielvārde
162.Slišāns OliversVB-500Lielvārde
163.Sotņikovs MarksVB-500Riga
164.Sproģis TomsVB-500Ogre
165.Steks-Eglīte AmēlijaSB-500Ogre
166.Steks-Eglītis DariansVB-500Ogre
167.Strazdiņš DāvisVB-500Ikšķiles Brīvā skola
Ogre
168.  Strēlnieks MatīssVB-500Ogre
169.Stulpāns KārlisVB-500Gravis
Ogre
170.Subočs MiloslavaSB-500Ogre Juniors
Ogre
171.Subočs MiroslavsVB-500Ogre Juniors
Ogre
172.Subočs RadomirsVB-500Ogre Juniors
Ogre
173.Šabliko ElzaSB-500Frozen
Ogre
174.Šers BrunoVB-500Ogre
175.Šers PatriksVB-500Ogre
176.Šķēle EduardsVB-500Ogre
177.Šķēle ErnestsVB-500Ogre
178.  Šteinberga PaulaSB-500Ogre
179.Šteinbergs KārlisVB-500Ogre
Ogre
180.Tēraude LindaSB-500Rīga
181.Tērauds KristapsVB-500Rīga
182.Tinkuse LieneSB-500Ogre
183.Trukšāns KārlisVB-500Ogre
184.Trūps AleksandrsVB-500Tīnūži
185.Upmale UlrikaSB-500Ķirzaka
Ogre
186.  Urtāne LaumaSB-500Rīga
187.Vancāne AlisaSB-500Team JV
Rīga
188.Vasiljevs MihaelsVB-500Ogre
189.Vevere EmilijaSB-500Kegums
190.Vēvere RamonaSB-500Kegums
191.Vēvere SofijaSB-500Kegums
192.Vorotnikovs IljaVB-500Riga
193.Vorotnikovs NikitaVB-500Arkadija
Riga
194.Začs ArtisVB-500Ogre
195.Zamovskis JēkabsVB-500laine.zamovska@gmail.com
Ogre
196.Zariņa EvaSB-500Ogre
197.Zdažinska KeitaSB-500Ķegums
198.Zemīte DenijaSB-500Jelgava
199.Zemītis EmīlsVB-500Ogre
200.  Ziedone LauraSB-500Ogre
201.  Ziedone MadaraSB-500Tinuzi
202.Zobens ArtūrsVB-500Ogres Novads, Suntaži

Bērnu skrējiens 1000m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bergmanis EdmundsVB-1000Ogres novada sporta centrs
Ogre
2.  Bībere VeronikaSB-1000Rīga
3.Birzniece KateSB-1000Arkadija
Rīga
4.Damskalns KristiansVB-1000Riga
5.Ermansons EdgarsVB-1000Mālpils
6.Ginko RobertsVB-1000Ogre
7.  Ģemzis EduardsVB-1000Rīga
8.  Heidingers HaraldsVB-1000Ogre
9.Kokina EmīlijaSB-1000Ikšķile
10.Krastiņa ZaneSB-1000Ogres sporta centrs/Ogres centra pamatskola
Ogre
11.Kudrjavcevs MaksimsVB-1000Ogres novada sporta centrs
Ogre
12.Ķēniņa EvelīnaSB-1000Ogres novada sporta centrs
Ogre
13.Lismane EvelīnaSB-1000Ogres novada sporta centrs
Ogre
14.Maurmane ElīzaSB-1000Ogres novada sporta centrs
Ogre
15.Mikitova LīvaSB-1000Ogre
16.  Oinaskova AliseSB-1000Ogre
17.Paukšēna Tīna-KristiānaSB-1000Ogres novada sporta centrs
Ogre
18.Piskun VeronikaSB-1000Salaspils
19.  Poga JānisVB-1000Ogre
20.  Savo Lamins-RobertsVB-1000Baltais
Saurieši
21.Slesarenoka AngelinaSB-1000Riga
22.Vasiljevs ŅikitaVB-1000Ogre
23.Vinjukova EvelīnaSB-1000Ogre
24.Zalāne MartaSB-1000Ogres novada sporta centrs
Ogre
25.  Zaprivoda ElizabeteSB-1000ALMONT
Rīga
26.  Ziedonis ĒriksVB-1000Ogre

Kopā pieteikušies: 441