Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils maratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Ventspils, 42,195km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Adamonis JonasVMVilnius
2.Breiers SandisVMDzimtmisa
3.  Brūklis RūdolfsVMJūrkalne
4.  Dubinskas ArūnasVM40Um Bongo
Vilnius
5.  Endziņš AndisVM40Ādaži
6.Garjāne IevaSM40DREAMTRIPS
Riga
7.  Heinols MārisVM40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
8.  Jankavs IvarsVM50Olaines pagasts
9.  Janovičs PāvelsVMLsc
Rīga
10.  Jaunķierpis AdriansVMMARATONA KLUBS
Ventspils
11.Jaunķierpis AndisVM40MARATONA KLUBS
Ventspils
12.  Kalnbērza RitaSMJūrmala
13.  Kalniņš RitvarsVM40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
14.  Kļaviņš UldisVMRieksti
Sigulda
15.Langzams JanisVMDundaga
16.  Limanāns DainisVMRIEKSTI
Biksti
17.  Ļaudups GuntisVMLiepāja
18.  Medeikis AlgirdasVM40Bėgimo klubas
Šiauliai
19.Oņegins AleksejsVM40Rīga
20.  Skārda DzintraSMAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
21.  Sniega IlzeSMJelgava
22.  Teteruks VitalijsVMVentspils

Ventspils, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
2.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
3.  Doniņš MārisVMARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Doniņš UldisVMARATONA KLUBS
Ventspils
5.Golubevs AleksandrsVRiga
6.  Groma AnnaSMARATONA KLUBS
Ventspils
7.Grūbe AneteSVentspils
8.  Jakovičs MārcisVSS Arkādija
Rīga
9.  Klindžāne IlzeSSPORTLAT
Rīga
10.  Klindžāns RitvarsVSPORTLAT
Mārupe
11.  Kliushkov ArtemV50Ventspils
12.  Kokankaite BrigitaSKauno BMK
Zarasai
13.  Kuļešovs AndrejsVRīga
14.  Lapiņš IvarsV40SPORTLAT
Liepāja
15.  Maximova AnnaS50Ventspils
16.Mccombe TomV50Riga
17.  Mickus JurģisVVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
18.  Mozins JurijsVSalaspils
19.  Muižnieks PēterisVNoskrien.lv
Blome
20.  Ozoliņa ElīnaS40Matisons Runner’s Club
Ventspils
21.  Ozoliņš OskarsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
22.  Panteļejeva AngelikaS40Aizkraukle
Skrīveri
23.  Popēns OskarsV40Rīga
24.  Prikaza AgneseSArkādija
Riga
25.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
26.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
27.  Skore ĢirtsV40Vsk noskrien Kuldīga
Kuldīga
28.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
29.  Stepanovs VadimsVMARATONA KLUBS
Ventspils
30.  Šimkovs EduardsVVIA-S Running Division
Liepāja
31.  Šnipaitis RegimantasV50Ukmerge
32.  Šteinbergs RaitisVVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
33.  Tretjakovs AndrejsVRīga
34.  Valerte IlzeS40Maratona klubs
Ventspils
35.  Vilks IntsV40Rīga
36.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
37.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems

Ventspils, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN40MARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.  Briede SantaSN40Sigulda
3.  Dambīte-Polīte IevaSN30SK Ozolniek
Jelgava
4.  Else AsnateSN20Valmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
5.  Ernstsone AgneseSN30Ventspils
6.  Gaļiaskarova AgitaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
7.  Haino MartaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
8.  Heinola IlzeSN40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
9.  Jākobsone-Šņepste GunaSN30Rīga
10.  Lagzdiņa AgeneseSN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
11.  Lode SigneSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
12.Muižniece IlzīteSN50Smiltene
13.  Muižniece Una-SelīnaSN20Smiltene
14.  Odriņa KitijaSN40Kandava
15.  Ozoliņa SintijaSN20Ventspils
16.Puķe MārtiņšVN30Valmiera
17.  Rūtenberga AneteSN30Ventspils
18.  Sincovs AntonsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
19.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
20.  Štekerhofa AgneseSN30Ventspils
21.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
22.  Veisberga VinetaSN50Saldus boksa klubs
Saldus
23.  Viļumovs ĢirtsVN20Matisons Runner’s Club
Ventspils

Ventspils, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš AndrisVTVējiem līdzi...
Vaidava
2.Bērziņa LienīteSTStendes Saule
Stende
3.Bērziņa SamantaSTBStendes Saule
Stende
4.  Bulkina MarinaSTStendes Saule
Stende
5.Elksne IngaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
6.  Elksne KitijaSTAVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
7.  Elksnis KristersVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
8.  Freimane MadaraSTLiepāja
9.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
10.Jaunbelzejs KristapsVTBVentspils
11.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
12.  Kravalis EmīlsVTSiguldas maratona klubs
Sigulda
13.  Kravalis JānisVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
14.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
15.  Lēle SintijaSTSportland
Ventspils
16.  Maļavko Laura-ElizabeteSTBOzolnieki
17.  Mickus SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
18.  Nordena InetaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
19.  Nordena LindaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
20.  Nordens NormundsVTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
21.Rubene EvitaSTVentspils
22.  Skore NoraSTBKuldīga
23.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
24.  Štekerhofa AmandaSTBVentspils
25.  Štekerhofs ErnestsVTBVentspils
26.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
27.Zabors ĢirtsVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
28.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga

Ventspils, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa AliseSB2Ventspils
2.  Āboliņš MarkusVB2Ventspils
3.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
4.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
5.Allena Elizabete-AnnaSB3Labs starts
Rīga
6.  Briedis GustavsVB2Ventspils
7.  Briedis RalfsVB4Sigulda
8.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
9.Doniņa KateSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Doniņš KrišsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Egle ElisaSB1Ventspils
12.  Egle OlafsVB2Ventspils
13.Ernstsons ValtersVB1Ventspils
14.  Gaņģītis GustavsVB2eBIOpower
Kuldīga
15.  Gaņģītis LinardsVB4eBIOpower
Kuldīga
16.  Gilučs OliversVB1Rīga
17.Glužģis RinaldsVB1Liepāja
18.Grīnerts DanielsVB3Ventspils
19.Grīnerts DinārsVB2Ventspils
20.  Grīnvalds MartinsVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
21.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
22.  Groma KatrīnaSB2MARATONA KLUBS
Ventspils
23.  Groma MartaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
24.  Inovska AliseSB3Ventspils
25.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
26.Laipniece RēzijaSB1Stendes SAULE
Stende
27.  Lazdāne AnnijaSB2Siguldas maratona klubs
Sigulda
28.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
29.  Ļaudups TimotejsVB3Liepāja
30.  Ļežaņina JeļenaSB4Rīga
31.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
32.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
33.Malacanova AnnijaSB3Jelgava
34.  Miltiņa AnceSB4Miltiņi
Vērgale
35.Morars NikitaVB3Ventspils
36.Mūrniece DārtaSB1Ventspils
37.  Mūrnieks MiksVB1Ventspils
38.Neija KerolaSB1Tukums
39.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
40.  Ozoliņa PaulaSB3Matisons Runner’s Club
Ventspils
41.  Ozoliņš PatriksVB1Matisons Runner’s Club
Ventspils
42.  Pakula GrigorijsVB3Rīga
43.  Pīlupa AliseSB4Ventspils
44.  Priedēns MiķelisVB4MARATONA KLUBS
Ventspils
45.Purvīte KatrīnaSB2Rīga
46.Sniega PaulaSB3FOLKMAŅI
Jelgava
47.  Sproģe KristenaSB4Ventspils
48.  Stepanova AdeleSB2MARATONA KLUBS
Ventspils
49.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
50.  Vilks KrišjānisVB3Rīga
51.  Vilks OtoVB4Rīga

Ventspils, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Vagale SvetlanaSNUJJelgava

Kopā pieteikušies: 162



8. Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2022