Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

MTB velobrauciens "Apkārt Burtnieku ezeram 2022" | Saraksts

49km sporta klase

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņa LīgaS40LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
2.Baumanis ViktorsV60Rîga
3.  Golvers ValērijsV50Piņķi
4.  Kauls MatīssV30SK Piebalga
Vecpiebalga
5.  Kravalis KasparsV40MAPEI
Rīga
6.Lazdiņš MārisV30individuāli
Rīga
7.  Lērme IntsV40DAKO-Ziemeļvidzeme
Kocēnu novads
8.  Ļubickis SergejsV50Velo+ Bottari Baltic
Rīga
9.  Melgalvis GatisV40Valmieras Velo Vienība
Valmiera
10.  Pavlovs ValērijsV60Rīga
11.  Perts AndrisV60Rīga
12.  Pinka ArtūrsV40Rūjiena
13.  Pivars AndrisV60Ogre
14.  Pivars ValdisV16ĶNSS
Ogre
15.  Rubiks MārisV30Valmieras Velo Vienība
Valmiera
16.  Rudzītis GintsV40Valmieras velo vienība
Valmiera
17.  Ruskulis AndisV30Rīga
18.  Saušs AtvarsV40Sigulda
19.  Strautmanis PēterisV60Mārupe
20.Sverns GuntisV40Krimuldas Velo
Ragana
21.  Treija SantijaS30Jaunpiebalga
22.Treijs ArtisV30Jaunpiebalga
23.  Veinbergs UldisV30Valmieras velo vienība
Valmiera
24.  Vējons JānisV60Baldone
Rīga
25.  Ziema AndrejsV50Kocēni
26.Zirnis KasparsV30Valmiera

22km tautas klase

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gredzena LeldeST17Vellapēda
Burtnieki
2.Gredzena LeldeVT17Vellapēda
Burtnieki
3.  Gredzena ŠarloteST17Vellapēda
Burtnieki
4.  Gredzens JorensVTVellapēda
Burtnieki
5.  Gusevs AleksejsVTMeMyselfAndI
Jurmala
6.  Kalniņa IevaST17VeloRīts
Gulbene
7.  Kalniņš OskarsVT17Gulbene
8.  Lerme RaitisVTDako Ziemeļvidzeme
Valmiera
9.Maslobojevs ViestursVT"Viens pats"
VENTSPILS/RŪJIENA
10.  Rēķis DanielsVTECOLINES
Rīga

Bērnu distance B1

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Caunītis RihardsVB1Valmiera
2.Gavrilovs AleksandrsVB1Riteņvasara
Riga
3.Krastiņa AdrijaSB1Valmiera

Bērnu distance B3

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Krastins RaiensVB3Valmiera

Bērnu DIP DAP brauciens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Miķelsons MarkussVD1Burtnieki

Kopā pieteikušies: 41