Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Vislatvijas 13. nūjošanas festivāls Ventspilī | Saraksts

Nūjošana 5,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aniņa IneseS40-NUJ-5i.k.,,Dzērves,,
Laidi
2.  Apsīte IndraS40-NUJ-5Ventspils
3.  Apsītis MiervaldisV40-NUJ-5Ventspils
4.  Auziņa JeļenaS40-NUJ-5Maratona klubs
Ventspils
5.  Auziņš ImantsV40-NUJ-5Ventspils Maratona klubs
Ventspils
6.  Avina NatālijaS40-NUJ-5Saldus bites
Saldus
7.Bagdanaviciene AstaS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
8.Bagdoniene StaseS40-NUJ-5Alytus NWC
Pasvalys
9.Baroniene StanislavaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
10.  Baumane AinaS40-NUJ-5i.k.,,Dzērves,,
Laidi
11.  Bergmane RitaS-NUJ-5Ventspils
12.Berseneva NataljaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
13.  Birznieks AldisV40-NUJ-5MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Ventspils
14.  Blumberga RitaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
15.Boļezina IrinaS40-NUJ-5Ventspils
16.  Brantevica ĀrijaS40-NUJ-5Interešu kopa ,,Dzērves"
Turlava
17.  Būmanis AivarsV40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
18.  Cinovska DārtaS-NUJ-5Domino
Ventspils
19.  Cinovska EgaS40-NUJ-5DoMiNo
Ventspils
20.  Černiševa VairaS40-NUJ-5Ziemeļkurzeme OK
Ventspils
21.Černova SolveigaS40-NUJ-5Domino
Ventspils
22.Dāvida IlzeS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
23.  Demjaņenko AnnaS40-NUJ-5M5
Salaspils
24.Demjaņenko DmitrijsV40-NUJ-5M5
Salaspils
25.Doskiene DanuteS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
26.Dzirniece MaijaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
27.Dzirnieks VilnisV40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
28.Egle GuntaS40-NUJ-5Olaine
29.  Ernštreite RitaS40-NUJ-5Domino
Ventspils
30.  Ezerniece EstereS-NUJ-5MARATONA KLUBS
Ventspils
31.  Ezernieks EdgarsV40-NUJ-5Maratona klubs
Ventspils
32.  Ezernieks Modris-JānisV-NUJ-5MARATONA KLUBS
Ventspils
33.  Fetlere IvetaS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs
Piltene
34.Filatova NadezdaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
35.  Freimane DzintraS40-NUJ-5Interešu kopa ,,Dzērves"
Kuldīga
36.  Freimane IngrīnaS40-NUJ-5Saldus bites
Saldus
37.Galauska DaigaS40-NUJ-5Nūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
38.Galina RutsS40-NUJ-5Saldus
39.  Gaspare LaineS40-NUJ-5Kuldīgas nov.
40.  Goša AnnaS-NUJ-5Maratona klubs
Tārgale
41.  Gošs AinoV40-NUJ-5Maratona klubs/Velkonis
Tārgale
42.Griberga InutaS40-NUJ-5Nūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
43.Grigiene VilijaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
44.  Grīnvalde ŅinaS40-NUJ-5i.k.,,Dzērves,,
Padure
45.  Gruntmane JanaS-NUJ-5Ventspils
46.Gudiskiene IrenaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
47.Gudiškis AlgimantasV40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
48.Gudyniene GrazinaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
49.Gudzineviciene DaivaS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
50.  Heiberga AinaS40-NUJ-5Nūjošanas klubs Piltene
Piltene
51.  Hildebrante MāraS40-NUJ-5Interešu kopa ,,Dzērves"
Laidi
52.Indriksone AnnaS40-NUJ-5Nūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
53.Jaceviciene IrenaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
54.Jankeviciene VilmaS40-NUJ-5Alytus NWC
Pasvalys
55.Jankevicius KiprasV-NUJ-5Alytus NWC
Pasvalys
56.Jankeviciute AdeleS-NUJ-5Alytus NWC
Pasvalys
57.  Jankovska GunitaS40-NUJ-5Domino
Ventspils
58.  Jermolajeva IneseS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
59.  Junkere OlgaS40-NUJ-5Interešu kopa ,,Dzērves"
Turlava
60.  Kalniņš GintsV-NUJ-5Ašais
Ventspils
61.  Kamela DaceS40-NUJ-5Ventspils muzejs
Ventspils
62.Karloniene DanguoleS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
63.Klimaviciene AudroneS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
64.Klingiene VirginijaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
65.Kola AinaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
66.Kondratiene LaimuteS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
67.  Kontante IngunaS-NUJ-5Domino
Ventspils
68.Kornijanova BirutaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
69.  Krasņicka IlzeS40-NUJ-5Ostgals
Ventspils
70.  Krasņickis RaimondsV-NUJ-5Ostgals
Ventspils
71.  Krasņickis RalfsV-NUJ-5Ostgals
Ventspils
72.Kregzdiene ZydrūneS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
73.Kristinoja AdelīnaS-NUJ-5Interešu kopa ,,Dzērves"
Laidi
74.Kristinoja AivaS-NUJ-5Interešu kopa ,,Dzērves"
Laidi
75.Kristinojs AivisV-NUJ-5Interešu kopa ,,Dzērves"
Laidi
76.  Kriškalne KateS-NUJ-5Interešu kopa ,,Dzērves"
Jaunmārupe
77.Kriškalne LoteS-NUJ-5Interešu kopa ,,Dzērves"
Jaunmārupe
78.Kryziūte IndreS-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
79.  Kronberga KristīneS-NUJ-5Ventspils
80.  Krone LūcijaS40-NUJ-5Rīga
81.Kudrjašova RegīnaS-NUJ-5Rīga
82.Kuzmickaite DarijaS-NUJ-5Alytus NWC
Prienai
83.Kuznecovs ArtjomsV-NUJ-5G-Fitness
Rīga
84.  Ķirķe MārīteS40-NUJ-5Privāti
Ventspils
85.Lauraityte RaimondaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
86.Lazdiņa MārīteS40-NUJ-5Rīga
87.Leleviciene SonataS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
88.  Liepiņa RitaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
89.Mālniece GerdaS-NUJ-5Domino
Rīga
90.Mālniece LīvijaS40-NUJ-5Ķekava
91.  Marculevice DianaS40-NUJ-5Alytus Nordic Walking Club
Alytus
92.Marculevičius VidasV40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
93.Mārtinsone KristīneS40-NUJ-5Ventspils
94.Matijosiene LinaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
95.Maumeviciūte RenataS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
96.  Meiere IlzeS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs
Piltene
97.  Nākums JānisV40-NUJ-5Selga
Ventspils
98.  Naudiņš EdgarsV40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
99.  Ozola AgneseS40-NUJ-5Ventspils
100.  Ozola NeldaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
101.Padaleviciūte RenataS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
102.Paukste AstaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
103.  Pāvala SolvitaS40-NUJ-5PILTENES NŪJOSANAS KLUBS
PILTENE
104.  Petersone GuntaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
ventspils
105.  Platukiene RasaS40-NUJ-5ANWC
Alytus
106.Pūlmane IneseS40-NUJ-5Ventspils
107.  Pūlmane JautrīteS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs
Piltene
108.Puluikiene RasaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
109.Puriņa AgitaS40-NUJ-5Domino
Ventspils
110.  Puriņa IlzeS40-NUJ-5Domino
Ventspils
111.  Rackauskiene DanuteS40-NUJ-5Alytus Nordic Walking Club
Alytus
112.Reidiko TerēzeS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
113.  Rimsa JuliusV40-NUJ-5ANWC
Alytus
114.Rimsiene AloyzaS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
115.Rodiņa BirutaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
116.  Ruiķe ĒrikaS40-NUJ-5Domino
Ventspils
117.Rupeika AivaS40-NUJ-5Nūjošana soprtam un atpūtai
Ventspils
118.Rusoviciūte RasaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
119.  Serebrjakova AleksandraS-NUJ-5Ventspils
120.  Sestokiene LaimuteS40-NUJ-5ANWC
Alytus
121.Skudra LigitaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
122.  Slobodjanuka IrinaS40-NUJ-5Ventspils
123.Sneidere GuntaS40-NUJ-5Liepāja
124.Spage LigitaS40-NUJ-5Ventspils
125.  Spiģēns RobertsV-NUJ-5Nūjo ar vēju
Liepāja
126.  Stefaņuka DanaS40-NUJ-5Domino
Ventspils
127.  Stežko IrinaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
128.  Šēnberga BenitaS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs
Piltene
129.Šneiders EdgarsV40-NUJ-5Liepāja
130.  Šteinberga MirdzaS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs
Piltene
131.Šulbergs MārisV40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
132.  Šulca VēsmaS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs
Piltene
133.Tamkutoniene VaivaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
134.  Tetere DaceS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs
Piltene
135.  Teteruks VitalijsV-NUJ-5Ventspils Maratona klubs
Ventspils
136.Tobiesa SantaS40-NUJ-5Jūrmala
137.  Trusevich EduardV40-NUJ-5OC VENTSPILS
Ventspils
138.  Uplejs VitālijsV40-NUJ-5Herbalife
Ventspils
139.Urbanoviciene ValentinaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
140.  Valdemārs SandrisV40-NUJ-5Ventiņ
Ventspils
141.  Valerts AndrisV40-NUJ-5MARATONA KLUBS
Ventspils
142.Vasiliauskiene LoretaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
143.Veidenbauma ValentīnaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
144.  Vesele MaijaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
145.  Vēvere LieneS-NUJ-5Domino
Ventspils
146.  Vikštrēma MarikaS40-NUJ-5Piltenes nūjotāju klubs
Piltene
147.Vileniskis JonasV40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus
148.  Vjugins AleksandrsV40-NUJ-5Ventspils
149.Vjugins NikolajsV40-NUJ-5Ventspils
150.  Vucāns JānisV40-NUJ-5Ventspils augstskola
Ventspils
151.Zabilyte VaidaS40-NUJ-5Šiaurietiškojo ėjimo klubas 8 žingsniai
Vilnius
152.  Zēberga BenitaS40-NUJ-5p/b "Ventspils Liedags"
Ventspils
153.  Zīverte IlzeS40-NUJ-5PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS PILTENE
PILTENE
154.Znotiņa SandraS40-NUJ-5individuāli
Dižstende
155.Zubricka SibillaS-NUJ-5Ventspils muzejs
Ventspils
156.Zvaliauskaite VilmaS40-NUJ-5Alytus NWC
Alytus

Nūjošana 10,6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aļeksejeva BaibaS40-NUJ-10Nūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
2.Andersons ArtisV-NUJ-10Nūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
3.  Beitiks AndisV40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepāja
4.  Bukaldere IlzeS40-NUJ-10Slēpes meklējot
Ozolnieki
5.  Dīce RutaS40-NUJ-10Gausā jūdze
Klapkalnciems
6.  Dīcis UldisV40-NUJ-10Gausā jūdze
Klapkalnciems
7.Fila-Roke RenateS40-NUJ-10Slēpes meklējot
Svētes pagasts/ Jelgavas novads
8.Glušaka IneseS40-NUJ-10Slēpes meklējot
Svētes pagasts/ Jelgavas novads
9.Graudiņa AidaS40-NUJ-10Saldus novads, Ezeres pagasts
10.Grigorjeva LindaS40-NUJ-10Nūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
11.  Grīnvalds GuntisV40-NUJ-10Maratona klubs
Ventspils
12.Kalniņš AigarsV40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepāja
13.Kambute DanaS40-NUJ-10Nūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
14.Kārkliņš AndrisV40-NUJ-10Nūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
15.  Kasparinskis GatisV-NUJ-10Slēpes meklējot
Jelgava
16.Kopeika EvijaS40-NUJ-10Slēpes meklējot
Svētes pagasts/ Jelgavas novads
17.Kristapura-Nīmane IntaS40-NUJ-10Olaine
18.  Krūze SandraS40-NUJ-10Tukums
19.Kudrjašovs AleksejsV40-NUJ-10Rīga
20.  Kuka KristīneS40-NUJ-10Lēdmane
21.  Kuļikovska SolvitaS-NUJ-10Walking Latvians
Rīga
22.Kuļikovskis GuntisV-NUJ-10Walking Latvians / Nūjo vesels
Rīga
23.  Kuzmickis DairisV40-NUJ-10Ventspils
24.  Kuznecovs AleksandrsV40-NUJ-10G-Fitness
Ventspils
25.Lesiņa IlzeS-NUJ-10Slēpes meklējot
Svētes pagasts/ Jelgavas novads
26.Linmeijere DiānaS-NUJ-10Slēpes meklējot
Svētes pagasts/ Jelgavas novads
27.Mediņa AgijaS40-NUJ-10Slēpes meklējot
Svētes pagasts/ Jelgavas novads
28.Nīmanis EdvīnsV40-NUJ-10Olaine
29.Puķulauka ElīnaS-NUJ-10Slēpes meklējot
Svētes pagasts/ Jelgavas novads
30.  Rimaševska LoritaS40-NUJ-10Rendas nūjotājas
Kuldīga
31.Roķis KasparsV-NUJ-10Slēpes meklējot
Svētes pagasts/ Jelgavas novads
32.  Samsonova OlgaS40-NUJ-10Nūjo ar vēju
Liepāja
33.  Segliņa SarmīteS40-NUJ-10Rendas nūjotājas
Kuldīga
34.  Sloka BaibaS40-NUJ-10Rīga
35.  Smiltniece AgneseS40-NUJ-10NŪJO AR VĒJU
Liepāja
36.Sverkovska LāsmaS40-NUJ-10Nūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
37.Šnepste IlzeS40-NUJ-10Nūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
38.Štromberga EvaS-NUJ-10Nūjošana sportam un atpūtai
Ventspils

Kopā pieteikušies: 194