Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rīgas Mežaparka triatlons 2022, LK 8. posms un Europe Triathlon Junior Cup Riga | Saraksts

0,1km + 3,5km + 0,8km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Gubina EkaterinaF9Piramida Triathlon Club
Jelgava
2.  Meijere MaijaF9TRIATLONA AKADĒMIJA
Rīga
3.  Ņičipore KatrīneF9Valmieras sporta skola
Kocēni
4.Raudsepp Liv-GreteF9Tabasalu Swim Club
Tabasalu
5.Treiguts ManuM9Energy Racing Team
Rīga

0,2km + 4,3km + 1,6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Gubina DarjaF13Piramida Triathlon Club
Jelgava
2.Gustiņa ElīzaF13Dobele
3.Gustiņa MartaF11Dobele
4.  Kaufmanis GustavsM13XSPORTS
riga
5.Kolesniks MarksM13Sharky
Riga
6.Krjučkova KsenijaF11Sharky
Rīga
7.Lapins MaksimsM11Sharky
Rīga
8.Markūns AdriansM13Sharky
Rīga
9.  Ničipore ElizabeteF11Valmieras sporta skola
Kocēni
10.  Pikšēns EvertsM13Piramida Triathlon Club
Jelgava
11.Ščelobokovs KonstantīnsM13Sharky
Rīga
12.  Treigute LeaF11Energy Racing Team
Rīga
13.Vakuļiča AnastasijaF11Sharky
Rīga
14.Varaskeviciute UgneF11Panevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"/PSC
Panevėžys
15.Ziediņa BeāteF13Piramida Triathlon Club
Jelgava
16.  Žideņš RūdolfsM13Dobele

0,375km + 13km + 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aulika InetaF60TriKan
Kolka
2.  Bulko AndriansM17TRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele
3.  Bulko KarolinaF15TRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele
4.  Jansone BeateF1521CC Triatloniklubi
Dobele
5.Kaugare MartaFOJūrmala
6.  Knestjapins AleksandrsM17Ridzene
Riga
7.  Krasikovs AndrejsMORiga
8.Kravalis NilsM17TRIRUNPRO
Rīga
9.  Lāce KsenijaFORīga
10.  Leimanis OliversM15Triatlona akadēmija
Sigulda
11.  Lipskis EduardsMORīga
12.  Ļubimovs AndrejsMOAlko
Rīga
13.  Mednis VilisM70individuāli
Smiltene
14.  Mejiers MiksM15TRIATLONA AKADĒMIJA
Rīga
15.Nukis EriksMORiga
16.Osipova ZojaFOTriatlona akadēmija
Jurmala
17.Paruševs AleksejsMORīga
18.  Priedīte AnnaFORīga
19.Raštutyte DarijaF15Panevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"/PSC
Panevėžys
20.Sprūde GunitaFORīga
21.  Treiguts ĢircMOEnergy Racing Team
Rīga
22.Vakuļičs DaniilsM15Sharky
Rīga
23.  Vīksne GustavsM15Piramida Triathlon Club
Jelgava
24.  Zariņš ReinisMORīga

0,750km + 22km + 5,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Acevedo-Morales AdrianaFFederación Puertorriqueña de Triatlón
Manatí
2.  Bogdanovs NikolajsM40Daugavpils
3.  Demko AleksejsM40LSC/tripower.lv
Saulkrasti
4.  Dimants AndrisM40TRITANS TRIATHLON TEAM
Ogre
5.  Drāke RobertsM60.NBS Triatlona komanda
Rīga
6.  Erts EdgarsM40NBS Triatlona komanda
Ogre
7.  Feldmanis KristiānsMNBS triatlona komanda
Rīga
8.  Garenčiks RaimondsM60.TRI KAN
Carnikava
9.  Gorba DenissM50LSC/tripower.lv
Riga
10.Grasmanis DzintarsM50-
Rīga
11.Jankovskis IvarsM40Reliģija
Rīga
12.  Kaufmanis UldisM40XSPORTS
Rīga
13.  Kņaževs ValerijsMTK Sniegpulkstenīte/FizioFit
Daugavpils
14.Kovaļovs AndrejsM40Limbažu triatlona klubs
Limbaži
15.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
16.Lappuke LukassMRiga
17.  Lūsis MārisM40Skrienošie Lūši
Tukums
18.  Marnauza MārtiņšMTRIRUNPRO
Rīga
19.  Maskava KristiānaFSK Delfīns
Rīga
20.  Medne LīvaFLatvian Cycling Girls
Rīga
21.  Mežulis AnsisM50Jūrmala
22.Morins ArsensMRiga
23.Norvilas IgnasM19Panevėžio triatlono klubas "TRI-Fun"/PSC
Panevėžys
24.  Pikšēns TomsM50Piramida Triathlon Club
Mārupe
25.Pleikšnis JānisM60.Cielaviņas
Ķekava
26.  Ponomarenko AndrisMTrigo
Rīga
27.  Pūce IevaF40Trigo
Rīga
28.Radsone KiraFTriatlona Akadeēmija
Riga
29.  Ruskuls JānisMTRIRUNPRO
Rīga
30.  Sīlis ViestursM40Reliģija
Rīga
31.  Šneidere MadaraFLatvian Cycling Girls
Kuldīga
32.  Tattar KajaF50Valga-Valka Spordiklubi
Valka
33.  Ušpelis KasparsMNBS Triatlona komanda
Ogre
34.  Zemītis KasparsMTrigo
Riga
35.Zīvarts DāvisM19RRS/Belo Cycling Project
Rīga
36.  Žunda VjačeslavsM40Piramīda triathlon club.
Riga

Kopā pieteikušies: 81