Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Apvidus skrējiens "Rozentālam pa pēdām 2024" | Saraksts

Bērnu skrējiens - RŪĶI, 400m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bāča KurtsVB7PĀĶU FLEXĒTAVA
Oškalni
2.Bahs DagnisVB7Saldus
3.Bendrate TelmaSB7Brocēni
4.Biteniece MartaSB7Saldus
5.Cvetkova Annija-KeitaSB9Saldus
6.Čampere AivitaSB9SALDUS
7.Davidāne MartaSB9Saldus
8.Dreimanis RonaldsVB9Saldus
9.Dumfa Dita-DinaSB7Dobele
10.Francis Lūkass-JēkabsVB7Saldus
11.Kauliņa ŠarloteSB7Saldus
12.Kauliņš Rodrigo-ArvisVB9Saldus
13.Kēpule OlīvijaSB7Saldus
14.Krūmiņš OliversVB9Tīraine
15.Krūmiņš RojsVB9Tīraine
16.Kuncis Vilis-DzintarsVB7Saldus
17.Ķēpule Amēlija-KristaSB7Saldus
18.Lokmane AmandaSB9Born2
Liepaja
19.Mažrima SanijaSB9Saldus
20.Mihailova EmīlijaSB7Saldus
21.Mukāne Elija-AnnaSB9Saldus
22.Mukāne Elija-AnnaSB9Saldus
23.Ošenieks UģisVB9Saldus sporta skola
Saldus
24.Ozoliņš RihardsVB7Saldus
25.Poļaka EstereSB7Saldus
26.  Poļaks MiksVB7Saldus
27.Seņins AdriansVB7SK Mitauer
Jelgava
28.Sirmā HannaSB9Saldus Sporta skola
Saldus
29.Sulce MelānijaSB7Jelgava
30.Svilāne IevaSB7Saldus
31.Svilāne MartaSB9Saldus
32.Šimetava MelānijaSB7Rūķi
Saldus
33.Šimetavs GustavsVB7Ruķītis
Saldus
34.Štāls AlbertsVB7PII Sienāzītis
Saldus
35.  Ūdris GastonsVB9Lutriņu pamatskola
Saldus
36.Vicinskis Roberts-KristapsVB9Brocēnu cilpotājas
Pampāļi
37.  Vilmane PatrīcijaSB9Saldus Sporta Skola
Saldus
38.Vilnis EmīlsVB9Saldus nov.
39.Vītols EvertsVB7Gramzda
40.Zagorska AliseSB9Jelgava
41.Zariņa ViviānaSB9Saldus

Skrējiens - GAVILĒJOŠIE BĒRNI, 1300m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bendrate TinceSB11Saldus novada Sporta Skola
Brocēni
2.Dumfa Daniela-DartaSB11Dobele
3.Ošeniece PaulaSB11Saldus sporta skola - basketbols
Saldus
4.Ozoliņa LāsmaSB11Saldus
5.Strode AmandaSB11Saldus
6.Zemīte DenijaSB11FOLKMAŅI
Jelgava

Skrējiens - SKATS NO BALKONA, 2km - 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVT40Madona
2.Andrušaite HeidijaST14Saldus
3.Bērziņa AliseVTMadona
4.Būmeistere ŠarloteST14Saldus
5.  Dreimane LindaST40Saldus
6.Dumfs Daniels-DavisVT14Skrunda
7.  Kiršteine AliseST14Kalnsētas Pamatskola
Saldus
8.Laube Jānis-PaulsVT14Kuldīga
9.  Lokmanis KārlisVT14Born2Win
Liepāja
10.Medisone LieneST40Lielais ciems
Lielais ciems
11.Ņukša AliseSTSaldus
12.Rozenberga SintijaSTFOLKMAŅI
Eleja
13.  Vicinska Rūta-AlmaSTBrocēnu cilpotājas
Brocēni
14.Zemīte TatjanaST40FOLKMAŅI
Jelgava

Skrējiens - SKATS UZ MIESTU, 5km - 6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols Jānis5V40Rīga
2.  Aigars Toms5V40Liepāja
3.  Aksenoks Kaspars5V50Riga
4.  Aksenoks Kristofers5V18Rīga
5.  Apuļska Kristiana5S18Kalnsētas Pamatskola
Brocēni
6.  Apuļskis Aigars5V18Kalnsētas Pamatskola
Brocēni
7.Bērziņa Antra5S50individuāli
Saldus nov.
8.  Birkenberga Signe5SLiesma
Saldus
9.  Birznieks Adrians5V18Kalnsētas Pamatskola
Lutriņi
10.Boldisevics Konstantins5VRiga
11.  Brante Gita5S40Saldus vidusskola
Saldus
12.  Brants Didzis5V50Saldus
13.Briede Laura5SSB Liesma
Saldus
14.Burtniece Kitija5S18Kalnsētas Pamatskola
Oškalni
15.  Gurjankins Daniels5V18Kalnsētas Pamatskola
Saldus
16.Ģirkale Teiksma5S50Bauska
17.Jakovļevs Artūrs5VTukums
18.Kazakevičs Daniels5V18Dagda
19.  Kiršteine Anna5S18Kalnsētas Pamatskola
Saldus
20.  Lāčkalns Markuss5V18Kalnsētas Pamatskola
Kuldīga
21.  Leismanis Krists5VMaratona klubs
Ventspils
22.Leskovičs Gatis5V40Tukums
23.Mažrima Agija5SSaldus
24.  Novikovs Leonīds5VBēne
25.  Rakšte Līga5SMaratona klubs
Rīga
26.Sakeris Rimantas5V50Victoria
Gargždai
27.  Seņins Artjoms5VSK Mitauer
Jelgava
28.Strautmanis Klāvs5V18Kalnsētas Pamatskola
Saldus
29.Svilāne Inga5SSaldus
30.Svilāns Mairis5VSaldus
31.  Ūdre Sabīne5S18Kalnsētas Pamatskola
Skrunda
32.  Vicinska Liesma5S50Brocēnu cilpotājas
Brocēni

Skrējiens - DZĪVES DEJA, 10km - 12km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Audere Silva10SPriekuļi
2.Bāča Jānis10VPĀĶU FLEXĒTAVA
Oškalni
3.Dazarts Andris10V50Kuldīga
4.  Dobele Kristīne10SMārupe
5.Fiļipova Mārīte10SBrocēni
6.  Jekuma Ketija10SSaldus
7.Kārkliņa Simona10SLiesma
Saldus
8.  Kursišs Rolands10V40Jelgava
9.  Lagzdina Margita10S50-
Riga
10.Leimante Evrika10SGrobiņa
11.Lokmanis Arturs10V40Born2Win
Liepaja
12.Mažrims Māris10VSaldus virves vilkšanas klubs
Saldus
13.  Nuķis Jānis10V40Rīga
14.Peholte Inita10SLiesma
Saldus
15.Savoņi Gabriela-Karolina10S18Brocēni
16.  Šimkjavičs Arturs10VSaldus
17.  Tauberis Jānis10VSaldus
18.  Titova Jeļena10SLEC Team
Rīga
19.  Veisberga Vineta10S50Saldus boksa klubs
Saldus
20.Vītols Mārtiņš10VSēburgas vikingi
Grobiņa
21.Zavicka Vita10S50JELGAVA

Skrējiens - PARKA AINAVA AR FAUNIEM, 20km - 22km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Dūka Jānis21Vpurenn.com
Cēsis
2.  Garbaciunas Vaidas21VKauno BMK
Kaišiadorys
3.  Gulbis Kristaps21VRīga
4.Jaunķierpis Andis21V50Maratona klubs
Pope, Ventspils nov.
5.  Kopmanis Jānis21V50LSC
Rīga
6.Laube Jānis21V40Kuldīga
7.  Laube Māra21S40SK Katrīna
Kuldīga
8.  Limanāns Dainis21V40RIEKSTI
Biksti
9.  Prielgauskas Saulius21V405 Kalnai
Mažeikiai
10.  Skore Ģirts21V50Kuldīga
11.  Šimkovs Eduards21VVIA-S Running Division
Liepāja
12.  Šķilvalts Elvis21VLiepāja
13.  Zemturis Matīss21VMamma piespieda
Ogre

Kopā pieteikušies: 127