Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas 19. pusmaratons | Saraksts

Pusmaratons, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.  Alksne SintijaSLSC
Cēsis
3.  Andersons DaumantsVBrocēni
4.  Austrums RaitisVRīga
5.  Babicevs DmitrijsVLIepaja
6.  Belousovs VadimsVRīga
7.Diabate SintijaSLSC
Rīga
8.  Dūda Sandis-LinardsVJelgava
9.  Frišenbrūdere BaibaS40Lielais Ciems
Tukums
10.  Hansons ArnisVRīga
11.  Junda EdvardV50Sky10
Vilnius
12.  Krasovskis GuntarsV50Rīga
13.  Krēķis JānisVBaldone
14.Kūkajs ArmandsVPillar
Rīga
15.  Līvzemnieks AigarsVLiepāja
16.  Logins GuntarsVAlpha Partners - Pārdošanas apmācības
Balvi
17.  Mackeviča KatrīnaSBrīvdienu Atlēti
Riga
18.  Mackēvičs MārtiņšVInnorental
Rīga
19.Petersone SamantaSAlsunga
20.  Pranckūnas PetrasV50Na, pagauk!
Vilnius
21.  Skore ĢirtsV40Kuldīga
22.  Sukaruks JānisV40FOLKMAŅI
Priekuļi
23.  Šarapovs AndrisVRīga
24.  Šimkovs EduardsVVIA-S Running Division
Liepāja
25.Špūle DanaS40Braslava
26.  Vilks IntsV40Rīga
27.  Volners AndrisV40Rīga
28.  Zimackis ViestursVRīga
29.  Zvaigzne JēkabsVRīga
30.Zvaigzne KristīneSRiga

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Eižvertiņa DiānaSN30Rīga
2.  Jansone AleksandraSN20Mārupe
3.  Kopmanis JānisVN60Maratona klubs
Rīga
4.  Laurinaitienė RūtaSN30OK Versme
Plungė
5.  Laurinaitis RaimondasVN40OK Versme
Plunge
6.  Moisejeva IngaSN40Rīga
7.Okate KristīneSN30Brocēni
8.Pavlovskis AldisVN40Kuldīga
9.  Ručevskis-Rucevics JānisVN30saldus
saldus
10.Sedlovska JulijaSN30Jurmala
11.  Siecenieks UldisVN40Mēs ar Diānu
Salaspils
12.  Slaide IlzeSN40Rīga
13.  Šals EmīlsVN30Aizkraukle
Skrīveri
14.  Šustikova MelitaSN50RĪGA
15.  Vārna KristapsVN20FOLKMAŅI
Talsi
16.Vērdiņa GerdaSNJ.Liepāja
17.  Volkova KristīneSN40Riga

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVTMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.Andersons GabrielsVTBAlsunga
3.Bačinska AgneseSTGulbene
4.Baha LeilaSTBStendes saule
Stende
5.  Bērziņa LienīteSTStendes Saule
Stende
6.Bērziņa SabīneSTBStendes Saule
Stende
7.Bērziņa SabīneSTBStendes saule
Stende
8.  Bērziņa SamantaSTBStendes Saule
Stende
9.  Bidiņa Agija-DaceSTMārupe
10.Bottere VinetaSTStendes saule
Ventspils
11.Botters MattisVTAStendes saule
Ventspils
12.  Bulkina MarinaSTStendes saule
Stende
13.Deiders Toms-RobertsVTBLiepāja
14.Dubrovs ArtursVTJūrmala
15.Kalna MadaraSTBKuldīga
16.Kārkle SabīneSTTalsi
17.  Kolotilins DaniilsVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
18.  Kudiņa LoretaSTAJūrmala
19.  Laviņa LindaSTRīga
20.Logina SantaSTAlpha Partners - Pārdošanas apmācības
Rūjiena
21.Mauriņa IvetaSTSigulda
22.  Minčionoks MārisVTLiepāja
23.Ozola LanaSTAJelgava
24.Pavlovska LīgaSTKuldīga
25.  Pavlovska MadaraSTAKuldīga
26.Pavlovska MartaSTBKuldīga
27.Pētersone AivaSTKuldīga
28.Pētersone SimonaSTInnorental
Rīga
29.  Puķīte LīvaSTRīga
30.Rasmane DžesikaVTVīrs
Priedaine
31.  Slaide RalfsVTBRīga
32.Sullivan RobVTManchester
33.  Svēte KristapsVTKuldīga
34.  Vārna MārtiņšVTFolkmaņi
Talsi
35.Vārna PēterisVTAFOLKMAŅI
Talsi
36.  Vilks IntsVTRīga
37.  Volnere ViktorijaSTBRīga

"Stiga RM" bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andrianovs GabrielsVB3Ventspils
2.Babiceva ArinaSB1Liepaja
3.Babiceva KsenijaSB3Liepaja
4.Baha LeilaSB1Stendes saule
Stende
5.  Bērziņa SabīneSB3Stendes Saule
Stende
6.Deidere Rūta-TerēzeSB4Liepāja
7.Jūrmale Sāra-MagdalēnaSB3Kuldīga
8.Jūrmalis Adrians-DuraisamiVB3Kuldīga
9.Kaire Eva-AnnikaSB3FK Kurši
Liepāja
10.Kalns DidzisVB3Kuldīga
11.Kārkls ArvisVB2Talsi
12.Kreidere ElzaSB1Pikucīni
Salaspils
13.Krītiņš MarkussVB4Talsi
14.Laurinaitis AretasVB1OK Versme
Plunge
15.Laurinaitis ArijusVB3OK Versme
Plunge
16.Legzdiņš MariussVB3bērnu skrējiens
Kuldīgas Novads
17.Mihailova EmīlijaSB1Saldus
18.Mironova AnastasijaVB2Salaspils
19.  Mironovs AleksejsVB4Salaspils
20.Pētersone ElzaSB3Kuldīga
21.Pētersone MarijaSB2Kuldīga
22.Pētersons OliversVB2Kuldīga
23.Pētersons ValtersVB1Kuldīga
24.Pogrebnija AliseSB3Kuldīga
25.Pogrebnijs MarkussVB1Kuldīga
26.Sergeja MadaraSB3GirlPowerTeika
Rīga
27.Sinepe PaulaSB2Ventspils
28.Sineps ArtūrsVB4Ventspils
29.  Slaide HūbertsVB3Rīga
30.Šiškunovs DemīdsVB2Salaspils
31.Tāramē LeonardsVB1Skrunda
32.Tāramē LilianaSB1Skrunda
33.Tidmane DartaSB2Kuldiga
34.Valkovska ElizabeteSB2Kuldīga
35.  Vrubļevska GabrielaSB3Liepāja
36.Zandere NikolaSB2Kuldīga

Nūjošana 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Lastovskis RomansVNUJRīga
2.Olehno IjaSNUJSigulda

Kopā pieteikušies: 122



24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

10. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2024

10. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2024

Siguldas akvatlons 2024, Rezultāti

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024