Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ropažu novada RETRO skriešanas svētki 2024 | Saraksts

Kangari - Bajāri - Kangari, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa TatjanaSK40Maratona klubs
TALSI
2.  Āboliņš GuntarsVK50Maratona klubs
TALSI
3.Āboliņš IntarsVK40Vecais Kazlēns
Rīga
4.  Ābols JānisVK40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
5.Abražuns IntarsVK40Rīga
6.Anaņičs Maikls-NiksVKJAnaņiči
Tukums
7.  Ansons-Jansons MārisVK40VSK Noskrien
Rīga
8.  Ansonskis ValdisVK30SAVĒJIE
Jelgava
9.  Bergmanis KārlisVK50Kākciems - Ogre
10.Bianco KatrīnaVK30SAVĒJIE
Ulbroka
11.  Bičkovska AnnaSK30Rīga
12.Bite VinetaSK50Inčukalns
13.  Bružuks VairisVK30Mugs.lv
Salaspils novads
14.Būmanis AgrisVK60Prizma
R'iga
15.  Čerņadjevs JurisVK60Bajāri
16.Deičmane KristaSK30Sigulda
17.  Deičmanis IvoVK30Sigulda
18.  Dindune UndineSK20Ogre
19.  Dmitrijevs AndrejsVK30Riga
20.  Dobris AivarsVK20ASK Patria
Gulbene
21.  Drāke MārtiņšVK30ASK Patria
Rīga
22.  Dūka JānisVK30purenn.com
Cēsis
23.  Dzērve AndisVK30Zaķumuiža
24.Ezera LindaSK30Riga Trail Runners
Dzidriņas
25.Ezers AldisVK30Riga Trail Runners
Dzidriņas
26.  Fomenko OlenaSK30Maratonaklubs
Rīga
27.Gagainis RingoldsVKJSS Arkādija
Rīga
28.  Gasjūns ArmīnsVK40FOLKMAŅI
Jelgava
29.  Gavare MadaraSK30Rīga
30.  Gertmane SanitaSK40Riga
31.Gertmanis MareksVK40Rīga
32.Grants ZaneSK20Rīga
33.  Grundmane LilijaSK60Maratona klubs
Kuldīga
34.  Gvozdeva SvetlanaSK30Riga
35.Hermane KristineSK50Stopiņi
36.  Hermanis AgrisVK40Stopiņi
37.  Kalašņikovs KristersVK20ASK Patria
Talsi
38.  Kalniņš ĢirtsVK40Lepsky TRI Coaching systems
Tumšupe
39.  Kanenbergs KristofersVKJTrailinity
Garkalne
40.  Kirilovičs DmitrijsVK30Ulbroka
41.  Kirkopa-Pahomova LieneSK30Priedkalne
42.  Kļava KristapsVK20Talsi
43.  Krastiņš JānisVK40Zibenzellis
Ogre
44.  Krauklis UldisVK30DARU L
Garkalne
45.  Kravcenko SergejsVK30Riga
46.Kriškāns VilnisVK50SALASPILS
47.  Kronbergs DainisVK40TUKUMS
TUKUMS
48.  Kronbergs NormundsVK30TUKUMS
Tukums
49.  Krūze MārisVK40Vālodzes
50.  Krūze RenāteSK40Vālodzes
51.Kunstbergs ElvisVK40Ropaži
52.  Kuzmane LaineSK30C
53.Ķergalvis RaivisVK50Upesciems
54.  Lagzdiņa MargitaSK50Rīga
55.  Lastovskis RomansVK30Rīga
56.  Liepiņš VilnisVK60Maratona klubs
Carnikava
57.Linde ĢirtsVK30SK Rekords
Rīga
58.  Lipšāne SigneSK30Ulbroka
59.  Livčāns KasparsVK30Embassy of Ireland/ Ikšķile
Ikšķile
60.Malančuka ZandaSK30Jūrmala
61.Martinovs EdgarsVK40Ulbroka, Stopinu pagasts, Ropazu novads
62.  Mihailovs MārtiņšVKJRopažu novads
63.  Mūrnieks ArnisVK50mySport Ogre
Zaķumuiža
64.Nore ZaneSK30Hill Climb Racing
Ikšķile
65.Oselsky IliyaVK20Riga
66.  Ozoliņa IlonaSK50Daudzcīņa
Salaspils
67.Paegle-Šenberga AliseSK30Ulbroka
68.  Panteļejeva AngelikaSK50Skrīveri
69.Pole EgitaSK50Rīga
70.  Preciniece ZelmaSK40Silakrogs
71.  Precinieks FadejsVK40L-35
Silakrogs
72.  Prelgauskis AgrisVK30Maratona klubs
Ventspils
73.Prigožins AleksejsVK30Riga
74.  Pūpolberga-Garanča LīvaSK30Ulbroka
75.  Ragovska EvitaSK20LDz
Salaspils
76.  Ragovskis DainisVK60LDz
Salaspils
77.Rozenberga SintijaSKJFOLKMAŅI
Eleja
78.  Runčs NormundsVK30my Sport Ogre
Ogre
79.  Samuševs RuslansVK40Rīga
80.  Siecenieks UldisVK50-
Salaspils
81.Sīmane StefānijaSK20SAVĒJIE
Ulbroka
82.  Slaide IlzeSK40Rīga
83.  Sniegs KasparsVK40FOLKMAŅI
Jelgava
84.  Spole ZaneSK50Ulbroka
85.  Stolniece-Permaņicka DiānaSK40Salaspils
86.  Straubergs AinārsVK40Limbaži
87.  Suprunovičs ArtūrsVK40Kaimiņi
Upesciems, Garkalnes nov.
88.  Ščetiņins JurijsVK60Dinamo Rīga
Salaspils
89.Ūdris RinaldsVK20Kākciems
90.Vaivode AneteSK50Carnikava
91.Vasiļjevs RenārsVK20SK BULTA
Jēkabpils
92.Vecums-Veco MegijaSK20SAVĒJIE
Jelgava
93.  Veips JānisVK40Jēkabpils
94.  Verdens ŽansVK40SAVĒJIE
Rīga
95.  Vidovskis OskarsVK30Mazsalaca
96.  Viekale-Gasjūne ElīzaSK20FOLKMAŅI
Jelgava
97.  Viekale-Gasjūne SandraSK40FOLKMAŅI
Jelgava
98.Zemulis RinaldsVK30Silakrogs
99.  Zvingēvica-Kalniņa KristīneSK40Lepsky TRI coaching systems
Rīga

RETRO skrējiens, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābelis Roberts01VArchery 4 All
Suntaži
2.Ābelis Valters01VArchery 4 All
Suntaži
3.Āboliņa Diāna4SVecais Kazlēns
Rīga
4.  Āboliņš Guntars5VMaratona klubs
TALSI
5.  Āboliņš Markuss01VMaratona klubs
Ventspils
6.  Āboliņš Mārtiņš01VMaratona klubs
TALSI
7.  Ābols Jānis4VMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
8.  Amerika Grieta1SSigulda
9.Anaņiča Elza1SAnaņiči
Tukums
10.Anaņiča Ina4SAnaņiči
Tukums
11.Anaņičs Hugo01VAnaņiči
Tukums
12.  Andrejevska Karina4SJūrmala
13.Antapsone Eilīna2SPierīga
14.  Avdejevs Guntars5Vzaķi 1
Ogre
15.Bergmane Ilze4SRiga
16.Bergmanis Eduards01VUlbroka
17.Berzina Sabine3SRiga
18.Berzina Sintija3SRīga
19.  Bērziņa Undīne01SBērziņi
Rīga
20.  Bērziņš Arnis5VRīga
21.Biksiniece Līga4SRopažu nov.
22.Bite Elza01SInčukalns
23.Bogdanovs Aigars4VRīga
24.Brante Ieva4SRīga
25.  Brasavs Salvis5VJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
26.  Brikmanis Kristers-Ernests1VSaldus Sporta skola
Brocēni
27.Brukša-Nešpore Irina4SLīči, Stopiņu pag., Ropažu nov.
28.Brukša-Nešpors Arturs1VLīči, Stopiņu pag., Ropažu nov.
29.Brukša-Nešpors Roberts2VLīči, Stopiņu pag., Ropažu nov.
30.Budjko Marats01VSS Arkādija
Rīga
31.Budjko Nelli01SSS Arkādija
Rīga
32.  Bumanis Martins3VPrizma
Riga
33.Bumbērs Ričards1VFOLKMAŅI
Jelgava
34.Čerņajeva Anna01SRiekstiņi
Mārupe
35.Čerņajevs Timurs01VRiekstiņi
Mārupe
36.Čerņavska Viktorija3SUlbroka
37.Dambis Mārtiņš3VRīga
38.Dāvida Līna01SVālodzes
39.Dāvida Zanda3SVālodzes
40.  Dreiškins Jānis4VSPORTLAT/Ikšķile Velo
Tīnūži
41.Duhovnaja Ineta3SBalticom
Dreiliņi
42.Dzenis Māris-Gunārs3VRīga
43.  Eglīte Dženeta-Lea1SUlbroka
44.Endzele Inita5STukums
45.  Feteris Aigars3VSPORTLAND/NIKE
Salaspils
46.  Gaile Līna2SAugšlīgatne
47.  Gaile Lote-Lea1SAugšlīgatne
48.  Gailis Dainis5VAugšlīgatne
49.  Gasūns Renārs4VRīga
50.Gertmane Emīlija01SRīga
51.Gertmanis Alberts01VRīga
52.Gisičs Nikolajs3VVangaži
53.Grinberga Olga4SRiga
54.Grīva Kristela-Eimija01SRopažu Sporta centrs
Pierīga
55.Hermane Kate01SStopiņi
56.Hofmanis Olivers01VRopaži
57.Indriksone Karlīna01SRopaži
58.Indriksons Kristaps1VFolkmaņi
Jelgava
59.  Jankovska Ieva4SUpesciems
60.  Jankovskis Jānis4VUpesciems
61.Jankovskis Jēkabs01VUpesciems
62.  Kaldre Imants3VVSK Noskrien
Rīga
63.  Kalniņa Dace5SFOLKMAŅI
Bauskas novads
64.Kalvāne Liene-Liāna2SSilakrogs
65.  Karasenko Dmitrijs4VSalaspils
66.Kazakevičs Daniels1VDagda
67.  Kļavpurs Jurģis3VRun With Anita
Alūksne
68.  Kopmanis Jānis6VMaratona klubs
Rīga
69.Koponāne Marta01SRopaži
70.Koponāne Santa3SRopaži
71.Koponāns Artūrs3VRopaži
72.Kovaļkova Jūlija3SBalticom
Riga
73.  Krauklis Adrians-Ralfs01VDARU L
Garkalne
74.  Kravale Zita4SSigulda
75.  Kravalis Ainārs5VSigulda
76.  Krīgalis Kārlis3VBarkava
77.Krīgere Estere1SRīga
78.Krūze Ralfs01VVālodzes
79.Krūziņš Henrijs01VRopažu Sporta centrs
Pierīga
80.Krūziņš Kristofers01VRopažu Sporta centrs
Pierīga
81.  Kučerova Evita4Svsk noskrien
Rīga / Ventspils
82.  Kuģis Ralfs2VMaratona klubs
Kocēnu nov.
83.Kukes Timurs1VTriatlona Akadēmija
Rīga
84.Kunstberga Dārta01SRopaži
85.Kunstberga Elīza1SRopaži
86.Lācis Ēriks01VLāči ieskrien
Mērsrags
87.  Lācis Juris3VLāči ieskrien
Mērsrags
88.  Lagzdiņa Margita5SRīga
89.Lapsa Raitis3VFox Team
Jūrmala
90.  Lavrentjeva Alīna4SRīga
91.  Leišavnieks Jānis3VBaldone
92.  Lejstrauta Marta1SBJC "LAIMĪTE"
Rīga
93.  Lejstrauts Jānis5VBJC "LAIMĪTE"
Rīga
94.  Lejstrauts Kārlis01VBJC "LAIMĪTE"
Rīga
95.Liepiņš Emīls01VSaurieši
96.  Liepiņš Jānis4VNav
Saurieši
97.Linde Artūrs3VZaķumuiža
98.  Ločmele Iveta5SLVM
Vaidava
99.Maculevica Katrina01SUlbroka
100.Maļinausks Reinis1VLiepāja
101.  Maļinausks Spodris4VASK Patria
Rīga
102.Martinova Monika01SRopažu nov.
103.  Mats Kaspars3VBalticom
Riga
104.  Matusevičs Tomass1VDinamo
Rīga
105.  Meiers-Meiris Kristofers1VRīgas 3. ģimnāzija
Rīga
106.  Mickēviča Diāna3SRīga
107.  Mickēvičs Rihards3VRīga
108.  Migla Lana3SRopažu novads
109.  Migla Patriks01VRopažu novads
110.Mīļā Brenda1SFOLKMAŅI
Jelgava
111.Muižniece Anastasija3SBalticom
Riga
112.Nešpors Mārtiņš4VLīči, Stopiņu pag, Ropažu nov.
113.Otaņķis Gustavs01VRopaži
114.Ozols Arvīds6VRīga
115.Ozols Kārlis2VSalaspils
116.  Panteļejeva Enija1SSkrīveri
117.Paula Līva2SSigulda
118.Pauls Edgars3VSigulda
119.Pāvels Ivars2VSilakrogs
120.Peliha Marina4SRīga
121.Petrova Anna3SRīga
122.Petrovs Aleksejs3VRīga
123.  Podnieks Gustavs01VDzidriņas
124.  Podnieks Mārtiņš3VDzidriņas
125.  Poika Niks2VMālpils
126.Potapovs Iļja1VRīga
127.  Precinieks Everts01VSilakrogs
128.  Prelgauskis Agris3VMaratona klubs
Ventspils
129.  Purviņš Anatolijs3VSalaspils
130.Purviņš Edvarts-Ernests1VSalaspils
131.  Radionovs Kristaps3VOgre
132.  Ragovska Denisa5SDraiskule
Salaspils
133.Reinfelds Elvis-Gustavs01VRīga
134.  Reinfelds Kaspars4VRīga
135.  Rēriha Inese3SVSK NOSKRIEN VĀVERES
Ropaži
136.Rozenšaina-Sakova Jevgenija3SRiga
137.Sakovs Pjotrs3Vriga
138.  Sarma Ģirts4VOK Ziemeļkurzeme
Valmiera
139.  Seņins Artjoms3VSK Mitauer
Jelgava
140.Siliņš Emīls-Aleksandrs01VRopažu novads
141.Sirmelis Kārlis01VSK Pantera
Sigulda
142.Sirsniņa-Garance Sintija3SVālodzes
143.  Slaide Ralfs01VRīga
144.Smiļģe Agnese2SRīga
145.Smirnova Jana4SRiga
146.Sniķe Lote1SGulbene
147.Sniķis Māris4VGulbene
148.Sniķis Reinis01VGulbene
149.  Stolbovs Gvido5Vkmsbp.lv
Jūrmala
150.  Striķe Līga3SSK "METROONS"
Ventspils
151.Stūrestepe Helēna01SRopaži
152.Stūresteps Everts01VRopaži
153.Suprunoviča Adrija1SUpesciems
154.Šatunovs Konstantīns3VGliemeži
Ulbroka
155.Šibatovska Jeļizaveta3SVālodzes
156.Šņickovska Madara1SUpesciems
157.Taurene Arta3SRīga
158.Taurenis Markuss01VRīga
159.Tīlane Emīlija01SŪlupji
160.  Vahere-Abražune Elīna01SSS Arkādija
Rīga
161.  Valtere Kristine3SJelgava
162.  Vecgailis Dmitrijs3VSK BULTA
Rīga
163.Veidere Aiga1SRopažu novads
164.Veiders Sandis01VRopaži
165.  Voina Krista2SPiltene
166.Zariņa Elīza2SRīga
167.  Zass Helmuts4VBalticom
Rīga
168.Zemīte Tatjana4SFOLKMAŅI
Jelgava
169.Ziedonis Mārtiņš01VStopiņu pagasts, Ropažu novads
170.Ziedonis Raitis01VStopiņu pagasts, Ropažu novads
171.Ziedonis Ritvars3VStopiņu pagasts, Ropažu novads
172.Ziedonis Valters01VStopiņu pagasts, Ropažu novads
173.  Zvēra Elīna3SIkšķile
174.  Zvēra Elizabete01SIkšķile

Bērnu skrējiens ROPAŽIEM-820

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābelis RobertsZ3Archery 4 All
Suntaži
2.Ābelis ValtersZ4Archery 4 All
Suntaži
3.Āboliņa RūtaM3Vecais Kazlēns
Rīga
4.Āboliņš MartinsZ4Vecais Kazlēns
Rīga
5.  Āboliņš MārtiņšZ5Maratona klubs
TALSI
6.Agadžanjans DžoelsZ3Ropažu novads
7.Agadžanjans DžonatansZ4Ropažu novads
8.Aizporiete MartaM3RĪGA
9.Ameriks ErnestsZ5Sigulda
10.Anaņiča AliseM4Anaņiči
Tukums
11.Anaņičs HugoZ5Anaņiči
Tukums
12.Bačinska LīnaM5Ropaži
13.Balode SofijaM4Rīga
14.Beļuzova JelizavetaM4Ropažu novads
15.Beļuzova JulijaM4Ropažu novads
16.Beļuzovs DavidsZ3Ropažu novads
17.Beļuzovs VladimirsZ5Ropažu novads
18.Bergmane EvelīnaM5Ulbroka
19.  Bernharde Emma-AnnaM3Ropaži
20.Bērziņa EmīlijaM2PII “Pienenīte”/EBactive
Ulbroka
21.  Bērziņa UndīneM5Bērziņi
Rīga
22.Biela Elza-LeniaM4Ropažu Sporta centrs
Pierīga
23.Bleija EstereM4Ogre
24.Braivo-Mucenieks TeodorsZ1Ulbroka
25.Cedere AlīnaM5Ropažu sporta centrs
Rīga
26.Cīrulis TeodorsZ2PII “Pienenīte”/EBactive
Ulbroka
27.Dambe EnijaM5Rīga
28.Daukšts RimantsZ3Rīga
29.Dāvids SigvardsZ4Vālodzes
30.Dmitrijevs IvansZ5Rīga
31.Dreiškina OdrijaM1Tīnūži
32.Ezera AmandaM4Riga Trail Runners
Dzidriņas
33.Garance NoraM5Vālodzes
34.Garancis EmīlsZ3Vālodzes
35.Garanča HelēnaM5Garanči uz priekšu!
Ulbroka
36.Garančs HaraldsZ3Garanči uz priekšu!
Ulbroka
37.Gavare DārtaM5Berģi
38.Gavare GrētaM2Berģi
39.Goldbergs-Berziņš MiksZ5Ulbroka
40.Hofmane OlīvijaM5Ropaži
41.Ikere DārtaM5PII “Pienenīte”/ EBactive
Stopiņu pagasts
42.Ikers JēkabsZ3PII “ Pienenīte”/EBactive
Stopiņu pagasts
43.Jubele KaroiīnaM5Rīgas 93.vsk
Rīga
44.Klibiķe JantaM5Tīnūži
45.Koponāns AustrisZ3Ropaži
46.  Krasovska AnnijaM5Anaņiči
Tukums
47.Krauklis Leo-RobinsZ3DARU L
Garkalne
48.Krauklis Rajens-RojsZ3DARU L
Garkalne
49.  Krīgalis KristensZ4Madona
50.Lāce ElīzaM5Lāči ieskrien
Mērsrags
51.Lāce EmmaM5Līči
52.Lācis RenārsZ3Līči
53.Lavrentjevs DominiksZ3Rīga
54.Lazdiņš OlīversZ5Rīgas 93.vsk
Rīga
55.Lazdiņš RūdolfsZ2Rīgas 93.vsk
Rīga
56.Liepkalne ElīzaM3Salaspils
57.Liepkalne MadaraM3Ropažu novads
58.Liepkalns KārlisZ4Ropažu novads
59.Linde DidzisZ1Zaķumuiža
60.Linde ElzaM5Zaķumuiža
61.Linde KārlisZ3Zaķumuiža
62.Losa KatrīnaM2Ropažu novads
63.Losa Kristīne-MilanaM5Ropažu novads
64.Ļebedeva JanaM5Silakrogs
65.Maculevica KatrinaM5Ulbroka
66.Maculevica KristiannaM3Ulbroka
67.Maculevica RaiensZ4Ulbroka
68.Maculevics MarkussZ5Ulbroka
69.Malnačs EmīlsZ4.
70.Maļinovskis AndrisZ5Silakrogs
71.Matusevičs StefansZ5Salaspils
72.Mickēvičs RobinsZ3Rīga
73.Mičule AgateM5UPESLEJAS
74.Migla OliversZ4Ropažu novads
75.Novickis MaksimsZ5Riga
76.Pahomova Lizete-AlmaM4Priedkalne
77.Pakalne KatrīnaM5Salaspils
78.Parfjonova KsenijaM5Silakrogs
79.Pastare AnceM4Ropaži
80.Pauls KajsZ3MSB
Sigulda
81.Petrova AdelinaM5Rīga
82.Podnieks KristersZ3Dzidriņas
83.Pranckuns EdvardsZ2PII"Pienenīte"EBactive
Ulbroka
84.Pranckuns RobertsZ3PII"Pienenīte"/EBactive
Ulbroka
85.Prigožina NadeždaM5Пригожинки
Riga
86.Prigožins DavidsZ5Пригожинки
Riga
87.Purmalis EmilsZ4PII"Pienenīte/EB active
Līci
88.  Purviņa PaulaM3Salaspils
89.  Ravinskis MarksZ3Ogre
90.Rogozina AmandaM2Stopiņu novads
91.Rozenberga KateM5Riga
92.Sakovs IljaZ4riga
93.  Samuševs EtjēnsZ5Rīga
94.Seņins AdriansZ3SK Mitauer
Jelgava
95.Siliņš Teodors-AkselsZ5Ropažu novads
96.  Slaide HūbertsZ5Rīga
97.Slava GabrielaM3Salaspils
98.Slava NikolaM5Salaspils
99.  Streļcova EstereM5Silakrogs
100.Šatunovs VentvortsZ2Gliemeži
Ulbroka
101.Šavarina AnastasijaM2Riekstiņi
Mārupe
102.Šavarins AndrejsZ1Riekstiņi
Mārupe
103.Šibatovska DianaM5Vālodzes
104.Šika LauraM5Ropaži
105.Šika RobertsZ5Ropaži
106.Šluburs ArmīnsZ5FOLKMAŅI
Jelgava
107.Špiguns DāvisZ2Dzidriņas
108.Šreibere OdrijaM4Zakumuiza
109.Veidere LieneM4Ropažu novads
110.Vidžupa KlintaM3PII “Pienenīte”/EBactive
Stopiņu novads
111.Vidžups ValtsZ4PII “Pienenīte”/EBactive
Stopiņu novads
112.Zemīte DenijaM5FOLKMAŅI
Jelgava
113.  Zvēra AmandaM5Ikšķile
114.Zvērs ArtūrsZ4Ikšķile

Kopā pieteikušies: 387



24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

10. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2024

10. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons 2024

Siguldas akvatlons 2024, Rezultāti

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024