Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāRīgas Triatlons, 2019 Riga ETU Triathlon Junior European Cup, Latvijas kausa 8.posms / 11.08.2019

FO

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZulemaMarti-I-OltraBarcelona50:51:57
2. JelenaBondarchukTabasalu TriatloniklubiTallinn, Estonia50:56:48
3. ZaneKostuševičaRīga51:12:02
- InnaSapoOlaine1DSQ

MO

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EdgarsNikelsVirsotne/MARMOTRīga50:41:48
2. LeonidBondarchukTabasalu TriatloniklubiTallinn, Estonia50:44:36
3. AndrisLimanānsAQUATICSDobele50:44:52
4. GintsBukovskisTETRiga50:45:31
5. EduardsLipskisRīga50:46:31
6. EdgarsCaicsEsibrivs.lvRīga50:46:36
7. MitrofansSlobodjansLSCRīga50:48:03
8. AndrejsKrasikovsRīga50:48:34
9. NormundsLanginsVSK NoskrienRīga50:50:57
10. VoldemārsLejnieksVoldžiks TeamRīga50:51:00
11. KonstantīnsKrjačkoRīga50:52:32
12. SergejsDaukštsEXANTERiga50:55:32
13. OlevReinmagiTUKTartu50:55:44
14. HugoBarker50:56:16
15. AnnoVeiderTUKTartu50:56:39
16. AndrejsManuhinsRiga50:56:45
17. DenissLoginovsRīga50:59:12
18. KristapsVolksLēnāk pār tiltuRīga50:59:44
19. AleksejsČuvailovsRīga51:03:43
20. RenārsVolksLēnāk pār tiltuRīga51:04:08
21. IgorsŠevčuksTemptraining.ru RīgaRīga51:07:06
22. DavidBerscheminskiRiga51:07:48

F13

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. BeāteBulaAQUATICSDobele50:43:43
2. IrynaBindasavaMogilevTriathlonTeamMogilev50:47:22
3. LīgaKurošaDTC JaunībaDaugavpils50:49:30
4. ŠarloteVerdenhofaSalaspils50:57:37

M13

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZigmasReisasVSMC RuoniaiVilnius50:41:09
2. MiksMeijers--50:42:16
3. Gert-MartinSavitschTabasalu TriatloniklubiMuraste50:43:32
4. ValerijsBarinovsDTCDaugavpils nov. p.Silene50:44:42
5. ElijsAleksejevsAQUATICSDobele50:44:57
6. Jonas-SauliusJonaitisTriatlono ir plaukimo klubas RuoniaiVilnius50:47:09
7. SebastiansŽigarkovsDTC JaunībaDaugavpils50:48:00
8. KarlisVitinsAQUATICSDobele50:48:12
9. MikusJansonsAquaticsDobele50:49:40
10. RalfsVistiņšAQUATICSDobele50:50:22
11. HaraldsMeļķertsAQUATICSDobele50:51:04
12. TimursKukesRiga50:52:24
13. DairisĻedovskojDTCdaugavpils50:53:23
14. GuntisKurošsDTC JaunībaDaugavpils50:54:43
15. JānisRižaValmiera VBSSValmiera51:02:07
- AliaksandrSaprykaMogilevTriathlonTeamMogilev1DSQ

F15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AlinaSinevichMinsk50:40:51
2. Grete-MariaSavitschTabasalu TriatloniklubiMuraste50:42:52
3. Karolin-VictoriaKotsarAUDENTESSaku50:43:36
4. DianaBurakMinsk50:43:46
5. EmileSteponaiteTriatlono ir plaukimo klubas RuoniaiVilnius50:43:52
6. IrinaFesenkoSKFryazino50:44:01
7. DaryaYakubenkaMogilevTriathlonTeamMogilev50:44:39
8. OrFishmanIsrael50:46:22
9. EkaterinaAleksandrovaAntaresFryazino50:46:45
10. DaryaPryntsMogilevTriathlonTeamMogilev50:48:35
11. AnastasiyaRazhnovaWinnerMinsk50:48:38
12. TatianaPozdnyakovaSKFryazino50:49:53
13. LizavetaTsikhanavaMogilevTriathlonTeamMogilev50:54:57
14. PolinaKlenitskaiaWinnerMinsk50:56:18

M15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristapsDūzisAQUATICSDobele50:39:02
2. AdiPeisachRīga50:39:06
3. UladislauZinovichMinsk50:40:02
4. MaksimTarabondaMogilevTriathlonTeamMogilev50:41:20
5. YanPotapovichIsrael50:41:26
6. ElvinsFreijsAQUATICSDobele50:41:32
7. LinasSakalysTriatlono ir plaukimo klubas RuoniaiVilnius50:41:36
8. GurShtilmanIsrael50:41:57
9. IvanBondarchukTabasalu TriatloniklubiTallinn, Estonia50:43:34
10. MartynasJancysTriatlono ir plaukimo klubas RuoniaiVilnius50:44:36
11. RihardsBunkovskis-Rīga50:45:55
12. AndriansBulkoAQUATICSDobele50:46:03
13. AleksandrsAkulaDTCDaugavpils50:47:43
14. MikhailMamonauWinnerMinsk50:49:56

F17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SilivonchykAnastasiyaMinsk50:44:01
2. ElīzaZvīguleĀdažu sporta skolaĀdaži50:48:14
3. DarjaBeļevičaDTCDaugavpils50:49:13

M17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RobertasGeguzisTriatlono ir plaukimo klubas RuoniaiVilnius50:38:43
2. YahorPauliuchenkaWinnerMinsk50:39:48
3. YonathanTepperIsrael50:40:49
4. UladzislauDarakhovichMinsk50:41:16
5. IvanRamanouskiMinsk50:42:21
6. RinaldsCelmsindividuāliMārupe50:51:04
- Francis-DanielsVeģerisSiguldas ģimnāzijaSigulda1DSQ

M19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KirylYatskevichBREST50:40:36
2. ArtjomsKuzinsJelgavaJelgava50:50:46

M70

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JuozasKierasTSK DarnaVilnius51:03:17
2. IlmarTagelTriSmilePõlva51:08:48