Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāEzerkauliņu Salaspils pusmaratons / 28.05.2016

SKJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristīneGailumaIlzeskalna pag.20:58:41
2. EvitaRagovskaLDzRīga21:01:18
3. Kristiāna-KarlīnaKorica21:06:33
4. GundaFreidenfeldeBiedrība DoleSalaspils21:23:41

VKJ

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ĒriksSolovjovsSalaspils sporta skolaSalaspils20:49:54
2. AndrejsKrivošapkinsSalaspils sporta skolaSalaspils20:50:20
3. ĒriksPuzankovsSalaspils sporta skolaSalaspils20:50:29
4. EmīlsElksnītisSalaspils sporta skolaSalaspils20:50:35
5. TomsČudarsSalaspils sporta skolaSalaspils20:51:51
6. GregorsMatīssSalaspils sporta skolaSalaspils21:00:16

SK20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvitaŠaleSkrīveri20:47:48
2. GunitaMiķelsoneSalaspils sporta skolaSalaspils20:47:48
3. ViedaLūsaSK TēraudsCēsis20:49:20
4. KarīnaGončarenkoRīga20:49:58
5. LauraVancāneSK Tērauds20:51:57
6. KristiānaPoleCēsis20:52:46
7. EvitaGrencbergaRīga20:53:34
8. InaKaluginaMadona20:53:47
9. AgneseKalējaRīga20:54:23
10. SantaPastoresk TēraudsRīga20:55:01
11. LienaPuise-PuišeRīga20:56:47
12. LianaSledzevskaSalaspils20:57:00
13. DinaBergmane-VeršakovaHamburg20:58:44
14. LindaAndersoneVSK NoskrienRīga21:01:23
15. ZentaLakovicaSalaspils21:01:32
16. IevaOzoliņaJelgava21:03:05
17. LeldeKatlāpe21:04:50
18. BeateRapaBiedrība DoleSalaspils21:05:00
19. ZaneIvanovaSPORTLANDGulbene21:06:17
20. ElīnaKapenieceRiga21:07:09
21. KristiānaLiekniņaSPORTLANDGulbene21:07:25
22. MontaVītolaRīga21:07:27
23. EleonoraPērkoneKNAUFSaurieši21:08:02
24. AigaBernsoneBiedrība DoleSalaspils21:08:08
25. ViktorijaSemenenkoRiga21:08:27
26. AnastasijaKoroļkova21:11:55
27. RegīnaDemčukaVellapēdaRīga21:14:01
28. LiānaBoroduļinaAizkraukle21:18:00
- DanaBušmane1DNF
- KarīnaMorozovaRīga1DNF

VK20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArtūrsBraučsRīga20:38:10
2. AnsisOzoliņšRīga20:38:15
3. GatisŠtulbergsMaratona Klubs/Skrundas PVSRīga20:38:45
4. SalvisGruševsskriesanasakademija.lvRīga20:39:11
5. ValdisAņikejevsSK TēraudsJūrmala20:40:04
6. HerbertsBucenieksVIAASalaspils20:44:29
7. AndrejsStupins-JēgersRīga20:46:18
8. TomsHarisovsSalaspils20:51:11
9. KristapsHolštromsVSK NoskrienRiga20:53:31
10. ArmandsTeterisUlbroka20:54:17
11. JurģisBučinkisSalaspils20:54:39
12. KonstantinsGulenkoKNAUFSaurieši20:56:45
13. JānisBrokānsSwedbankRīga20:58:42
14. JurisBalinskisBREMŽU NAV!Aizkraukle20:59:58
15. ĢirtsRudlaps20:59:59
16. JānisBruševicsVSK noskrienSalaspils21:04:01
17. ArvisRagovskisLDzRīga21:06:15

SK30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvetaCauneOGRE-10Ogre20:45:38
2. SanitaLaicāneSK TēraudsBaltezers20:49:12
3. GintaZēbergaSalaspils20:50:54
4. OlgaRadžabovaPar sportisku sabiedrībuRīga20:54:01
5. JelenaVedernikova20:54:37
6. JekaterinaVasjohaSalaspils20:57:46
7. ZaneKalverša20:58:18
8. DianaLubineckaSalaspils20:59:50
9. ElgaGailīteE-komandaSalaspils21:00:44
10. EveritaRimšaOgre21:03:44
11. IlzeTāmaneMaratona klubsRīga21:03:55
13. DaceRozenberga21:04:05
12. IvetaČopaRīga21:04:05
14. KsenijaBlankaSKRIEŠANAS KLUBS SALASPILSSalaspils21:05:35
15. OlgaRupeikaSalaspils21:06:43
16. LindaVilka21:07:41
17. InesePlūmeHonda Training CrewRīga21:11:17
18. SimonaSkalbergaSPORTLANDRīga21:11:26
19. DaceKrūmiņaSalaspils21:13:40
20. GunitaFraktnieceSalaspils21:43:52

VK30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. UldisBriedisJSF PKERīga20:38:25
2. AleksejsKuprejevsOgre20:46:31
3. AndisOzoliņšBN KURŠIIecava20:48:24
4. SandrisIvanovsapollo.lvTalsi, Salaspils20:49:24
5. ReinisLuntensRīga20:52:15
6. MaksimsNaglisSalaspils20:53:08
7. SandisKūmsjelgava20:53:53
8. JurijsSarikinsSalaspils20:55:15
9. JevgenijsŅeverovsRiga20:55:24
10. MatīssLakovicsRīga20:55:34
11. MareksPintaSalaspils20:55:57
12. MaksimsMaksinenkoSalaspils20:56:27
13. VjačeslavsStrižkoMaxima LatvijaRīga21:03:03
14. DenissPopkoOgre21:03:10
15. KristsAndersonsOne DanoneRīga21:14:56

SK40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IlzeUrbāneVSK Noskrien20:47:16
2. JūlijaKuzņecovaTrack and ForestRīga20:51:37
3. IvetaPriedīteOgres novads20:52:11
4. SantaPuriņaSkriešanas AkadēmijaRīga20:54:13
5. DaigaKalniņa-VīndedzkalnaVSK NOSKRIENRīga21:00:15
6. FranzeskaDornHeideland21:02:52
7. AsaRundgrenFinspagSweden21:02:59
8. AgraIelejaRīga21:05:35
9. EvijaPutne-PriževoitePutns&coSalaspils21:09:07

VK40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValdisŅilovsSPORTLATOgres novads20:40:58
2. MareksŠīrantsVSK NoskrienJelgava20:42:43
3. RobertsIvzānsOgres novads20:43:07
4. IvarsGurgānsindividuāliPreiļi20:46:59
5. EdgarsErtsNacionālā Aizsardzības akadēmijaVācu Kalni20:47:09
6. PavelsMazurs20:47:37
7. ĒvaldsBogustovsRīga-Ogre-Piltene20:47:51
8. IvarsSpalis20:58:40
9. JānisNolleRīga21:08:46

SK50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MudīteRītereOgres Slēpotāju KlubsOgres novads20:53:36
2. MaritaŽukovskaVSK NoskrienOgre20:54:16
3. MaldaCauneSalaspils skriešanas klubsSalaspils20:58:46
4. InnaGorbačovaRīga21:04:44
5. ZinaidaGrīnbergaViegli nebūs!Rīga21:10:58
6. IlzeRātakamparmaziSalaspils21:16:46

VK50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ValerijsJegorovsLSCRIGA20:45:36
2. GunvaldsStrautiņšAizkraukle20:54:28

VK60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisSupeTirza20:46:25
2. MargusReinJK HermesTallinn20:47:15
3. JānisCaics---Rīga20:58:35
4. JurisRātsSalaspils21:17:04